General Mobile Discovery
43 Cevap15587 Görüntüleme6 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

89 Mesaj
16 Haziran 2013; 12:20:26 

Merhaba Arkadaşlar,

General Mobile ın yeni ürünü olan Discovery nin teknik bilgileri görselleri ve videolarını sizlere paylaşacağım.

İşletim Sistemi : Android
Android Versiyonu : Android 4.2 Jelly Bean
OTA (Over the Air) Desteği

Ekran Tipi : 4.7” HD - IPS Geniş Görüntü (178o), Kapasitif Dokunmatik Ekran
Ekran Çözünürlüğü : 1280 x 720 – 312 PPI
Renk Sayısı : 16,7 Milyon Renk

İşlemci: 1.2 GHz Quad Core
Dahili Hafıza: 4 GB
RAM: 1 GB
Harici Kart Desteği : Micro SD ile 32GB'a kadar

Kamera : 8 MP Arka Kamera – Oto Fokus ve Flash ile , 2 MP Ön Kamera
Geo-Tagging, Dokun-Odakla, Görüntü Sabitleme, Yüz ve Gülücük Yakalama, HDR

Standart Özellikler : Titreşim, Eller Serbest
270 Saat Bekleme
12 – 14 Saat Konuşma
40 Saat Müzik Çalma
4.5 Saat Video Oynatma
5.5 Saat Webde Gezinme

Pil : 1800 mAh/Lityum-ion
Şarj Girişi : Micro USB
Sensörler : Yakınlık Sensörü, G Sensör, Işık Sensörü, Gyroscope, A-GPS, Dijital Pusula

Bağlantılar : EDGE, GPRS, 3G, HSPA+, Bluetooth, WiFi, SMS, MMS, GPS
Frekanslar : 2G network : GSM 850/900/1800/1900 MHz – SIM1 & SIM2 3G network : WCDMA 900/2100 MHz – SIM1
Wifi Desteği : 802.11 b/g/n
E-Posta Desteği : Pop3, IMAP4, SMTP, Exchange Sync, Gmail
Bluetooth Desteği : v4.0

Multi Media Desteği : Video Formatı: MP4,3GP,AVI
Video Çözünürlük: Oynatma – 1920×1080 / Kayıt – 1280x720
Ses Formatı: Oynatma – MP3,WAV,WMA,AMR / Kayıt – OGG,3GP,AMR
Kulaklık Jakı : 3,5mm
DTS Sound Desteği

Uygulama Marketi : Android Market, Storeoid
Standart Uygulamalar : Ofis, WeChat, Youtube, Gmail, Takvim, Hesap Makinası, Alarm, Google Harita, Latitude, Navigasyon, Facebook & Twitter Entegrasyonu
Telefon Defteri Kapasitesi : Sınırsız
--------------------------------------------------------------------------------------

Çektiğim ürün inceleme videorları;
http://www.youtube.com/watch?v=ASll_94wGlI
http://www.youtube.com/watch?v=0x5UfzN3vbA
http://www.youtube.com/watch?v=lhuSADL5sog
http://www.youtube.com/watch?v=5nU_83GVACY
http://www.youtube.com/watch?v=nEj-WK8lVro
http://www.youtube.com/watch?v=Qtt7Y9YfAr8
http://www.youtube.com/watch?v=-5AaN8RFMtA

Herkese teknolojili günler :)

3769 Mesaj
16 Haziran 2013; 13:23:45 

Videolar güzel hoş ama keşke bir kerede çok detaylı bir inceleme çekseydiniz. Çift sim olayına değinmemişsiniz mesela.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hırs Ve Şehvet Adını Vermiş

İki Dev Başlı Canavara.

