- x
*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUB
52862 Cevap2452567 Görüntüleme609 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<     619 [621] 623 624 625 626 627 628      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

580 Mesaj
9 Kasım 2013; 23:58:49 

quote:

Orijinalden alıntı: hsyn_hksvr

en son guncelleme 6172 yani seninki guncel degil gibi duruyor ama seninki 16 lık sa bilmem

Evet 16'lık, farklı mı oluyor versiyonları?

AMD Phenmom II X4 955 Processor 3.2 GHz - Asus Radeon HD6850 - Gigabyte 990XA-UD3 - Corsair Gaming Series 700 Watt
4 Gb DDR3 Kingston Ram - A4 TECH G7-630 Mouse - A4 TECH X7-G800 Gamer Klavye
Far Cry 3 : Kosmer | Battlefield 3 : Kosmer | Battlefield Bad Company 2 : KoSMeR | Modern Warfare 3 : Kosmer

473 Mesaj
10 Kasım 2013; 0:02:30 

quote:

Orijinalden alıntı: ua_atacan

bilmiyorum onu benimki 4 gb ve 4gb icin en son 6172 surum var sen 16 lik kullananlara sor istersen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

90 Mesaj
10 Kasım 2013; 0:19:09 

quote:

Benimki de 16 GB lık seninkiyle aynı 4 GB lıklar farklı herhalde

904 Mesaj
10 Kasım 2013; 0:21:20 

umarım yeni güncelleme ile , telefon titreşim ya da sessiz moddayken ekranın altındaki dokunmatik tuşların titreşiminin açılabilmesi özelliği eklenir. olmaması çok saçma çünkü.

2068 Mesaj
10 Kasım 2013; 0:26:33 

arkadaşlar s3 konusundan geliyorum, kuzene discovery almayı düşünüyoruz, TR Globalde çalışıyor prim puanlarıyla sanalmağazadan alacakmış ama sadece 4 gb lik modeli kalmış..

bana bişeyler anlattı yok sd kart takınca indirilen oyunları programları direk karta kurabiliyormuşuz vs vs ben de rootsuz olmayacağını söyledim, ama içinde GM ye özel bir uygulama varmış galiba bu sayede direk karta iniyomuş kuruluyomuş uygulamalar..

bu konuda bir bilgi istiyorum..

32 gb class 10 hafıza kartı alacak yanına..

sizce 4gb almak mantıklı mı çeki harcasın mı? yoksa 16gb almak mı daha mantıklı beklesin teknosa çeki geldiğinde primleri orda mı kullansın?

teşekkürler iyi forumlar..

MSI GE620DX-822XTR
CPU: Intel Core i5-2450M || RAM: 6GB DDR3-1333MHz || HDD: 500GB 7200 RPM WD Scorpio BLACK
GPU: 2GB nVidia GeForce GT635M GDDR3 (128 bit) (144shaders) || Display: 15,6" Full HD LED Backlight
Audio: THX Studio PRO & 4Hoparlör Premium Sound Technology || Ağırlık: Pil dahil sadece 2,4kg
Her Zaman Beklerim.

684 Mesaj
10 Kasım 2013; 0:39:09 

en mantıklı uygulama 16gb + sdkard. ama beklemek istemiyorsanız 4gb modelide mümkün. sadece şu var.16gb lik model daha yeni sürüm ve hata çıkma olasılığı çok daha az. kapasite olarakta,4gb lik modelin sistem hafızası küçük olduğu için oyun program kurduğunuzda çabuk bitiyor.ancak 16gb lik modele istediğiniz modifikasyonu yapabilirsinz. ilerisi için söylüyorum: 16gblik modele repartition yaparak sistem hafızasını artırabilirsiniz. ancak garanti dışı bırakacak bir olaydır.cünkü işin içine hem root hem partition giriyor. ama zaten gmd için bu tür konularda sorun değil.işletim sistemi 4.2.1 olduğu için programları sdkarta herhangi bir program kurmadan da atabiliyorsunuz. iyi günler...

