Şimdi Ara

. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
786
Cevap
12
Favori
66.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben cihazı açtığımda şarj %50 idi ben çıkarrtım içinde hiç bi şey yoktu oyun filan bende de internet yoktu biraz bakındım wifi filan aradım %40 filan oldu sonra şarja taktım %70 lerde çektim sonra eve abim geldi onun internetinden girdim baya burda bi sıkıntı yoktu şarj çok yavaş düşüyodu ama sonra full şarj ettikten sonra %30 a düşünce çok hızlı bi şekilde şarj gitmeye başladı yani bence cihaz da şarj %30 a kadar çok yavaş gidiyo sonra ise 2dk içinde bitiyo böyle benim cihaz yani ben cihazı açtığımda şarja takmadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onural04 -- 26 Temmuz 2013; 12:55:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rovergn

Arkadaslar ben de bu model tabletten aldim. benim soyle bir problemim var:

tableti klavuzda yazdigi gibi ilk aldigimda acmadan 4 saat sarj ettim. fakat ilk sarjdan sonra tabletin sarji %50 den 13 e bir anda dustu. ayni sekilde 2. sarjdan sonra da bu olay oldu ama bu sefer 40 dan dusmus olabilir tam emin degilim. acaba ayni sorun baskasinda da var miydi? varsa duzeldi mi? sizce tableti garantiye yollamali miyim?

quote:

Orijinalden alıntı: onural04

ben cihazı açtığımda şarj %50 idi ben çıkarrtım içinde hiç bi şey yoktu oyun filan bende de internet yoktu biraz bakındım wifi filan aradım %40 filan oldu sonra şarja taktım %70 lerde çektim sonra eve abim geldi onun internetinden girdim baya burda bi sıkıntı yoktu şarj çok yavaş düşüyodu ama sonra full şarj ettikten sonra %30 a düşünce çok hızlı bi şekilde şarj gitmeye başladı yani bence cihaz da şarj %30 a kadar çok yavaş gidiyo sonra ise 2dk içinde bitiyo böyle benim cihaz yani ben cihazı açtığımda şarja takmadım

arkadaşlar tablet , telefon gibi aygıtlar ilk günlerinde sistemsel olarak bataryayı kalibre ederler oyüzden bu tür cihazları ilk aldığın zaman şarj etmek yerine tamamen %0 olana kadar şarj a takmamalısın ve şarj a takınca da %100 olana kadar tableti açmamalısın ve sarjaşarjdan çıkarmamalısın bunu 5-6 kere yapınca hem pil göstergesi daha doĝru olur hem de şarj daha uzun gider
    ben öyle yaptım ve hiçbir batarya sorunum yok
    NOT: Bende de ilk aldığımda %13 ten sonra ani bir düşüş oluyordu ama şimdi bunu yaptım ve olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alp.adalar -- 27 Temmuz 2013; 7:06:17 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar şu anda vatan bilgisayarda 308 tl.
  • Bu cihazı Hdmi'dan Tv'ye takıp 1080P film deneyen var mı?
  • arkadaslar cihaz iyi gorunuo 1tb hdd harddiskimi gorurmu birde wınnn taksam internete rahat sikintisiz girermii....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyat iyiymiş. magazadan alabiliriz sanırım
  • VATAN indiriminden birtane aldım :)
  • http://forum.donanimhaber.com/m_76430435/tm.htm

Tablet, Vatan Bilgisayar'da şu anda 308 TL. Çok uygun fiyat. Almak isteyenler acele etsin.
  • bu tablet için önerebileceğiniz kılıf var mı? ipad mini kılıfları, bu tabletle uyumlu mudur acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muzy16 -- 27 Temmuz 2013; 16:03:41 >
  • Burada var. Tablet yeni yakin da ülkemize gelirhttp://www.acerstore.com.au/acer/store/index.php/iconia-a1-810-white-premium-case.html

• ya bişey sorcam bazı uygulamalarda (orn. subway surfers, İGO Primo) alttaki çubuk (geri ve anasayfa tuşlarının bulunduğu) uygulamanın alt kısmını kesiyor ve bu özellikle İGO Primo da büyük bir sorun
    bu sorun sadece bendemi vardır bilmem ama buna bir çözüm bulan varsa bi anlatabilirimi

• quote:

Orijinalden alıntı: muzy16

bu tablet için önerebileceğiniz kılıf var mı? ipad mini kılıfları, bu tabletle uyumlu mudur acaba?

kardeş ben aldım, ipad mini kılıfı bu tablete uymuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: adalar_2001

ya bişey sorcam bazı uygulamalarda (orn. subway surfers, İGO Primo) alttaki çubuk (geri ve anasayfa tuşlarının bulunduğu) uygulamanın alt kısmını kesiyor ve bu özellikle İGO Primo da büyük bir sorun
    bu sorun sadece bendemi vardır bilmem ama buna bir çözüm bulan varsa bi anlatabilirimi

demekki programla makinenin ekran çözünürlükleri uymuyor.

ya makineden yada program dan çözünürlüğü değiştir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Trovit

http://forum.donanimhaber.com/m_76430435/tm.htm

Tablet, Vatan Bilgisayar'da şu anda 308 TL. Çok uygun fiyat. Almak isteyenler acele etsin.

Yarın almayı düşünüyorum ama alan kullanan ve hızı, pil ömrü çok iyidir diyen 1-2 kişi var sadece, kullanıcısı çok yani o yüzden de tereddütteyim.

Tamam pili Ipad mini kadar gitsin demiyorum ama 400 küsür gramlık cihazın pili en az 6-7 saat gitmeli.

Gidiyor mu peki, cihazı kullanan arkadaşlar tekrar teyit edebilirler mi rica etsem.

• Goldpc de PLM diye var ama tab kalin olduğundan çok hafif boşluk var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biz -- 28 Temmuz 2013; 5:39:24 >
  • Arkadaşlar bende aldim fakat Real racing 3 sürüm hata si veriyor neden kaynaklanir bu acaba

• Guncelleme yaptiniz mi tablete

• quote:

Orijinalden alıntı: uruk33

Guncelleme yaptiniz mi tablete

evet 4.2.2 yi yükledim
  • 2 sorum daha var aslinda
    1 ne kadar sarj etmemiz gerekiyor ilk alindiginda
    2 stand ozelligi olan bir kılıf nerden temin edilebilir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nofear72

quote:

Orijinalden alıntı: adalar_2001

ya bişey sorcam bazı uygulamalarda (orn. subway surfers, İGO Primo) alttaki çubuk (geri ve anasayfa tuşlarının bulunduğu) uygulamanın alt kısmını kesiyor ve bu özellikle İGO Primo da büyük bir sorun

demekki programla makinenin ekran çözünürlükleri uymuyor.

ya makineden yada program dan çözünürlüğü değiştir.

aslında 1024x600 ve 1024x768 e uyumluydu ama bu tableti 900 küsür x768 olarak görüyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.