4907 Mesaj
16 Haziran 2013; 20:04:06 

fiyatı nedir bu aletin?

konuyu da tesadüfen gördüm. hiç araştırmadım cihazı. kopyala / yapıştır donanım bilgilerinin yanısıra deneyimlerinizi de yazılı olarak paylaşsaydınız eminim, çok daha yardımcı olurdunuz.

hayırlı günler

O düşündü, ölçtü, biçti... Kahrolası, nasıl da ölçtü biçti! Hay kahrolası! Nasıl, nasıl da ölçtü biçti! Sonra baktı... Derken suratını astı, kaşlarını çattı... Sonra da sırtını döndü, kibrinden kabardı, arkasına bakmadan çekip gitti!

89 Mesaj
17 Haziran 2013; 10:10:23 

quote:

Orijinalden alıntı: El Fuego

fiyatı nedir bu aletin?

konuyu da tesadüfen gördüm. hiç araştırmadım cihazı. kopyala / yapıştır donanım bilgilerinin yanısıra deneyimlerinizi de yazılı olarak paylaşsaydınız eminim, çok daha yardımcı olurdunuz.

hayırlı günler

Merhabalar,

Ürünün tavsiye edilen satış fiyatı 599 TL detaylı bilgiler için;

http://www.telpa.com/Ge.../Cep-Telefonu/Discovery
http://tr.generalmobile...scovery/GmDiscovery.htm

Ürünün daha detaylı videolarını kısa sürede paylaşıyor olacağım.

Saygılarımla

4 Mesaj
18 Haziran 2013; 11:42:50 

Öncelikle herkese selamlar , telefonu alanlara hayırlı olsun. Bekleyenlere ise umarım en kısa sürede ulaşır. Ben telefonu Gölcük'ten bir mağazadan , Pazar günü aldım. Mağazaya girdiğimde s3mini sordum ve görevli direk bana "yeni gelen bir telefon var onu sana verelim,çok iyi" demişti. Markası General Mobile olunca içime sinmedi , ama özelliklere falan bakınca almaya karar verdim.Dün kargoya verdiler yarın elime ulaşır büyük ihtimal. Yaşım 15 ve önceki telefonum Galaxy Ace'dı. Telefondan pek anlamam ama yaptırmak istediğiniz testleri , nasıl yapacağımla ilgili bilgi vererek bana aktarırsanız yapacağımdan emin olabilirsiniz Mağlum öğrenciyim , ve okul tatil :D Baya bir boş zamanım var , bütün incelemeleri yapabileceğimden emin olabilirsiniz.

6122 Mesaj
18 Haziran 2013; 11:50:55 

SAR değerini merak ettim

S3-4 ve iphone4-5 gibi telefonlara göre yüksek mi acaba ?

GM kullandım daha önce, ağzım yandı diycem ama iki yıl kullandım telefonu, sonra çöp oldu

"Sandy Bridge Kullanlar Kulübü"
AsRocK Z77 Extreme 6 // intel i5 2500K 3.3GHz @3.3GHz v Xigmatek HDT-S1284F // 8GB GskiLL 1600MHz // Vector 128GB SSD // 2TB Toshiba Hitachi HDD // High Power 750W 80Plus // PHILIPS 27" 273E3QHSB/00 AMVA PANEL LED // Logitech K330 KM Set ve Windows Embedded 8.1 Industry Pro (Öğrenciye beleş sürümü :)

4 Mesaj
18 Haziran 2013; 11:59:16 

Sar değeri: 0,832 W/kg.
(Bilgi: Avrupanın kabul ettiği Sar değeri üst sınırı 10,00 W/kg. dır.) S3-4 veya İphone4-5'in sar değerini bilmiyorum.
Edit: Sar değerini kendim araştırmadım , daha önce bir çok defa araştırılmıştı , oradan kopyala-yapıştır yaptım.

