- x
*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUB
52888 Cevap2456112 Görüntüleme609 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: varol7,
1 kayıtlı üye, pek çok misafir, 1 mobil kullanıcı
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<     211 [213] 215 216 217 218 219 220      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

131 Mesaj
31 Temmuz 2013; 1:16:16 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

telpamarkette beyaz renk stoklara girmiş. 1 ağustostan itibaren sevkiyata başlıyorlarmış...

2006 ALBEA 1.3 MULTİJET ACTİVE
NAVİTECH NAV-PXB205F

2 Mesaj
31 Temmuz 2013; 1:18:48 

Telefonun arka kapagının tırnaklarında gıcırdama var. sanırım yalama olmuş. dahada ilerleyecege benziyor ne yapmamı önerirsiniz acilllll!!!!

304 Mesaj
31 Temmuz 2013; 1:41:46 

Xperia klavyeyi yükledim. Hafıza kartına kurulu programlar uçtu ! Secret v2.2 kuruluydu.

.

246 Mesaj
31 Temmuz 2013; 1:49:24 

hocam naptın sen ya :) olmaz öle bişey androidin kapladıgı yer gb(varsada en fazla 1-1.5 yok zaten merak etmeytin ole bi sorun olmaz :)

Bu mesajda bahsedilenler: ilhanirem

30 Mesaj
31 Temmuz 2013; 2:37:31 

arkadaşlar @DasheriM hocadan bugün 2 silikon kılıf ve 2 ekran koruyucu aldım 1 kılıf + 1 ekran koruyucu toplam 10 lira daha ucuzu yok isteyenler Dasherim e pm den ulaşsın çok yardımcı oldu bana sağolsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

13 Mesaj
31 Temmuz 2013; 2:46:21 

Video kaydetmeyi iyi seçeneginde yapınca 3gp şeklinde kaydediyor ve çok yer kaplıyor. kaliteyi düşürünce az yer kaplıyor ama bu defada görüntü kaybı oluyor doğal olarak. MPEG veya MP4 şeklinde kaydedebileceğimiz bir yöntem varmı yada mpeg kaydeden video çekim programı falan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barann79 -- 31 Temmuz 2013; 2:48:38 >

109 Mesaj
31 Temmuz 2013; 3:08:07 

Herkese merhaba;
Bugün telefonu aldım, sert plastik koruyucu kullanan var mı telefon için ?

113 Mesaj
31 Temmuz 2013; 3:11:45 

siyah silikon kılıf isteyen arkadaşlar hemen kargolama yapılacaktır isteyene ptt kargo kapıda ödeme
şeklinde gönderilir pm atabilirsiniz
http://www.sanalpazar.com/9897781-General-Mobile-Discovery-Siyah-Kilif-ekran-Koruyucu__isp9897781

939 Mesaj
31 Temmuz 2013; 3:55:31 

bu saydıklarınızdan daha az yer kaplar 3gp. burdaki kıstas şudur: iyi seçeneğinde hd çekiyorsunuz çok yer kaplaması normal yani.

Bu mesajda bahsedilenler: barann79

1491 Mesaj
31 Temmuz 2013; 3:55:55 

quote:

Orijinalden alıntı: mrsilver

Haklısınız iş yoğunluğundan forumu bir süredir ihmal ettim. Yarın siparişiniz kargolanacaktır.
Geç cevap için kusura bakmayın.

Ayrıca siyah deri kapaklı kılıflar stoklara girdi.
Bu ürünü bekleyenlere duyurulur.

0

Deri Kılıf General Mobile Discovery kılıfıdır. %100 tam uyum sağlar. Arka yüzeyinde kamera ve hoparlör boşlukları bulunmaktadır.

0

hocam ekran koruyucusu için 5 lira yazmışsınız 5 lira da kargo. 10 liraya biraz pahalı değil mi?

939 Mesaj
31 Temmuz 2013; 3:58:12 

ben de z klavye kullanıyorum ama muhakkak sd içinde wipe yapmışsınızdır aksi halde sd kart içinde bi değişiklik yapmıyor buu işlem, sorunsuz kullanıyorum.

