Şimdi Ara

Tom Clancy's The Division (2016) [ANA KONU] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.762
Cevap
56
Favori
158.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyunun pc ye çıkacağı kesinleşti aylar önce. Başlığı ve içeriği düzelt istersen
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkay1122

oyunun pc ye çıkacağı kesinleşti aylar önce. Başlığı ve içeriği düzelt istersen

İçerik şuan için gayet yeterli ve başlıkdada görüldüğü gibi duyuruldu yazıyor.Ana konular oyunu takip edenlerin oyun hakkında bilgi alışverişi yapmasında kullanılır zaten.
  • Net çıkış tarihi belli mi?
  • Burdan duyuruyorum bu oyun da Watch Dogs gibi şişirilip balon yapilip patlatilirsa kobrayi fena salarim baştan söylüyorum!
  • quote:

Orijinalden alıntı: mathews

Burdan duyuruyorum bu oyun da Watch Dogs gibi şişirilip balon yapilip patlatilirsa kobrayi fena salarim baştan söylüyorum!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeviL's

quote:

Burdan duyuruyorum bu oyun da Watch Dogs gibi şişirilip balon yapilip patlatilirsa kobrayi fena salarim baştan söylüyorum!

mutlaka şişirme kısımları olacaktır.

şahsen optimizasyonu güzel olsun, içerik dolu ve monoton olmasın kafi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rubenmartin

quote:

Orijinalden alıntı: DeviL's

quote:

mutlaka şişirme kısımları olacaktır.

şahsen optimizasyonu güzel olsun, içerik dolu ve monoton olmasın kafi.

Watch dogs'un grafikleri resmen çöp.hele gündüz berbat.gece fena değil.umarım bu oyun öyle olmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Watch Dogs'tan sonra ubisoft'a karşı çok büyük güven kaybı yaşadım. Watch dogs'u satın almıştım çünkü öyle ya da böyle ciddi manada ilgimi çekmişti. Fakat hayal kırıklığı oldu. Gerek optimizasyon sorunları, gerek o video'larda gösterilen abartılı sahneler. Bunu birçok firma yapıyor ama ubisoft çok abarttı. Açıkçası bundan sonra ubisoft oyunu alırken bir kere değil bin kere düşünürüm, ön sipariş de hayatta vermem. Önce oynayanları görüp ondan sonra alırım alırsam. Video'larda The division harika görünüyor. Fakat acaba böyle mi olacak oyun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoRaCe

Watch Dogs'tan sonra ubisoft'a karşı çok büyük güven kaybı yaşadım. Watch dogs'u satın almıştım çünkü öyle ya da böyle ciddi manada ilgimi çekmişti. Fakat hayal kırıklığı oldu. Gerek optimizasyon sorunları, gerek o video'larda gösterilen abartılı sahneler. Bunu birçok firma yapıyor ama ubisoft çok abarttı. Açıkçası bundan sonra ubisoft oyunu alırken bir kere değil bin kere düşünürüm, ön sipariş de hayatta vermem. Önce oynayanları görüp ondan sonra alırım alırsam. Video'larda The division harika görünüyor. Fakat acaba böyle mi olacak oyun?

aynen kardeşim, ubisoft oyunlarında kendime per orderı yasakladım, bi çıksın ondan sonra. umarım onlarda bazı dersler çıkarmışlardır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ubisoft'un elinde kalan iki kozdan biri. Umarım bunu da rezil etmezler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nipps

Ubisoft'un elinde kalan iki kozdan biri. Umarım bunu da rezil etmezler.

Öyle olursa neler olacağını çok iyi biliyorlar.Oyuncuların gerçekten de hiç güveni kalmadı Ubi'ye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kkratoss -- 15 Aralık 2014; 0:36:27 >
  • Benim oyunum
  • Tom Clancy reis var oyun iyi olur heralde ama Ubifoft işin içine olunca kıllandım yine,
    Yine ultra detaylı bir grafiklerle üst düzey sistemde anca oynatırsa isterse oyun güzel olsun Ubisoft epey tepki toplar
  • 2015 martta beta iddasi dolaniyor redditte. Insan inanmak istiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 25 dk'lık oynanış videosu, senenin en iyi oyunlarından olacak bence hem singleplayer hemde online tarafında, oyunun çıkış tarihinin Mart ayı içerisinde olacağı söyleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 4 Ocak 2015; 8:31:02 >
  • 1mmE3Nse 1 kullanıcısına yanıt
    Abi seve seve gelmese kulağından çekerek getiririz evelallah :D
  • Adam gibi fiyat koysunlar alalım
  • Yeni silahlar ve karekterler, sanatsal çalışma, görevler hakkında bilgi veren video.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 5 Ocak 2015; 9:16:14 >
  • Bu oyunla ilgili hiçbirşey göstermemeleri beni korkutuyor...........
  • Katiliyorum. Oyunun icerigine dair ne dogru duzgun bir video ve ss vs paylastilar. Hep ayni seyleri gosteriyorlar. Ya cikisina daha yillar var ya da content tarafinda sikintili olacak. Siz ne diyosunuz yani doyurucu bi icerik olmicak gibi. Cizimler tasarimlar disinda simdiye gosterecek bi cok sey olmaliydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senjido -- 9 Ocak 2015; 11:09:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.