3657 Mesaj
18 Haziran 2013; 13:24:02 

quote:

Orijinalden alıntı: CloriaGet

Öncelikle herkese selamlar , telefonu alanlara hayırlı olsun. Bekleyenlere ise umarım en kısa sürede ulaşır. Ben telefonu Gölcük'ten bir mağazadan , Pazar günü aldım. Mağazaya girdiğimde s3mini sordum ve görevli direk bana "yeni gelen bir telefon var onu sana verelim,çok iyi" demişti. Markası General Mobile olunca içime sinmedi , ama özelliklere falan bakınca almaya karar verdim.Dün kargoya verdiler yarın elime ulaşır büyük ihtimal. Yaşım 15 ve önceki telefonum Galaxy Ace'dı. Telefondan pek anlamam ama yaptırmak istediğiniz testleri , nasıl yapacağımla ilgili bilgi vererek bana aktarırsanız yapacağımdan emin olabilirsiniz Mağlum öğrenciyim , ve okul tatil :D Baya bir boş zamanım var , bütün incelemeleri yapabileceğimden emin olabilirsiniz.

güzel telefon almışsın güle güle kullan.. telefon 4" boyunda olsa hiç düşünmeden alırdım. büyüklüğü hoşuma gitmiyor. bu sebeple s3 ü mü sattım :( s3 almayı düşünen varsa bu cihazı incelesin s3 ten vazgeçer.. Telpa garantisi de pastanın üstünde ki çilek :P

4 Mesaj
18 Haziran 2013; 14:52:17 

quote:

Orijinalden alıntı: Subat

quote:

güzel telefon almışsın güle güle kullan.. telefon 4" boyunda olsa hiç düşünmeden alırdım. büyüklüğü hoşuma gitmiyor. bu sebeple s3 ü mü sattım :( s3 almayı düşünen varsa bu cihazı incelesin s3 ten vazgeçer.. Telpa garantisi de pastanın üstünde ki çilek :P

Ekrna büyüklüğü benim hoşuma gidiyor aslında :D Ama zevkler ve renkler tartışılmaz , umarım hayırlısı olur , yeni telefonun hoşuna gider :D

2144 Mesaj
19 Haziran 2013; 10:28:32 

kullanan var mı? nasıl telefon?

dikkatteknoloji.com

68 Mesaj
21 Haziran 2013; 2:21:20 

Forumda onlarca sayfa yazıyı okuyup binbir hevesle H.B da dan aldığım Discovery telefonum elime ulaştıktan 20dk sonra çöktü. Ne şarj alıyor ne de açılıyor. Hiçbir tepki yok. Geri gönderdim. Süreç nasıl işler tahmini?

Bu mesajda bahsedilenler: @yavuzselimyilmaz Bu mesaja 1 cevap geldi.

89 Mesaj
21 Haziran 2013; 10:55:45 

Merhaba,

Büyük şanssızlık olmuş
ürün teknik servise ulaştıktan sonra değişim işlemlerini sağlıyorlar.

Saygılarımla

68 Mesaj
21 Haziran 2013; 11:41:55 

quote:

Orijinalden alıntı: yavuzselimyilmaz

Merhaba,

Büyük şanssızlık olmuş
ürün teknik servise ulaştıktan sonra değişim işlemlerini sağlıyorlar.

Saygılarımla

Teşekkürler. Koca forumda okuduğum kadarıyla bir bana denk geldi de ona yanarım.

Bu mesajda bahsedilenler: @yavuzselimyilmaz

5504 Mesaj
21 Haziran 2013; 11:55:25 

dahili hafıza 4 gb.....çöp..

29 Mesaj
21 Haziran 2013; 13:25:59 

quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

dahili hafıza 4 gb.....çöp..

Bence çöp değil bir hafıza kartı takıp bu sorun çözülebilir ayrıca uygulamalarıda hafıza kartına kaydedilebiliyor.

