Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (1864. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56.567
Cevap
334
Favori
3.370.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18621863186418651866
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ekremucanok

quote:

Orijinalden alıntı: tolga1461

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar kameramda pembeleşme sorunu var...
    Cihazı 7 gün önce n11 den almıştım...
    Ne yapmamı önerirsiniz...
    Servise gödersem mi?
    İçinden çıkan karttaki ankara servis numarasını aradım başarı diye telefonu açılıyor...

Bu konu hakkında bilgisi olan yok mu?

Bu konu yeni gelecek olan güncellemede düzelecekmiş. İstersen bekle. Güncelleme yayınlanınca kur. Düzelmezse gönderirsin

Bu bilgiyi nerden aldınız hocam...
    Yazılımsal olsa ön kamerasındada olması lazım değil mi?

Facebook fan sayfasında söylemişlerdi.
    Söylediğiniz mantıklı ama bir kaç gün bekleyin derim. Güncelleme ile olmazsa gönderirsiniz söylediğim gibi.

Kontrol ettim ön kamerada da aynı sorun var...Yazılımsal olma ihtimali yüksek bu durumda...
    Ancak bu durmdada bütün telefonlarda olmalı...Renk doygunluğunu en yüksek yapıp resim çekince daha bariz oluyor...

Kameranın sorununu anladım sarı ışıkta çekim yapınca pembeleşme oluyor...Beyaz ışıkta hiçbir sorun kalmıyor...
    Yeni yazılımla duzelebileceği umudundayım...
    Telefonu olan arkadaşlar bizahmet deneyebilirmi yazılımsalsa herkeste az çok olmalı...

Düzelmezse servis yolu gözükür

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metabolism

arkadaşlar bu telefonu almayı düşünüyorum ama aklımda bi soru var. ipadte iphone da youtube ttnetmuzik gibi uygulamalardan müzik dinlerken, alta alıp başka uygulamalar açıp müzik dinlemeye devam edebiliyoruz bunda öyle bir olay var mı? benim için önemli birşey, teşekkür ederim

youtube da yok. fizy, tunein, müzik çalar programlarında bu olay var. youtube da olmamasının nedeni de programı o şekilde yazmış olmaları yoksa android cihazların hepsinde multitasking var zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: suicide

quote:

Orijinalden alıntı: Metabolism

arkadaşlar bu telefonu almayı düşünüyorum ama aklımda bi soru var. ipadte iphone da youtube ttnetmuzik gibi uygulamalardan müzik dinlerken, alta alıp başka uygulamalar açıp müzik dinlemeye devam edebiliyoruz bunda öyle bir olay var mı? benim için önemli birşey, teşekkür ederim

youtube da yok. fizy, tunein, müzik çalar programlarında bu olay var. youtube da olmamasının nedeni de programı o şekilde yazmış olmaları yoksa android cihazların hepsinde multitasking var zaten.

ipad te 5.1.1 kullanıyorum onda youtube dada yapabiliyosun ama yeni sürümde onuda kaldırmışlar sanırım, neyse peki kesilmeler-takılmalar olur mu? iphonedaki gibi panel çıkıyor mu music player dışındaki uygulamalarda?

birde size özel sorum olacak, playsro oynadınız mı? nickiniz çok tanıdık geldide :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metabolism -- 10 Kasım 2013; 18:22:03 >
  • bu pembeleşme sorunundan herkes yakınıyor bende de aynı telefon var ama ya ben fark etmedim henüz ya da bende ki sorunsuz çıktı . beyaz duvara veya kağıda doğru tutup da fotoğraf çekmeye çalışıldığında ekran ortasında pembelik oluşuyor diyorlar senden de sarı ışığı duydum. net olarak ne yaptığınızı ayarlarda dahil söylerseniz birebir uygulayacağım. bakalım ne çıkacak??
  • quote:

Orijinalden alıntı: sitcom

bu pembeleşme sorunundan herkes yakınıyor bende de aynı telefon var ama ya ben fark etmedim henüz ya da bende ki sorunsuz çıktı . beyaz duvara veya kağıda doğru tutup da fotoğraf çekmeye çalışıldığında ekran ortasında pembelik oluşuyor diyorlar senden de sarı ışığı duydum. net olarak ne yaptığınızı ayarlarda dahil söylerseniz birebir uygulayacağım. bakalım ne çıkacak??

Evde sarı ışık altında beyaz bir zemin çekip sonucu paylaşırsanız sevinirim...
    beyaz fulerasan ışıgında hiçbir sorun olmuyor...

Birde flaşsız çekilecek....flaşlada sorun yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekremskoda -- 10 Kasım 2013; 18:28:21 >
  • crazy_dance kullanıcısına yanıt
    cin mali karttan yapıyor olabilir
    kaliteli team yada sandisk gibi kaliteli ve clas 10 olmali arkadasim

• Canvas 4 rom kullanıyorum gamerzrom önerir misiniz hangisi daha iyi

• Arkadaşlar bir sorunum var gece şarjdan yüzde yüzken çekiyorum sabah yüzde 10 civarı oluyor yardım ??
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar kameramda pembeleşme sorunu var...
    Cihazı 7 gün önce n11 den almıştım...
    Ne yapmamı önerirsiniz...
    Servise gödersem mi?
    İçinden çıkan karttaki ankara servis numarasını aradım başarı diye telefonu açılıyor...

Bu konu hakkında bilgisi olan yok mu?

Bu konu yeni gelecek olan güncellemede düzelecekmiş. İstersen bekle. Güncelleme yayınlanınca kur. Düzelmezse gönderirsin

Bu bilgiyi nerden aldınız hocam...
    Yazılımsal olsa ön kamerasındada olması lazım değil mi?

