- x
*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUB
52832 Cevap2449998 Görüntüleme612 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: Tinerci Sedo,
0 kayıtlı üye, pek çok misafir, 1 mobil kullanıcı
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<     100 [102] 104 105 106 107 108 109      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

7 Mesaj
4 Temmuz 2013; 21:30:58 

Kapakla alakalı değil. Sanırım üretim hatası. Tek hatası bu olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

352 Mesaj
4 Temmuz 2013; 21:35:24 

Arkadaşlar ısık sızması var ancak bu bir açıklıktan kaynaklanmıyor ayrıca ekranınıza o arkadaşınki gibi olmuyor. Onun resmindeki fena bir durum. Buyrun ekran resimleri az sonrada kasada o noktayı göstecegim en azından bilginiz olur.
0
0
0

7 Mesaj
4 Temmuz 2013; 21:36:51 

quote:

Orijinalden alıntı: ilkerinanç

ben size ne olduğunu söyleyeyim.tam o bölgede bir ışıklı bir komponent var ve o kısım şeffaf plastikten.beyaz da ışığı geçiriyor.parlaklığı kısın göremeyeceksiniz parlaklığı artırın iyice belirginleşecek.yani toz püsür girecek biryer değil.
amma meraklısınız arkadaş telefonunuzda bir problem çıksın diye dua mı ediyorsunuz oturduğunuz yerden?

Aynen, kapagı açıp baktım, her yer siyah orası seffaf pladtik, alttada 2 yerde şeffaflık var ama dışarıya uzak oldugu icin isik sizmiyor...

16 Mesaj
4 Temmuz 2013; 21:37:32 

Heryer zifiri karanlik parlaklik sonda ekran yemyesil ama en ufak bi ışık sızması farkedemedim ben. Beyaz discovery :)

1168 Mesaj
4 Temmuz 2013; 21:40:42 

bende mavi discovery var çok dikkatli baktım ışık sızması yok :D

Çalışmalarıma Destek Olmak İçin=> https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=FA7PLER34DNZY

2137 Mesaj
4 Temmuz 2013; 21:40:51 

arkadaslar siz karanlıkda parlaklıgı full açacak kadar müsrüf gitmeceksinizdir tahminim karanlıkta genelde parlaklıgı en alt seviyeye alırız ve farkedilmez gündüz ise günesten göremeyince arttrrırsınız bu sefer güneş ışıgından ışık sızmazı gözükmez nasıl çözüm:)

sağlık olsun

7 Mesaj
4 Temmuz 2013; 21:41:42 

quote:

Orijinalden alıntı: msemerci

Heryer zifiri karanlik parlaklik sonda ekran yemyesil ama en ufak bi ışık sızması farkedemedim ben. Beyaz discovery :)

Seninki çakmadır. Gerçek discoverilerin hepsi ışığı sızdırır...

310 Mesaj
4 Temmuz 2013; 21:43:25 

quote:

Orijinalden alıntı: wolferto

arkadaslar siz karanlıkda parlaklıgı full açacak kadar müsrüf gitmeceksinizdir tahminim karanlıkta genelde parlaklıgı en alt seviyeye alırız ve farkedilmez gündüz ise günesten göremeyince arttrrırsınız bu sefer güneş ışıgından ışık sızmazı gözükmez nasıl çözüm:)

10 NUMARA ÇÖZÜM OLMUŞ...

3527 Mesaj
4 Temmuz 2013; 21:43:54 

Mavisi hangi güvenilir sitelerde stokta her yerde stok bitmiş sipariş vereceğim. Alanlar nereden aldı. Önsipariş de almıyor hiçbir yer.

Ibanez Prestige RG1451 + Marshall Amfi

Lenovo Y500 SLI

221 Mesaj
4 Temmuz 2013; 21:48:05 

Arkadaşlar 2 gündür kullandığım telefonumun altını üstüne getirdim her türlü testi zorlamayı yaptım ve incelememi sizlerle paylaşayım.