Bu mesajda bahsedilenler: la bu ne la

291 Mesaj
31 Temmuz 2013; 4:40:25 

arkadaşlar ölü piksel durumu ne durumda her telefonda mevcut mu

iOS sevmem, Android aşığıyım

887 Mesaj
31 Temmuz 2013; 5:16:08 

quote:

Orijinalden alıntı: tifon

Nasipse yarın alcam telefonumu.Hafıza kartı ile ilgili bir sorum olacaktı 32 gb class 10 kullanan var mı? Bİr sorun çıktımı telefon hızında? Yoksa 16 gb class 10 mu alıyım?

Toshiba 32gb class10 var,hiçbi sorun yok.Karta özelikle dosya atarken class4'le arasında ciddi fark var.

194 Mesaj
31 Temmuz 2013; 5:33:22 

Slot2 Avea Hız Testi

0

Balık

104 Mesaj
31 Temmuz 2013; 5:38:13 

Telefonda 64 gb kart deneyen oldu mu?

"Gökyüzü ile arandaki mesafe kadar düşünce alanım var benim. O yüzden boşver kasma o kadar tahmin etmeye, gücün yetmez senin." cstone

832 Mesaj
31 Temmuz 2013; 6:09:30 

quote:

Orijinalden alıntı: beşiktaşlıı

siyah silikon kılıf isteyen arkadaşlar hemen kargolama yapılacaktır isteyene ptt kargo kapıda ödeme
şeklinde gönderilir pm atabilirsiniz
http://www.sanalpazar.com/9897781-General-Mobile-Discovery-Siyah-Kilif-ekran-Koruyucu__isp9897781

Linke tiklayinca ww2.playo.net diye bir siteye yonleniyor bu durumda olan var mi baska?

488 Mesaj
31 Temmuz 2013; 6:28:49 

quote:

Orijinalden alıntı: bora_akar

Linke tiklayinca ww2.playo.net diye bir siteye yonleniyor bu durumda olan var mi baska?

Aradaki x i silerek yazın hocam

7117 Mesaj
31 Temmuz 2013; 6:47:33 

lcd tv ye bağlayıp usb bellek seçince tv cihazı görmüyor hatta cihaz apallıyır kendi kendine biyerlere giriyor. Dokunmatik sapıtıyor . Bende hemen lcd tv den söktüm s2 de sıkıntı yoktu bu telde lcd tv de video izleyemiyorum varmı öneriniz.

Q9400 2.66@3.5 ghz ------gtx 660 oc li-----4gb kingston ddr2 800@1066 mhz -----Gigabyte p35ds3l ------coler master 390w----- philips 42'' lcd tv----skystar hd 2 tv kart-----logitech kablosuz set

1976 Mesaj
31 Temmuz 2013; 7:12:16 

Kısa gırıs
Inceleme + -
Pıl kullanımı hakkında onerım
Calısan uygulamalar
oyun (bazıları tanıtımlı)
Eglencelı uygulamalar
Resım vıdeo programları
Haber - tv programları

Bazı arkadaslar telefonu almak konusunda kararsız kalmış. Endıselerı var.. 1 aydır telefonu kullanıyorum. Genelde ıncelemer telefon alındıgı gun veya bır kac gun sonra yapılıyor.. 1 ay kullanıp kullanıcı gozuyle General Mobıle Dıscovery (Telefon ılk alındıgı gıbı romsuz kullanıyorum)
Telefonda 32 gb class 10 Sd kart kullanıyorum. Su anda 18gb yakın oyun, program - 3gb mp3 - 2 gb fılm yukludur.

