Şimdi Ara

İngiltere'nin Kralı The Last of Us

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  
       PlayStation 3 sahibi olmayan oyuncuların dahi büyük bir heyecanla beklediği The Last of Us geçtiğimiz cuma günü resmi çıkışını gerçekleştirdi. İngiltere kanadından gelen satış rakamlarına bakılırsa The Last of Us, son 2 yıllık dönemde Rockstar'ın L.A. Noire'ından sonra ilk büyük çıkış ünvanına kavuştu.

The Last of Us'ın İngiltere çıkarması, kendisine  yılın en çok satan 3. oyunu ( Tomb Raider ve BioShock Infinite'in ardından) ünvanını kazandırdı. Ayrıca oyun, 2012'de Uncharted: Golden Abyss'den bu yana Sony çatısı altından çıkıp liderliğe oturan ilk oyun oldu.

Nintendo cephesi için de oldukça harika bir haftaydı. The Last of Us'ın ardından haftanın en çok satan oyunu olarak listeye giren bağımlılık yapıcı hayat simulasyon oyunu Animal Crossing: New Leaf oldu. Listenin tamamı şöyle:

1. The Last of Us
    2. Animal Crossing: New Leaf
    3. Grid 2
    4. Tomb Raider
    5. FIFA 13
    6. Injustice: God Among Us
    7. Far Cry 3
    8. The Elder Scrolls: Skyrim
    9. Luigi's Mansion 2
    10. Assassin's Creed III

• Şu kralın incelemesi ne zaman gelicek ? :D

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • ben daha oynayamadım :S ps3 olsa süper olurdu .d

• Hak ediyor.

• Naughty Dog'un süper oyunlarından biri daha övgüyü tamamıyla hak ediyor.

• Çıkıpta İngilterede 1. sıraya yerleşmeyen oyun varmı acaba

• şimdi ps3 sahibi olmak vardı lan :(
  • Yapacak birşey yok oyun kral :)
  • Fifa 13
  • Türkiye'deki satış fiyatlarını çok merak ediyorum. İnşallah iyi gidiyordur.

• Ben ps3 sahibi biri değilim ama Pewdiepie'ın gameplaylarını izliyorum Last of Us ile ilgili. Gerçi çok iyi oynayamıyor ama zevkli yinede :D :D

• İngiltere yeni çıkış yapan çoğu oyunu birinci sıraya çıkartıyor ancak last of us uzun süre burada kalacak gibi geliyor...

• BSC'den şöyle yarım saatlik bir inceleme bekliyoruz.Playstation sahibi değilim ama oyunun incelemesini büyük bir merakla bekliyorum

• yalnız l.a noire,tomb raider ve bioshock multiplatform the last of us ex tek platform, buna rağmen satışlar nasıl olacak bekleyip göreceğiz
  • bu oyun umarım dünya çapında satış rekorlarını alt üst eder, hakeden değerini aldığı bir dünya görmek istiyoruz artık her alanda
  • Ne yarım saati 1 saatlik inceleme olsa doyulmaz.Aslında Gökhan abi youtube'dan seri yapmaya devam etse güzel olur.
  • Oyun güzel lafım yok.Fakat krallıklar gelip geçicidir önemli olan efsane olup tarihte sivrilen bir isim olabilmektir :D

• öyle sağlam oyunlar geliyor ki bu oyunu ezer geçer.o kadar abartılacak bir oyun değil.çok iyi oyun tamam ama.gta 5 rome 2 gran tourismo ve 2013 oyunlarının tamamı gelsin listeden silinebilir bile.ilerdeki doom 4 tarzı oyunları hayal edince gözlerim parlıyor.

• oyunu bitirdim. böyle oyuna can feda... her iki konsolada sahibim ama hiçbir xbox oyununda böyle bir kalite senaryo kurgu yok... Teşekkürler naughty dog.. senin elinden çöp oyun çıksa oynanır...

• quote:

Orijinalden alıntı: botoks

öyle sağlam oyunlar geliyor ki bu oyunu ezer geçer.o kadar abartılacak bir oyun değil.çok iyi oyun tamam ama.gta 5 rome 2 gran tourismo ve 2013 oyunlarının tamamı gelsin listeden silinebilir bile.ilerdeki doom 4 tarzı oyunları hayal edince gözlerim parlıyor.

Yazdıkların multiplatform oyunlar.Bu sadece ps3e.Bi zahmet geçsinler 3 platformdada satılcaklar ki gta 5 hariç diğerleri geçermi emin değilim

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.