Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (310. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56.567
Cevap
334
Favori
3.370.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AVNmouth

quote:

Orijinalden alıntı: paradox1453

arkadaşlar videom yükleniyor.

haydi hayirlisi

bekliyoruz
  • MrSAVIOR kullanıcısına yanıt
    Evet. Ben şu 5000 stok bilgisini sormuştum kendisi bana bunu söyledi
  • quote:

Orijinalden alıntı: canberki

3G ve Wifi'ın kapalı olduğuma emin misiniz? Ben bugün hem kendi telefonumda hem de arkadaşımın telefonunda test ettim ve GPS uydu bulamadı internet yokken. Eminseniz yarın servise gideceğim.

@canberki şöyle bir şey cihaz ilk defa açıldığında (kutusundan çıkıp ilk defa uyduya bağlandığında) bu biraz zaman alır 10-15 dk gibi. Yanlışım varsa düzeltin. Navigasyon cihazlarında da bu böyle. Navigasyon cihazımda ilk bağlantı 10-15 dk sürmüştü.. İlk bağlantıdan sonra bu süre 20-30 sn olur. Ve birde açık hava şart bunun için..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanx

quote:

3G ve Wifi'ın kapalı olduğuma emin misiniz? Ben bugün hem kendi telefonumda hem de arkadaşımın telefonunda test ettim ve GPS uydu bulamadı internet yokken. Eminseniz yarın servise gideceğim.

@canberki şöyle bir şey cihaz ilk defa açıldığında (kutusundan çıkıp ilk defa uyduya bağlandığında) bu biraz zaman alır 10-15 dk gibi. Yanlışım varsa düzeltin. Navigasyon cihazlarında da bu böyle. Navigasyon cihazımda ilk bağlantı 10-15 dk sürmüştü.. İlk bağlantıdan sonra bu süre 20-30 sn olur. Ve birde açık hava şart bunun için..

Hiç okadar beklemedim valla ne yalan söyleyim en fazla 3-5 dk bekledim. Bir de öyle denerim olmazsa zaten 2 adımlık mesafe Telpa Levent
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aydin123ster

http://speedy.sh/3fGGu/DSC-0237.JPG
    http://speedy.sh/D7RRQ/DSC-0241.JPG
    http://speedy.sh/nWCCB/DSC-0242.JPG
    http://speedy.sh/k4aa3/DSC-0244.JPG
    http://speedy.sh/PAssv/DSC-0249.JPG

igonun ekranı küçük arkadaşlar hangi ekran çözünürlüğü olacak bunun için onu söylermisiniz onu bulayım kurayım :)

1280 x 720 Çözünürlükte data olmalı.. Yada sys dosyasında farklı satırlar var..

1280*800 kurdum çok sağlıklı oldu bu sefer alttan kırpıyor baglantı hızı cidden çok güze 4 sn demeden bağlandı kapalı ortamda denemedım balkonda denedım malum hava karanlık gunduz daha hızlı olur bu baglantı olayı... öyle telefona yok 20 sn yok 1 dk da baglandı denen arkaşların buyuk ıhtımal prglarda sorun vardır... benım kurdugum ıgo cidden cok saglıklı ıdı ben bunu i9000 (S1) de kullandım sıklıkla...
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ekrem.kolu

rica etsek bir arkadaşımız İGO kurup GPS test edebilirmi tabi VİFİ ile 3G Mobil bağlantı Kapalı iken Birde acık alanda denesin evin içinde Malum uydu görmez ............

20-30 Sn ortalama bağlantı süresi.. Neredeyse navigasyon cihazım ile aynı bağlantı hızına sahip. Özellikle cihazın ekran kalitesi ile navigasyon ayrı bir keyif.. Araç tutacağı alıp kullanırsanız çok faydalı olur..

Bu arada beyaz rengi kullanıyorum, o renk sızması farkedilemeyecek kadar az bende, çok dikkatli bakınca belli oluyor.

yaw youtube attıgın videoda evin içindesin kardeş gps açık alanda en az 5-6-7-8 uydu ile konum bilgisini alır buda ilk açılışta uzun sürer sonraki açılışlarda cok cabuk bulur konumunu. evden dışarı çıksana .......
  • quote:

quote:

quote:

Hiç okadar beklemedim valla ne yalan söyleyim en fazla 3-5 dk bekledim. Bir de öyle denerim olmazsa zaten 2 adımlık mesafe Telpa Levent

bende ki igoyu yarın upload ederim yarın birde onunla deneyın isterseniz çünki bende ilk baglantı 18 sn kadar surdu ıkıncı baglantı 4-5 sanıye sorunsuz çalışıyor yanı...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

rica etsek bir arkadaşımız İGO kurup GPS test edebilirmi tabi VİFİ ile 3G Mobil bağlantı Kapalı iken Birde acık alanda denesin evin içinde Malum uydu görmez ............

20-30 Sn ortalama bağlantı süresi.. Neredeyse navigasyon cihazım ile aynı bağlantı hızına sahip. Özellikle cihazın ekran kalitesi ile navigasyon ayrı bir keyif.. Araç tutacağı alıp kullanırsanız çok faydalı olur..

Bu arada beyaz rengi kullanıyorum, o renk sızması farkedilemeyecek kadar az bende, çok dikkatli bakınca belli oluyor.

yaw youtube attıgın videoda evin içindesin kardeş gps açık alanda en az 5-6-7-8 uydu ile konum bilgisini alır buda ilk açılışta uzun sürer sonraki açılışlarda cok cabuk bulur konumunu. evden dışarı çıksana .......

Ev stüdyo daire balkon yok. Yarın denerim artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: wampaa

quote:

Orijinalden alıntı: buğra68

siyahın resmini koycak arkadaş kayboldu duy sesımızıde gel artık

Siyah müthiş ötesi bir şey bekleyenlerin beklediğine değecek.

