Şimdi Ara

Scarlet Blade Geniş Rehber

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
3.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Oyunun Sitesi: Scarlet Blade

Merhaba Arkadaşlar Biraz oyundan bahsedeceğim rehber tamamen kendime aittir ırklar classlar ve enchance hakkında bilgi vereceğim

Oyunda Royal Guards Ve Free knights olmak üzere 2 ırk vardır Bu 2 ırk 35v35 80v80 savaşlarda karşı karşıya geliyorlar savaş sisteminden bahsedeceğim birazdan

Oyunda 6 class vardır bunlar :

Punisher

Whipper

Sentinel Benim buildim Pvp de çok iyidir ranklarda 1 yada 2. olarak çıkıyorum :)

Medic Bufferdir güzel buffları vardır

Shadow Walker Yani assasins Güzel bir classtır Görünmez olarak saldıra bilme yeteneği vardır

Enchance Sistemi :

Oyunda 10 enchance sistemi vardır bunlar

1.Certification/Performance Authorization

2.Salvaging

3.Enhancement

4.Sealing

5.Grafting/Cosmetologist

6.Item Ranking Registration

7.Randomization

8.Amplification

9.Synthesis/Transformation

10.Pet Datachip Synthesis/Transformation

1. Certification/Authorization NPC Yani dungeonda yada herhangi bir mobdan Rare item düşünce o rare itemin kilidini açmak için kullanacağınız item

itemi açmak için General İtem merchantdan Blue laser elde edebilirsiniz 1g fiyatı resimdeki gibi

Certification NPC isimli npc den açtırabilirsiniz Laser scanner ile birlikte

2- Salvage NPC İteminizi başka bir oyuncu görmesin diye kitleyebilirsiniz Salvage isimli npc den yapılıyor oda

3- Enhancement NPC - Stat ekleme ve + basma stoneleri

İSİMLERİ:

1. Base Stardust Sliver - For Stages 1-3
    2. Base Stardust Shard - For Stages 4-6
    3. Base Stardust Gem - For Stages 7-10

Bunları Locations görevleri battlegrounds ve moblardan elde edebilirsiniz

Enhancement Npc

4- Sealing NPC Bunuda ekliyim ne zaman seal yaparsanız iteme satamıyorsunuz trade yapamıyorsunuz itemi

5- Cosmetologist/Grafting NPC Buda armorun Phy sini değiştiriyor

Bu craft içinde Gerekli olan malzeme bunlar Grafting tools item mallda yada oyuncular satıyordur oyunda onların birinden elde edebilirsiniz

6- İtem rank Kayıt etme npc'si En iyi armorlarınızı ekleyip şov yapabilirsiniz

Diğer enhance sistemleri Sonra gelecek şuan mevcut değiller oyunda

Savaş sistemi:

Janus Fortress 35V35 savaşları olduğu bir battlegroundsdur 15 levelden itibaren girebilirsiniz

Turnpike 80v80 savaşları olduğu bir battlegrounsdur 20 levelden itibaren girebilirsiniz

Oyunda Tek başınıza Pvp yapabilirsiniz 1v1 gibi Venüs serverında Royal Guardsım Nick ForsaqenMe 24 level Sentinelim Oyunun Max Leveli 34

Bunlarda Benden Resimler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunt1 -- 17 Haziran 2013; 16:08:23 >

• oha rf onlinein bire bir çakması :D
  • Okadar mmo oynadım ama bu oyunun pvp si savaşları çok harika geldi oynamaya devam edeceğim Savaştan 1 2 resim :)

• Oyunu indiriyorum bakalım güzelse bir guild vb artık ne varsa katılmak isterim.
  • Dostum bilgilerin için sağol bende oyuna yeni başladım. Aklıma takılan bi soru var. Oyunda bildiğimiz mmorpg oyunlarından farklı olarak void eva crit-ACC vs tarzı stat değerleri var. bunların ne işe yaradığını bilen varsa yazabilirmi. Ben eski bi mmorpg oynayıcısı olarak str dex int spr vs biliyorum :) bunlar yabancı geldi bana
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.