Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (223. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
56.567
Cevap
334
Favori
3.370.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: varol7

quote:

Orijinalden alıntı: mtksnz

şu anda klilksa dan aldım direk 100 tl paraf kazandım.... bkm de paraf yok galiba bir bakın sitesinden derim....

hayırlı olsun +1

teşekkür ederim inşallah sorunsuz kullanırım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: chevanton

Allahını seven yönetici arkadaşlarımdan biri şu wolfertoyu def etsin şu forumdan ya sayesinde ne paylaşım yapabiliyoruz. Ne doğru dürüst telefon hakkında konuşabiliyoruz yeter artık ya...

+1
  • Paraf üzerinden hediye çekine tamam da +4 taksitten nasıl yararlanacağız?
    Siyah sevdasından vazgeçip mavi mi alsam
  • mtksnz kullanıcısına yanıt
    Hocam 100 tl indirim mi oldu yoksa 100 tl başka alışverişlerde kullanmak üzeremi verildi?
  • Arkadaşlar noluyor fırsat mı var bu konuyu görmemişim çok gitmiş
  • alan arkadaşlara hyrlı olsun :) izlenimlerini bizimler paylaşırlarsa cok memnun oluruz :) bndede eksık var en gec 1 ay ıcerisinde alıcam ıns :)

iyi forumlar
  • 29'unda sipariş verdiğim Mavi discovery kargoya verilmiş.(Hızlıal.com) Yarın birgün elimde olur,izlenimlerimi ben de yazarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: actafool

quote:

Orijinalden alıntı: Quintus Lentulus Batiatus

para bulamıdım bi türlü 350 ye telefonumu satsam 250 denkletirmek için dedim banka kartıma atayım orada biriktireyim ilk elliliğimi attım onu da banka iç etti

Bendede para yok 150 lira eksik cikiyor

Bende telefonumu satamadım daha Discovery alamayanlar grubu açmalıyız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Espheni -- 2 Temmuz 2013; 2:12:11 >
  • skype deneyen varmı arkadaslar görüntülü konusma nasıl
  • Tamam arkadaşlar titreme olayını kabul ettik ama kesinlikle kullanımı hiç bir şekilde etkilemiyor wolferto nickli arkadaş da telefonu alacak ama kafasındaki bu soru işaretini kaldırmaya çalışıyor uzatmayın artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Konu amacından iyice saptı. Arkadaşlar yanlışım varsa affola. Cihazla ilgili merak ettikleriniz olursa sorabilirsiniz. Saygılar

aga bu nedir 1 gun girmedim konuya, uçmuş ne kadar boş yorum atan var ya. neyse sorulara geceyim

1-sensor sorunu mu varmıs telefonun ?
    2- titresim dalga filan gordum o nasıl bi sorun kardesim ?
  • atrix i sattım ereyondan ön sipariş versemmi diye düşünüyorum ama kafamda marka ile ilgili sorun var bi yandanda bu fiyata bu performans çok iyi diyorum
  • Sensor sorunu var ama buna sorun da demek yanliş olur kullanmını etkilemiyor her türlü fonksiyonunu sorunsuz kullanabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • apokalipta A kullanıcısına yanıt
    Merhaba kardeşim. Sensörde çok hafif bir kayma var ama bu oyunlarda ya da uygulamalarda sorun yaratmıyor. Hissedilmiyor bile s3, s3mini, motorola razr maxx gibi cihazlarda da az da olsa sapma var merak etme sıkıntı yok. Titreşim dalga gördüm derken onu tam anlayamadım kardeşim ?
  • JerryC kullanıcısına yanıt
    Marka takıntınız yoksa kesinlikle alabileceğiniz bir cihaz tavsiye ederim :). Daha önce yaklaşık 6 ay atrix kullanmış biri olarak tavsiye ederim
  • arkadaşlar diyelim ki bir internet sitesinden ürünü aldık, açtık jelatini şunu bunu kullandık bi iki gün, koşulsuz iade hakkımız var mı... a101 den bi tablet almıştım 3-4 gün kullandım, wireless sıkıntısı olunca gittim hemen aldılar, bu telefonu da alsak aynı olay yapılır mı...
  • bi zamanlar 5800 vardı sensorlu oyunlarda araba sola çekiyordu :D oyle bi sorun yok dimi ?

birde titreme derken bora kardesim demis titreme sorununu kabul ettik. diye onu anlamadım titreme sorunu derken ?

@chevanton

@bora_akar
  • apokalipta A kullanıcısına yanıt
    Yok yok öyle sağa sola çekme yok korkma yani :). Titreme dediği o zaten yarış oyunlarında direksiyonun hafif hafif titremesi :) Oyuna etki etmiyor yani
  • quote:

Yok yok öyle sağa sola çekme yok korkma yani :). Titreme dediği o zaten yarış oyunlarında direksiyonun hafif hafif titremesi :) Oyuna etki etmiyor yani

eyvallah kardesim bu ilk android telefonum olacak hala karar veremedim alsam mı diye. yedek parca ve aksesuar sıkıntısı olacak gibi. biraz bekleyip olanları gormek istiyorum. aklımda soru olursa yine sorarım size :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: apokalipta

bi zamanlar 5800 vardı sensorlu oyunlarda araba sola çekiyordu :D oyle bi sorun yok dimi ?

birde titreme derken bora kardesim demis titreme sorununu kabul ettik. diye onu anlamadım titreme sorunu derken ?

@chevanton

@bora_akar

sağa çekme gbi bişi olsada onu bi kaç programla tekrar balance edebiliosunuz kmsede şikayetci değil titremede oynanısı etkilemiyor ufak tıtrmeler en fazla göz zevkini bozabilir
  • 
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.