Amd FX X4 4100 Socket AM3 3.6ghz 12mb cache 32nm - MSI 760GM-P23 (FX) - Kingston 4gb 1333mhz Ddr3 - Kingston 2gb 1333mhz Ddr3 - Galaxy GT220 1GB 128Bit - Seagate Barracuda 3.5'' SATA2 1tb 7200rpm 32mb

141 Mesaj
21 Haziran 2013; 20:56:33 

@The Last Legend
Profiliniz kapalı mesajınızı nasıl göreceğiz acaba?

@stevejones
Nedenini belirteseniz daha hoş olur. Neden belirtmeden böyle yorumlar atmak, telefonu alma fikrinde olanları gereksiz yere düşündürecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Soul741 -- 21 Haziran 2013; 20:58:52 >

Bu mesajda bahsedilenler: @stevejones, @The Last Legend Bu mesaja 1 cevap geldi.

Anakart: MSI 970A-G46 İşlemci:AMD Fx6100 @4.00 GHz Ekran Kartı: PowerColor HD6850 Ram: Corsair Vengeance 2x4 GB 1600 MHz Kasa: Xigmatek Pure Black 600 Watt Harddisk: Seagate Barracuda 2 TB

5504 Mesaj
21 Haziran 2013; 21:13:53 

Telefonu almak ısteyenlerı gereksız yere dusundurmek degıl amacım,dırekt olarak vazgecırmek cunku hıcbır markanın temsılcısı calısanı prım alanı satısından para kazanını degılım o yuzdenburda amac sorulan ya da belırtılen modeller hakkında en dogruya arkadasları yonlendırmek,kolay kazanılmayana prayı yanlıs terıhle zıyan etmesını onlemek,esas boyle bı telefonu ovenlerden tedırgın olmak gerek bence.bu telefon benım gozumde 599 degıl turk parasıyla 5 lıra etmez,alan varsa tabı kendı bılır kendı zevkıdır ama derler ya son pısmanlık fayda etmez onu onlemek amacım.

3 Mesaj
21 Haziran 2013; 23:56:36 

Daha önce ürün ile ilgili değerlendirmemi ve ürünün artı eksi yönlerini yazdığım yorumuma şurdan ulaşabilirsin: http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=76584346

Bu mesajda bahsedilenler: Soul741

141 Mesaj
22 Haziran 2013; 11:45:18 

quote:

Telefonu almak ısteyenlerı gereksız yere dusundurmek degıl amacım,dırekt olarak vazgecırmek cunku hıcbır markanın temsılcısı calısanı prım alanı satısından para kazanını degılım o yuzdenburda amac sorulan ya da belırtılen modeller hakkında en dogruya arkadasları yonlendırmek,kolay kazanılmayana prayı yanlıs terıhle zıyan etmesını onlemek,esas boyle bı telefonu ovenlerden tedırgın olmak gerek bence.bu telefon benım gozumde 599 degıl turk parasıyla 5 lıra etmez,alan varsa tabı kendı bılır kendı zevkıdır ama derler ya son pısmanlık fayda etmez onu onlemek amacım.

Hala neden telefonun alınmaması gerektiğini yazmamışsınız. Ben buna itiraz ettim.

Anakart: MSI 970A-G46 İşlemci:AMD Fx6100 @4.00 GHz Ekran Kartı: PowerColor HD6850 Ram: Corsair Vengeance 2x4 GB 1600 MHz Kasa: Xigmatek Pure Black 600 Watt Harddisk: Seagate Barracuda 2 TB

5504 Mesaj
22 Haziran 2013; 12:48:50 

General mobile olması yeterli alınmaması için.

83 Mesaj
22 Haziran 2013; 17:10:45 

Darty ne tırt firmaymış arkadaşlar uzak durun. General mobile discovery mavi renk telefon stokta var derken 18 haziranda sipariş ettim. Ertesi gün mavi renk stoktan kalkınca aradım problem var mı diye. Arkadaş sizin üründe problem yok 3 gün içinde kargolanacak dedi. 4. gün yani bugün kargoya verilmeyince birdaha aradım. Neymiş 17 haziranda ellerinde olacak telefon temmuzun bilmem kaçında ellerinde olacakmış istersem parayı iade edermiş. Arkadaş acil telefon lazım olduğu için dartyden sipariş ettim ön sipariş edecek olsam 544TL' ye de var. Ben 599TL' ye alacaktım.

