Şimdi Ara

Piranha Quattro Tab 9.7 inç Tablet Pc İnceleme (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
3
Favori
30.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    merhaba ürünü iade ettim ve iade aldılar ardından kredi kartınıza iadesi yapılmıstır denildi telefonuma msj olarak geldi ama kredi kartıma baktıgım da henuz gözükmedigini gördüm bu normal mi yoksa msj öylesine mı atıyolar 3 5 gün sonramı hesaba yatırıyorlar bilgi verirseniz sevinirim
  • haktan24 kullanıcısına yanıt
    bir arkadasın tabletini aldılar iade edilmis gösterildi parayı 6 gün sonra attılar oda adam okadar kızmıs etmiş öyle vermisler. ben hepsiburada üyeliğimi iptal ettiriyorum iade edimde gevsediler inceden. zaten müsteriye saygısı olan kırık cıkık ürünleri yollamaz. sen bir mail at dostum maillere 24 saat icinde cevap geliyor zaten durumunu anlat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coacoa -- 9 Kasım 2013; 17:35:02 >
  • coacoa C kullanıcısına yanıt
    yani bi yandan haklısın ama suana kadar ben öyle pek fazla bi sıkıntı yaşamadım sürekli takip etmek gerekli cünkü kendi hallerine bırakırsak sal babam sal misali vatanbilgisayarda ürün iadesini 15 20 gün oldu halen yapıcak kartıma suan için bütün firmalar bu şekilde yani ya almıycaksın yada alıcaksan bunlara katlanıcaksın pek yapıcak bişeyde yok kullanılmıs ürün olayı benim gold bilgisayarda basıma geldi ps vita cihazı aldım cihaz bir geldi kutu hırpalanmıs şarj aleti ve usb kabloları bildigin iple baglanmıs klips yerine :D cihaz allahatan temiz duruyordu yani ama oda kullanılmıstı belliydi yani o konuda en mantıklısı gidip magazadan alıcaksın sıfır gıcır alıcaksın yoksa bu şekil milletin yemedigi ürünleri diger alıcı olan insanlarada itelemeye devam ederler sonucta döngü bu sen yemessin ben yemem biri illaki yer yani :D o konuda suan için yapabilicek fazla bişey yok.
  • haktan24 kullanıcısına yanıt
    zaten abi mantıksızlık bizde, iade ediyoruz hoslanmadığımız ürünler sonucta onları atıcak halleri yok ya. netten alısveris yapılmaz aslında suc bizde haklısın bu konuda.
  • burda cihazı gerçekten şaka maka öven insanlar var ya ya biz farklı cihazı aldık yada gercekten insanlar kalitenin ne oldugu bilmiyorlar biri diyor full hd cok güzel oynatıyor biri diyor mükemmel tablet biri diyor fiyat performans gercekten bu yorumlara şaşırıyorum cihaz bildigin beş para etmez in teki burda övenlerin pırhana da falan mı calısıyor cok merak ettim gercekten cihazın elle gözle tutulur hic bir yanı yok ıps ekran demiş yalanın daniskası bazı acılardan görüntü kaybı yaşanıyor ve belli süre sonra gözler pert tek artısı 4 cekirdekli işlemcisi onun haricindeki tüm diger donanımları hic bir cacıga yaramıyor 2 gb ram pvr sgx544 ekran grafik birimi cünkü performanslı deil diyiceksinizi bu paraya anca bu kesinlikle yine hak etmiyor müşteri hizmetlerine msj attım 1 hafta oldu halen geri dönüş yok istedigi kadar ucuz olsun istedigi kadar yüksek donanım koysun bütün cihazları tırt bozuldugu an bilinki yediniz ayvayı o yönden bir daha pırhananın p sini dahi kullanmıyacagım kimseyede önermiyorum paranızı boşa harcamayın adam gibi düzgün kalite servis agı iyi olan cihazları tercih edin paranızın kıymetini bilin saygılar.

• Ben bu cihazı tavsiye ediyorum. Parasının hakkını veriyor. Yeterki siz 299 tl verip ''ipad aldım'' beklentisi içine girmeyin..
  • Bende aldim ve su anda memnunum daha ne olsun istiyosunuz anlayamadim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • selam
    hb dan bende 299 aldım genel olarak iyi diyebiilirim 2 saattir kurcalıyorum.

sorunlar 2 gb ram görnuyor 1 goruyor neden.

videları ızlerken 4k playarda goruntu geliyor diğer playerlarda ses var goruntu yok.
  • Akadaşalr bende bu tabletten aldım bugün elime geçti bi sorunum var youtubeden video izlerken ses var fakat görüntü yok bunun sebebi nedir bilen varmı???
  • Bana yardımcı olurmusunuz. Piranha ultra 9'' tabletim var. Tv ye bağlantı için mini HDMI to hdmi türünden bir kablo mu almalıyım. Linkteki ürün uygun mu?
    www.hizlial.com/inca-3-...imh-03/30.041.1351.0024

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nofear72

selam
    hb dan bende 299 aldım genel olarak iyi diyebiilirim 2 saattir kurcalıyorum.

sorunlar 2 gb ram görnuyor 1 goruyor neden.

videları ızlerken 4k playarda goruntu geliyor diğer playerlarda ses var goruntu yok.

gelen cevaplar:

- Avast veya DR. WEB virüs programı olarak tatmin edici bir performans verecekdir.