Bu mesajda bahsedilenler: rocker35

2157 Mesaj
10 Kasım 2013; 1:06:36 

Yakında s2 alıyorum inşallah, eğer karşılaştırıabilirsem discovery ile karşılaştıracağım, hem s3 ile hemde s2 ile, beklemede kalın

Senin cahilliğin rahat etsin diye, kendimi sansürlemeyeceğim...
S5660+Htc desire z+Galaxy S2

904 Mesaj
10 Kasım 2013; 1:07:07 

quote:

Orijinalden alıntı: rocker35

arkadaşlar s3 konusundan geliyorum, kuzene discovery almayı düşünüyoruz, TR Globalde çalışıyor prim puanlarıyla sanalmağazadan alacakmış ama sadece 4 gb lik modeli kalmış..

bana bişeyler anlattı yok sd kart takınca indirilen oyunları programları direk karta kurabiliyormuşuz vs vs ben de rootsuz olmayacağını söyledim, ama içinde GM ye özel bir uygulama varmış galiba bu sayede direk karta iniyomuş kuruluyomuş uygulamalar..

sizce 4gb almak mantıklı mı çeki harcasın mı? yoksa 16gb almak mı daha mantıklı beklesin teknosa çeki geldiğinde primleri orda mı kullansın?

hocam ben 4 gb aldım. 8 gb da kartım var. Telefonun uygulama kurabileceğin hafızası 700-800 gb gibi birşey sanırım. eğer çok fazla oyun vs kuracaksanız 16 gblık modeli almanız daha mantıklı.
onun dışında ben hiç oyun oynamadığımdan bana yetecek tüm uygulamaları kurdum hala 500 mb boş alan var. bazı temaları vs de SD karta kurdum.
SD karta uygulama kurulabiliyor olması güzel bir avantaj tabi.

Eğer oyun oynamayan biriyseniz 4 gb + 32 gb hafıza kartı işinizi rahat görecektir.

3 Mesaj
10 Kasım 2013; 2:04:22 

Ben de GM discovery almış bulunuyorum beyaz 16 gb her yerde 700 tl idi daha ucuzunu bulamam diye semtimdeki turkcell bayiinden 700+20tl vade farkı ile aldım.
yanında kap da verdiler filmi de taktırdım.

benim sorum recovery ile ilgili. rootu anladım greenify için ve bazı özel işler için. de recovery neden kuruyoruz? ilk akıllı telefonum olduğu için tam anlamadım.

edit: beyaz alma sebebim diğer renkleri bulamamış olmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haydarmert -- 10 Kasım 2013; 2:06:20 >

3491 Mesaj
10 Kasım 2013; 2:56:10 

Arkadaşıma hediye aldığım telefon için 2.IMEI klonlandı mesajı geldi, 16GB'lık ürün ve daha 1 ay olmadı. Başına gelip de düzelttirebilen var mı arkadaşlar?
Hepsiburada'dan aldım. (BTK satıcı ile görüşün diyor) Acaba düzeltebilirler mi ki?

DH Motorola Moto G Kullanicilari

DH müdavimi.

199 Mesaj
10 Kasım 2013; 3:14:01 

bu biraz sans isi kimi kitlenme kimi reset kimi sarj soketi kimi 3g sikintisi cekiyor bende 3g problemi mevcut diger sorunlar yok 3g aldigimda telefon cekmiyor kat resmen kopuyor ve arayanlar ulasamiyor anlamadigim su ayni sokakta baska bir eleman daha almis onunki 3g cekiyor benimki cekmiyor ayni operator ama carsi merkezinde 3g cekti farkli kombinasyonlar denedim baska bir arkadasim daha aldi kendi kartimi onunkine taktim 3g calisti arkadasimin kartini benim tele takt 3g yine uctu bu sefer baska operatordu anlican sans isi yakinda garantiye giderim tavsiyem paran varsa lg almandir.

Bu mesajda bahsedilenler: muhammedpolat

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
10 Kasım 2013; 3:54:26 

quote:

Orijinalden alıntı: Hayalci

Yakında s2 alıyorum inşallah, eğer karşılaştırıabilirsem discovery ile karşılaştıracağım, hem s3 ile hemde s2 ile, beklemede kalın

Nick+mesaj uyumu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

172 Mesaj
10 Kasım 2013; 4:26:01 

quote:

Orijinalden alıntı: AkdenizLee

Nick+mesaj uyumu

ahahhahaha hocam süperdi bu

SEN: tolga_1461

136 Mesaj
10 Kasım 2013; 8:08:12 

Türkçe klavye nereden yüklenir aceba? üöçş vesaire uğraşmaktan yoruldum..

