Şimdi Ara

Avea, Babalar Günü'ne özel inTouch 2 kampanyası başlattı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Avea, Babalar Günü'ne özel inTouch 2 kampanyası başlattı

Kendi adını taşıyan ikinci modeli inTouch 2'yi pazara süren Avea, bu modele özel bir Babalar Günü kampanyası başlattı.

16 Haziran itibariyle 24 ay taahhütle Avea inTouch 2 alan müşteriler Babalar Günü boyunca tüm Avea'lılarla bedava ve sınırsız konuşma fırsatını yakalayacak.

Avea inTouch 2 modelinde 4 inçlik geniş dokunmatik ekran, 1GHz saat hızında çalışan Qualcomm işlemci, 5MP çözünürlükte arka kamera, Android 4.0.4 işletim sistemi, 32GB'a kadar microSD desteği, 1650mAh batarya, WiFi, Bluetooth, GPS, 10mm kalınlık, 130gr ağırlık şeklinde özellikler yer alıyor. 

Teknik özelliklerin yanında "3 boyutlu Avea Tema", "Avea FotoFilm", "Avea Güvenlik", "Avea Oyun", "Avea Uygulama Vitrini", "Avea NeNerede" ve "Avea Bulutt" gibi ön yüklü uygulamalar da sunuluyor.

• Bir günlük sınırsız konuşma için 24 ay taahhüt fazlaca saçma bir kampanya olmuş, tıpkı taahhütlü cihaz fiyatlarının piyasa fiyatlarından yaklaşık %25 fazla olması gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: witchangel

Bir günlük sınırsız konuşma için 24 ay taahhüt fazlaca saçma bir kampanya olmuş, tıpkı taahhütlü cihaz fiyatlarının piyasa fiyatlarından yaklaşık %25 fazla olması gibi.

Katılıyorum
  • Telefon gayet güzel tavsiye edebilirim amcamın oğlu yaklaşık bir iki hafta önce aldı, gayet seri çalışan bir arayüzü var kamerası ise biraz kötü ancak 5mp lik bir sensöre sahi . Sanırım fiyatı 480tl idi ama ürünü kampanyadan aldığı için 280tl ye mal oldu. Kısacası f/p oranı gayet iyi...

• avea bu kanpanya için 40 yıl düşünmüş sanırım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkesin babasinin aksine benim babam teknolojik adam cm10 yuklu note kullaniyor su anda gecen aradi note 8.0 i gormus bundan alayim mi diye dedim dur note 12.2 cikacak onu aliriz cantanda durur o da tutup da bu dandik intouch u alsam kafamda kirar herhalde bu arada babam 53 yasinda

• böyle kampanyamı olur be kerizmi sanıyor bunlar bizi
  • Kampanyaya bak sanki çok iyi telefon.
  • Milleti nasıl kandırırız peşindeler. Kanıpda alan varmıdır acaba?
  • Avea bununda yaptınya helal sana umarım yetkililer bu yorumları okuyorsunuz..

• Çok gereksiz ve saçma bir kampanya......

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aman ha aman avea dan uzak durun. ucuz gibi gösterdiği kampanya yada tarifelerinin biryerlerinde kazığı yersiniz. aveadan uzak durun. yediğim kazıkla tecrübelendim.

• Avea da herhangi bir taahhütünüz varsa fatura indirimlerinin hiçbirisinden yararlanamıyorsunuz.
  • arkadaşlar bende avea in toch1 kullanıyorum. 6 ayı aşkın suredir bende. Gerçekten çok memnunum. Vermiş olduğum paraya göre ıphone veya samsung3 veya 4 le tabıkı kıyaslayamam. Ama orantı yapmak gerekırse tabıkı ıntoch derım ozellıklerı gercekten kullanıslı ve saglamn telefon. Simdi satıp 2 sını almak ıstıyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.