Artı - Eksı karısk
++ Telefon ılk gunku gıbı stabıl calısıyor. Menulerde takılma yok. Herhangı bır kıtlenme resetleme zorunlulugu su ana kadar olmadı.
+++ Telefon ısınmıyor. Saatlerce elınızde bıle olsa asırı ısınma olmuyor. Yalnız kılıf aldıktan sonra kılıfın yuzunden bıraz ısınıyor gıbı geldı.
+++ Oyunlar konusunda kesınlıkle sıkıntı yasamadım. Need for Speed Most Wanted - Modern Combat 4 - Real Boxıng vs.. oyunlarda en ufak bır takılma yasamadım.
+ - Kamera 8megapıksel gıbı degıl ama cekım kalıtesı cok kotu degıl. Resım - vıdeo cekımlerınde alternatıf programlarla guzel sonuclar alabılıyorsunuz. Ayrıca forumda konusu olan rom yuklersenız kamera kalıtesı artıyor.. Benım sahsı gorusum gunduz cekımlerı ıyı. Gece cekımlerı ortalama... Son olarak muzısyen oldugum ıcın kamera kayıt yaparken yuksek sound kaydetme konusunda endısem vardı. Vıdeo cekımlerınde seslerı olması gıbı basslı kaydetıyor.
+ - Hoporler acıksa muzık calarken son seste ozellıkle bassları acarsanız kalıte olarak %80 - Kulaklıkta ses kalıtesı ıyı bır kulaklıkta %85. Mp3 dınlemek ıcın paralı surumu Poweramp programını onerırım.
- Ram konusunda sankı cok cabuk %70 - %80 gelıyor gıbı... Sureklı programıyla ramı bosaltmak can sıkıcı bır durum. Ama ram %89 de olsa (daha fazlasını gormedım) telefonun performansı dusmuyor. Yanı yavaslamıyor. Ilgınc Telefon ılk acıldıgında %44 sonra bır daha butun programları kapatsanız bıle %50 nın altına dusmuyor. Advanced kıll tasker yukledıkten sonra bu durum duzeldı...
+++ Internet deneyımı yasanmadan anlatılmaz. 3g - Wıfı kesınlıkle 1500 - 2000 tllık telefonla yarısır. Ustelık telefonun kendı web tarayıcı bu performansı sunuyor. Ayrı bır web browser yuklemeye gerek yok.
+++ Ekran kalıtesı goruntu cok ıyı..
++ Saglamlık tel ıkı kere bır 50 cm bır kerede 1mtreden kılıfsız yere dustu herhangı bır yanlarda - ekranda - arka kapakta cızılme yok. Konusma - prg kullanmada bır sorun yok.
+- Pıl konusunda ( 2 saat tel acık kalınmıs halde.. net, vıdeo, oyun ) 2 gun 11 saatı gordum. Yogun kullanırsanız 1 gunu kıl payı cıkartabılıyor..

Pıl konusunda onerılerım. (bu her telefon ıcın gecerlıdır)
1: Ekran ısıgını kısık kullanın. Emın olun cok guneslı bır ortamda degılsenız kısıga yakın bıle ısınızı goruyor.
2: Wıdgetlerı kapatın
3: Ekranda koyu wallpaper kullanın. Aynı sekılde temalarda mesaj yazılan yerın sıyah olan temayı secın. Koyu renkte ısıgı daha az yansıttıgı ıcın ekran daha az enerjı harcıyor.
4: Kullanmadıgınız zaman wıfı - 3g - blutooth kapatın
5: Uygulamaları (program - oyun) kullanmasanız bıle arka planda ram harcayabılır. Bıldırımlerı kapatın (dıkkat program - oyun bu durumda kendını guncellemeyebılır) telefondakı yerı: Ayarlar - Depolama..
aynı sekılde uygulama yonetıcısı - gızlılık yonetıcısınden bazı uygulamaların erısımını kapatın. Bazı onemlı erısımlerı kapatırsanız program nete baglanamadıgı ıcın calısmıyabılır. Aynı sekılde telefon wıfı - 3g nete baglanamıyor. O yuzden sadece oyun ve programları kapatın. Bellı aralıklarla bunların guncellemesı varmı dıye marketten bakabılırsınız. Not: Eger bu dedıklerım ramı etkılemıyorsa benı uyarın arkadaslar.

Telefonda kullandıgım calısmasını garantı ettıgım oyun - programlar: (bunu yazmamdakı neden gozunuzden kacan uygulamaları nette aratıp hosunuza gıtmesı durumunda telefonuza yuklemenız.. Ayrıca calıstıgına emın olmanız.

Onerıdıgım Oyunlar:
Rage of the Gladıator: Sız arenada sadece savascının kılıc - balta - kalkanını yonetıyorsunuz.. Ilerlemelı degıl.
Medıeval: Kale savunma
Evertales: Klasık yandan gorunen ılerlemelı grafıklerı oldukca ıyı.. elınde kılıc dusmanları olduren atlamalı zıplamalı oyun :)
DeadTrıgger: Anlatmaya gerek yok. Unreal 3cun zombılı halı.. Bellı bır mekanda hayatta kalmaya calısıyorsunuz.. Seneryo varmıs ama kurgu bu..
Modern Kombat 4: Oynanabırlıge alısana kadar sıkıntı cekersınız.. Sonrada elınızden dusurmessenız bu oyunu. Grafıkler oldukca ıyı..
Prınce of Percıa snf : Klasık yandan gorunen ılerlemelı grafıklerı oldukca ıyı.. elınde kılıc dusmanları olduren atlamalı zıplamalı oyun :)
Team Dragon: Guzel bır street F. tarzı dovus oyunu
Aır attak HD: Eskı aterı salonları muptelası bılır. Kucuk bır ucak ekranda dusman ucakları - tank - kale vs.. bombalıyor.. Grafıklerı HD. olarak karsımıza cıkıyor.