307 Mesaj
10 Kasım 2013; 8:12:38 

quote:

Elbette;

0

@Legolasx Hmm o halde yarın açık havada video çekip internete koyup bakmak istiyorum bana hala acayip geliyor, belki ayarlarda sorun vardır, teşekkürler.

@hunnkaar Evet sanırım güncelleme gelecek o yüzden böyle.

Telefonu alalı 1 hafta oluyor sizin paylaştığınız ekran goruntusu ile karşılaştırınca benim telefonumun güncel olmadığını gördüm kontrol ettiğimde de ağ hatası alıyorum
0

142 Mesaj
10 Kasım 2013; 9:02:15 

quote:

Orijinalden alıntı: tolga1461

Bugün navigasyonu da test etme imkanım oldu :)
Geç bağlandı biraz. Şimdi gerçekçi olmak gerek :)
Ama internetsiz geç bağlandı bunu belirtmemde fayda var. Bir de destekleyici ek uygulama yoktu.
Sygic navigasyon kullandım. Süperdi. Bağlantı kopması vs. gibi şeyler asla yok. Telefonla 1 kez daha gurur duydum :)

Bende IGO kullandım, Süperdi...

2007 Ford Fusion 1.6 Lux A/T-Siyah

142 Mesaj
10 Kasım 2013; 9:15:22 

quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

Sim kart 2 yuvasi algilanmadi diyor teli acip kapiyinca sim kilidini girince duzeliyor hatti kirdirip 1.girise taktim bi turlu duzeltemedim bu arada kapakli kilif aldim orj gm discover diye cok guzel oturdu

Orj. Kılıf için Link-Resim lütfen

2007 Ford Fusion 1.6 Lux A/T-Siyah

3530 Mesaj
10 Kasım 2013; 9:22:44 

Sonunda bende GMD kullancısı oldum
çıktığından beri araştırdığım ince eleyip sık dokuduğum her sorununu araştırdığım telefon artık benim

0

4 gb aldım sebebi, hafıza kartı önemli benim için usb gibi kullanmam lazım çıkarıp kart okuyucusuna takıp bilgisayara takmazsam alışamam :D Electro world bimeksde 600tlydi fiyatı kasko dahil 627 tl ama stoklarda yoktu bende 50 tl için 1 hafta beklemem dedim ve golddan 649tlye telefonu 38tlye class10 16gb sd cardı 88 tl de kasko yaptırarak çok daha fazlaya kapattım ama değer mi ? Tabikide evet. İlk defa kendi telefonumda subway surf oynadım facebookda kasmadan dolaşabildim :D

umarım isteyen herkes ulaşabilir bu tyelefona. En başta benim gibi öğrenci ve Galaxy ace kullanıcıları

O şimdi dolabın üstünde kutusunda yatıyor kafam atarsa parçalarım hd video çekerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DevrimSeven60 -- 10 Kasım 2013; 9:24:41 >

[ROM]Cloudy G3 2.0

2013 1.5 dci 75hp Symbol

3530 Mesaj
10 Kasım 2013; 9:37:15 

Arkadaşlar birde güvenlik açısından telefonu tam koruycak ve pek zorlamıycak uygulama önerir misiniz?

Yakın zamanda root atıcam rootluyken daha tehlikeye açık oluyor

[ROM]Cloudy G3 2.0

2013 1.5 dci 75hp Symbol

375 Mesaj
10 Kasım 2013; 10:10:12 

quote:

Orijinalden alıntı: Kararsız Genç

Türkçe klavye nereden yüklenir aceba? üöçş vesaire uğraşmaktan yoruldum..

https://play.google.com...com.taypo.android.trskb

SEVDAMIZ SARI-LACİVERT

2553 Mesaj
10 Kasım 2013; 10:34:36 

quote:

Orijinalden alıntı: rocker35

16gblik daha iyidir fakat 4gbde yeter direk hafizaya yukleniyor o dogru

Koyunun postu yüzerken,insanın dostu düşerken belli olur.