- Wifi ve tarayıcıya hayran kaldım. Wifi bağlantı gücü gayet iyi ve tarayıcı hızı inanılmaz.
- Ekrana yorum yapmaya gerek yok. Gerek çözünürlük gerekse parlaklık çok tatmin edici.
- Oyun performansı çok üst düzeyde. İlk defa açılan programların açılış süreleri ve geçişleri eh fena değil ama Ram'e birkere attıktan sonra uçuyor.
- Telefonun kendi hafızasının okuma yazma hızları oldukça iyi.
- Beyazın arka kağağını çok beğendim. Kir tutmayan bir yapıda ve kalitesiz durmuyor.
- Hoparlör belli bir ses seviyesine kadar iyi ama çok yüksek seslerde bozulmalar başlıyor.
- 3G, H, H+ performansı gayet iyi. Ben bugün 20 mbit download gördüm Vodafone ile. Ayrıca çekim gücü de gayet iyi tek sim kart ile hiç kopma yaşamadım.
- Gelelim kameraya. Kamera gündüz çekimlerinde vasatın üstü bir performansa sahip fakat gece çekimlerinde çok yetersiz.
- Benim bulduğum ve eksikliğini hissettiğim en büyük kusur GPS. GPS uydularına çok yavaş bağlanıyor. Bağlandığında da keskinliği çok yetersiz. 800 metre civarı hata ile alanı tarıyor ki benim eski telefonum Samsung Galaxy S3 mini'de çok hızlı bağlanıp sadece 5-10 metre civarı hata ile alan tarıyordu.
- Bataryayı bugün test etme imkanı buldum ancak. Sabah 7'de %100'de şarjdan çektim telefonu. 1 saat oyun, 2 saat internet, 30 dk telefon konuşması, 1 saat GPS ile akşam 9'da %1'di. Bu ilk şarjıyla testimdi. Muhtemelen birkaç şarj yiyince daha da artar performansı.

Sonuç olarak 600 liraya oyun ve işlemci performansı, ekran parlaklığı ve çözünürlük, web'te gezinme konularında 1200 liralık rakiplerine kafa tutuyor. Ses kalitesi olarak ise 600 liranın hakkını veriyor. Fakat kamera ve GPS konusunda sınıfta kalıyor.

4101 Mesaj
4 Temmuz 2013; 21:48:33 

Ne paranoyak bir konu ya.. Her gün farklı bir şey dilleniyor 2 gün sonra geride kalıyor o konuşulanlar.. 2 gün sonra yeni sorunlar..

Profilim gizli değil sadece arkadaşım olanlar görebiliyor.

Facebook'tan arkadaşlık isteği yollayan DH'li arkadaşlar, arkadaşlık isteğinizin sebebini belirtirseniz sevinirim.

40 Mesaj
4 Temmuz 2013; 21:48:57 

siyahını alan arkadaşa sesleniyorum resim koyacaktın ya yabırsızla seni bekliyoruzzzzzz

1491 Mesaj
4 Temmuz 2013; 21:50:44 

Belirgin bir ışık sızması değil. Aldığım ilk gün farkettim ama çok üstünde durmadım. Öyle rahatsızlık verecek kadar büyük değil.

1359 Mesaj
4 Temmuz 2013; 21:50:49 

quote:

Orijinalden alıntı: buğra68

siyahını alan arkadaşa sesleniyorum resim koyacaktın ya yabırsızla seni bekliyoruzzzzzz

+1

LG G2 Beyaz 16GB / Anadolu Universitesi

2137 Mesaj
4 Temmuz 2013; 21:53:50 

quote:

Orijinalden alıntı: canberki

Arkadaşlar 2 gündür kullandığım telefonumun altını üstüne getirdim her türlü testi zorlamayı yaptım ve incelememi sizlerle paylaşayım.