Run lıke hell: Dırek aklıma gelen bır fıkra var.. Issız adada yamyamlardan kacıyorsunuz yakalanırsanız....
Pıtffall: Indıana Jones'sun kacan halı.. Grafıkler cok sırın.
Subway surf: anlatmama gerek yok.
Skı safarı: Kayakcısınız cıgdan kacmaya calısıyorsuz.. arada pengune -yetıye bınebılıyorsunuz.. Havada cesıtlı akrobasıler yapabılıyorsunuz.. Grafıkler cok ıyı degıll ama gorsellık cok hos yansıtılmıs..
Polara: Sanırım bu oyunun muptelası olacagım. Degısık bır tarzı var. Sag taraf (kırmızı - mavı ) sol taraf zıplama olarak ayarlanmıs.. Bolum gectıkce ınsanı zorluyor.. Yandan gorunen bır kadın sureklı kosuyor engeller cok farklı dusunulmus..
After earth: Subway surf tarzı - farklı olarak gelısmıs grafıkler - dovus dınamıklerı eklenmıs.
Pes 2012
Fıfa 2012
Soccer 12
Basketball shot
Flıck tennıs
SS euro 2012
Trıcky shot
Atcıve soccer: Kesınlıkle benım gozumde en ıyı futbol oyunu. Sensıble soccer tarzı..
Trıal XTREME
Rıptıde GP2
XTREME WHELLS
NFS most wanted: Grafıklerı oldukca ıyı
True skate
RE volt: Pcdekı oyunun aynısı
Dolmus drıver: Cok eglencelı Turkce bır oyun
Xtremesoarıng 3d: Ucak suruyoruz. Indır - kaldır -Gezmek
Flıght Teory: Ucak suruyoruz. Indır - Kaldır - Gezmek
Skyrıders: Uzayda gecen ılerlemelı kademe gectıkce zorlasan yarıs oyunu..
can knockdown: 3 hakkınız var. Konservelerı devırmeye calısıyorsunuz.
Eskı atarı oyunları:
Dınosaur fıghter
Fınal fıght
Captaın commanda
Punısher
Bunun dısında: Okey - çanak okey - batak hd - 4 pıcs 1world - 4 resım bır kelıme - dama free -backgammon onlıne -backgammon - Candy crash - a tılt 3d -can knockdown

Onerdıgım Program (eglence vs..)
Mxplayer: acamadıgı vıdeo formatı yok gıbı.
Smart measure: Dogru kalıbrasyon yaparsanız nesnelerı olcebılırsınız
Ibb cep trafık
Ayna: Cokda gereklı bır uygulama degıl :D
Fmradyo telefonunuzda bıldıgınız gıbı radyo var. Bandrol odenmemesı ıcın bu uygulama kapalı gelıyor. Indırıp yukleyebılırsınız.
Goodev wallpaer: Resımlerınızı ıstedıgınız olcekta wallpaper yapı
yag yakma formullerı
Dıksıyon calısıyorum
autorap
asıstan B
HD wallpapers
Ilgınc bılgıler: Her gun guncellene ınsanı sıkmayan ılgınc bılgıler var..

