Şimdi Ara

ASUS Gryphon Z87 Anakart ve Haswell ile gelen yenilikler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu videomuzda ASUS Türkiye Ürün Müdürü Recep Kulan ile birlikte ASUS'un yeni Z87 anakartı Gryphon'u ve Haswell işlemciler ile birlikte hayatımıza girecek olan yenilikleri konuşuyoruz.

• ASUS'un ürün tasarımlarına ve kalitesine bitiyorum
  • NFC iyi hoş da anakartın asıl tercih sebepleriyle de bağdaşsa daha iyi olurmuş. Mesela pc sıcaklık, voltaj, frekans ve fan devirlerini cep telefonundan takip edebilme opsiyonu mantıklı olabilirdi.

• videoyaya ana sayfadan ulaşılamıyor
  • asus 87 sabertooth ve maxsimus serisinin gelmesini bekliyorken,
    z87 chipsetin en alt modelini inceliyosunuz. mini atx kim alacaksa bunu artık...

• Niye her videoda cinsiyetimi soruyor?

• video öncesi çıkan anketlerde hep bana uyan şeyin tam tersini işaretliyorum.bana güvenip iş yapmayın da..

• Gryphon Armor Knight Online oynamış olanların gözleri dolacak :'(

• Recep "HEY" Kulan.
    Aparat güzelmiş. Kablosuz şarj da destekleseydi, sadece şu anki amaçla almak isteyenler değil pek çok kişi alırdı diye düşünüyorum ama neyse. Sanıyorum bir üst modeline koyarlar dediğiniz gibi...

• quote:

Orijinalden alıntı: Erdem Alsırt

Adres verin bende gelip anakartı anlatacam daha detaylı!

senin gibiler yüzünden artık izleyesim gelmiyor adam orda anakart incelemedik teknolojileri gösteriyoruz diyor sen kalkıp inceleme diyorsun birde + veren var
    ya siz nerenizle video izliyorsunuz ne içiyorsunuz anlamadım

• DVD ROM yuvası 5.25" dir.

• Bilgi aktarımı konusunda IOS'da icloud gibi bir sistem varken, NFC teknolojisine yer vermelerini beklemek garip olurdu zaten :)

• ASUS kendini de aştı artık, Armor Kit in harici satılması kadar saçmalık yok.

Çok ucuz sanki o kripton denen kart, üstüne bir de kit i haricen paralı satıyor.

Z87 ROG kartlarını 1000 Lira üstü sattığı yetmezmiş gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

ASUS kendini de aştı artık, Armor Kit in harici satılması kadar saçmalık yok. Çok ucuz sanki o kripton denen kart, üstüne bir de kit i haricen paralı satıyor. Z87 ROG kartlarını 1000 Lira üstü sattığı yetmezmiş gibi.

şu yanında özel panel verilen ün üst modele baktım da 1500 tl. o fiyata 3 tane 4670k alınır yav :D

• Recep abi bize bakarak anlat. Zaten Mesut abi işin temelini çözmüş :D

• Asus iyi hoş ama fiyatlı diğer ürünlere göre çok yüksek!
    Ama en yaratıcı tasarımlar ve aparatlar da Asustan çıkıyor.
    Ben Deluxe aldım ne Maximus ne de Grypton bence gerekli değil.

• Bi benim cinsiyetimi sormuyor. Niye la dışlanıyomuyum
    birde onay kodunu girene kadar canım çıktı.

• Türkçeye ''Eeeeee'' diye bir kelime eklendi de benim mi haberim yok?

Asus firmasını temsil edip buraya geldiyseniz biraz daha dikkat edin lütfen, Mesut Çevik bir tane Eeeeee demedi, sizinkini saymaya kalksak en az 150 tane.

Bu arada Bluetooth'daki cihaz eşleştirme, şifre girme gibi burun kıvrılan özellikler güvenlik amaçlıdır, bunu resmen olumsuz bir özellik gibi yorumlamışsınız çok da haksızsınız.

• Asusta müdür olmuş hala "şarz" diyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.