- x
Didim Hakkında
56 Cevap1178 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

503 Mesaj
17 Haziran 2013; 19:22:01 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Arkadaşlar Didim'den hem yatırım amaçlı hem de arada tatile gitmek amaçlı bi yazlık almayı düşünüyorum. Didim hakkında ve bu tür bi yatırım düşüncemle ilgili yardımcı olabilecek var mı acaba ?

3450 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Mæster
17 Haziran 2013; 19:31:47 

Neresinden almayı düşünüyorsunuz? Orada yazlığım var.

503 Mesaj
17 Haziran 2013; 21:01:28 

quote:

Orijinalden alıntı: Mæster

Neresinden almayı düşünüyorsunuz? Orada yazlığım var.

Açıkçası hiçbir yerini bilmiyorum. Ama altınkum falan o taraflara bakıyorum sahibinden.com dan, siz neresini önerirsiniz ?

1072 Mesaj
17 Haziran 2013; 21:16:12 

Didim mi hacı.

"Geçmiş hatalarınızı unutun. Başarısızlıklarınızı unutun. Şu anda yapacağınız dışındaki herşeyi unutun ve onu yapın."

503 Mesaj
17 Haziran 2013; 21:21:41 

quote:

Orijinalden alıntı: MTZ BUFFER

Didim mi hacı.

Evet

3294 Mesaj
17 Haziran 2013; 21:25:15 

quote:

Orijinalden alıntı: CekomastikSilikon

Arkadaşlar Didim'den hem yatırım amaçlı hem de arada tatile gitmek amaçlı bi yazlık almayı düşünüyorum. Didim hakkında ve bu tür bi yatırım düşüncemle ilgili yardımcı olabilecek var mı acaba ?

2.5 yıldır 365 gün didimde yaşıyorum kışın burası ıssız ada gibi hiçbirşey hiç kimse yok çok sıkıcı genclere göre değil emekli yeri okadar sıkıldımki millet yazın tatile geliyor

ben istanbula gidiyorum eylüle kadar istanbula taşınacağız didimden kurtulacam

yazı güzeldir herkes var şuan altınkumda biraz insan var haziran sonuna kadar burası dolmaya başlar plajda şuan biraz yer var ileride

hiç yer bulamazsın discolar açıldı turlar var yemekli 25 tl ben kipa ve bimeks açıldı sgk açıldı didim çok geç gelişiyor daha gelişirmi bilmem didimden çok çektim sen çekme hiç gelme buralara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xCixLandx -- 17 Haziran 2013; 21:26:21 >

XBOX LİVE CixLandTR

PSN xCixLandx

503 Mesaj
17 Haziran 2013; 21:26:49 

quote:

Orijinalden alıntı: xCixLandx

2.5 yıldır 365 gün didimde yaşıyorum kışın burası ıssız ada gibi hiçbirşey hiç kimse yok çok sıkıcı genclere göre değil emekli yeri okadar sıkıldımki millet yazın tatile geliyor ben istanbula gidiyorum eylüle kadar istanbula taşınacağız didimden kurtulacam

yazı güzeldir herkes var şuan altınkumda biraz insan var haziran sonuna kadar burası dolmaya başlar plajda şuan biraz yer var ilerdei hiç yer bulamazsın discolar açıldı turlar var yemekli 25 tl ben didimden çok çektim sen çekme hiç gelme buralara

Hocam güzel yorumun için teşekkürler. Ben İzmir'deyim zaten. Didim'de yaşamayacağım ordan yazlık alıp yazları kiralayacağım ve arada kaçarım diye düşündüm yatırım amaçlı yani.. Alınmaz mı diyorsun yatırım amaçlı ?

3294 Mesaj
17 Haziran 2013; 21:32:17 

izmirin yazıda güzeldir didime yatırım yapma işi sana kalmış istediğini yapabilirsin kiralar burda ucuz 200 400 tl arası geziyor merkezi yerden alırsan iyi fiyata verirsin evi şuan 40.000 den 1+1 var 75 ile 90 bin tlye dublexler var altınkumdan alacaksan denize yakın olduğu için rutubeti çok olabilir ben merkezde oturuyorum otogara hastaneye herşeye yakın altınkum minibüsle 10 dk yürüyerek 30 40 dk

Bu mesajda bahsedilenler: @CekomastikSilikon Bu mesaja 1 cevap geldi.

