Şimdi Ara

iPhone 4 kullanım ve bekleme süreleri aynı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler forumlarda araştırdım fakat ordaki çözümler bende işe yaramadı. iPhone 4 iOS 6.1.3 kullanıyorum JB falan hiç yapmadım. 20 günlük telefon. Pil kullanımına baktım kullanım ve bekleme süreleri aynı hep ikiside aynı orantıda ilerliyo. telefon uyku modundayken bile şarjı sömürür hale geldi. yaklaşık 1 haftadır bu sorun devam ediyo 3 kere restore yaptım fakat olumlu sonuç alamadım. yardımlarınızı bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gfbemre06 -- 18 Haziran 2013; 16:53:52 >

• uppppp ++++
  • yüklediğiniz bir uygulama cihazın uykuya geçmesine müsade etmiyor son yüklediklerinizi gözden geçirin

zilyonda bir ihtimal size denk gelmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GameOver* -- 19 Haziran 2013; 14:16:53 >
  • restore ettim uygulama yükle değilkende aynı şeyi yapıyo ama
  • Çok kullanıyosun demekki hele ki oyun oynuyosan şarj marj hak getire. Normal kullanım şeklinde 2-3 saat kullanımla 20-24 saat beklemeyi görmesi gerekir bu normal değerler azı varsa servise fazlası varsa camiye gitmen lazım.
  • Hücresel veri kapalıyken aynı şey bana da oluyor. Eğer kapalıysa hücresel veriyi aktif edin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.