Facebook fan sayfasında söylemişlerdi.
    Söylediğiniz mantıklı ama bir kaç gün bekleyin derim. Güncelleme ile olmazsa gönderirsiniz söylediğim gibi.

Kontrol ettim ön kamerada da aynı sorun var...Yazılımsal olma ihtimali yüksek bu durumda...
    Ancak bu durmdada bütün telefonlarda olmalı...Renk doygunluğunu en yüksek yapıp resim çekince daha bariz oluyor...

zaten doygunlukları en üstte yapınca çektiği fotoğraflar birebir renklerle örtüşmüyor. pembeleşme olmasa bile gerçekte olan rengi daha yoğun ve anlamsız bi renge dönüştürüyor.
    En iyi ayarları düşükteki ayarları sanırım.
    Facebook fan sayfasında öyle göstermişlerdi. Benim ayarlar düşükte. En azından çektiğim fotoğraf gerçekte gözüktüğü gibi gözükür.
    Pembeleşme sorunu da umarım güncelleme ile çözülür.
  • Metabolism kullanıcısına yanıt
    ipad kullanmadigim icin bilemiyorum dediginiz gibi benziyor mu... takilma vs. kesinlikle olmuyor, muzik acip uzerine oyun, web vs. cok rahat acarsiniz.

nick olayi benzerlik sadece, ilk defa duydum oyunu :)

• quote:

Orijinalden alıntı: C♯

quote:

Orijinalden alıntı: ismailuca

quote:

Orijinalden alıntı: C♯

quote:

Orijinalden alıntı: ismailuca

Dün telefonun üstüne votka döküldü telefonda jelatin ve flip cover takılı kapalıyken numara gösteren flip coverdan acaba kulaklık yada şarj girişinden sıvı teması olmuşmudur ilerde bi sorun çıkartırmı şua için bi sorun yok

Kılıfın linkini alabilir miyim

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/general-mobile-discovery-kilif-siyah-beyaz-pembe-97126036?urvid=6394583

budur hocam jelatinde kutudan çıkan

Aramalarda vb. ekran çalışıyor mu? Yada ekran mı yoksa boşluk mu?

boşluk var çalışıyor da çok uzun bi ömrü olduğunu düşünmüyorum ama
  • Beyaz ışık ve sarı ışık farkı...

• quote:

Orijinalden alıntı: suicide

ipad kullanmadigim icin bilemiyorum dediginiz gibi benziyor mu... takilma vs. kesinlikle olmuyor, muzik acip uzerine oyun, web vs. cok rahat acarsiniz.

nick olayi benzerlik sadece, ilk defa duydum oyunu :)

çok teşekkür ederim, 2. elde 700-750 civarı lumia 920 bulunabiliyor sizce hangisini tercih etmeliyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metabolism -- 10 Kasım 2013; 18:55:48 >
  • Googleplay den indirdiği uygulamaları widget sayfasında göremiyorum neden acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Nam[A]sTe

Googleplay den indirdiği uygulamaları widget sayfasında göremiyorum neden acaba?

Eğer indirdiğiniz hava durumu vs. gibi widgetların widget sayfasında bulunmamasını soruyorsanız bunun sebebi;

İndirdiğiniz uygulamayı hafıza kartına kurmuş olmanız. Uygulamayı telefon hafızasına taşıdığınız vakit widgetlar gözükecektir
  • Aklıma takılan bir soru var. Genellikle Discovery resimlerinde gördüğüm arayüz şu ;

Bazılarında ise böyle ;

Ben 2. resimdeki arayüzü arıyorum. Sizin arayüzleriniz nasıl?
  • Mesajlarda bi sohbete girip bir parmağınız ile sağa diğeri ile sola dokunup ters yönde hareket ettirirseniz yazıların büyüklükleri değişiyor. Belki bildiğiniz bir şeydir ama yine de paylaşayım dedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gizli Ajan

Aklıma takılan bir soru var. Genellikle Discovery resimlerinde gördüğüm arayüz şu ;

Bazılarında ise böyle ;

tema ile ilgili telefon içinden değişiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gizli Ajan

Aklıma takılan bir soru var. Genellikle Discovery resimlerinde gördüğüm arayüz şu ;

Bazılarında ise böyle ;

1.si ama temalar içinden android temayı seçip alttakini de yapabilirsin
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sitcom

bu pembeleşme sorunundan herkes yakınıyor bende de aynı telefon var ama ya ben fark etmedim henüz ya da bende ki sorunsuz çıktı . beyaz duvara veya kağıda doğru tutup da fotoğraf çekmeye çalışıldığında ekran ortasında pembelik oluşuyor diyorlar senden de sarı ışığı duydum. net olarak ne yaptığınızı ayarlarda dahil söylerseniz birebir uygulayacağım. bakalım ne çıkacak??

Evde sarı ışık altında beyaz bir zemin çekip sonucu paylaşırsanız sevinirim...
    beyaz fulerasan ışıgında hiçbir sorun olmuyor...

Birde flaşsız çekilecek....flaşlada sorun yok...

evet sonuç aşağıdaki pembeleşme var ama bunu garantinin çözebileceğini sanmıyorum. yazılımsal bir şey ise zaten yeni gelen güncellemeler ile çözülür ama sorun kamerada ise kabullenmek gerek..

benim merak ettiğim bir konu var. şu sistem hafızasını arttıranlar da sorun yaşayan oldu mu hiç? bende uygulayacağım da perte çıkmasın telefon sonra garantiden 1 hafta gelmiyor.
  • 
Sayfa: önceki 18621863186418651866
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.