XBOX LİVE CixLandTR

PSN xCixLandx

1072 Mesaj
17 Haziran 2013; 21:35:23 

quote:

Evet

:( Offf yine espirimi anlamadılar,neden kimse benim espirilerimi anlamıyor yahu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MTZ BUFFER -- 17 Haziran 2013; 21:35:56 >

"Geçmiş hatalarınızı unutun. Başarısızlıklarınızı unutun. Şu anda yapacağınız dışındaki herşeyi unutun ve onu yapın."

503 Mesaj
17 Haziran 2013; 23:13:42 

quote:

izmirin yazıda güzeldir didime yatırım yapma işi sana kalmış istediğini yapabilirsin kiralar burda ucuz 200 400 tl arası geziyor merkezi yerden alırsan iyi fiyata verirsin evi şuan 40.000 den 1+1 var 75 ile 90 bin tlye dublexler var altınkumdan alacaksan denize yakın olduğu için rutubeti çok olabilir ben merkezde oturuyorum otogara hastaneye herşeye yakın altınkum minibüsle 10 dk yürüyerek 30 40 dk

Hocam ben yazlik alayim diyorum sezon zamani gunlugu 100 tl den kiraya veriliyormus nereden onerirsin yazligi mevkii olarak ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

105 Mesaj
17 Haziran 2013; 23:23:55 

Altınkum çok güzel öneririm Akbükde güzel ama denizi öyle değil

503 Mesaj
18 Haziran 2013; 0:01:41 

quote:

Orijinalden alıntı: baro009

Altınkum çok güzel öneririm Akbükde güzel ama denizi öyle değil

Sezon ne zaman açılıp - kapanıyor Didim'de ? Ayrıca kışın kiraya verebilme durumum nedir yazlığı bi fikriniz var mı acaba

368 Mesaj
18 Haziran 2013; 0:03:42 

quote:

:( Offf yine espirimi anlamadılar,neden kimse benim espirilerimi anlamıyor yahu.

bu forumda o kadar ince düşünebilecek elemanlar yetişmiyor

Elime tüfek alıp türünü korumak için çiftleşmeyen her pandayı vurmak istiyorum.
Petrol tankerlerini açıp hiç görmeyeceğim Fransız sahillerini kirletmek istiyorum.
Duman solumak istiyorum.

105 Mesaj
18 Haziran 2013; 0:04:18 

quote:

Sezon ne zaman açılıp - kapanıyor Didim'de ? Ayrıca kışın kiraya verebilme durumum nedir yazlığı bi fikriniz var mı acaba

Kışın fazla kişi olmuyor ama pansiyonlar falan fazla yok denize yakın kışın işin zor kiraya vermekte. Kışın evi kiraya vermek için bir yer arıyorsan Merkezden al üniversitelilere ver çok tanıdıgm var kira ev bulamayıp yurtta kalan

503 Mesaj
18 Haziran 2013; 0:07:13 

quote:

Orijinalden alıntı: baro009

Kışın fazla kişi olmuyor ama pansiyonlar falan fazla yok denize yakın kışın işin zor kiraya vermekte. Kışın evi kiraya vermek için bir yer arıyorsan Merkezden al üniversitelilere ver çok tanıdıgm var kira ev bulamayıp yurtta kalan

Yok üstad yazlık alıcam sadece yazlığı kışın kiraya verebilme durumum nedir onu öğrenmek istedim. Teşekkür ediyorum

150 Mesaj
18 Haziran 2013; 0:09:26 

quote:

Evet

DİK DUR !

BU BİR UYARIDIR !

127 Mesaj
18 Haziran 2013; 0:22:00 

quote:

Orijinalden alıntı: kıpçak+kk

İmzanı her gördüğümde düzelip dik oturuyorum kardeş sağolasın

59 Mesaj
18 Haziran 2013; 0:55:43 

Didi cay incelemesi diye geldim gidiyorum...

The only reason is that they dont want a strong TÜRKİYE.

2660 Mesaj
18 Haziran 2013; 2:36:17 

Yatırım amaçlı bakıyorsanız Mavişehir'e bakın hocam

İTÜ Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği

Efsane Hornets yeni Pacers taraftarı

136 Mesaj
18 Haziran 2013; 2:50:29 

Bizim didim akbukte yazlik var. Didime olu diyenler gelsin akbuku gorsun yazin bile dandik her yer domuz kayniyo bi tansas var bi de emsan baska bi sey yok ama didimi tercih edebilirsin hocam

407 Mesaj
18 Haziran 2013; 3:43:00 

quote:

Hocam bende yazları gidiyorum, yatırım amaçlı alınabilir bence, çünkü çok turist geliyor, yazın ingiliz dedeler kaynıyor

Kalmalık istiyorsanız da Akbük'ü tavsiye ederim daha sessiz sakin.

