Şimdi Ara

Evimize sürekli kedi giriyor çözüm bulun lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
49
Cevap
1
Favori
21.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar günaydın. Ben ve ev arkadaşım kedileri hiç sevmiyoruz fakat oturduğumuz ev giriş kat kediler rahatlıkla girebiliyor ve defalarca uykumuzdan oluyoruz mutfağı darma duman ediyor. Yaz da geldi malum pencereleri açamıyoruz evi pisletiyor. Ev sahibi de pvc den sineklik almamızı istemiyor alırsanız da beni ilgilendirmez diyor. Ben de bu evden kedileri uzak tutmak istiyorum.

Çözümlerinizi bekliyorum

• Hocam kediler mutfaktan giriyor demişsin de.Mutfak camınıda açmayın bari.Bunalıyorum dersen yattığın odanın camını açabilirsin.Ayrıca sineklik,sadece sivrisineklere yarar.Kedi tek pati darbesiyle açabilir
  • Hocam kedi giricem dediği zaman değil sineklik panjur taktırsan boş..
  • evde kapı yokmu
  • Sineklik işe yarar taşınacağın zaman da söker götürürsün taşındığın eve takarsın bu kadar basit
  • Kediyi kesip doğrarsanız probleminiz çözülür.
    Şaka bir yana ara ara besleyin hocam belli ki aç kalmışlar.
  • Hocam sinelik yaptırın .

Eğer öğrenci bütçesi masraf yapmak istemiyoruz derseniz:
    Bir çita alın pencerenin ölçüsüne göre kesin ve kenarlardan birleştirin
    Sonra marketlerde 5 liraya satılan sineklikler var onlardan alıp içine gerin
    Ve kenarlardan şağlamca yapıştırın( içinden çıkan cırt cırtı çerçeveye yapıştırıp arasına sinekliği gererseniz en iyisi olur)
    Ve monte edin dikkat edilmesi gereken:
    Yaptığınız çerçevenin dış tarafından sinekliği yapıştırırsanız en iyisi olur
    Birde pencerenin dışından monte edin sinekliği
    Max maliyeti 10 lira olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ongun_44 -- 16 Haziran 2013; 10:49:44 >
  • Eyvallah gençler her yerden giriyor kedi sadece mutfaktan değil özellikle bir tane var mubarek ev sanki onun bir de evden kovunca pis pis bakıyor melet
  • kapıya bir tane kedi cesedi koyun. korkuluk gibi bir kazığa geçirin. oyuncak kedi tabii gerçek değil yok artık löbraaaammm
  • köpek besleyin. ayrica satanistmisiniz lan
  • Ev kediye girsin degisiklik yapin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ongun_44

Hocam sinelik yaptırın .

Eğer öğrenci bütçesi masraf yapmak istemiyoruz derseniz:
    Bir çita alın pencerenin ölçüsüne göre kesin ve kenarlardan birleştirin
    Sonra marketlerde 5 liraya satılan sineklikler var onlardan alıp içine gerin
    Ve kenarlardan şağlamca yapıştırın( içinden çıkan cırt cırtı çerçeveye yapıştırıp arasına sinekliği gererseniz en iyisi olur)
    Ve monte edin dikkat edilmesi gereken:
    Yaptığınız çerçevenin dış tarafından sinekliği yapıştırırsanız en iyisi olur
    Birde pencerenin dışından monte edin sinekliği
    Max maliyeti 10 lira olur

peki çitaları pvc nasıl yapıştırabilirim ?
  • yok hacı ne satanisti :D hayvan gitsin gelmesin başka bir şey istemiyoruz :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: carnador

quote:

Orijinalden alıntı: shadow551

Su sik gelmiyolar bidaha

Suyun günahı ne?

• kediyi yakala ve patilerine önce sakız yapıştır sonra o sakızlı patilere gazoz kapaklarını tuttur.
    sonra mermer zemine kediyi bırak ve kedi 5-10 dakika patinaj yapsın savrulsun.
    sonra sakız ve gazoz kapaklarını çıkarıp kediyi sokağa bırak.
    bir daha uğramaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeadPoets

kediyi yakala ve patilerine önce sakız yapıştır sonra o sakızlı patilere gazoz kapaklarını tuttur.
    sonra mermer zemine kediyi bırak ve kedi 5-10 dakika patinaj yapsın savrulsun.
    sonra sakız ve gazoz kapaklarını çıkarıp kediyi sokağa bırak.
    bir daha uğramaz.

harika :D kahkaha attım :D
  • biz öğrenciyken 1.kattaki eve sürekli bir kedi giriyordu. ev arkadaşımda fazla yüz göz oldu . yarıyıl tatilinde eve gittik, döndüğümüzde evde 6 kedi yavrusuyla karşılaştık, yatagın altına doğurmuş. sorun 1 ken 7 oldu
  • o tehlike bizim başımıza da geçen yaz geldi, doğurmuş salonun tabiri cayizse içine sıçmış :D
  • Bizim eve de her gün giriyor kardeş.

Çünkü bizim kedimiz zaten, neyse.
    Yukarıda kötü şeyler yazanların kulakları çınlıyorsa sebebi benim bu arada
  • beslersen yine gelecektir
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.