Şimdi Ara

Electronic Arts'tan Battlefield 3 İtirafları

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Battlefield: Bad Company 2 ile birlikte büyük bir beğeni toplayan DICE, Battlefield 3'te 64 kişilik bir multiplayer deneyimi sunsa da, bazı Battlefield hayranlarını mutlu edememişti. Bunun nedeni, oyunun yapısından kaynaklanıyordu. Electronic Arts'tan Patrick Soderlund, Battlefield 3 adına bazı itiraflarda bulundu.

Yaptığı açıklamalarda EA'in yetkili isimlerinden Soderlund, "Battlefield 3 her ne kadar maddi açıdan büyük başarı elde etse de, diğer yönlerden Call of Duty'e benzeyen bir oyundu. Özellikle tek kişilik bölümlerle ilgili epey sıkıntı çekilmişti. Fakat Battlefield 4'te kesinliklte bu tip şeyler yaşanmayacak. Battlefield 4'le birlikte oyuncuların hoşuna gidecek bir deneyim sunulacak." sözlerini söyledi.

• BF3 te kaldırıkları yıkımı BF4 le geliştirerek geri geritiyorlar. Demek ki adamlar ders almış ve BF4 harika olacak. Bir ricam da operation metro gibi haritaların ve cqc ek paketinin olmaması onun yerine haritaların tamamının geniş ve araçlı olması. Kapalı alan kısa mesafe istesem Cod oynardım.
  • cod benzemiş muhhah senin coda benzemen için 40 fırın ekmek lzım DICE çkrdığınız motor frost bite 2.5 motoru oyuncular frostbite 2 den memnun olduğuiçin sölemiyorsunuz codda denedi bu taktiği olmadı.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • aynı lafı zamanında bende demiştim bir dünya eksi ve küfür yedim. alın işte.

• @onur3161

Aynen dostum COD kadar kötü olması için 40 fırın ekmek yemesi lazım :)

• Kendi oyunlarına hakaret ediyorlar.Nerde BF3 nerde çöp COD.

• bırak bu işleri bize şehir savaş değilde doğal hayatı geri ver.
  • Keşke singla modu CoD gibi olsaydı yazık oyunda sadeceye multiye abanmışlar.

• sattıktan sonra paraları götürdükten sonra söylersin şimdi.emek hırsızları.hayatta orjinal almam.

• En iyisi hala Bad Company 2 tüm BF oyunları içinde bu kadar yıkılma trollük olmayan mapleri güzel beleş dlcli her şeyi tam

demekki neymiş güzel bf yapmak için yeni motora gerek yok ( bc2 eskı motordu)
    neymıs güzel bf için 64 kişi gerekmiyor bc2 pcde 32 ps3de 24 kişiydi
    neymiş ana platformu pc yapmaya gerek yok bcde ana platform ps3
    neymiş Premium gibi saçmalıklara gerek yok : bc2de tüm dlcler ücretsziz her hafta 1 map geliyordu sadece bir paralı dlcsi var oda Vietnam ek paket tamamen oyunu he şeyini değişiyordu map değil zaten genişleme paketiydi ve fiyatı çok ucuzdu

ah bad company 2 bf2'den de bf3'den de bf 4'ten de iyiysin tekrar alasım geldi oynayan varsa alabilirim aslında yav
  • Bazilarinin begenmedigi Battlefield 3 tam 21 milyon satti...

• Hep aynı olay , BF3 çıkmasına az kalada bad company 2 'yi kötülemişlerdi. Satış politikası bence bu yaptıkları.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fe4rless_tr

Bazilarinin begenmedigi Battlefield 3 tam 21 milyon satti...

ya sana ne sen insanların keyfinin kahyasımısın battlefield çok güzel ama sevmiyorum noolcak yani sana ne biz soruma cevap ver sana ne 21 milyon sattıysa keşke EA ya deilde THQ ya fala ngelir olsaydı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fe4rless_tr

Bazilarinin begenmedigi Battlefield 3 tam 21 milyon satti...

BF'ın rakibi yine kendisidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 16 Haziran 2013; 21:12:02 >
  • bad company 2 daha kaliteli zevkli bft3 genel bug lag sorunları vardı ve halen devam ediyor bu yüzden bad company 2 oynuyorum bakalım bft4 nasıl olacak!

• Kendileri itiraf etmiş işte CoD'u kopyaladık diye. Bazıları hala firmaya laf kondurmuyor. Sonuna kadar CoD.
  • Senaryo moduda güzel olsun artık sağlam bir hikaye iyi gider fiyatı 60 70 lira olursa kaçırmadan alacam
  • fatal05 DICE oyuncuları hiç düşünmüyor alpains dediği gibi tek multiye önem vermişler 1. grafikleri iyi hatta mükemmel ama o motorla o hrkesin bf4 alcğından şüpheliyim. bu yüzden bf4 satış düşüşleri düşük olcktır.

Fe4rless_tr cod 2 katını sattı ve black ops 2 hala ilk 10 da .

Cihathalitt helal olsun kardeşim

• Ben hem bf 3 hemde bc 2 oynuyorum ikiside güzel geliyo ama bc 2 deki her yerin yıkıla bilir olması falan daha güzel gerçekcilik hisi veriyo hemde bi duvara ateş edip sonra içindne geçmek daha bi aksiyonu bol oluyo :D

• senaryo modunda yapay zeka dan eser yokdu ve cok tek duze bir senaryosu vardi ama is multiplayer a geldimi orda dur derim cunku tek kelime ile harika!

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.