Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56.567
Cevap
334
Favori
3.370.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim kafamda da kılıf, jelatin sorunu var ya, kolay bulabilir miyiz ki..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle ben teşekkür ederim.Kullanıcı kulubünü oluşturabilmem için alan arkadaşlardan ürünü aldıklarını belirtmelerini rica ediyorum.

@eLoNeRia

Hocam yeni test sonuçları ve aksesuarları ekledim.Şu an oradan 1.3 $ a gelen ürünler ülkemizde kargo dahil 16 tl ye satılmaya başlanmış bile.

@prdx

Hocam bizi ürünle tanıştırdığınız için çok teşekkürler.Bence sıcak fırsatlar konusunu sizin takip edip buradan stok alışveriş vs ile sorusu olanları size oradan teknik konuda yardım isteyenleride buraya yönlendirmeliyiz.

@1tiger1

Hocam gorilla glass bir çeşit ekranın üstündeki koruma diyebiliriz.Bunda maalesef o bulunmamakta.Bu yüzden ekran koruyucu kesinlikle şart ve kutu içeriğine de eklemişler.

@condorn

Hocam aksesuarları konuya ekledim.

@isooo10034

4.2 ile gelen bir yenilik olduğu söylendi yetkili arkadaş tarafından.
  • ürün darty de bitmiş beyler
    geçmiş olsun
  • bu telefonun malzeme kalitesi iyi mi kötü mü ben anlamadım. Herşey çok güzel diyen var. Malzeme kalitesi kötü diyen var. Kullanan arkadaşlar bir açıklık getirirse sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _KayseriSpor

quote:

Orijinalden alıntı: isooo10034

arkadaşlar bu teldeki harici karta program ve uygulama kurma seçeneği ilk kez mi bir telefonda oluyor yoksa benmi yanlış hatırlıyorum birde anlamadığım bu özellik gerçekten süper birşey root etmekde gerekmiyor 32 lik hafıza kartı ile htc one x sahibi olmuş oluyorsunuz benmi çok heyecanlandım birden yoksa şu hafıza kartına program oyun yüleme konusuna değinse alanllar çok iyi olur benim iiçin çok önemli

+1 bende merak ediyorum

4.2.2 ile geri gelen bir özelliktir...
  • Stoklara girdiğin de patlatalım hep birlikte..
  • quote:

Orijinalden alıntı: merhaba_2233

bu telefonun malzeme kalitesi iyi mi kötü mü ben anlamadım. Herşey çok güzel diyen var. Malzeme kalitesi kötü diyen var. Kullanan arkadaşlar bir açıklık getirirse sevinirim.

Geçen konudan edindiğim bilgiye göre malzeme kalitesi BİRİlerinin dediği gibi berbat ötesi değilmiş. Hatta S3'den daha iyi diyen bile oldu. Telefonu almadım ama sıcak takipteyim. İnceleyebileceğim bir yer arıyorum...
  • videolu oyun performans incelemeleri de eklerseniz çok iyi olacak, elinize sağlık
  • Çift hat kullanımı batarya süresini çok etkiler mi?
  • ugurdeniz1992 U kullanıcısına yanıt
    +1

inceleme lüftfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunter_06

Çift hat kullanımı batarya süresini çok etkiler mi?

Şu anda telefonu bildiğimiz kadarıyla çift hat olarak kullanan çıkmadı. Çift hat kullananlar varsa durumu belirtmesini bekliyoruz onlardan...O yüzden birşey diyemiyoruz. İleride netleşir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurdeniz1992 -- 20 Haziran 2013; 9:42:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: duner2000

+1

inceleme lüftfen

İnceleme videoları konuyu oluşturan arkadaş tarafından konulacak. Tabiki elinde telefon olan arkadaşlar da videolar çekip bizimle paylaşsın lütfen...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurdeniz1992 -- 20 Haziran 2013; 9:41:38 >
  • Adam akıllı bir stok getirselerde bızde alsak
  • quote:

Orijinalden alıntı: nasozby

Adam akıllı bir stok getirselerde bızde alsak

İnşallah....
  • quote:

Orijinalden alıntı: flasource

videolu oyun performans incelemeleri de eklerseniz çok iyi olacak, elinize sağlık

youtube'da telpa'nın yüklediği oyun videosu vardı, dün izlemiştim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konuyu en başından beri takip eden ve ilk defa yazan biri olarak en nihayetinde son takip noktasını bulduk mu artık çünkü nereye bakacağımı şaşırdım

http://forum.donanimhaber.com/m_76435132/f_//tm.htm#76435132

http://forum.donanimhaber.com/m_76499445/f_//tm.htm#76499445

http://forum.donanimhaber.com/m_76186974/f_//tm.htm#76186974

belki bi kaç konu daha vardır benim göremediğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurdeniz1992

quote:

Orijinalden alıntı: merhaba_2233

bu telefonun malzeme kalitesi iyi mi kötü mü ben anlamadım. Herşey çok güzel diyen var. Malzeme kalitesi kötü diyen var. Kullanan arkadaşlar bir açıklık getirirse sevinirim.

Geçen konudan edindiğim bilgiye göre malzeme kalitesi BİRİlerinin dediği gibi berbat ötesi değilmiş. Hatta S3'den daha iyi diyen bile oldu. Telefonu almadım ama sıcak takipteyim. İnceleyebileceğim bir yer arıyorum...

Bende takip ediyorum. Ürün özelliklerine göre uygun fiyatlı ama malzeme kalitesi kötüyse garantili bile olsa garanti sürecinde başka bir telefon almak zorunda kalırız. Ürünü kullanma şansınız olursa lütfen buradan bilgi verin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cuni21

konuyu en başından beri takip eden ve ilk defa yazan biri olarak en nihayetinde son takip noktasını bulduk mu artık çünkü nereye bakacağımı şaşırdım

http://forum.donanimhaber.com/m_76435132/f_//tm.htm#76435132

http://forum.donanimhaber.com/m_76499445/f_//tm.htm#76499445

http://forum.donanimhaber.com/m_76186974/f_//tm.htm#76186974

belki bi kaç konu daha vardır benim göremediğim

Artık buradan düzenli bir şekilde devam edicez bir aksilik olmazsa... Diğer konuda bir soru 40 kez sorulup 40 kez cvp verildiği ve telefonu kullanmayanların önyargıları ile yazdıkları sebebiyle burası düzenlendi ve gerekli bilgiye daha hızlı ulaşmak için düzenlendi arkadaş tarafından.
  • Merhaba Arkadaşlar,

Konu taşınmış hayırlı olsun :)

Saygılarımla
  • quote:

Orijinalden alıntı: condorn

quote:

Orijinalden alıntı: flasource

videolu oyun performans incelemeleri de eklerseniz çok iyi olacak, elinize sağlık

youtube'da telpa'nın yüklediği oyun videosu vardı, dün izlemiştim.

Youtube'da Telpa kanalında cihazın videoları mevcuttur. Arkadaşımız tarafından burayada eklenecek en azından link bazında.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.