Şimdi Ara

Artes Q812 Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
1.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Bu tableti geçen hafta hepsiburada'dan 360 TL civarına aldım.
    Oyunlarda, webde falan oldukça iyi çalışıyor..

Ancak gmail uygulamasını açınca "com.android.acore" hatası alıyorum, belki benim tablete has bir durumdur bilemiyorum. basit bir güncellemeyle çözülebileceğini düşünüyorum.
  • Su an tabletim sorunsuz calisiyor,
    Tavsiye ederim..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu modelin orjini, forumda konusu olan Onda V812 modelidir zaten rom`ları da birbirine uyuyor..
    Q812 modelini kullanmakta olanlar, batarya kullanım süresini objektif olarak yorumlarlarsa memnun olurum.
    Çünkü 4400 mAh batarya ile quad core işlemci 4 saati rahat çıkartabilir mi?
    Sadece net`te bile rahat 4 saat dayanırsa, benim için yeterlidir..
    Çünkü ayni ürünün orjini Onda V812`nin konusunda, batarya dayanma süresı ile ilgili şikayetler vardı..
    En çok 3 saat dayanıyor diye yorum yazanlar var...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 27 Haziran 2013; 0:17:03 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frux

Bu modelin orjini, forumda konusu olan Onda V812 modelidir zaten rom`ları da birbirine uyuyor..
    Q812 modelini kullanmakta olanlar, batarya kullanım süresini objektif olarak yorumlarlarsa memnun olurum.
    Çünkü 4400 mAh batarya ile quad core işlemci 4 saati rahat çıkartabilir mi?
    Sadece net`te bile rahat 4 saat dayanırsa, benim için yeterlidir..
    Çünkü ayni ürünün orjini Onda V812`nin konusunda, batarya dayanma süresı ile ilgili şikayetler vardı..
    En çok 3 saat dayanıyor diye yorum yazanlar var...

Devamlı oyunda 3 saat civarı gidiyor. İnternette denemedim ama 4 saati geçer sanırım.
  • Oyun için 3 saat oldulça iyi bir süre.. Üzerinde yüklü gelen rom'un stabilitesi nasıl? Sorun çıkartan uygulama oluyor mu?
    Bir de wifi çekimi nasıl?

• quote:

Oyun için 3 saat oldulça iyi bir süre.. Üzerinde yüklü gelen rom'un stabilitesi nasıl? Sorun çıkartan uygulama oluyor mu?

Yüklü gelen Rom'da bazı sorunlar vardı fakat sonradan çıkan Android 4.2'li (v3.0) Rom sorunsun ve stabil. Birkaç gün önce v3.2 Rom çıktı. Yazılım desteği iyi.
    Wifi orta derece diyebilirim. 10Mt mesafede arada modemle arasında 2 duvar mevcut ve kapılar kapalı iken 3 çubuğa düşüyor. Cube U9GTV Quad Core var o 4 çubuk full çekiyor.
  • Teşekkür ederim..

• Ben de Antutu skorunu yollayayim .
    Birisi overclocklu, diger normal hizi

Artes Q812 Hakkında

Artes Q812 Hakkında

• Bu da ozellikleri...

Artes Q812 Hakkında

• quote:

Orijinalden alıntı: ybektas55

quote:

Oyun için 3 saat oldulça iyi bir süre.. Üzerinde yüklü gelen rom'un stabilitesi nasıl? Sorun çıkartan uygulama oluyor mu?

Yüklü gelen Rom'da bazı sorunlar vardı fakat sonradan çıkan Android 4.2'li (v3.0) Rom sorunsun ve stabil. Birkaç gün önce v3.2 Rom çıktı. Yazılım desteği iyi.
    Wifi orta derece diyebilirim. 10Mt mesafede arada modemle arasında 2 duvar mevcut ve kapılar kapalı iken 3 çubuğa düşüyor. Cube U9GTV Quad Core var o 4 çubuk full çekiyor.

4.2 yazılımı yok artes q812 nin. Onda nın var 4.2 (v3.0) veya (v3.2) romu yüklediğiniz zaman kamera calışmıyor.Çünkü ondanın ki 5mp arka kamera

• quote:

Orijinalden alıntı: ncrdbl

Su an tabletim sorunsuz calisiyor,
    Tavsiye ederim..

kardeş bu tablette oyunları sorunsuz oynatıyormu.

N.O.V.A. 3
    Modern Combat 4 Zero Hour
    Asphalt 8 - Airborne

bu oyunları sorunsuz oynatırmı bilgi verirmisin bende artes Q812 almayı düşünüyorum önerirmisin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vedat2167

quote:

Orijinalden alıntı: ncrdbl

Su an tabletim sorunsuz calisiyor,
    Tavsiye ederim..

kardeş bu tablette oyunları sorunsuz oynatıyormu.

N.O.V.A. 3
    Modern Combat 4 Zero Hour
    Asphalt 8 - Airborne

bu oyunları sorunsuz oynatırmı bilgi verirmisin bende artes Q812 almayı düşünüyorum önerirmisin.

Dediğiniz oyunları denemedim.
    Çocuğa almıştım memnun bir şekilde kullanıyor. Ara sıra elime alıyorum, beni rahatsız eden bir sıkıntısını görmedim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.