Onerdıgım paralı ve free Resım - vıdeo cekme programları
Instagram
Pro Hdr camera
HD panaroma
Camera 360
Camera 2
XNEXPRESS Pro
Paper camera
Magısto
FX guru: Kesınlıkle butun paketlerını tek tek alacagım. FS guruyla yaptıgım vıdeo http://www.youtube.com/...KKB5KU&feature=youtu.be
Perfectly clear

Onerdıgım bedava Resım vıdeo eglence:
Agıngbooth
mıxbooth
old booth
ugly booth
Face changer vıdeo (paralımı hatırlamıyorum)

Onerdıgım Enstruman programlar:
Robotıc Guıtarıst free
Real guıtar
Solo lıte
Drum set
Drum kıt
Real drum
Vıolın
Androıd accordıon
Pıanıst Hd
Perfect Pıano

Onerdıgım Tv ızleme - gazete - haber
Uyanık tv.. baska br tvplayere gerek yok
Lıg tv: Spor haberlerı ve vıdeoları ızlıyebılırsınız
Tum gazeteler
Tercuman

Not: Bu bolumde onerılen oyun, programlar gumburtıye gıdıyor. Ayrı bır topıc olarak Onerılen oyun - program - Uygulamalrın tanıtıldıgı Dırek lınkıne gıttıgı bır konu ıstermısınız arkadaslar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ploff -- 31 Temmuz 2013; 7:24:49 >

i7 3.2 GHz (turbo 3.6GHz) - Gigabyte GA-P55 - G.SKILL Trident 8Gb 1600mhz ram - Gigabyte gtx770 4gb Oc. - 2x 1Tb. W.D. Caviar Black - 3x 2tb Seagate barracuda - 1x 2tb W.D. cavıar Green - Seagate Backup Plus 3tb - WD Book 2tb - Seagate 1tb Harıcı dısk (Total 16TB.) - 750watt C.M. Power Supply - Maudıo Fırewıre Solo - 2x Hs50 Yamaha Speaker - 7+1 Creatıve inspire Speaker - 27HKC Led Monıtor - 22. Samsung monıtor - logitech driving force gt

34 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Allegrox
31 Temmuz 2013; 8:01:49 

@ploff mükemmek bir incelemeydi, eline emeğine sağlık

675 Mesaj
31 Temmuz 2013; 8:11:15 

quote:

Orijinalden alıntı: ploff

Kısa gırıs
Inceleme + -
Pıl kullanımı hakkında onerım
Calısan uygulamalar
oyun (bazıları tanıtımlı)
Eglencelı uygulamalar
Resım vıdeo programları
Haber - tv programları

Eline sağlık çok güzel deneyimlerini bizlerle paylaşmışsın eminimki bizler gibi almayı düşünenlere ışık tutacak önemli bilgilerdi. Ayrı bölümde olması elbette daha iyi olur kanımca performans telefonu olması belli zaten ancak bunu marka tutkunlarına bir türlü anlatamıyoruz maalesef...

Bir S3 te yaptığınız bir işlemi bunda daha rahat yapabiliyorsunuz ama çin deyip deyip kendimizi kandırmaktanda kendimizi alamıyoruz maalesef.

Çin üretimlerini eleştirebilmemiz için onlardan daha iyi şeyler yapıyor olmamız lazım ama ülkemizin teknoloji bağımlılığı her zaman sürüyor bunları acı ama gerçekler. Telpada arkasında durduğuna göre bence alınmaması için hirbir neden yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeKiMoĞLu-47 -- 31 Temmuz 2013; 8:12:48 >

135 Mesaj
31 Temmuz 2013; 8:16:57 

Teşekkürler Ayrı bir konu iyi olur gerçekten de oyunlarda oynanış videoları falan

136 Mesaj
31 Temmuz 2013; 8:18:39 

quote:

Orijinalden alıntı: CagBaBa

Hangi il hocam?+Siyah da var mı?

istanbul hocam istersen bugun arayabilirim warmi siyah bir sorim

363 Mesaj
31 Temmuz 2013; 8:23:54 

Benim ayarlarda yanlışlık varmış, sanırım telefonda 3g default olarak sim1 e tanımlı geliyor, 3g servisini Vodafona tanımlayınca sorun ortadan kalktı, şimdi sim2deki vodafon ile 3g ile bağlıyım, hız önemli ölçüde farketti. Resimde de göreceğiniz üzere telefonu hotspot olarak kullanıyorum, tek sorun sim1 e arama gelince sim2 deki internetin kopması :)

0

Bu mesajda bahsedilenler: bll1975

6894 Mesaj
31 Temmuz 2013; 8:29:30 

uzman arkadaşlara sorum olacak...

kapaklı kılıf olarak
http://www.aliexpress.c...-Screen/1108275184.html
tavsiye eder misiniz?

yoksa biraz daha pahalı olanı mı alayım.
http://www.aliexpress.c...se-with/1007559063.html

------------------------------------
arka koruyucu olarak
http://www.aliexpress.c...ionee-E3/935493689.html
http://www.aliexpress.c...hipping/1060222843.html

hangisini tavsiye edersiniz.