Turistik kısım altınkum.

Çok ev yaptılar ama hocam, çok ucuzdan satılıyor o yüzden kiraya vermekte zorlanabilirsiniz.

3638 Mesaj
18 Haziran 2013; 3:48:46 

kuşadasında yaşıyorum. didim'i de bilirim. o yatırımı kuşadası'nda yapman çok daha iyi olur. didim takıntınızı anlayamadım.
sahil sitelerinde yazlığımız var. imkanım olsa orada yaz-kış yaşarım. yazı belli zatende kışında da ayrı bir huzur, sessizlik var.

Let them come...Frostmourne Hungers!
iPhone 5S Silver 32GB
PSN : KochakTR

3874 Mesaj
18 Haziran 2013; 5:02:34 

Didim-Mavişehir bölgesi olabilir. Oradaki evler sıra halinde, uzuunca bloklar vardır. Her bloğun, (sokağın) parası da ona göredir. 60 bin ila 80 bin lira arasında değişiyor fiyatları. Yazın günlük olarak kiraya verebilirsiniz. Oradaki emlakçı uğraşıyor bu iş ile.. Bunun dışında, gitmediğiniz vakitlerde ilanda verebilirsiniz kendiniz nette.. 2+1 şeklindedir evler.

Mavişehir, Altınkum'a göre biraz daha sakin bir yerdir. Bölgedeki en eski yerleşim yeri olması sebebi ile en büyük sitelerdendir. Pazar alanı vardır. Cafeler, oyun alanları vs..

Bunun dışında, Mavişehir'i geçtikten sonra, (Altınkum'a giderken) sağ tarafa bakarak gittiğinizde bir çok site ismi görebilirsiniz. Buraları gezerek kendiniz karar vermelisiniz.

Mavişehir veya etrafındaki yerler gençlere göre bir yer değil. Tabi bu genç kişilerin olmadığı anlamına gelmiyor. Ancak Altınkum daha canlı bir yerdir. Revaçta olan yerleri de pahalıdır..

İyi bir kadınla iyi bir erkek birlikte değildir. Çünkü kadınlar, Kötü erkeklere aşık olup iyi erkeklerle dertleşir...

Ölümden sonrası bile var senden sonrası neden olmasın ki...

67 Mesaj
18 Haziran 2013; 5:17:40 

evlerinin hepsi dökülüyor bulaşma bence inşaatcılarının hepsi 3kağıtcı emlakcılar tok marmaris en mantıklısı kuşadasının cılkı cıkmıs 1gunden fazla kalan apaçidir bence kuşadasında eğer amacın para kazanmaksa bodrum alanya kemer gibi yerlere bak alıcısını daha cok bulursun

Vatan imar istiyor, zenginlik ve refah istiyor, bilim ve ustalık, yüksek uygarlık, hür düşünce ve hür yaşayış istiyor.
Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
Bu memleket tarihte Türk'tü, bugün de Türk'tür ve ebediyen Türk olarak yaşayacaktır.

(-C-İT--FF-ROHFF-Sniper-)

3294 Mesaj
18 Haziran 2013; 7:33:54 

quote:

Hocam ben yazlik alayim diyorum sezon zamani gunlugu 100 tl den kiraya veriliyormus nereden onerirsin yazligi mevkii olarak ?

didimde ev alanlar yazlık diye bakmıyor ev aldım diyor didimde hem yazlık bölümü var hem ev bölümü merkezi yerlerde evler var ıssız sakin yerlerde yazlıklar var günlük

100 tlden kimse kiralamaz zaten aylık kiralar 300 ile 500 tl arası burda

altınkumdan alırsan anca günlük 100 tlye yazın verirsin kışın kimse olmadığı ya ev boş kalır yada ucuza verirsin

merkezi yerde ulaşımı kolay olması kirayı etkiler altınkumda uygun fiyata bulabilirsin ordan al sıfır evler gördüm veya yenihisardan da alabilirsin denize biraz uzak ama geri kalan herşeye yakın

bankalar kargolar marketler otogara vs gibi buralarda evler daha değerli oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xCixLandx -- 18 Haziran 2013; 7:41:03 >

