Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (631. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
56.567
Cevap
334
Favori
3.370.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 629630631632633
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim de bir kaç sorunum var.telefon arama tuşuna basınca son aranan nuaralar ve dial pad geç geliyor.numaralara basınca geç tepki veriyor.ram ı boşaltıp deniyorum yine tepki geç oluyor.tlf da diğer geçişlerde veya başka işlemlerde böyle yavaşlık olmuyor ama arama tuşuna basınca kasılıyor.sebebini bilen varmı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: hilasa

quote:

Orijinalden alıntı: crashris

quote:

Orijinalden alıntı: hilasa

quote:

Orijinalden alıntı: doganays

arkadaşlar bende telefonu dün aldım beyaz rengini

herşey çok güzel ama dün 3-4 kere uyanmama problemiyle karşılaştım bir kerede tlefon durduk yere dondu. pili çıkarıp takmak zorunda kaldım.

yaklaşık 3 yıldır samsung galaxy nin tüm serilerini kullanıyordum. samsungtan sonra tek aradığım şey multiwindow oldu. bir yandan youtubeden bişeyler izlerken bir yandan da whatsapptan yazışmak faceye girmek keyifli oluyordu şimdi bu özelliği çok arıyorum.

Evet hocam en son parti malda oyle bir sorun var.Wifi yi kapatinca ekrani kapatmadan once bir sorun olmuyor.

benim 3 sorunum var birisi google playde arama yaparken altta benzer seçimler çıkmıyor.uygularımı güncellemek için google play de nereye girmem gerek onu bulamıyorum bir de mesaj yazarken tuşlar titreşim veriyor onu nasıl kapatabilirm ?

Google playe girip alttaki ayarlara basip uygulamarim orda guncelle cikar.Ses ayarlarindan kapatabilirsiniz

tamam hepsini buldum ancak bu tuşlardan titreşim olayını bi türlü kapatamıyorum ya
  • hocam 41 derece ısımı ya :D siz bi one x kullanın da göreyim adamlar 50 derece 60 derece diyor :D ki önceki telefonumdu cidden oyun oynanmıyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakaydin

quote:

Orijinalden alıntı: 1kemal2

quote:

quote:

quote:

quote:

telefon hakkınta tek aklımda kalan soru ısınma warmı oyunlarda,video izlerken,3g açıkken internette dolaşırken ısınma warmı warsa ne kadar el yakıyormu terletiyormu bunu söylerseniz sevinirim bu arada telefonu avrupa yakasında arayan arkadaşlar 4.levent metro aveada tüm renkler war

EN FAZLA 41 DERECE GÖRDÜM

41 derece fazla geldi bana 41 derece ne yaptığınızda bu kadar ısınıyor

real racing 3 ü 1 saat oynadıktan sonra

peki dışını çok fazla veriyormu ısıyı yani içi 41 derece ama elin bunu 41 decere olarak birebir temaz ediyormu onu merak ettim

rahatsız edicek bir sıcaklık yok . s3 s4 e göre çok az ısınıyor

çok saol kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: masteyen

Arkadaşlar ben Veri bağlantısını Avea Degilde Kapalı yapıyorum, ardından wifi bağlanıyorum şifreyi giriyorum bağlandı diyor. Ancak bağlı söyluyor google Play olsun vs giriyorum bağlantı yok diyor, wifi kapatıyorum Aveayı açıyorum kendı net paketım var ordan sorun yaşamıyor ancak ben bir iki gün wifi de kullanmıştım şimdi neden böyle olmuş olabilir.

Benım Problemı Bılen yokmu ?
  • mesaj yazarken tuşlara basınca telefon titreşim veriyor onu nasıl kapatacağız birisi bi yardım eder mi ?
  • selam. benim telefon da bugün geldi.
    hanıma teslim ettim.
    Kapaklı kılıf en ucuz nerden alabilirim. bi link verseniz.
  • Cihaz oyunlarda nasil gta vc nfsmw fifa12 gangstar vegas dead trigger sg dead zone performansları nasıl?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crashris

mesaj yazarken tuşlara basınca telefon titreşim veriyor onu nasıl kapatacağız birisi bi yardım eder mi ?