- Wifi ve tarayıcıya hayran kaldım. Wifi bağlantı gücü gayet iyi ve tarayıcı hızı inanılmaz.
- Ekrana yorum yapmaya gerek yok. Gerek çözünürlük gerekse parlaklık çok tatmin edici.
- Oyun performansı çok üst düzeyde. İlk defa açılan programların açılış süreleri ve geçişleri eh fena değil ama Ram'e birkere attıktan sonra uçuyor.
- Beyazın arka kağağını çok beğendim. Kir tutmayan bir yapıda ve kalitesiz durmuyor.
- Hoparlör belli bir ses seviyesine kadar iyi ama çok yüksek seslerde bozulmalar başlıyor.
- 3G, H, H+ performansı gayet iyi. Ben bugün 20 mbit download gördüm Vodafone ile. Ayrıca çekim gücü de gayet iyi tek sim kart ile hiç kopma yaşamadım.
- Gelelim kameraya. Kamera gündüz çekimlerinde vasatın üstü bir performansa sahip fakat gece çekimlerinde çok yetersiz.
- Benim bulduğum ve eksikliğini hissettiğim en büyük kusur GPS. GPS uydularına çok yavaş bağlanıyor. Bağlandığında da keskinliği çok yetersiz. 800 metre civarı hata ile alanı tarıyor ki benim eski telefonum Samsung Galaxy S3 mini'de çok hızlı bağlanıp sadece 5-10 metre civarı hata ile alan tarıyordu.
- Bataryayı bugün test etme imkanı buldum ancak. Sabah 7'de %100'de şarjdan çektim telefonu. 1 saat oyun, 2 saat internet, 30 dk telefon konuşması, 1 saat GPS ile akşam 9'da %1'di. Bu ilk şarjıyla testimdi. Muhtemelen birkaç şarj yiyince daha da artar performansı.

Sonuç olarak 600 liraya oyun ve işlemci performansı, ekran parlaklığı ve çözünürlük, web'te gezinme konularında 1200 liralık rakiplerine kafa tutuyor. Ses kalitesi olarak ise 600 liranın hakkını veriyor. Fakat kamera ve GPS konusunda sınıfta kalıyor.

+1

sağlık olsun

137 Mesaj
4 Temmuz 2013; 21:59:48 

Siyah modelde var mı bu ışık sızması?

145 Mesaj
4 Temmuz 2013; 21:59:57 

bende yok hocam :S

221 Mesaj
4 Temmuz 2013; 22:01:44 

quote:

Orijinalden alıntı: aydin123ster

bende yok hocam :S

Bende de sızma yok.

5126 Mesaj
4 Temmuz 2013; 22:03:26 

quote:

Yok artık 3 saatte mi bitti şarj? Parlaklık sonda her şey açık falan mı bıraktın hocam?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Coolermaster HAF-912 / Asus HD7850 2 GB / Intel i5 3470 / Kingston 4GB 1333 Mhz Cl9 /
Gigabyte GA-B75M-D3V / Seagate Barracuda 1 TB / Xigmatek Gaia

589 Mesaj
4 Temmuz 2013; 22:03:35 

gps sorunu muhtemelen cihazlar root edildikten sonra giderilebilir.

çünkü gps ayarlarını fabrika çıkışlı olarak türkiyeye uyarlamayabiliyorlar.

gps.conf dosyasına dosya yöneticisi ile ulaşılıp NTP_SERVER adresi tr.pool.ntp.org olarak değiştirilirse gps daha hızlı bağlanır diye düşünüyorum.

938 Mesaj
4 Temmuz 2013; 22:05:01 

quote:

Orijinalden alıntı: thestell

Yok artık 3 saatte mi bitti şarj? Parlaklık sonda her şey açık falan mı bıraktın hocam?

ben 14 saat hesapladim.

221 Mesaj
4 Temmuz 2013; 22:05:32 

quote:

14 saatte bitti de evet ekran parlaklığı sonuna kadardı. Buarada ilk kez şarj edip kullandım genelde ilk şarj az gider diye biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canberki -- 4 Temmuz 2013; 22:06:37 >

221 Mesaj
4 Temmuz 2013; 22:06:35 

quote:

Orijinalden alıntı: Tranquilizer

gps.conf dosyasına dosya yöneticisi ile ulaşılıp NTP_SERVER adresi tr.pool.ntp.org olarak değiştirilirse gps daha hızlı bağlanır diye düşünüyorum.

Sizde de yavaş mı gps? Ve keskinliği nasıl?

5126 Mesaj
4 Temmuz 2013; 22:07:25 

quote:

Orijinalden alıntı: innocent_

ben 14 saat hesapladim.

Kullandığı süreyi diyorum da gpsi görmedim, şarjı gps emiyor o olmasa uzun giderdi daha aslında.

