Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (1876. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
56.567
Cevap
334
Favori
3.370.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18741875187618771878
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bana 2500ve üstü mAhlık pil alabileceğim bir link verebilecek birisi var mı? Çok teşekkürler.ayrıca cihazla yaklaşık 3.ayım çok kullandığımdan olsa gerek şarj dışında sıkıntı yaşamıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de avea var.500 dk konuşma heryöne,meaj yok,(whatssapp var :)) ,4 gb net...fiatı 39 tl.ama bana özel teklif geldi..yüzde 50 ind olayı yanı..18,5 ödüyorum..aslında 19 kusur olmalı ama..2 aydır bu fiat geliyor..
  • hafıza kartı almak isteyenler aşağıdaki sitede sandisk 32 gb clas 10

56.53 tl. + 5,00 tl kargo=61,53 tl.

maximum kart sahiplerine 10 tl de indirim ayrıcalığı ile 51,53 tl ye alınabilir.

https://www.novabazar.com/32GB-MICRO-SD-ADP-C10-ULTRA-ANDROID-SANDISK-SDSDQUA-032G-U46A_236860.html#0
  • hizlialda sandisk 16 gb class10 aldım ..kargo dahıl 33 tl,,21 tl puan vardı 12 ye geldı..:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brave34 -- 12 Kasım 2013; 13:29:01 >
  • Ben bunu gördüm ya :) Bu telefonu alırım. Benim netbook'dan daha iyi
  • Arkadaşlar hattımın edge mi yoksa 3g ile çektiğini nasil anlarim

Ayrıca 13:35 itibariyle yeni güncellemeyi aldım
    Tuş kilidi menüsü değişmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gemres -- 12 Kasım 2013; 13:46:26 >
  • Merhaba bazı arkadaşlar güncellemeyi aldığını söylüyor.Bende son güncelleme yok.Gösteriyo hangi güncellemeler olduğu yükle deyince ağ hatası veriyor.yardımcı olursanız sevinirim.tşk ederim...
  • gemres kullanıcısına yanıt
    Telefonda orijinal launcher mı kullanıyosunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: numankeles

Merhaba bazı arkadaşlar güncellemeyi aldığını söylüyor.Bende son güncelleme yok.Gösteriyo hangi güncellemeler olduğu yükle deyince ağ hatası veriyor.yardımcı olursanız sevinirim.tşk ederim...

Bir önceki güncellemedir o... Telefonu yeni alanlar güncellemiştir. Son zamanda güncelleme çıkmadı. Çıksa adamlar resmi sayfalarından duyururdu ;) önceki güncellemeyi duyurdukları gibi ;)
  • Ben de sonunda aldım telefonu :) Şu an çok memnunum ama fotoğraf kalitesi biraz soru işareti bıraktı kafamda
    Örnek bir resim atayım siz karar verin. :

https://store.donanimhaber.com/b8/6b/a3/b86ba3c4811f2488b33907898b4dbc2e.jpg
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunter_06

Telefonda orijinal launcher mı kullanıyosunuz?

Aynen hocam
    Bundan önceki güncelleme çok rahat gerçekleşmişti ama bu sıkıntılı
    Telefonda tuş kilitliyken sağa sola kaydirinca web aramasi arayüzü getirilmiş güncelleme henüz bitmediğinden şuan orjinal tarayiciyi kullanamiyorum

• Arkadaşlar benim discovery vardı temmuzda almıştım ve hiç sorunsuz kulanıyordum çokta memnundum. ama geçen hafta malesef motosiklet kazası sonucu kendisi vefat etti şaka biyana ekran çatladı ama alt ışığı yanıyor ve cihaz çalışıyor hatta dün alarmı çaldı ama arıyorum cihaza ulaşılamıyor diyor ama hemen değil 20-30 sn sonra diyor kapalı bir cihazı ararsanız 10 sn içinde ulaşılamıyor diyor ama benimki 20-30 sn sonra diyor(zaten cihaz açık ışıkları yanıyor) vel hasıl çekim problemide var gibi görünüyor. ve başka problerde varmıdır bilmiyorum.

Sizce bu cihazı tamirmi ettirmeliyim ekran+çekim problemi+ ıvır zıvır en az 200 tl tutacak. (eskisi gibi problemsiz olacakmı belli değil tabi.)
    yoksa 450 tl civarına sıfırınımı almalıyım çok karasız kaldım.
    Siz olsanız n'aparsınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: tolga1461

quote:

Merhaba bazı arkadaşlar güncellemeyi aldığını söylüyor.Bende son güncelleme yok.Gösteriyo hangi güncellemeler olduğu yükle deyince ağ hatası veriyor.yardımcı olursanız sevinirim.tşk ederim...

Bir önceki güncellemedir o... Telefonu yeni alanlar güncellemiştir. Son zamanda güncelleme çıkmadı. Çıksa adamlar resmi sayfalarından duyururdu ;) önceki güncellemeyi duyurdukları gibi ;)

Evet bir önceki güncelleme hatta yazıo nelerin geleceği 102 mb güncelleme ama ben onu da yapamıyorum ağ hatası diyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: gemres

bunlarda yeni güncellemeden

Touchwiz olmasın o

• quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

quote:

Orijinalden alıntı: gemres

bunlarda yeni güncellemeden

Touchwiz olmasın o

Ya arkadaş birde sizi iknamı edecem
    Ben sadece paylaştım güncelleme olduğunu
    Sence neden kandirma girişiminde bulunayim

• 2 gündür hata veriyor güncellemeyle ilgili. Ama dün son sürüm yüklü demeye başladı. Sanırım güncelleme gelmiş fakat ben de hala gözükmüyor güncelleme.

@gemres

Telefonu ne zamandan beri kullaniyorsun ve kaç Gb'lık sürüm acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KOSMERCAN -- 12 Kasım 2013; 14:54:08 >
  • bende denedim henüz bu güncellemeyi yapmadı..arkadaşın yapmış..geliyor sanırım :)
  • Yeni güncelleme aldığını idda eden arkadaş, güncelleme ekranında "şu şu özellikler eklendi" gibi bir liste olmalı, onun da listesinin ekran görüntüsünü ekler misin?
  • gemres kullanıcısına yanıt
    güncellemenin yayınlama tarihinde ne yazıyor acaba? birde 16 lık mı 4lük mü sizdeki cihaz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tolga1461

quote:

Evet bir önceki güncelleme hatta yazıo nelerin geleceği 102 mb güncelleme ama ben onu da yapamıyorum ağ hatası diyor...

Az önce yaptım sanırım yoğunluk vardı artık telefon güncel diyor... Yaptığım yeni değil eski güncellemedir....

• 
Sayfa: önceki 18741875187618771878
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.