- Aşağıdaki linkden ROM dosyasını indirip cihazınıza kurarak RAM ile yaşadığınız sorunun giderilip giderilmediğini görebilirsiniz. Video da yaşadığınız sorunda bu güncellemeden sonra giderilecektir.

http://yadi.sk/d/4XPDgLDWCbthw

benim yeni sorularım .

- pili şarj yapıyorum herhangibi ışık yanmadı bitti diye .

-romu yukledim ama hala 1 gb diyo on bellek

------------------------------------
    4.2.2
    yukledim ram gene 1 gb

yukleme anlatımı eskide kalmış
    program seni yönlendiriyor biraz ingilizce lazım.

makineyi kapat sonra "power" tuşuyla "ses +" tuşuna aynı anda bas dosyayı seç yükle .

https://www.youtube.com/watch?v=6oK7JOjG9T4

https://piranha.com.tr/product.php?product_id=398

ben temiz format attım indirdiğim herşey gitti.

• ramin 2 gb olduğunu nasıl anlarız
    resimlerde farklı ram boyutları yazıyor hangisi nedir?

http://www.hizliresimyukle.com/oSGL
    http://www.hizliresimyukle.com/oSGU
    http://www.hizliresimyukle.com/oSGa

Piranha Quattro Tab 9.7 inç Tablet Pc İnceleme

ve yeni andorid 4,2,2 de ekran parlaklığı bir türlü kısılmıyor. ne yapmak lazm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0924579C4 -- 18 Kasım 2013; 22:32:26 >

• Ram 2 gb şekinde yazıyor 2. resimde. İlk resimde görünen rom yani dahili cihaz hafızası.

Ben de almayı planlıyorum bakalım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: -YağmurAdam-

Ram 2 gb şekinde yazıyor 2. resimde. İlk resimde görünen rom yani dahili cihaz hafızası.

sğl öyleymiş cevap yazmışlar

genelde iyi alet
    alırsan eğer 4.,2.2 geçersen yedekle öyle geç geri dönüşün olsun.

çünkü parlaklık sonda tam etki etmiyor buda pili hemen bitiriyor.

ek:4.1

https://disk.yandex.com.tr/public/?hash=haVCn00m/OwHUmDfZ/cMUdfojTP6WHXaCotmGJuHqRA%3D&locale=tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0924579C4 -- 21 Kasım 2013; 1:14:05 >

• quote:

quote:

Ram 2 gb şekinde yazıyor 2. resimde. İlk resimde görünen rom yani dahili cihaz hafızası.

genelde iyi alet

https://disk.yandex.com.tr/public/?hash=haVCn00m/OwHUmDfZ/cMUdfojTP6WHXaCotmGJuHqRA%3D&locale=tr

4.2.2'de Lux Auto Brightness yükleyip parlaklığı düşürebilirsin. Az önce yükledim ben de. 40 dakikadır internetteyim hala %99. Şok oldum resmen.

• Tablet ile ilgili her türlü yazılımsal problemi çözdüm ama şu an tabletin yan kısmında yatay beyaz çizgi oluştu. 2x1024 kadar ölü piksel var sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: R1D1

Tablet ile ilgili her türlü yazılımsal problemi çözdüm ama şu an tabletin yan kısmında yatay beyaz çizgi oluştu. 2x1024 kadar ölü piksel var sanırım

Brightness la ilgili başka programlar yukledim ama etki etmedi
    sonra senin ki gibi herhalde altta yatay beyaz çizgi oldu
    bende iade ettim güzel aletti bu fiyata yazık oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: R1D1

quote:

quote:

genelde iyi alet

4.2.2'de Lux Auto Brightness yükleyip parlaklığı düşürebilirsin. Az önce yükledim ben de. 40 dakikadır internetteyim hala %99. Şok oldum resmen.

Bendede var o şöyle bir sorun tabletin bataryası yanlış gösteriyor %98 e inince hızlıhızlı iniyo yani yanlış gösteriyo batarya göstergesi.

• buna göre kılıf nerden bulabilirim ???
  • nofear72
    4.2.2 ye nasıl güncelledin gerekli dosyaları nereden bulabilirim. Birde bu ürünün yurtdışındaki adı nedir bilen varmı ? Yazılım desteği için quattoro diye aratınca bir sey bulamıyorum normal olarak. Asıl ismini yada benzer donanıma sahip yazılım desteği cok olan bir model bilebilirsem faydası olacak.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.