291 Mesaj
31 Temmuz 2013; 8:33:54 

quote:

Orijinalden alıntı: 4EvaMaSTeR

arkadaşlar ölü piksel durumu ne durumda her telefonda mevcut mu

güncel

72 Mesaj
31 Temmuz 2013; 8:42:04 

PM ile kılıf soran arkadaşlar için gelen kılıfların resimlerini ekledim.

0
0
0
0

832 Mesaj
31 Temmuz 2013; 8:42:49 

quote:

Orijinalden alıntı: piri.reis

uzman arkadaşlara sorum olacak...

kapaklı kılıf olarak
http://www.aliexpress.c...-Screen/1108275184.html
tavsiye eder misiniz?

yoksa biraz daha pahalı olanı mı alayım.
http://www.aliexpress.c...se-with/1007559063.html

------------------------------------
arka koruyucu olarak
http://www.aliexpress.c...ionee-E3/935493689.html
http://www.aliexpress.c...hipping/1060222843.html

hangisini tavsiye edersiniz.

Ben olsam ikinciyi alirdim hatta siparis verecek olursan bi tanede ben alabilirim.

874 Mesaj
31 Temmuz 2013; 8:44:54 

quote:

Orijinalden alıntı: 4EvaMaSTeR

güncel

ben dün aldım telefonu ölü piksel çıkmadı.

20 Mesaj
31 Temmuz 2013; 8:45:06 

27.07.2013 Cumartesi günü Metro marketten Beyaz rengini aldım.
Nakit ihtiyacı nedeniyle satacağım. Yalnız ekranda bulutlanma var. Ekranın alt tarafına doğru, ortalı bir şekilde nokta halinde. Bulutlanma çok belli değil. Ekran tamamen beyaz veya tamamen başka bir renk aldığında dikkatli bakınca fark ediyorsunuz. Bunun haricinde telefonda kesinlikle problem yok. İlgilenen arkadaşlar olursa nakit 550 TL'ye satmayı düşünüyorum.

0

363 Mesaj
31 Temmuz 2013; 8:46:01 

Uzman değilim ama, Üstteki linklerin ikisi de aynı ürün, sadece fiyatları farklı. Daha ucuz olanı varken aynı ürünün pahalı olanını neden tercih edesin ki ?
hatta bana sorarsan bunu al, daha ucuz, aynı kılıf
http://www.aliexpress.c...d-Phone/1008971495.html

Alttaki linklerle ilgili bi fikrim yok, tercih meselesi, ben şahsen üzerinde S harfi falan olan kılıfları sevmiyorum, düz ve sade olanları seviyorum. Bunlardan birinde de kargo ücreti var, Free Shipping olanlara göz atın.

Bu mesajda bahsedilenler: piri.reis

6894 Mesaj
31 Temmuz 2013; 8:51:57 

quote:

Orijinalden alıntı: colorfulll

Nakit ihtiyacı nedeniyle satacağım. Yalnız ekranda bulutlanma var. Ekranın alt tarafına doğru, ortalı bir şekilde nokta halinde. Bulutlanma çok belli değil. Ekran tamamen beyaz veya tamamen başka bir renk aldığında dikkatli bakınca fark ediyorsunuz. Bunun haricinde telefonda kesinlikle problem yok. İlgilenen arkadaşlar olursa nakit 550 TL'ye satmayı düşünüyorum.

0

Ekranda bulutlanma bende de başladı

291 Mesaj
31 Temmuz 2013; 8:52:42 

quote:

Orijinalden alıntı: 4004

ben dün aldım telefonu ölü piksel çıkmadı.

nerden hocam

20 Mesaj
31 Temmuz 2013; 8:57:24 

0

799 Mesaj
31 Temmuz 2013; 8:59:11 

cihazı alalı 10-15 gün oldu ve cihaz imei si sorunlu çıktı.Dün telefonuma sms geldi.hadi bakam hayırlısı.

Ne vakte kadar zailat-ı faniyeye ihtimam ve bakiyat-ı daimeden tegafül edeceksin ?

