Şimdi Ara

HTC Desire C SD Kart Görmüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dosya yöneticisne nasıl erişeceğim acaba telefondan Root Explorer yüklemeyi felan denedim SD kart hatası verdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whatif -- 17 Haziran 2013; 2:29:48 >

• başka telefona hafiza kartını takip eş file explorer i telefonuna gönder sonra kur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • onu hallettimde telefon sd kart görmüyor taktığım halde hiç tıh yok belirti yok
  • telefon kapalıyken hafıza kartını silip tak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hero0

telefon kapalıyken hafıza kartını silip tak

malesef işe yaramadı daha öncede denemiştim tekrar denedim olmuyor nedense :S
  • aynı şeyleri bende yaşamaktayım.
  • Arkadaşlar yurtdışından hediye HTC desire telefon geldi. Ben bu telefonu pasaport ile kaydettirmedim cüzi bi miktar karşılığında telefoncu buna imei attı. Fakat bu imei atma olayı olmadan önce telefonda android market, google play gibi uygulamalar vardı. İmei atıldıktan sonra ise google play yüklü değildi siteden indirmeyi denedim ama bu sitenin sertifika adı eşleşmiyor diye bi hata ile karşılaştım. Sadece bu da değil sd kart görmeme sorunu var ve whatsapp dan başka hiçbir uygulama yüklüyemiyorum. Android güncellemesi yaparsan sıkıntı kalmaz diyenler oldu ama telefoncu arkadaşlar da güncelleme yaptıktan sonra yine eski haline döner ve türkiyedeki hat'ları görmez dediler. Ne yapacağımı şaşırmış durumdayım bi bilgisi olan varsa ilgilenirse çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.