XBOX LİVE CixLandTR

PSN xCixLandx

2909 Mesaj
18 Haziran 2013; 8:05:04 

Didimde Caprice Thermal Palace da 5 yıllık anlaşmamız var çok iyi devam ediyor mu bilmiyorum yer olarak çok güzel

In der Liebe und im Krieg ist alles erlaubt

SteelSeries Sensei RAW Frost Blue ~ SteelSeries 7G Keyboard ~ SteelSeries Siberia v2 Frost Blue Edition

3874 Mesaj
18 Haziran 2013; 8:07:57 

quote:

didimde ev alanlar yazlık diye bakmıyor ev aldım diyor didimde hem yazlık bölümü var hem ev bölümü merkezi yerlerde evler var ıssız sakin yerlerde yazlıklar var günlük

100 tlden kimse kiralamaz zaten aylık kiralar 300 ile 500 tl arası burda

altınkumdan alırsan anca günlük 100 tlye yazın verirsin kışın kimse olmadığı ya ev boş kalır yada ucuza verirsin

merkezi yerde ulaşımı kolay olması kirayı etkiler altınkumda uygun fiyata bulabilirsin ordan al sıfır evler gördüm veya yenihisardan da alabilirsin denize biraz uzak ama geri kalan herşeye yakın

bankalar kargolar marketler otogara vs gibi buralarda evler daha değerli oluyor

İyi de siz normal evlerle karıştırdınız sanırım. Mavişehir'de, günlüğü 60 ile 80 lira arası kiralanıyor evler. Tamamen dinlenme amaçlı bir bölge. Ayrıca Yenihisar diye bir bölge kalmadı. Tamamı ile Altınkum oldu. Ne zamandır gitmiyorsunuz Altımkum'a?

İyi bir kadınla iyi bir erkek birlikte değildir. Çünkü kadınlar, Kötü erkeklere aşık olup iyi erkeklerle dertleşir...

3294 Mesaj
18 Haziran 2013; 8:10:54 

siz galiba didimde yaşamıyorsunuz yada haberiniz yok belediye otogar tarafları yenihisar diye geçer sahil tarafları altınkum diye geçiyor ben zaten didimde yaşıyorum yeni gittim altınkuma sizin dediğiniz gibi olsaydı ozaman adını değiştirirlerdi

Bu mesajda bahsedilenler: @Stones Bu mesaja 1 cevap geldi.

XBOX LİVE CixLandTR

PSN xCixLandx

3874 Mesaj
18 Haziran 2013; 8:18:29 

quote:

siz galiba didimde yaşamıyorsunuz yada haberiniz yok belediye otogar tarafları yenihisar diye geçer sahil tarafları altınkum diye geçiyor ben zaten didimde yaşıyorum yeni gittim altınkuma sizin dediğiniz gibi olsaydı ozaman adını değiştirirlerdi

İlk okul 4-5'i Yenihisar ilk okulunda okudum

Artık yenihisar diye bir bölge yok. Altınkum'a ilk girişte, virajı döndükten sonra Yenihisar yazardı. Şimdi Altınkum yazıyor. Ben yazıdan ziyade oranın yerlilerine sormuştum. Yenihisar ismi kalktı dediler. Tek bir belediye çatısı altında, yani Altınkum olarak birleştirildi. En son 2 sene önce gittim sanırım. Mavişehir'de yazlığımız var misafir değildik yani. Senelerce kaldım.

3294 Mesaj
18 Haziran 2013; 8:20:33 

bende sordum çoğu kişi yenihisar diyor ve nettede öyle geçiyor ben altınkum tabelası görmedim

Bu mesajda bahsedilenler: @Stones

XBOX LİVE CixLandTR

PSN xCixLandx

3874 Mesaj
18 Haziran 2013; 8:34:12 

9 Mayıs 1990 tarihine kadar Didim ve çevresi Söke ilçesinin bir parçası iken bu tarihte yayınlanan bir kanunla Yenihisar kasabası merkez olmak üzere Akbük, Ak-Yeniköy beldeleri ile Balat, Batıköy, Denizköy ve Yalıköy köyleri ve Milas ilçesinden alınan Akköy ile ilçe olmuştur. 1999 yılında Yenihisar ilçesinin ismi Didim olarak değiştirilmiştir.