Edit: zaten ilk şarj+full parlaklıkmış sorun yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thestell -- 4 Temmuz 2013; 22:10:35 >

Coolermaster HAF-912 / Asus HD7850 2 GB / Intel i5 3470 / Kingston 4GB 1333 Mhz Cl9 /

79 Mesaj
4 Temmuz 2013; 22:09:02 

Aynı işlem faster gps diye bir uygulama ile de yapılabiliyor, root yapan bir arkadaş denerse iyi olur

Bu mesajda bahsedilenler: @Tranquilizer

221 Mesaj
4 Temmuz 2013; 22:09:10 

quote:

Kullandığın süreyi diyorum da gpsi görmedim, şarjı gps emiyor o olmasa uzun giderdi daha aslında.

Aynen içiyor resmen. Bir de değse keşke içitğine şarjı. Çok yavaş ve hassas değil

247 Mesaj
4 Temmuz 2013; 22:10:39 

quote:

Orijinalden alıntı: wolferto

+1

abi gps ile neler yapıyorsunuz ki?ücretsiz navigasyodan başka?

bu arada bana iyi bir ücretsiz navigasyon programı söyler misin?

558 Mesaj
4 Temmuz 2013; 22:10:54 

quote:

Orijinalden alıntı: Tranquilizer

hopa GPS benim için önemli İGO kurup 20 dakika uydu tarayacak ve 80-100 mt hatalı konum bilgisi vericekse aman diyim benden uzak olsun telden birden soğudum şimdi valla...

3023 Mesaj
4 Temmuz 2013; 22:11:22 

Yine birileri çıkmış o ışık sızan yerden toz dolar diye. Işık çıkan yer ekranın kenarındaki boşluktan gelmiyor. O bölgedeki plastik diğer yerlere göre daha ince ve zifiri karanlıkta en yüksek parlaklıkta çok dikkat çekmeyen bir aydınlık var. Normal biri eline alsa telefonu göremez zaten çok dikkatli bakmak lazım. Şimdi bir fotoğraf ekleyeyim.

Karanlık ortamda
0

0

Sadece tam karanlıkta ve Full ekran parlaklıkta dikkatli bakınca görünüyor. Tam karanlıkta bu ekran parlaklığında zaten ekrana bakılmıyor birkaç saniyede gözünüz ağrıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madmax50 -- 4 Temmuz 2013; 22:18:22 >

Bu mesajda bahsedilenler: @dimsum Bu mesaja 1 cevap geldi.

Cahil ile etme sohbet, her sözü bir baş incitir.
Sarraf olmayan ne bilsin, zanneder her taş incidir. Aşık Düçari

81 Mesaj
4 Temmuz 2013; 22:12:31 

telefonu alalı 1 hafta oldu karanlık ortamda da bolca kullandım ama sol üstteki ışık sızmasını fark etmemiştim şimdi okuyunca dikkat ettim önden fark edilmiyor bende yana doğru bir boşluktan değil kapaktan geçen ışık var dolayısıyla çok az miktarda ve dediğim gibi fark edilmiyor zaten yandan bakmadıkça toz dolma gibi bir şey de olmayacaktır çünkü içten kapalı tamamen orası telefonun arka kapağını söküp o şekilde ışık gelen kısma bakarsa elinde telefon bulunan arkadaşlar bana hak verecektir.

190 Mesaj
4 Temmuz 2013; 22:12:39 

quote:

Orijinalden alıntı: antiarabesk1

Aynen, kapagı açıp baktım, her yer siyah orası seffaf pladtik, alttada 2 yerde şeffaflık var ama dışarıya uzak oldugu icin isik sizmiyor...

+1 kardeşim orası şeffaf toz girmez ordan fiyat düşük diye illa sorun çıkartıcaklar

MJ : Ne olursa olsun her zaman agresif ol.

Gm Discovery

1633 Mesaj
4 Temmuz 2013; 22:12:52 

Telefonu kullanan arkadaşlardan rica ediyorum. Zaten şu an akşam vakti. Lütfen karanlık bir ortamda cihaza bakarak bu ışık sızması durumunu test etsinler. Sonrada Kullandıkları renk ile beraber durumu bir fotoğraf ile bizlere göstersinler. Sizlerden bunu bekliyoruz. Şimdiden teşekkürler...

5126 Mesaj
4 Temmuz 2013; 22:13:23 

quote:

Aynen içiyor resmen. Bir de değse keşke içitğine şarjı. Çok yavaş ve hassas değil

Zaten yılda bir kullanırım gps. Telefonu uygun bir zamanda almayı planlıyorum inşallah bir terslik olmaz. Kamreaya vasat diyorlar ama zaten gece çekimi falan yapmayacağım en fazla aile-arkadaşlarla anı yakalamak için.

