Şimdi Ara

Yoshida: Yeni Demon's Souls Görmek İsterim

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Playstation 3'e özel oyunlardan biri olan Demon's Souls'un hakları bildiğiniz gibi Sony'e ait. Oyunu zaten From Software ve Sony birlikte geliştirmişlerdi. Hakları hala Sony'e ait olan Demon's Souls'un devamının gelip gelmeyeceği ise Souls oyunlarının (Dark Souls ile birlikte) hayranları tarafından merak ediliyor.

SCE Worldwide Studios Başkanı Shuhei Yoshida, PS1 piyasaya çıktığında kendisinin From Software'de muhasebe müdürü olarak çalıştığını ve bu firmayı yakından tanıdığını söylüyor. Bunun yanı sıra yeni bir Demon's Souls oyunu görmekten mutluluk duyacağını, bu oyunun potansiyelinin yüksek olduğunu belirtiyor.

From Software dışında bir geliştiriciye Demon's Souls'u emanet eder misiniz sorusunu yanıtsız bırakan Yoshida bakalım Playstation 4'e Demon's Souls 2'nin gelmesini sağlayacak mı?

• Bu oyunu oynarken kolu çatlattım ve bir analogu kırdım yeni bir oyunu kaldıramam

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle PS4'e özel bir Demon Souls ilaç gibi gelir.İşallah From Software oyunu yapar..

• oyunun yanında titanyum alaşım ile karbon fiberden yapılmış bir kontrolcü vereceklerse neden olmasın :D

• ıyyy Demon's Souls çok zordu ya yalan yok valla hile kullandım bir kaç bölümden sonra yapamadım valla. kastı oyun bu özelliği harbiden ilgi çekici
  • öyle çok zor oyunlar çekilmiyor.hile gerekiyor.sıkıyor.oyundan başka herşeye benziyor.zorluk derecesi TADINDA bırakılmalı.bu oyun keşke pc ye gelse.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nightmare_00

Kesinlikle PS4'e özel bir Demon Souls ilaç gibi gelir.İşallah From Software oyunu yapar..

bunu yazmak için girdim.
  • dark souls u oynadım bitirdim 2 kere bitirdim...çok iyiydi.. ama dark souls yapımcıları exc oyun yapmazlar bu saatten sonra diye tahmin ediyorum

• Bence hiç gerek yok. Dark souls zaten çıkıyor. Deep Down gibi ilgi çekici bir oyun var. Ama fazla mal göz çıkarmaz tabi :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.