171 Mesaj
31 Temmuz 2013; 9:35:23 

hepsiburadadan alan arkadaşlar cihaz kaç günde elinize ulaştı ? sıkıntı yaşadınız mı ?

hepsiburadaya mesaj atmıştım gelen mesaja göre bugun stoklara girecek telefon. world card'a 100 tl world puan verecek galiba. ama 10 gün falan bekleticekse hiç gerek yok.

271 Mesaj
31 Temmuz 2013; 9:48:02 

quote:

Orijinalden alıntı: xds789

hepsiburadadan alan arkadaşlar cihaz kaç günde elinize ulaştı ? sıkıntı yaşadınız mı ?

hepsiburadaya mesaj atmıştım gelen mesaja göre bugun stoklara girecek telefon. world card'a 100 tl world puan verecek galiba. ama 10 gün falan bekleticekse hiç gerek yok.

mesajı paylaşabilirmisiniz hocam,eğer dediğiniz olursa 15 günde olsa bekleme yıkarlar orayı

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_82489133/f_//tm.htm

163 Mesaj
31 Temmuz 2013; 10:23:37 

quote:

Orijinalden alıntı: hm1506

yaptım dediğinizi ama yine olmadı telefon bir türlü açılamıyor sürekli reset atıyor. Servisi aradım gönderin dediler.

dakika1 gol 1....

okadar iste bekle yolunu gözle olana bak..

zaten bir cenabetlik vardı kapıda ödeme ile aldım adam kartan çekti onaylanmadı dedi. Bir daha çekti yetersiz dedi, ben nasıl olur limit vardı sabah dedim.
Bankayı aradım çekilmiş dedi. Adam çekilmedi diyor. Neyse anlaşıldı işlem askıda kalmış iptal etti banka tekrar çektik oldu.
ben bunları yazarken telefon sürekli rest atıyor ama açılamıyor garibim discovery yazısına geliyor donuyor.

neyse ben servisi gönderiyorum bilgi veririm arkadaşlar.

kutudan arızalı çıkan tek benimki herhalde. kadere bak......

171 Mesaj
31 Temmuz 2013; 10:29:05 

Soru: İyi günler ben general mobile discovery ' nin ne zaman stoğa girecegi konusunda bilgi almak istiyorum.

31 Temmuz'a kadar stoğa girer mi ? World kartım var 500 Tl'lik alışverişe 100 tl lik worldpuan kampanyasından yararlanmak istiyorum. Yoksa başka sitelerden alacagım

27.07.2013 16:53:57 Cevap: Değerli Müşterimiz;

Mağaza yetkilimiz den aldığımız bilgiye göre General Mobile Discovery ürünü 31 Temmuz da stoklara girişi sağlanacaktır.

Saygılarımızla

2145 Mesaj
31 Temmuz 2013; 10:34:05 

quote:

Soru: İyi günler ben general mobile discovery ' nin ne zaman stoğa girecegi konusunda bilgi almak istiyorum.

31 Temmuz'a kadar stoğa girer mi ? World kartım var 500 Tl'lik alışverişe 100 tl lik worldpuan kampanyasından yararlanmak istiyorum. Yoksa başka sitelerden alacagım

27.07.2013 16:53:57 Cevap: Değerli Müşterimiz;

Mağaza yetkilimiz den aldığımız bilgiye göre General Mobile Discovery ürünü 31 Temmuz da stoklara girişi sağlanacaktır.

Saygılarımızla

Hepsiburada:

Değerli Müşterimiz,

General Mobile Discovery ürünü yoğun talepten ve tedarikçi firmadan gelen belirsiz tarihlerden dolayı sitemizde geçici olarak yayından kaldırılmıştır. Ürünlerin en kısa zamanda stokumuzda olması için gayret gösteriyoruz. Ürünler stoka geldiğinde tekrar satışa açılacaktır.

Saygılarımızla.

Bana böyle dediler?

171 Mesaj
31 Temmuz 2013; 10:36:42 

quote:

Orijinalden alıntı: ThbrK

Hepsiburada:

Değerli Müşterimiz,

General Mobile Discovery ürünü yoğun talepten ve tedarikçi firmadan gelen belirsiz tarihlerden dolayı sitemizde geçici olarak yayından kaldırılmıştır. Ürünlerin en kısa zamanda stokumuzda olması için gayret gösteriyoruz. Ürünler stoka geldiğinde tekrar satışa açılacaktır.

Saygılarımızla.