Herkes üçkağıtçı olmuş arkadaş, bu nedir ya????

Eski Colt' çulardan (2007 1.3 Invite MT)
2006 Laguna II Expression Antik Bej
GM Discovery

83 Mesaj
22 Haziran 2013; 17:23:58 

http://www.sikayetvar.c...ari/online-teslimat/687

Keşke sipariş vermeden önce bu sayfaya baksaydım. Aynı konudan birçok kişi muzdarip. Darty stoklarına güvenmeyin.

Eski Colt' çulardan (2007 1.3 Invite MT)
2006 Laguna II Expression Antik Bej
GM Discovery

6122 Mesaj
25 Haziran 2013; 1:25:30 

quote:

bunu alkışlarım işte

telpa garantili ürün alacağınıza çinden sipariş verin, garantisiz sayın gitsin. aynı şey...

"Sandy Bridge Kullanlar Kulübü"
AsRocK Z77 Extreme 6 // intel i5 2500K 3.3GHz @3.3GHz v Xigmatek HDT-S1284F // 8GB GskiLL 1600MHz // Vector 128GB SSD // 2TB Toshiba Hitachi HDD // High Power 750W 80Plus // PHILIPS 27" 273E3QHSB/00 AMVA PANEL LED // Logitech K330 KM Set ve Windows Embedded 8.1 Industry Pro (Öğrenciye beleş sürümü :)

89 Mesaj
25 Haziran 2013; 3:20:01 

Urun Mesut Cevik tarafindan f/p krali secildi arkadaslar...

5504 Mesaj
25 Haziran 2013; 3:28:49 

Mesut cevık ın sozu mesut cevık ı baglar,benım alacagım telefonun parası benım cebımden cıkıyor sonucta.

6162 Mesaj
26 Haziran 2013; 15:12:45 

quote:

Sar değeri: 0,832 W/kg.
(Bilgi: Avrupanın kabul ettiği Sar değeri üst sınırı 10,00 W/kg. dır.) S3-4 veya İphone4-5'in sar değerini bilmiyorum.
Edit: Sar değerini kendim araştırmadım , daha önce bir çok defa araştırılmıştı , oradan kopyala-yapıştır yaptım.

İphone4 1.17 ve cok yuksek. Genellikle kulaklikla kullaniyorum

552 Mesaj
26 Haziran 2013; 17:21:45 

Her şey güzelde 6 ay sonra elimizde kalmasın bu alet

86 Mesaj
27 Haziran 2013; 15:37:13 

almak için hangi siteyi önerirsiniz

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

35 Mesaj
29 Haziran 2013; 9:36:21 

quote:

Orijinalden alıntı: murat08e

almak için hangi siteyi önerirsiniz

http://www.telpamarket.com/Mavi,PR-1094.html telpanin orjinal sitesi şu anda mavi stokta var

86 Mesaj
29 Haziran 2013; 14:34:29 

Millet burda atmış tutmuş çöp vs diye :) eğlenceli arkadaşlarmış 600 TL sı için bence gayet güzel ben beyaz rengini aldım yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum bir bayii arkadasım tavsiye etti,özellikle çift hatlı olması benim adıma hayat kurtaran bir durum hem şahsi hem şirket hattı taşımakdan kurtuldum,ayrıca sosyal medya uygulamalarınıda cok aktif kullanıyorum gayet iyi takılma donma yapmıyor,kamerası bana göre yeterli tabii kişiye göre değişir sen cep telefonunla düğün fotografcılıgı yapmayı planlıyorsan elbetteki uzak dur.bataryasıda S3 e göre daha uzun ömürlü belkide şimdilik böyle bişey diyemem,3 farklı mailim kurulu aktif kullanabiliyorum gps düzgün çalışıyor konum bulması hızlı ve doğru ekranıda fiyatına göre gayet iyi,şöyle bir durum var eger 1000 TL denilseydi alınmazdı elbette rakipleri olurdu ama 600 TL ye galaxy ace ace2 mini2 wonder , LG l5 vs almakdansa bunu alın derim en azından karsılastırın.