Klavyedeki spacein sol yanında virgül işareti var ona elini basılı tut orda android klavye ayarları çıkacak oradan yapabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kA0s42 -- 30 Temmuz 2013; 18:17:15 >
  • masteyen kullanıcısına yanıt
    muhtemelen girdiğin wifi şifresi yanlıştır.
  • Telefonu almayı düşünüyorum ama aklımı kurcalayan bir şey var. 4gb dahili hafızası var ve android os buraya kuruluyor. Daha sonra çıkacak bir android sürümünde 4gb'dan daha fazla yer gerekirse ( android git gide geliştikçe daha fazla yer kaplıyor yeni sürümlerle) ne olacak? Gelecek sene çıkacak android 5 sürümü 4gb'dan büyük olursa özel romla bile telefona yüklenemeyecek. İkinci noktada telefon hafıza kartına app kurmaya izin veriyor. Eğer üretici bundan sonraki android sürümleri için güncelleme çıkartmadığı için custom rom kurarak telefonu ileriki adroid sürümüne geçirdiğimizde 1 gb'ın içine sıkışacak mıyız? (gerçi bilmiyorum, boş olarak ne kadar hafıza kalıyor.) Şunu 8 gb yapsalar ve fiyatını biraz yükseltseler çok iyi olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -İndependence-

Cihaz oyunlarda nasil gta vc nfsmw fifa12 gangstar vegas dead trigger sg dead zone performansları nasıl?

Çok iyi bir eksiği yok ilk sayfada videoları mevcut.
  • Beyler Shadowgun oynuyorum bir haftadır falan. İlk başlarda sorun yoktu ama şimdilerde oynarken çok kısa bir süreliğine otun duruyor 1-2 saniyeliğine. Ama sonra bişey olmamış gibi devam ediyo. Bunun bi çözümü yok mu?

• Hocam bi de size bir sorum var. Storeoidden indirdiğim flashı kaldırdım ve verdiğiniz linktekini indirdim. Ama yine olmuyor.. Ne yapmalıyım ?

• quote:

Orijinalden alıntı: frknkzlyl

Hocam bi de size bir sorum var. Storeoidden indirdiğim flashı kaldırdım ve verdiğiniz linktekini indirdim. Ama yine olmuyor.. Ne yapmalıyım ?

Tamamen aynı işlemleri uyguladınız mı ? Olmuyor derken videolar açılmıyor mu ?
  • Ayarlar kisminsan dil ve giris klavye ayarlarina girip titreti kapatmaniz yeterli

• benim telefon gta vice city de ısınıyor,diger oyunlarda (real racing 3,modern combat 4,nfs ) onun kadar ısınmıyor
  • Birde bende problem cikti normal sekilde telefonu actigimda sifreyi soruyor giriyorum ama cekmiyor gozukuyor sonra mobil aglar tercihlere tikliyorum sifreyi tekrar istiyor o zaman cekiyor hat.

• quote:

Orijinalden alıntı: Storm Worm

quote:

Orijinalden alıntı: frknkzlyl

Hocam bi de size bir sorum var. Storeoidden indirdiğim flashı kaldırdım ve verdiğiniz linktekini indirdim. Ama yine olmuyor.. Ne yapmalıyım ?

Tamamen aynı işlemleri uyguladınız mı ? Olmuyor derken videolar açılmıyor mu ?

Aynen açılmıyor. Kaldırıp tekrar yüklesem işe yarar mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: thebancally

benim telefon gta vice city de ısınıyor,diger oyunlarda (real racing 3,modern combat 4,nfs ) onun kadar ısınmıyor

İşlemciye yük bineceğinden ısınması doğaldır.
  • 
Sayfa: önceki 629630631632633
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.