Şimdi Ara

Appstore'da hafta sonu indirimleri başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Appstore'da hafta sonu indirimleri başladı. Biz de donanimhaber.com ailesi için indirime giren mobil oyunları bir araya getirerek kısa süreli bir indirim listesi oluşturduk.

Aralarında MARVEL VS. CAPCOM 2, Rayman Jungle Run ve Michael Jackson The Experience gibi yapımların da yer aldığı kısa süreli indirim listesi şu şekilde:

• Başka ücretsiz yok mu?
  • Hmm. Güzel uygulamalar ücretsizmiş. Bir İphone, İpad'imiz olsaydı da değerlendirseydik :(

• Androidde geleneksel indirimsiz günler devam ediyor ama ben umutluyum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaptım hemen sağolasınız
  • Para olsada alsak

• android için uygulamaların internetten apk dosyalarını indiriyorum öyle yüklüyorum paralı uygulama bedavaya geliyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Adamın Biri

Androidde geleneksel indirimsiz günler devam ediyor ama ben umutluyum.

Android e her hafta çarşamba ve haftasonu indirimler geliyor ama nedense haberi yapılmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EstrEmO -- 15 Haziran 2013; 18:07:37 >
  • Aslında başlığı klasik hafta sonu indirimleri olarak değiştirebilirsiniz. Adamlara helal olsun.
  • Fifa 13 1.79 unutulmuş sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: RioShui

android için uygulamaların internetten apk dosyalarını indiriyorum öyle yüklüyorum paralı uygulama bedavaya geliyor :)

Tebrikler. Ne mutlu sana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurcankorkmaz

Hmm. Güzel uygulamalar ücretsizmiş. Bir İphone, İpad'imiz olsaydı da değerlendirseydik :(

Sizin yerinizde olsam ki bilseydim ben de çok önceden yapardım. iTunes indirip bir tane ABD hesap oluşturup uygulamaları indirirdim. Sonra iPhone yada iPad alınca uygulamaları telefona atardım.

Bence böyle yapın.

Konuya dönecek olursam: Fury of the Gods çok güzel bir oyun. iAp Cracker kullandığım için çabuk sıkıldım her an silebilirim. Birde MJ'in oyununu indirmeyi düşünüyorum. R.I.P ben de çok severdim kendilerini.
  • quote:

Aferim sana

• quote:

android için uygulamaların internetten apk dosyalarını indiriyorum öyle yüklüyorum paralı uygulama bedavaya geliyor :)

Akıllı adamsın

• quote:

Yani. Androidciler neden indirim beklerler anlamıyorum. Mis gibi apk olayı var. İndir dosyasını at telefona tamamdır :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Straight X Edge

quote:

Orijinalden alıntı: ugurcankorkmaz

Hmm. Güzel uygulamalar ücretsizmiş. Bir İphone, İpad'imiz olsaydı da değerlendirseydik :(

Sizin yerinizde olsam ki bilseydim ben de çok önceden yapardım. iTunes indirip bir tane ABD hesap oluşturup uygulamaları indirirdim. Sonra iPhone yada iPad alınca uygulamaları telefona atardım.

Bence böyle yapın.

Konuya dönecek olursam: Fury of the Gods çok güzel bir oyun. iAp Cracker kullandığım için çabuk sıkıldım her an silebilirim. Birde MJ'in oyununu indirmeyi düşünüyorum. R.I.P ben de çok severdim kendilerini.

Güzel fikir teşekkür ederim. İTunes PC'de bulunmakta dediklerinizle bir şeyler yapabilirim. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: EstrEmO

quote:

Android e her hafta çarşamba ve haftasonu indirimler geliyor ama nedense haberi yapılmıyor.

Benim bundan bile haberim yoktu hocam,apk kuruyorum bende mecburen.
  • sonuçta o oyunu yazmak için adamlar baya bir zaman harcıyor. emek hırsızlığına katkıda bulunmayın. şurada şunu bunu indir diyenler oyun yazsa biride emek hırsızlığı yapsa 7/24 söverler. birazda satın almayı deneyin. android kullanıcısı olarak emek hırsızlığına karşıyım. ayrıca gift kart gibi kredi kartı kullanmamamıza sistem androide gelmeli. Apple ın bu ekosistemi çok güzel. her zaman bu sitedeki videolarda orjinal ürün savunulur ve tavsiye edilir.

• hayirlisi

• quote:

bu zekaylan fazla yaşamazsın hacı sen.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.