2553 Mesaj
10 Kasım 2013; 10:39:27 

quote:

Orijinalden alıntı: Hayalci

Hocam bana karsilastirma linkini atar misiniz? Karsilastirmayi yaparsaniz gioyu ne yaptiniz ?

Koyunun postu yüzerken,insanın dostu düşerken belli olur.

211 Mesaj
10 Kasım 2013; 11:57:10 

ya bende söyle bir sorun var wifi üzerinden de mobil veri üzerinden de twitter fotolarını göremiyorum üzerinde hep çarpı gözüküyor diğer telefondan ayarlara girip kontrol edebiliyordum fakat discoveryde twitter ayarlarına giremiyorum nasıl yapılıyor bilen yada benzer zorunu olan varmı

169 Mesaj
10 Kasım 2013; 12:09:05 

yok garantiden falan değil.. sadece ihtiyaç duymuyorum.. tecrübelerime göre eğer kullanımında bir sıkıntı yok ise güncelleme, root vb. işlemlerden uzak durmak cihazın kullanılabilirliği açısından en hayırlısı oluyor (en azından benim için) .. bende şu an ki halinden memnun olduğum için mümkün mertebe bu tür işlemlerden uzak duruyorum.. ama işte nasıl becerdiysem mesaj bildirim sesini yok ettim.. sadece sms geldiğinde uyarı vermiyor, diğer programlardan gelen mesajlarda uyarı veriyor..

169 Mesaj
10 Kasım 2013; 12:16:48 

twitter ayarlarına iki şekilde girilebiliyor; birincisi twitter ın açıkken en alttaki 3 adet sabit dokunmatik tuşun en solundaki (hani alta alta 3 adet buna benzer işaretli olan .-- ) ya da twitter açıkken kendi menüsünde en sağda bulunan "ben" kısmında yani portre silueti şeklindeki kısımda hemen "tweetler" başlığı altındaki sembole tıklayarak.. sürümün güncelliğini kontrol edebilirsiniz bu arada.. bazı programlarda son güncellemeyi kurmayınca o program doğru çalışmayabiliyor..

211 Mesaj
10 Kasım 2013; 12:19:05 

quote:

Orijinalden alıntı: ozzmania

twitter ayarlarına iki şekilde girilebiliyor; birincisi twitter ın açıkken en alttaki 3 adet sabit dokunmatik tuşun en solundaki (hani alta alta 3 adet buna benzer işaretli olan .-- ) ya da twitter açıkken kendi menüsünde en sağda bulunan "ben" kısmında yani portre silueti şeklindeki kısımda hemen "tweetler" başlığı altındaki sembole tıklayarak.. sürümün güncelliğini kontrol edebilirsiniz bu arada.. bazı programlarda son güncellemeyi kurmayınca o program doğru çalışmayabiliyor..

teşekkür ederim hemen deneyeceğim

308 Mesaj
10 Kasım 2013; 12:28:12 

quote:

Orijinalden alıntı: hsyn_hksvr

neden root yapmiyorsunuz root androidin olamzsa olmazidir ve bu telefonda cok kolay root yapmak ayrica garantiden korkuyorsaniz eski haline dondurmek (unroot) da cok kolay bence yapmanizin bi sakincasi yok

bu olayı aslında biri detaylı bi şekilde anlatırsa benim gibi birçok kişi yapar. tamam birçok kez anlatıldı ama daha önce hiç böyle şeyleri yapmayanlar o anlatımlardan pek birşey anlamıyorlar çünkü. ben mesela daha önce hiç böyle şeylere bulaşmadığımdan telefonu kullanılmaz hale getiririm korkusundan cesaret edip de girişemiyorum. anlatımlarda hep kavrayamadığım terimler, açıklamalar oluyor :)

207 Mesaj
10 Kasım 2013; 12:32:20 

Selam arkadaşlar wifi isteyen sitelerdeki vvideoları nasıl izleriz mesela lig tv maç özetleri vifi istiyor internet paketiyle izlemek istiyorum iphonede jb yaparak yapılıyordu biz nasıl halladebiliriz?

