Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (1879. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
56.567
Cevap
334
Favori
3.370.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18771878187918801881
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ufff, Nihayet 25.09.2013 güncellemesini tamamladım
  • http://forum.donanimhaber.com/m_83202927/f_//tm.htm#83202927

EN UYGUN FİYAT SADECE 5TL İSTEYEN PM ATSIN

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar,
    Mesaj yazmak için giriş alanına tıklayınca klavyenin bazen geç açılmasi sizde de yaşanıyor mu acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar bugun ikinci kez farkettigim bi sorun var. telefonun titresimi gun icinde calismiyor bazen kendi kendine. kapatip acinca duzeliyor ve bi gun falan sonra tekrar calismiyor gene kapatip acmak zorunda kaliyorum. boyle bir sorun yasayan var mi, nasil duzeltebilirim ????

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dengizhan

iyide telefonun gpu su PowerVR SGX544MP

Adreno 320 değil mi

• bortecine46 B kullanıcısına yanıt
    @bortecine46: Son yamadan sonra bunu ben de farkettim. Video kayıt dosyalarının uzantısı hâlâ 3GP olsa da
    codec'i AVC/H.265 yapmışlar ki, bu çok iyi olmuş. Çektiğiniz önceki videlarla ile bu yenilerini mukayese edin,
    kalitesinin arttığını göreceksiniz. Zira günümüzdeki en iyi codec'tir.
    Yüksek sıkıştırma oranının (bitrate) yüksek tutulması videoların daha çok yer kaplamasına yol açar. Biz kullanıcılara
    düşen ise bu videoları yerden tasarruf için tekrar sıkıştırmaktır. Bunu yapan envai program mevcut.
    VidCoder'i önerebilirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • o dandik plastik kasası 25$ bile etmez :D ustundeki baskı cent etmez onu saymıorum bile :D nasıl alıyonuz bu teli acıklayın :D seri olun
  • yapılan-alınan çağrıların süresini, alınan-gönderilen mesajların, yapılan veri alışverişini(hat ve wifi üzerinden internet) nereden kontol edecem ne kadar olduğunu ve bunları nasıl sıfırlayacağım?
  • MrSAVIOR kullanıcısına yanıt
    Ayni ozellikte ayni parada daha iyisi varsa sen soyle seri ol biraz

• quote:

Orijinalden alıntı: arandur

quote:

Orijinalden alıntı: Thomas Edison

Etrafimda çoğu kişi discovery alıyor umarım memnun kalırlar bendce markasi dışında bir sorun yok gibi.

Bende çekmeme sorunu var, sürekli hat gidip duruyor. Düzelmezse 1-2 aya satarım. Garantiye yolla diyenler olabilir ama 2 hafta telefonsuz duramam, 3 gün dandik nokia kullandım, şaftım kaydı.

Hocam ben de yeni aldım telefonu bugün konuşurken bir iki kere sesim gitmedi ama sonradan geldi...
    Belki de aynı durumdur bilmiyorum, umarım sıkıntı çıkartmaz.

Ne yapalim neredeyse aynı performans da olan ekrani daha kötü olan,biraz daha kaliteli plastik kullanan 2 katı para verip esüç mü alalim?Bizim paramiz değerli arkadaşım.Git biraz incelemeleri izle ,editörlerin yorumlarini oku.Senin düsüncen oysa benim düşüncem discovery varken 1000 TL üstü aramodel alinmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: kosifoqlu

merhaba arkadaşlar telefonu aldıgım bugün itibari ile 5. gün olacak ne yazikki ekranı çatlattım ve ne yapmam gerekeni bilmiyorum yardımcı olabilirmisiniz ? birde acaba garanti kapsamına girer mi ? teşekkürler şimdiden

garanti kapsamına girmez ama şimdiye kadar gördüğüm en doğrucu insan olduğunuz kesin

daha önce ki mesajlardan bazıları kendi hatasını bile telefona yüklüyor ama sizi tebrik etmek lazım

servise ücreti karşılığında yaptırabilirsiniz ,önce fiyatı öğrenin çok gelirse dışarıda yaptırmanın yollarını deneyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrSAVIOR

o dandik plastik kasası 25$ bile etmez :D ustundeki baskı cent etmez onu saymıorum bile :D nasıl alıyonuz bu teli acıklayın :D seri olun

madem bu kadar akıllısın öyleyse burada işin ne ???

biz akılsız olduğumuz için buradayız ,akıllılara güle güle
  • quote:

o dandik plastik kasası 25$ bile etmez :D ustundeki baskı cent etmez onu saymıorum bile :D nasıl alıyonuz bu teli acıklayın :D seri olun

Sen ne kullanıyosun ?
  • dandik telefonumdan çok cok memnunum kırılsada hıc uzulmem hemen yenısını alabılırım bu yuzdende alıyorum işimi fazlasıyla göruyor
  • Arkadaşlar discovery kırmızısı da mı çıkacak başka bir başlıkta birisi yazmış bilgisi olan var mı ?
  • olum bende günlerdir, konuşmada problem, kamerada pembeleşme, videoda kırpma, internette veya menüler arasında geçerken takılma, oyunlarda kapanma, takılma veya wifi sorunu falan olmadı, apartmanın kapısından çekiyor Ölü piksel falanda çıkmadı

laptop almayı düşünüyordum, onuda oradan alıcam

neyse şimdi ciddi mesaj atıcam

@MrSavior

Hocam, zaten alanlar neyin ne olduğunu biliyor

Telefonun malzemesi, yanında gelen kulaklığı, şarj aleti ıvırı zıvırı falan tabi ki mükemmel kalitede değil.

Adamlar 650 liraya telefon satıp yanına 250 liralık kulaklık koyacak değiller veya bu fiyata en kaliteli malzemeden kasa yapacak değiller.

Ben daha alalı 3-4 gün oldu. Şimdilik gayet memnunum, tek sorunum daha telefonun markasını duyunca yapılan yorumlar.

Bu kadar insan gerizekalı değil, baktık hakikaten bu telefon beş para etmez, o zaman değiştiririz ve değiştirirken arkamıza bile dönüp bakmayız ( yaşar usta)

1000 lira limitle seçim yapmam gerekiyordu, 650 liraya bunu aldım, gerisiyle de kitap alıcam ( hesapladım, 14 kitap yapıyo la az değil) diğer arkadaşlarda aynı özellikli başka telefona verecekleri +200-400 lira farkı başka alanlarda değerlendireceklerdir. Siz bizi bu kadar düşünmeyin, biz iyiyiz böyle
    akşam bayat balıkla yoğurt falan mı yedin sen??
  • quote:

ne kullanıyon sen
  • Galaxy ace kullanıcısiydim. Notlar uygulamasinin yedeğini almıştım titanium backup programiyla GMDye geçmeden önce fakat, gmdye bunu yükleyemedim
    Mutlaka yüklemem lazim nasil yapmaliyim. sanirim notlar uygulamasinin surumleri farkli. eskideki yazilari yeniye aktaramaz miyim

• 
Sayfa: önceki 18771878187918801881
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.