310 Mesaj
4 Temmuz 2013; 22:13:54 

quote:

Orijinalden alıntı: madmax50

Yine birileri çıkmış o ışık sızan yerden toz dolar diye. Işık çıkan yer ekranın kenarındaki boşluktan gelmiyor. O bölgedeki plastik diğer yerlere göre daha ince ve zifiri karanlıkta en yüksek parlaklıkta çok dikkat çekmeyen bir aydınlık var. Normal biri eline alsa telefonu göremez zaten çok dikkatli bakmak lazım. Şimdi bir fotoğraf ekleyeyim.

SANIRIM BENİM TELEFONDA BU AÇIKLIK BİRAZ FAZLA.. FOTO BEKLİYORUM..

221 Mesaj
4 Temmuz 2013; 22:14:07 

quote:

Orijinalden alıntı: torquehp

abi gps ile neler yapıyorsunuz ki?ücretsiz navigasyodan başka?

bu arada bana iyi bir ücretsiz navigasyon programı söyler misin?

Bugün Avrupa yakasından Tuzla tarafta bir yere gitmem gerekiyordu ve gideceğim yeri bilmiyordum. Otobüsten hangi durakta inmem gerek indikten sonra nereden gitmem gerek işime yarıyor açıkçası. Tamam belki Haritadan sadece sokak adına veya durak adına bakabilirim ama madem GPS koymuşlar adam gibi çalışsın değil mi? Bir de kendimi bulmaya çalışıyorum bir çember çizmiş çapı 800 metre.

221 Mesaj
4 Temmuz 2013; 22:15:55 

quote:

Zaten yılda bir kullanırım gps. Telefonu uygun bir zamanda almayı planlıyorum inşallah bir terslik olmaz. Kamreaya vasat diyorlar ama zaten gece çekimi falan yapmayacağım en fazla aile-arkadaşlarla anı yakalamak için.

Kameraya önem vermiyorsanız ve GPS'i unutursanız şiddetle tavsiye ederim. Ama yok ben resim çeker instagrama koyarım ne o öyle kumlu kumlu derseniz veya GPS olmadan asla diyorsanız tavsiye etmem

1633 Mesaj
4 Temmuz 2013; 22:15:59 

quote:

Orijinalden alıntı: ekrem.kolu

hopa GPS benim için önemli İGO kurup 20 dakika uydu tarayacak ve 80-100 mt hatalı konum bilgisi vericekse aman diyim benden uzak olsun telden birden soğudum şimdi valla...

İGO kullanan arkadaşlarımız vardı ve hiçbir sorun olmadığını belirtmişlerdi. Durumu diğer arkadaşlarda test edebilirler mi?

221 Mesaj
4 Temmuz 2013; 22:17:58 

quote:

Orijinalden alıntı: ugurdeniz1992

İGO kullanan arkadaşlarımız vardı ve hiçbir sorun olmadığını belirtmişlerdi. Durumu diğer arkadaşlarda test edebilirler mi?

GPS kalitesinin yazılımla alakalı olma ihtimali var mıdır?

558 Mesaj
4 Temmuz 2013; 22:18:56 

quote:

Kameraya önem vermiyorsanız ve GPS'i unutursanız şiddetle tavsiye ederim. Ama yok ben resim çeker instagrama koyarım ne o öyle kumlu kumlu derseniz veya GPS olmadan asla diyorsanız tavsiye etmem

igo ilede aynı sorun varmı GPS'te ..........

247 Mesaj
4 Temmuz 2013; 22:19:19 

arkadaşlarrr bu adreste var telefonda acaba güvenli midir?

http://www.kimsedeyok.c...tml?ref=akakce&v=1.77.7

acilllll

247 Mesaj
4 Temmuz 2013; 22:22:13 

quote:

abi bir programla mı bakıyorsunuz yoksa içinde ayarları mı var.akıllı telefonum olmadğı için bilmiyorum?

173 Mesaj
4 Temmuz 2013; 22:23:25 

Bende sizma yok mavi kapak

3023 Mesaj
4 Temmuz 2013; 22:23:42 

Evet ışık sızması problemi de konuşuldu telefonun başka ne eksiği çıkacak devam edelim. iphone5 ve galaxy s4 sahiplerinin uğraştığı problemlerden biri çıksa bu telefon linç edilirdi Çok enteresan bir milletiz doğrusu.