Kaynak: http://tr.wikipedia.org/wiki/Didim

Bahsettiğim tabelada Didim yazıyor pardon. Sonuç itibarı ile sahibinden sitesindeki ilanlarda bile Aydın / Didim (Yenihisar) parantez içinde yazarlar. Mesela bizim buradaki caddenin ismi değişti. 54 Cadde (Eski 6 cadde) yazar. Bunun gibi.. İsmi halen söyleniyor karışıklık olmasın diye. Öyle de devam ediyor halen

Bu mesajda bahsedilenler: @xCixLandx

1072 Mesaj
18 Haziran 2013; 9:53:52 

quote:

Orijinalden alıntı: Bruoglione

bu forumda o kadar ince düşünebilecek elemanlar yetişmiyor

Aslında şu efsane video üzerinden yapmıştım.

28 Mesaj
18 Haziran 2013; 12:02:32 

Didim Akbük hayatında görebileceğin yaşayabileceğin en güzel yerdir Bizim yazlık var Bahar yapı koop ta Akbükten ev al rahat eder mutlu olursun

503 Mesaj
18 Haziran 2013; 21:10:52 

Yorumlarınız için teşekkürler..

524 Mesaj
19 Haziran 2013; 1:06:32 

quote:

Orijinalden alıntı: _LeBron_

Bizim didim akbukte yazlik var. Didime olu diyenler gelsin akbuku gorsun yazin bile dandik her yer domuz kayniyo bi tansas var bi de emsan baska bi sey yok ama didimi tercih edebilirsin hocam

Emsan forever Hocam hangi site ?

Barbara heralde , Barbara manken olan

136 Mesaj
19 Haziran 2013; 13:04:55 

quote:

Orijinalden alıntı: RedMagician

Emsan forever Hocam hangi site ?

ilk kademe hocam bilir misiniz? genç mağdencilerle bozdoğanların arasında kalıyo. bu arada çamlık daha hoş hocam emsana göre bence

219 Mesaj
19 Haziran 2013; 13:15:07 

quote:

Ben anladım bosver sen onları.

1072 Mesaj
19 Haziran 2013; 13:34:04 

quote:

Orijinalden alıntı: booozy

Ben anladım bosver sen onları.

219 Mesaj
19 Haziran 2013; 15:07:01 

quote:

524 Mesaj
19 Haziran 2013; 15:34:22 

quote:

Orijinalden alıntı: _LeBron_

ilk kademe hocam bilir misiniz? genç mağdencilerle bozdoğanların arasında kalıyo. bu arada çamlık daha hoş hocam emsana göre bence

Doğuş Sitesi Yanyanayız

Barbara heralde , Barbara manken olan

6579 Mesaj
19 Haziran 2013; 15:35:26 

ben bir kere tatil için gitmiştim hiç beğenmedim didimi.git daha güzel bir yerden yazlık al derim.

1072 Mesaj
19 Haziran 2013; 15:56:35 

quote:

219 Mesaj
19 Haziran 2013; 17:48:07 

quote:

1072 Mesaj
19 Haziran 2013; 17:53:24 

quote:

0

219 Mesaj
19 Haziran 2013; 17:57:01 

quote:

0

1072 Mesaj
19 Haziran 2013; 18:03:51 

quote:

219 Mesaj
19 Haziran 2013; 19:24:34 

quote:

1072 Mesaj
19 Haziran 2013; 19:54:55 

quote:

219 Mesaj
19 Haziran 2013; 22:47:14 

quote:

136 Mesaj
20 Haziran 2013; 1:25:25 

quote:

Orijinalden alıntı: RedMagician

Doğuş Sitesi Yanyanayız

ağustostan sonra gidicem hocam orda olursan buluşalım emsanda 2 bira içeriz

356 Mesaj
20 Haziran 2013; 1:45:22 

Didim Altinkum da satilik dubleks cift terasli bir yazligimiz var. Eger ilgileniyorsaniz pm beklerim. Birde didim yazin cok iyi ama diger aylar bayagi bir bos oluyor.

SokemoN - TR lolking

Mmmph fiddlesticks, alırım bi dal.

4378 Mesaj
20 Haziran 2013; 2:29:34 

yazin dolu oluyor altinkum dolu hep ama mavisehirdi sanirim biz orays gidiyoduk biraz daha sakin ama ben cok seviyorum 5 sene ust uste gittik didime guzeldi lan sahil kenarinda evimiz olsa ne guzel olurdu ya

Astra J 180 hp