General Mobile

32 Mesaj
29 Haziran 2013; 15:29:55 

Sen bence dumanla haberleş.

Bu mesajda bahsedilenler: @stevejones

zen

3769 Mesaj
1 Temmuz 2013; 0:44:47 

Tavsiye etmeyen arkadaşlar 600tl ye en basitinden real Racing oynayabileceğimiz bir cihaz söylerse eğer onu da düşünebiliriz. Garantili olmak kaydıyla.

Hırs Ve Şehvet Adını Vermiş

İki Dev Başlı Canavara.

189 Mesaj
1 Temmuz 2013; 6:17:20 

quote:

Sizin gibi düşünenler yüzünden çoğu insan önyargıyla yaklaşıyor bu tür fiyat/performans ürünlerine, dedğim gibi f/p ürünlerin olayıda bu ucuz fiyat iyi donanım.Her ucuz fiyata iyi donanım satan marka kötü marka adi marka mı oluyor... Arkadaşlar ne olur yararlı yorumlar paylaşalım alıcak olanlara yardımcı olabilecek düzeyde yorumlar olsun.
Misal; Ürünün G sensöründe ufak kaymalar var deniyor deneyen oldu mu doğru mudur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m4dlgc -- 1 Temmuz 2013; 6:18:08 >

MJ : Ne olursa olsun her zaman agresif ol.

Gm Discovery

492 Mesaj
6 Temmuz 2013; 19:14:45 

400 cıvarında 2. El androıd telefon arıyordum. Acaba bu bahsedılen telefon 2.ele dusmus mudur? Ve 2.el alınır mı?

414 Mesaj
8 Temmuz 2013; 16:55:24 

quote:

Bunu alacagıma 3310 alırım hıc degılse basım agrımaz kazık yemıs olmam,cop demıstım aslında degıstıryorum bu telefon resmen leŞ

Derdin nedir, bu marka ya da telefona düşmanlığın nedir yoksa sadece eğlenmek için mi yazıyorsun bilmiyorum ama forum yöneticilerini bu kadar itici yazan bu şahıs için göreve davet ediyorum.

İnsan bir şeyi eleştirir ama bu adam kadar boş ve itici bir şekilde olmaz bu.

Seni kaale alıp cevap bile yazmamak lazım ama forum yöneticisine haber vermek için en mantıklısı bu sanırım.

7 Mesaj
18 Temmuz 2013; 19:44:36 

günlerdir araştırıyorum özellikler fiyat açısından bence kaçırılmayacak cihaz. gm nin aslında bu ilk çıkarılan dokunmatik telefonlardan sonra kaliteyi biraz yükseltip devam ettiğini düşünüyorum. bu telefonla da adını çok iyi duyuracağı kesin. ankarada nereye gitsem telefon yok. bir telefoncuya siparişi verdim artık bakalım ne zamana gelirse.

2 Mesaj
22 Temmuz 2013; 16:16:09 

Markacı zihniyete karşıyım acaba neyini beğenmedin de bu telefonu bu kadar aşağılıyorsun çok merak ettim?
Aynı telefonu aynı özelliklerle aynı fiyata Samsung veya başka büyük bir marka satışa sunsa alırdın değil mi çünkü ismi var.
Hangi özelliğini beğenmedin söyle bakalım bu fiyata bu özelliklerle başka bir telefon görmedim piyasada millet alışmış Samsung,apple vs vs. hikaye hepsi...
Markaya değil içeriğine bakacaksın kardeş benim şahsi kanaatım bu telefon S3'e kat kat üstün S3 e kafa tutuyor aradaki fark fiyat.