308 Mesaj
10 Kasım 2013; 12:33:34 

quote:

Orijinalden alıntı: DevrimSeven60

Sonunda bende GMD kullancısı oldum
çıktığından beri araştırdığım ince eleyip sık dokuduğum her sorununu araştırdığım telefon artık benim

0

4 gb aldım sebebi, hafıza kartı önemli benim için usb gibi kullanmam lazım çıkarıp kart okuyucusuna takıp bilgisayara takmazsam alışamam :D Electro world bimeksde 600tlydi fiyatı kasko dahil 627 tl ama stoklarda yoktu bende 50 tl için 1 hafta beklemem dedim ve golddan 649tlye telefonu 38tlye class10 16gb sd cardı 88 tl de kasko yaptırarak çok daha fazlaya kapattım ama değer mi ? Tabikide evet. İlk defa kendi telefonumda subway surf oynadım facebookda kasmadan dolaşabildim :D

umarım isteyen herkes ulaşabilir bu tyelefona. En başta benim gibi öğrenci ve Galaxy ace kullanıcıları

O şimdi dolabın üstünde kutusunda yatıyor kafam atarsa parçalarım hd video çekerek

güle güle kullan. şanslıymışsın gerçi. ben de golddan aldım 3 ölü piksel çıktı. iade ettim 3 gün önce kabul edildi. para yatmasını bekliyorum. yatınca tekrar alıcam

1010 Mesaj
10 Kasım 2013; 12:43:57 

Bugün 4gb modelini aldım.Htc evo 3d nin üstüne çok iyi geldi iyi ki almışım.

3828 Mesaj
10 Kasım 2013; 12:53:31 

Alma amacım twitter facebook dizimagdi fakat google playde ne var ne yok girdi telefona

Grove Family-Ballas-Los Vagos-Los Aztec-The Lost-Angels of Death-Chinese Triads-Da Nang Boys--San Fierro Rifa
-Russian Mafia-M.O.B-Jamaican Posse-Spanish Lords-Irısh Mob-Albanian Mob-Italian and Korean Brotherhood-Diaz Gang-Bikers-Vercetti Gang-Cuban and Haitian

Ben De Özledim|Breaking Bad|The Walking Dead|Vikings|Da Vinci's Demons|Modern Family|Flash Forward|Arrow|Revolution|Shameless|Spartacus|Hell On Wheels|Prison Break|The Simpson|The Sopronas|Game Of Thrones|Hanniball|Blue Mountain States-|Sons Of Anarchy|Dracula|Leyla ile Mecnun

3530 Mesaj
10 Kasım 2013; 12:55:30 

quote:

Orijinalden alıntı: 0110engin

güle güle kullan. şanslıymışsın gerçi. ben de golddan aldım 3 ölü piksel çıktı. iade ettim 3 gün önce kabul edildi. para yatmasını bekliyorum. yatınca tekrar alıcam

Orda test ettirdim zaten ben. Öyle aldım ama orda benimle ilgilenen yardımcı hiç çıkmadı dedi baya sohbet ettik gerçi

[ROM]Cloudy G3 2.0

2013 1.5 dci 75hp Symbol

3530 Mesaj
10 Kasım 2013; 13:01:46 

Ana ekranda (Kilit açtıkdan sonraki ekran) sayfa geçişlerinde kayarken arkaplan değişmiyor nasıl düzeltebilirim

[ROM]Cloudy G3 2.0

2013 1.5 dci 75hp Symbol

137 Mesaj
10 Kasım 2013; 13:16:53 

http://mcdn01.gittigidi...n-Filmi__41043868_0.jpg bu sekil bi kilif bilen var mi discovery için

Mia San Triple | FC Bayern München

1 Neuer • 4 Dante • 5 Van Buyten • 7 Ribéry • 9 Mandzukic • 10 Robben • 11 Shaqiri • 13 Rafinha • 14 Pizarro • 17 Boateng • 21 Lahm (c) • 22 Starke • 23 Weiser • 24 Riedmüller • 25 Müller • 26 Contento • 27 Alaba • 28 Badstuber • 30 Gustavo • 31 Schweinsteiger • 32 Raeder • 33 Gómez • 34 Jüllich • 36 Emre Can • 39 Kroos • 44 Tymoshchuk • Manager: Heynckes

2068 Mesaj
10 Kasım 2013; 13:18:48 

cevaplar için çok teşekkürler arkadaşlar..

