Şimdi Ara

Ninja Theory'nin mobil oyunu Fightback'in ilk tanıtım videosu yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Geçtiğimiz mayıs ayında duyurusu yapılan ve E3'de bir demo sürümüyle karşımıza çıkan Fightback'in ilk tanıtım videosu yayınlandı.

Yapımcılığını Devil May Cry ve Enslaved: Odyssey gibi oyunların arkasındaki isim Ninja Theory'nin üstlendiği Fightback'in dağıtımını ise, Chillingo üstlenmiş durumda. Fightback ile 80'li yılların parlak neon ışıklarını mobil cihazlara taşıyacak olan Ninja Theory, mobil oyuncuları kız kardeşi kötü adamlar tarafından kaçırılan bir karakterin hikayesine konuk edecek.

80'li yılların neon ışıklandırmalarının yanı sıra, o dönemin sokak dövüşçüsü oyunlarının yandan dövüş tarzını da yansıtacak olan Fightback; çeşitli kombolar, silah kullanımı ve karakter özelleştirmeleri gibi unsurları da bünyesinde barındıracak. 

Henüz kesin bir çıkış tarihi bulunmasa da yıl içerisinde yayınlamasını beklediğimiz Fightback'in Android ve iOS platformları için geliştirildiğini hatırlatalım.  

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Fightback'den ekran görüntüleri

• Sene olmuş 2013 hala 1m önüne bazuka atıyorlar
  • Trailer diye buna denir işte.. Bir an bir kaç sene öncesine gittim. Gördüklerimin en iyisi diyebilirim.

• Mobil cihazlar aldı başını gidiyor.

• Final fight ın remake i yapılsa ancak bu kadar güzel olabilirdi ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzelmiş

• komedi lan bu oyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinuhe.s -- 18 Haziran 2013; 1:17:26 >
  • Oyunun görüntülerine bak.
    Sonra şu yazıyı tekrar oku:
    "Fightback'in Android ve iOS platformları için geliştirildiğini hatırlatalım."

Sonra da gel de şu Nokia'cılara ve Windows Phone'culara gülme.
    Adamlar "Windows Phone Market gelişince en iyisi olacak" tan başka bir şey bilmiyorlar. Ne zaman gelişecek acaba. Nokia battıktan sonra mı?

Gördüğünüz gibi hiç bir oyun üreticisi W.Phone u tınlamıyor bile.
    Nokia'ya, Nokia'nın bu haline acıyorum, üzülüyorum. Nokia seven birisiyim. Yıllardan beri Nokia kullandım. Göz göre göre bitiriyorlar ya kahroluyorum.

Acer bile dedi: Nokia, Android Phone çıkartsa baş etmemiz çok zor olurdu diye.
    Düşünsenize. 41MPixellik kamerası ve şu an kullandığı Clear Black ekranları ve tasarımları ile ne biçim telefon yapardı. Samsung bile zor duruma düşerdi be.
    Nokia Windows Phone üretmesin demek değil ki bu. Bak HTC ye, Samsung a, ikisinden de üretiyorlar.
    Nokia niye üretmiyor? Geçtiğimiz senelerde Microsoft'tan, özel partnerlik desteği 1 milyar dolar aldı, onu geri vermesi gerekir ve şu ana kadar sattığı W.P. tabanlı telefonlar için aldığı özel partner indirimlerinin farkını Microsoft'a ödemesi gerekir diye, bu parayı ödeyecek gücü olmadığı için.

Yahu. Nokia, Android telefon çıkartsın, aha da buraya yazıyorum, iyi bir telefon çıkartırsa var ya 1 günde öyle bir satış yapar ki, edeceği kârla bütün o paraları öder...

• quote:

Orijinalden alıntı: Pachenkov

Sene olmuş 2013 hala 1m önüne bazuka atıyorlar

Bileklerinden ağ fırlatan, başka gezegenden gelip uçabilen ve kızdığında yeşil bir deve dönüşen adamlar da 2013te hala var :) böyle aksiyonlarda mantık aramamak lazım.

• Yeter ki şöyle oyunlar çıksın daha ne isteyelim...
  • Grafiklerin güzel olması bir yana Street fighter'in daha geliştirilmiş bir versiyonu gibi bence oldukça güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-89A521F1-A -- 18 Haziran 2013; 12:31:01 >
  • Capcom'da Final Fight namı değer Haggar yeni haliyle geri döndürse, Haggarla 2 kafa + 1 bacak arası punkları yere çalsak ya la...

• Vay güzele benziyor.
  • Biriside çıkıp mortal kombat 9u port etmiyor iosa
  • Oyun güzele benziyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özkan38

Biriside çıkıp mortal kombat 9u port etmiyor iosa

Malesef imkansiz gibi birsey.Cihazlar kaldirir ama iste cikmasi imkansiz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.