221 Mesaj
4 Temmuz 2013; 22:24:34 

quote:

abi bir programla mı bakıyorsunuz yoksa içinde ayarları mı var.akıllı telefonum olmadğı için bilmiyorum?

Google Maps uygulaması GPS'i kullarak yerini tespit ediyor veya sana yol tarifi sunuyor. Ben bununlar test ettim. Şimdi markette GPS Test diye bir uygulama buldum ona bakacağım sonucu yazarım.

21 Mesaj
4 Temmuz 2013; 22:24:51 

Arkadaşım neden o kadar para veriyorsun ki?Sabır edersen daha iyi fiyata hemde 12 taksitle alabilirsin...Havale ile 599 a veriyor orası yanlış anlamadıysam.Taksitte artıyor.

3023 Mesaj
4 Temmuz 2013; 22:25:16 

quote:

Orijinalden alıntı: spartac

Bende sizma yok mavi kapak

Olduğuna dair iddiaya girerim. Ekranı tam parlaklıkta aç ve tam karanlıkta incele kenardan mutlaka ışık görürsün.

941 Mesaj
4 Temmuz 2013; 22:27:21 

Arkadaşlar telefonu kullanan arkadaşlardan bende bir daha ki ay alacağım.Rica etsem oyun performansı açısından video çeker misiniz ? GTA vice city nova gibi oyunlar yani.

"Büyük başkan Fikret Orman"
"Adam gibi adam Gökhan Töre"

1633 Mesaj
4 Temmuz 2013; 22:28:45 

quote:

Orijinalden alıntı: madmax50

Evet ışık sızması problemi de konuşuldu telefonun başka ne eksiği çıkacak devam edelim. iphone5 ve galaxy s4 sahiplerinin uğraştığı problemlerden biri çıksa bu telefon linç edilirdi Çok enteresan bir milletiz doğrusu.

Kardeşim ışık sızmasının nedne olduğunu ve aslında yaşanan durumun ışık sızması bile olmayacğı konusunu bize bildirdiniz. Sağolun. Şahsen Samsung TV'mde ışık sızmasının ne olduğunu öğrendim. Ama şu belli oldu ki Beyaz renk üretilirken bu durum gözden kaçmış dediğiniz gibi. fabrikasyondan kaynaklı bir dikkatsizlik. Görünen o ki diğer renklerde sıkıntı yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurdeniz1992 -- 4 Temmuz 2013; 22:30:34 >

991 Mesaj
4 Temmuz 2013; 22:30:36 

quote:

Orijinalden alıntı: ziyannii

Akşam eklerim ins detaylı olarak yüksek çözünürlükte hemde her açıdan bu kadar bekledin birazcık daha sabır

bekliyoruz

....

21 Mesaj
4 Temmuz 2013; 22:32:20 

quote:

Orijinalden alıntı: Beşiktaş

Arkadaşlar telefonu kullanan arkadaşlardan bende bir daha ki ay alacağım.Rica etsem oyun performansı açısından video çeker misiniz ? GTA vice city nova gibi oyunlar yani.

Oyun performansı ile ilgili bir sürü video var sanırım f/p incelemesinde de oyun performansını görebilirsiniz.

941 Mesaj
4 Temmuz 2013; 22:34:32 

quote:

Orijinalden alıntı: bartın_74

Oyun performansı ile ilgili bir sürü video var sanırım f/p incelemesinde de oyun performansını görebilirsiniz.

f/p incelemesinin linkini atarmısın ?

"Büyük başkan Fikret Orman"
"Adam gibi adam Gökhan Töre"

3527 Mesaj
4 Temmuz 2013; 22:35:56 

quote:

arkadaşlarrr bu adreste var telefonda acaba güvenli midir?

http://www.kimsedeyok.c...tml?ref=akakce&v=1.77.7

acilllll

hep internetten alışveriş yaparım ilk defa gördüm bu siteyi, güvenmeyin derim..

Ibanez Prestige RG1451 + Marshall Amfi

Lenovo Y500 SLI

173 Mesaj
4 Temmuz 2013; 22:37:33 

Acil yardim alarm nasil kuruyoruz arkadaslar sabah ise gidecem

145 Mesaj