Şimdi Ara

Optimus G Pro, Güney Kore'de bir milyon satış barajını aştı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Optimus G Pro, Güney Kore'de bir milyon satış barajını aştı

LG'nin bu yıl için piyasaya sürdüğü amiral gemi modeli olan Optimus G Pro, global olarak hızlı bir dağıtım ağına sahip olamasa da, önemli satış başarıları elde ediyor.

Güney Kore'den gelen bilgilere göre, LG'nin memleketinde yaklaşık 4 ay önce piyasaya sürdüğü Optimus G Pro modeli hafta başı itibariyle 1 milyon satış rakamını geride bıraktı. Model ilk 40 günde de 500 bin satış rakamını geçmişti. LG ve Samsung gibi Asya kökenli firmalar için kendi evinde rekor kırmak büyük önem arz ediyor.

Toplam rakama göre LG, günde 8000 Optimus G Pro satışı gerçekleştirirken, tarihindeki en hızlı 1 milyonluk satışı da bu modelle yapmış oldu. Optimus LTE 7 ayda 1 milyon barajını geçebilmişti.

5.5 inçlik Full HD IPS+ ekran, Snapdragon 600 işlemci, hızlandırılmış Adreno 320 grafik birimi, 13MP çözünürlükte arka kamera,  2GB RAM, 32GB depolama kapasitesi, 3140mAh batarya gibi özelliklerin bulunduğu Optimus G Pro modeli henüz ülkemizde satışta değil.

• Ülkemize seneye ancak gelir

• LG önce, Optimus 3D MAX modelinin Android sürümünü güncellesin, sattığı ürünün arkasında dursun, destek versin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulentcandan -- 19 Haziran 2013; 16:08:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulentcandan

LG önce, Optimus 3D MAX modelinin Android sürümünü güncellesin, sattığı ürünün arkasında dursun, destek versin...

Harbiden 3d max ve 3d cubeye ayıp oldu. normal 3d bile ics aldı iyi kötü ama max ve cube için hala ses yok. Aynısı bu haber için geçerli madem optimus g pro çıkacak niye kendi ülkende satıyorsunda avrupada g yi satıyorsun? bide g2 çıkacak şimdi.
  • optimus g kullanıcısı olarak optimus g proyu sabırsızlıkla bekliyorum

• 4 ayda anca 1 milyon satabilecek kadar marka imajlari var adamlar hala üst modelleri Avrupa'ya satmıyor, onu geçtim önceki cihaza güncelleme bile vermiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pachenkov

4 ayda anca 1 milyon satabilecek kadar marka imajlari var adamlar hala üst modelleri Avrupa'ya satmıyor, onu geçtim önceki cihaza güncelleme bile vermiyor

Ac bak istersen? L serisi ve 4x hd 4.1.2 yi aldi. Daha ne yapsin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quad core

quote:

4 ayda anca 1 milyon satabilecek kadar marka imajlari var adamlar hala üst modelleri Avrupa'ya satmıyor, onu geçtim önceki cihaza güncelleme bile vermiyor

S2'de aldı ona bakılırsa.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Quad core

quote:

S2'de aldı ona bakılırsa.

Samsung güncelleme de bir numara diyorsunuz olsun o kadar da ki L5 bile aldi, s2 iyi yine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quad core -- 20 Haziran 2013; 2:02:01 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• samsung ace'yi s modelini güncellesin. samsung iyi diyenler önce bunların güncellemesi gelene kadar sussun. l5 giriş seviyesi bir telefon ve 4.1.2 güncellemesi geldi ilk telefonların çoğu 2.3 te kaldı bu tüm firmalar için geçerlidir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.