Harbi mi diyon? Fotolarda çok mat gözüküyor 360 derece fotoğraflar mısın telefonu konuya
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwerty042

eyvallah kardesim :) yok ya pembe olmazda mavi yi bnde seviyorum hem farklı bir renk olması acısından :) bakaklım hayırlısı kardeşim ya :) tesekkur edrim ayrıca bi kaç foto eklersende cok memnun olucam :)

resim bi kaç tane ekledım ama burda cıkarmasını bılmıyorum dırek resimlerin linkini verdim :D bi zahmet ordan bakarsın artık :D
  • Hocam playden gps test programınını indirip. Wifi 3g kapatıp 2 dakika balkonda açık havada denermisiniz ?
    Benimki bulduda. Haritaua girdigimde bulmazken gps testle buldum. Sonra haritaya gidince harita bilgisi geldi. Balkonda acik alanda bi denermisibiz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eLoNeRia

Hocam playden gps test programınını indirip. Wifi 3g kapatıp 2 dakika balkonda açık havada denermisiniz ?
    Benimki bulduda. Haritaua girdigimde bulmazken gps testle buldum. Sonra haritaya gidince harita bilgisi geldi. Balkonda acik alanda bi denermisibiz ?

Evde balkon yok malesef ve çok sıkışık bir semtteyim. Yine de deneyeceğim.
  • İpucu: Bu arada İgo Primo yazılımında, TMC yayını çalıştığı gibi, Google yerel arama da sorunsuz çalışıyor. Yani İgo da Google da arama yapabiliyorsunuz...

İpucu: Telefon ile görüşme esnasında More tuşuna basıp "Audio recording" yaparsanız telefon görüşmelerinizi kaydediyor, ekstradan bir apk kurulumuna gerek kalmıyor.
  • telefonla ilgili bikaç şey söyleyeim ancak daha önce söylenenlerden çok farklı olmayacak. fotograflar gündüz belki sizi tatmin eder ancak gece çekimlerinde zaman zaman keşke daha iyi olsa dediğiniz zamanlar olabilir. ancak fiyatına göre tatminkar sayılabilir belki ama daha iyi olabilirdi.

ses seviyesi bana yeterli geldi. hem hoparlör sesi hem de ahize sesi benim için yeterli. müzik için ideal telefon değil ama telefon çaldığında duyabiliyorsunuz. gürültülü ortamlarda da yeterli bir ses seviyesi var.

ekrandan ışık sızması konuşulmaya başlanmış. bendeki beyaz renk ve öyle bir sıkıntı ile karşılaşmadım. gerek ekran kalitesi gerek ışık kalitesi yeterli seviyede ancak gündüz güneş altında panelde beyaz noktalar görülüyor. normal ışık altında çok iyi ancak güneş altında dikkatli bakınca sıra sıra noktaları görmek çok çok az can sıkıcı. ama ekranı kötüleyecek kadar bir durum değil.

şarj süresi gayet yeterli. tabiki oyun ve internet kullanımında sıkıntı çıkartır ancak normal kullanımlarda (ben günde 2 saat konuşma 1 saat oyun 1 saat webte kullandım) günü kurtarıyor. bu da yaklaşık 10-14 saat arası bir süre yapıyor. yani gece şarja takıp sabah alırsanız akşamı çıkartırsınız.

müzik ile ilgili 2-3 gün sonra da bir inceleme yapmayı planlıyorum. şu an Philips Shibuya kulaklığım yanımda değil. ancak ufak deneme yaptım. onda da çok kötü değil ama tatminkar olduğunu söyleyebilirim.

onun haricinde daha önce forumda bahsi geçen hiçbir sorunla karşılaşmadım. büyütülecek hiçbir şeyi yok telefonun. kalkıp 1500+ para verdiğiniz telefonlarda bile sorunlar çıkabiliyor ki 600TL fiyat çekilen bir telefonda bırakın da ufak tefek eksikler olsun. ben herkese önerdim. daha önce belirtmiştim. benle birlikte 5 kişi aldı. 15inden sonra kardeşime de mavisini alacağım.
  • Pencerede olur teli 2 dakika dısarı dogru tutarsanız. Bende simdi iceride deneyecegim.

• http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-sifir-general-mobile-discovery-130381689/detay

Dostlar isteyen olursa diye ekledim. Ankaradan ve 3 adet var diyor renk ise SİYAHHH.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eLoNeRia

Pencerede olur teli 2 dakika dısarı dogru tutarsanız. Bende simdi iceride deneyecegim.

Şuan pencere kenarına koydum GPS Test programı açık. Bakalım sonuç ne olacak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: thestell

quote:

Orijinalden alıntı: wampaa

quote:

Orijinalden alıntı: buğra68

siyahın resmini koycak arkadaş kayboldu duy sesımızıde gel artık

Siyah müthiş ötesi bir şey bekleyenlerin beklediğine değecek.

Harbi mi diyon? Fotolarda çok mat gözüküyor 360 derece fotoğraflar mısın telefonu konuya

ben de bekliyorum sabırsızlıkla
  • Ya nova launcher yükledim ancak arada (bugün 3 kere) ana arayüze dönüyor. Tekrar novayı açmam gerekiyor. Novayı varsayılan olarak ayarlamama rağmen yapıyor. Neden olabilir acaba?
  • Beyler Modern Combat 4 u indirdim. Sd dosyalarini hafiza kartina attim belirtilen konuma. Apk yi kurdum. Oyun aciliyor siyah ekranda apkmania yaziyor tekrar basa atiyor. Tekrar ayni sekilde oluyor durmadan tekrarlaniyor.

Yardim eder misiniz

• 
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.