4gb alıyoruz o zaman tüm uygulama ve oyunları karta atarız yapacak bişey yok

Bu mesajda bahsedilenler: @KayTheRock, @turkeytv, @maximan2008 Bu mesaja 1 cevap geldi.

MSI GE620DX-822XTR
CPU: Intel Core i5-2450M || RAM: 6GB DDR3-1333MHz || HDD: 500GB 7200 RPM WD Scorpio BLACK
GPU: 2GB nVidia GeForce GT635M GDDR3 (128 bit) (144shaders) || Display: 15,6" Full HD LED Backlight
Audio: THX Studio PRO & 4Hoparlör Premium Sound Technology || Ağırlık: Pil dahil sadece 2,4kg
Her Zaman Beklerim.

38 Mesaj
10 Kasım 2013; 13:21:48 

Selam arkadaşlar. Benim de 4gb modeli var.ön kameradan çektiğim resimler ters yani ayna modunda çekilmiş gibi.ayarimi var bunun yada sizde de ayni mi

DH FOSİL GRUBU:2001-2005 ÜYELERİ

Her saklı haklıdır@

63 Mesaj
10 Kasım 2013; 13:30:20 

doğru seçim yaparsın bebde 4gb var 16 gb sandisk class 10 ultra hafıza kartı var sorunsuz kullanıyorum

Bu mesajda bahsedilenler: rocker35

4156 Mesaj
10 Kasım 2013; 13:57:45 

quote:

Orijinalden alıntı: turkeytv

cok az getirir bu arada kac mb veya gblik mobil internet kullaniyorsunuz.

Bu hava durumu widgetları ne kadar işime yarar bilmiyorum ama 500 mb'lik paket kullanıyorum.

268 Mesaj
10 Kasım 2013; 14:05:53 

Ben de 4gb siyah olanı aldım.Gerçekten de çok iyi bir cihaz.

4530 Mesaj
10 Kasım 2013; 14:06:35 

quote:

Orijinalden alıntı: DevrimSeven60

Ana ekranda (Kilit açtıkdan sonraki ekran) sayfa geçişlerinde kayarken arkaplan değişmiyor nasıl düzeltebilirim

Ayarlar - Tüm Ayarlar - Ekran - Duvar Kağıdı - Masaüstü Statik Duvar Kağıdı - Duvar Kağıdı Seçilir - Tam Ekran - Uygula

580 Mesaj
10 Kasım 2013; 14:12:38 

Evet galiba 16 GB ile 4 GB versiyonları farklı. Bakalım bekliyoruz yeni güncellemeyi. Keşke şu birkaç saat içerisinde gelse de evden halletsem diğer türlü paketim çok az kaldı.

@blacksss Güncelleme gelecek sanırım o yüzden o hatayı veriyor herkeste, beklemede kalın bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ua_atacan -- 10 Kasım 2013; 14:13:09 >

Bu mesajda bahsedilenler: @blacksss

AMD Phenmom II X4 955 Processor 3.2 GHz - Asus Radeon HD6850 - Gigabyte 990XA-UD3 - Corsair Gaming Series 700 Watt
Far Cry 3 : Kosmer | Battlefield 3 : Kosmer | Battlefield Bad Company 2 : KoSMeR | Modern Warfare 3 : Kosmer

3530 Mesaj
10 Kasım 2013; 14:16:48 

quote:

Orijinalden alıntı: arandur

Ayarlar - Tüm Ayarlar - Ekran - Duvar Kağıdı - Masaüstü Statik Duvar Kağıdı - Duvar Kağıdı Seçilir - Tam Ekran - Uygula

