Şimdi Ara

jbOS7, Android işletim sistemine iOS 7 görünümü getiriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
2
Favori
1.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Apple'ın mobil işletim sistemi iOS'un 7. sürümü yepyeni bir tasarım ve eleştirileri de beraberinde getirirken, Android geliştiricileri hemen kolları sıvadı.

iOS 7'nin tasarımını beğenen ve akıllı telefonunda denemek isteyen kullanıcılara yönelik hazırlanan jbOS7 teması, Nova Launcher uygulamasının tema paketi. 

Jelly Bean için geliştirilen paket sadece Galaxy S3 modeline göre optimize edilse de diğer cihazlarda da çalışıyor. Paket standart arka plan resmi, uygulama ikonları, yeni bir kilit ekranı ve canlı uygulama olarak iki ek ana ekran sunuyor.

Kilit ekranı iOS 7 ile sunulan ekranı birebir sunuyor. Detaylı bilgiler sunan hava durumu uygulaması ile takvim uygulaması ek iki ana ekranı kaplıyor. Kullanıcılar ikonlara tıklayarak bu ana ekranlara ulaşabiliyor. Paket bir Dropbox hesabı üzerinden paylaşılıyor. 

• Kilit ekrani güzel duruyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • nasil kuruluyor acaba ?
    Edit:Nova paketiymiş görmemişim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkantasdemir -- 16 Haziran 2013; 20:33:03 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boyle ozentilik boyle çakma gormedim, dün bir bugun iki destur daha kac gun oldu iOS 7 tanitali

O degil de goruntu ile beraber stabiliteyi de iOS gibi yapabilmisler mi bari ozentiler

• quote:

Orijinalden alıntı: furkantasdemir

nasil kuruluyor acaba ?
    Edit:Nova paketiymiş görmemişim

Marketten novalauncher adli uygulamayi indirirseniz sonrasinda bu linkteki dostayi kurarak calistirabilirsiniz. Android kullanmayali 5-6 ay oluyor lakin bu sekilde olmasi lazim.
    Bu arada boyle kopyacilik olmaz. Ama yakismis s3'e de.

• Değişiklik isteyenler için güzel olabilir.
  • Nasil kurcaz la bunu :S

• Özentilik.

• Baya güzel olmuş beğendim

• Buna özentilik demek bence yanlış bir ifade.Sonuçta telefonunu sık kullanan kullanıcılar telefonlarının görünümünde değişiklik yapmak isteyebilirler.Bu çok normal.Ve eğer Ios 7 teması hoşlarına gitmişse bu temayı kullanmalarında da aykırı bir şey göremiyorum.
    Ayrıca,android işletim sisteminde bu tarz şeylerin olması da gayet güzel.Bazen windows 8 teması kullanıyorsun,bazen htc sense,bazen ios,bazen orjinal görünümüne dönüyorsun.Böyle seçeneklerin sunulması iyi bir şey değil mi sizce de?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi interestedintech33 -- 16 Haziran 2013; 21:22:13 >
  • Bu Özentiler Diye Hitap Eden Fanboyların Yaş Grupları 12-13, Aldırmayın.
  • Önce android mio herneyse işte o halttan çaldı Apple dediler şimdi android için birebir aynı temay çıkıyor

Arkama yaslandım gülüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: nahege270

Boyle ozentilik boyle çakma gormedim, dün bir bugun iki destur daha kac gun oldu iOS 7 tanitali

O degil de goruntu ile beraber stabiliteyi de iOS gibi yapabilmisler mi bari ozentiler

Ios 7 ile android çakması bir sürü özellik kazandınız. Hadi yine iyisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: AktifProje

Önce android mio herneyse işte o halttan çaldı Apple dediler şimdi android için birebir aynı temay çıkıyor Arkama yaslandım gülüyorum

Kilit ekranı sürükleme gibi basit birşey için bile dava üstüne dava açan bir Apple adında devasa bir firmanın daha sonra her işletim sisteminden birşeyler "alması" komik değil de, basit bir uygulama geliştiricisinin para kırpabilmek için temayı koyalamması mı komik? Bence esas komik olan bu ikisini aynı kefeye koyabilmek. Hem de yardırıcı derecede komik...

• Yeni bişey değil, android zaten yıllardır ios'u taklit ediyor.

• Ferrari görünümlü tofaş olmuştur şimdi. Rehbere tıklarsın 2 saatte açılır bla bla lafları gelir birazdan
  • quote:

Orijinalden alıntı: barocker

Yeni bişey değil, android zaten yıllardır ios'u taklit ediyor.

Ne gibi?
  • nasıl yükleyeceğim acaba biri anlatır mı

• quote:

Orijinalden alıntı: CooLasFcuK

quote:

Ne gibi?

Bugünki akıllı telefonların geçmişini ve şuan neredeyse tüm akıllı telefonlarda kullanılan aslında birbirine benzer dokunmatik arayüzlerin ve ikonların başlangıcını araştırırsanız ''ne gibi'' olduğunu daha iyi anlarsınız. Lakin uzun hikayedir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CooLasFcuK

quote:

Ne gibi?

Bugünki akıllı telefonların geçmişini ve şuan neredeyse tüm akıllı telefonlarda kullanılan aslında birbirine benzer dokunmatik arayüzlerin ve ikonların başlangıcını araştırırsanız ''ne gibi'' olduğunu daha iyi anlarsınız. Lakin uzun hikayedir.

Ooo ben de mantıklı birşeyler gelecek sanmıştım. Sağol.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.