Şimdi Ara

Acer yeni ultrabook ve tabletlerini özel bir defile ile lanse etti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Önde gelen bilgisayar üreticilerinden Acer, yeni nesil ultrabook modellerini ve tablet bilgisayarlarını özel bir defile eşliğinde teknoloji tutkunlarının beğenisine sundu.

Aspire serisi ultrabook modellerini Full HD çözünürlüklü IPS ekran ve Intel'in  Haswell tabanlı yeni nesil mobil işlemcileriyle güncelleyen Acer, Iconia W3 adını verdiği Windows 8 tabanlı tabletiyle, dünyanın ilk tek elle kullanılabilen Windows tabanlı tabletini tanıtmış oldu.

Aynı zamanda tasarım olarak piyasadaki diğer hiç bir bilgisayara benzemeyen Aspire R7 de defilenin öne çıkan modelleri arasındayıdı. Aynı zamanda Computex ile ilgili son içeriğimiz olacak bu keyifli videoyu sizler ile paylaşıyoruz.

• Son çıkan erkek mankenin bakışlar ney ya dövecek sandım herkesi

• Aman ya önüne gelen Tablet işine giriyor.

• heheee beny benassi kilibi gibi olmuş :D bide eski model bilgisayarları testereyle kesseler di tamamdı :)

• eyzır diye mi okunuyo bu şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkest earth -- 17 Haziran 2013; 15:02:26 >
  • bu nasıl bir tanıtım bence başka birşey tanıtılmış :D

• I ıh, kızları beğenmedim hiç, bunları mı bulmuşlar bula bula. Püü

Sondaki de Polat Alemdar'ın japon versiyonu olsa gerek? Cendere çalsa daha iyi giderdi sanki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaptanKosto -- 17 Haziran 2013; 15:38:33 >
  • Mankenleri de mi Acer üretmiş niye üstlerinde logo var
  • Onu bunu geçinde sol taraftaki fıstık yeşili kıyafetli mankene bittim ben ne zaman gelecek diye bekledim durdum =)

• Sondaki şirketin CEO'sunun oğlu beyler

• pro fix 360 çıktı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.