Düzelmedi fakat çözümü buldum

Masaüstü ayarları ->Duvar kağıdı kaydırma

[ROM]Cloudy G3 2.0

2013 1.5 dci 75hp Symbol

825 Mesaj
10 Kasım 2013; 14:18:55 

arkadaşlar kafayı yemek üzereyim. discovery telefonumda daha önce 16 gb kart takılı idi. ben bunu çıkarıp 32 gb lık yeni aldığım kartı taktım. telefonu fabrika ayarlarına getirip herşeyi yeniden yükledim. eski karttaki resim videolarıda yeni karta yükledim herşey normal gelişti. telefondan kartın hazısazın 32 gb olduğu boş alanın 22 gb kaldığını da görebiliorum fakat gel gelelim galeriden resim ve videoları göremiorum dosya hatası dior. ayrıca karta kurmuş olduğum uygulamalrında hiçbiri açılmıor böle bir uygulama yüklü değil dior neden öle olo anlamadım gerçekten deliricem arkadaşlar yardım :((

623 Mesaj
10 Kasım 2013; 14:20:05 

Arkadaşlar kameramda pembeleşme sorunu var...
Cihazı 7 gün önce n11 den almıştım...
Ne yapmamı önerirsiniz...
Servise gödersem mi?
İçinden çıkan karttaki ankara servis numarasını aradım başarı diye telefonu açılıyor...

LG G2...Ipad Air...Sony 55NX720...Sony 40L4000...Samsung 300e5z S01TR...PS3...Sony DAV-DZ360 Popcorn Hour A-200...Dreambox 800HD PVR...Logitech Harmony 785

574 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Gizli Ajan
10 Kasım 2013; 14:22:09 

Merhabalar,
Bu sıralarda telefon arama içerisindeyim. GM Discovery almayı düşünüyorum. 16 GB versiyonundan. Size sormak istediklerim;
*Telefonda bir sorun var mı?
*Bataryası ne kadar gidiyor?
Şimdiden teşekkürler.

Fear drives everything, Stephen. Everything. Your life is governed by fear. Every decision you make is a product of that fear. You married your wife because you were scared of dying alone. You have children because you are scared of leaving nothing behind that really matters. You go to the doctors because you're scared of dying. Do I need to go on?

172 Mesaj
10 Kasım 2013; 14:28:49 

Hocam igo iyidir. Eski telefonumda kullanıyordum
@demayc

Bu mesajda bahsedilenler: @demayc

185 Mesaj
10 Kasım 2013; 14:32:43 

quote:

Orijinalden alıntı: crazy_dance

arkadaşlar kafayı yemek üzereyim. discovery telefonumda daha önce 16 gb kart takılı idi. ben bunu çıkarıp 32 gb lık yeni aldığım kartı taktım. telefonu fabrika ayarlarına getirip herşeyi yeniden yükledim. eski karttaki resim videolarıda yeni karta yükledim herşey normal gelişti. telefondan kartın hazısazın 32 gb olduğu boş alanın 22 gb kaldığını da görebiliorum fakat gel gelelim galeriden resim ve videoları göremiorum dosya hatası dior. ayrıca karta kurmuş olduğum uygulamalrında hiçbiri açılmıor böle bir uygulama yüklü değil dior neden öle olo anlamadım gerçekten deliricem arkadaşlar yardım :((

bahsettigin sorun ayni bendede oldu arkadasim
senin gibi bende telefon 16 GB 32 kart taktim
uygulamaları görmedi bende karti telefondan bicimlendirdim öyle kurdum uygulamaları sorun düzeldi fakat bazen acik uygulamalar kapatilmak zorunda uyarisi verip telefon kitleniyor
benim aklima galiba 32 GB kart bu telefonda ya zorlanıyor yada uygulamaların hepsini karta yuklemekten oluyor bu sorun herhalde.

İnsanı asi derki Çürümüş kemikleri kim diriltecek?"

"Onu ilk başta kim yaratmışsa, elbette yine O diriltecektir

172 Mesaj
10 Kasım 2013; 14:34:55 

quote:

Orijinalden alıntı: Gizli Ajan

Merhabalar,
Bu sıralarda telefon arama içerisindeyim. GM Discovery almayı düşünüyorum. 16 GB versiyonundan. Size sormak istediklerim;
*Telefonda bir sorun var mı?
*Bataryası ne kadar gidiyor?
Şimdiden teşekkürler.