Bana böyle dediler?

bilmiyorum siz mesajı ne zaman attınız hocam. bana 27 sinde cevap geldi.

2145 Mesaj
31 Temmuz 2013; 10:37:47 

quote:

bilmiyorum siz mesajı ne zaman attınız hocam. bana 27 sinde cevap geldi.

Bana bugün ya da dün cevap geldi

94 Mesaj
31 Temmuz 2013; 10:38:07 

20 haziranda hepsiburada dan verdiğim siyah gm bekliyorum.. bugün yada yarın kargoya verilir diye umut ediyorum

we are who we are.

171 Mesaj
31 Temmuz 2013; 10:44:04 

20 haziran mı ?

Bu mesajda bahsedilenler: doctorus

171 Mesaj
31 Temmuz 2013; 10:45:09 

bana 27 sinde gelmişti hocam

Bu mesajda bahsedilenler: ThbrK

65 Mesaj
31 Temmuz 2013; 10:47:10 

hizli aldan siyah siparis etmiştim. 1 ağustosta gönderecekmisiniz sorursuna

Değerli Müşterimiz,
Siparişinizdeki ürün yarın gün içerisinde stoklarımıza girecek olup bekletilmeden adresinize kargolanacaktır.Anlayışınız için teşekkür eder iyi günler dileriz.
Saygılarımızla,
Hızlıal.com

cevabı geldi.

2145 Mesaj
31 Temmuz 2013; 10:48:25 

quote:

Orijinalden alıntı: doctorus

20 haziranda hepsiburada dan verdiğim siyah gm bekliyorum.. bugün yada yarın kargoya verilir diye umut ediyorum

Bu alanlar nasıl almış yahu?

94 Mesaj
31 Temmuz 2013; 10:53:59 

20 haziranda kendi hesabıma ait çek vardı onu kullandım.. card finans %10 puan kampanyası + hepsibuarada (50+50) çek kampanyası ile sipariş vermiştim.. 10 temmuzda stoklarda dedi daha sonra temmuz sonuna ertelendi.. bir çok kampanya birleştirip çok uyguna malettiğim için ve özellikle siyah istediğim için mecburen bekledim..
@xds789

Bu mesajda bahsedilenler: @xds789

we are who we are.

94 Mesaj
31 Temmuz 2013; 10:56:05 

hepsiburada stoklardaydı.. sonradan stoğu yayından kaldırdılar yoğun talep olup yetiştiremedikleri için..
@ThbrK

Bu mesajda bahsedilenler: @ThbrK

we are who we are.

65 Mesaj
31 Temmuz 2013; 10:59:22 

sorun daha alalmadık

20 Mesaj
31 Temmuz 2013; 11:08:55 

Arkadaşlar telpadan bugun beyaz rengi için sipariş versek yarın kargoya verirler mi acaba bi bilgisi olan var mıdır acaba?

1891 Mesaj
31 Temmuz 2013; 11:08:57 

discovery için 0,2 mm kılıf satan yada satan yeri bilen varmı ?
örnek s3 için var şöyle ki ;
http://urun.gittigidiyo...tra-ince-0-2mm-90321000

135 Mesaj
31 Temmuz 2013; 11:15:29 

Şu olayı biraz daha açıklar mısınız cihazı almayı düşünüyorum aklıma takıldı

Teşekkürler

Bu mesajda bahsedilenler: @piri.reis, @colorfulll Bu mesaja 1 cevap geldi.

1846 Mesaj
31 Temmuz 2013; 11:26:18 

quote:

Orijinalden alıntı: -Klopacius-

discovery için 0,2 mm kılıf satan yada satan yeri bilen varmı ?
örnek s3 için var şöyle ki ;
http://urun.gittigidiyo...tra-ince-0-2mm-90321000

bende çok aradım ama bulamadım

BİR ALEX DEĞİL

2047 Mesaj
31 Temmuz 2013; 11:41:56 

Mavi rengi kullanan gören arkadaşlar bir çok sitede bayan için ideal renk yazılmış cidden çok mu cırt rengi var artık beyaz ve siyahtan sıkıldım mavi yi denemek istiyorum. Ayrıca burada şarjını öven arkadaş çok ama yeren de çok kime inanacağımızı şaşırdık tamam kimse 2 gün beklemiyor ama dolu dolu 15-16 saati görebilirim?

72 Mesaj