Bu mesajda bahsedilenler: stevejones

1382 Mesaj
28 Temmuz 2013; 18:45:33 

gsm arenada bulamadım bu modeli. başka ismi mi var acaba?

i want to play a game
make your choice... live or die

653 Mesaj
28 Temmuz 2013; 19:37:42 

dün itibari ile gm yi aldım gayet iyi aksamdan full sarj edip sabah kullanmaya basladım
program ekle sil oyun oyna konusma gün boyu cihazı bolca kurcaladım elimden düşmedi
şarjı saat 4 de doğru %20 oldu performansı gayet güzel resim kalıtesi ne cok iyi ne cok kötü ortanın biraz üstünde yeterli bence buda
cihazda donma kasma filan olmuyor

1 Mesaj
30 Temmuz 2013; 16:27:41 

arkadaşlarmerhabalar. ben de dün herkes gibi sevinçle general mobile cep tel. mi aldım ankaradan. telefonun gorilla glass olduğunu görmüştüm. hiçbişey yoktu gayet güzel kullanıyordum akşam. sabah açık havada bir de baktım ki telefonun sağ alt tarafında uzun bir dikey çizik gibi bişey var. sildim geçmedi. sonra hemen aldığım yere koştum. işin kötü tarafı telefondaki çizik kapalı mekanlarda tam belli olmuyor. adama dedim ki abi gel açık havada bi bak çizik var adam yok çizk filan dedi dükkanın içinden abi gel bi bak dedim tiye aldı beni gelmedi. garantiye yollayın dedim kendin git ver dedi yetkili adresi sordum ona da cevap vermedi adi herif. sonra geldim hemen garanti belgesinden telpayı aradım. ankara servisi bizim anlaşmamız yok dedi tel. in garantisi telpa olmasına rağmen. müşteri hizmetierini aradım gt mobilenin ulaşılamıyo. böyle eli kolu bağlı kaldım arkadaşlar. ankara için yardımcı olabilecek bi numara veya adres verebilecek olan olursa memnun olurum. o adi herifin yaptığını yanına kar bırakmak istemiyorum...

89 Mesaj
30 Temmuz 2013; 16:37:37 

Merhabalar,

Ürünün teknik servisi sadece istanbulda bulunuyor. Büyükdere Cad. No:195 Levent/Beşiktaş/İstanbul adresine ürünü gönderebilirsiniz.

Saygılarımla

Bu mesajda bahsedilenler: shanks07

105 Mesaj
2 Ağustos 2013; 2:14:42 

arkadaşlar silikon kılıf+ ekran koruyucu + kargo bedava 16 tl 1 den fazla almak isteyene indirim yapılı
almak isteyenler bana pm ile ulaşabilirler
http://www.sanalpazar.com/9897781-General-Mobile-Discovery-Siyah-Kilif-ekran-Koruyucu__isp9897781

46 Mesaj
3 Ekim 2013; 11:25:13 

arkadaslar çok fazla yorum okudum alıpta 1-2 hafta kullanıp cihaz çok güzel mükemmel fiyatına göre çok iyi gibi yorumlar bol blok var
Yanlız birde şikayetvar adlı sitedeki ve benzeri sitelerdeki yorumlara şikayetllere bakın ben telefonu kötülemiyorum ama benim düşüncem UCUZ ETİN TİRİDİ OLMAZ

https://www.facebook.com/turgutpekcan

164 Mesaj
19 Şubat 2014; 13:41:21 

Bu ürünü mağazada inceledim yakınlık sensörünü göremedim. Satıcı da yok dedi ama burada olduğu yazıyor kullanan arkadaşlar varsa yazabilir mi ?

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.328