Hocam telefon çok iyi. Bende tek kitlenme problemi oluyor. O da fazla bişey değil.
Başka hiç problemim yok çok şükür ama başkalarının sorunları olabiliyor.

%75 sorunsuz olur diye düşünüyorum. Hele 16gblık versiyon son sürümlerden olduğu için sorunsuzdur diye düşünüyorum.

Bataryası yoğun kullanımda 1 günü çıkartır. Normal kullanımda 2 bile yapabilirsin.

Benim önerim youtubedan tüm tanıtım videolarını araştırman. Her incelemeye bak içine sinerse al. Ben öyle yapmıştım :)

580 Mesaj
10 Kasım 2013; 14:37:28 

@Gizli Ajan Telefonu 1-2 haftadır kullanıyorum ve şimdiye kadar bir sorun çıkmadı. 16 GB versiyonuna sahibim 16 GB versiyonunda sorun çıkma olasılığı daha az oluyor. Fakat konuyu okuduysan çok sorunla karşılaşan yada hiç sorunla karşılaşmayan kişileri görmüşsündür. Yani biraz da şans işi ama alırken 16 GB'lığı al derim. Bunun dışında şarjı genel olarak akıllı telefonlara göre gayet iyi. Eğer ilk akıllı telefonun olacaksa belki biraz az gelebilir ama başka bir akıllı telefonundan bu telefona geçiyorsan sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum.

Bu mesajda bahsedilenler: @Gizli Ajan

3530 Mesaj
10 Kasım 2013; 14:44:14 

Telefonu ilk defa bilgisayara bağladım, 1.64 gb ve 14.8 gb olarak 2 ye bölünmüş. Birisi telefonun birisi hafıza kartının mı yoksa 2side hafıza kartınının mı? Biraz saçma oldu ama emin olmak istedim

EDİT: Birde arkadaşlar hemen hemen hepimiz android kullanıcısıyız. Gece telefonu şarjda bırakmayan var mı? Ne kadar zarar verir. Her gece şarjda bırakırsak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DevrimSeven60 -- 10 Kasım 2013; 14:45:31 >

[ROM]Cloudy G3 2.0

2013 1.5 dci 75hp Symbol

623 Mesaj
10 Kasım 2013; 14:46:03 

quote:

Orijinalden alıntı: ekremucanok

Arkadaşlar kameramda pembeleşme sorunu var...
Cihazı 7 gün önce n11 den almıştım...
Ne yapmamı önerirsiniz...
Servise gödersem mi?
İçinden çıkan karttaki ankara servis numarasını aradım başarı diye telefonu açılıyor...

Bu konu hakkında bilgisi olan yok mu?

LG G2...Ipad Air...Sony 55NX720...Sony 40L4000...Samsung 300e5z S01TR...PS3...Sony DAV-DZ360 Popcorn Hour A-200...Dreambox 800HD PVR...Logitech Harmony 785

580 Mesaj
10 Kasım 2013; 14:46:43 

@DevrimSeven60 Bu sarj konusunu ben de merak ediyorum çünkü ilk kez Android hatta ilk kez akıllı telefon kullanıyorum. Detaylı bir açıklama olsa iyi olabilir aslında.

Bu mesajda bahsedilenler: @DevrimSeven60 Bu mesaja 1 cevap geldi.

172 Mesaj
10 Kasım 2013; 14:53:44 

quote:

Orijinalden alıntı: ekremucanok

Bu konu hakkında bilgisi olan yok mu?

Bu konu yeni gelecek olan güncellemede düzelecekmiş. İstersen bekle. Güncelleme yayınlanınca kur. Düzelmezse gönderirsin

3530 Mesaj
10 Kasım 2013; 14:56:04 

quote:

@DevrimSeven60 Bu sarj konusunu ben de merak ediyorum çünkü ilk kez Android hatta ilk kez akıllı telefon kullanıyorum. Detaylı bir açıklama olsa iyi olabilir aslında.

G2'niz veya S4'ünüz olsa onu her gece şarjda bırakır mıydınız? Bizi aydınlatabilir misiniz

Bu mesajda bahsedilenler: @Baran.

[ROM]Cloudy G3 2.0

2013 1.5 dci 75hp Symbol