Şimdi Ara

. (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
785
Cevap
12
Favori
66.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bu aletin tek dokunmatiği değişmiyomu nereye baksam ekranka beraber satılıyo bi dokunmatik için iyi komple anakartla değiştirelim

ben rootlamadım gerek duymadım fazla kullanmadığım için ama baidu roottan başkasını tanımam kesin rootlar nede olsa çinli apk olarak indrip kurun pc içinde var cihaza kurup daha basit çince ama bi buton gelicek karşınıza mavi renkti en son tıklayıp bekleyin rootlanınca yeşil oluyo buton bukadar internete bağlıyken yapın bu işlemi sonra root checker marketten kurup kontrol edin olmuşmu olmadıysa framaroot.apk kurun birde bununla deneyin izinler için supersu gibi bi program kurun yazma izni isteyince ingilizce daha anlaşılır son olarak rom yüklemek için marketten rom manager kurup yapabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi godheid -- 10 Nisan 2015; 4:53:32 >
  • Merhaba,
    Elimde Acer Iconia A1-810 tablet var. Sitesinden orijinal romunu indirip kurdum. Lakin tablet acer yazısı geçtikten hemen sonra restart atıyor.
    Bu arada,
    Formattan önce ve sonra wipe data... falan hepsi denendi.
    Reset öncesinde ve sonrasında denendi.
    Farklı romlar da denendi. (orijinal).
    Cihaz 4.2 ydi. 4.4 atmaya çalışıyordum. Şu anda bir tek 4.4 yükleniyor ötekiler install abort hatası veriyor. lakin 4.4 yüklenince de restart atıyor.
    Yardımcı olursanız memnun olurum. (garanti yok)
  • Bu cihazin orjinal sarj aletini nerede bulabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • caiz2005 kullanıcısına yanıt
    Cihazi trde cok az kişi kullanıyor. Büyük mağazalar dışında pek bir yerde bulacağınızı sanmam. Acer bayisi falan varsa ben yok diye biliyorum ama varsa sorun yoksa servisine de götürebilirsiniz.

• size yalvarıyorum lütfen bana yardım edin bir türlü rootlayamadım tabletimi 4.4.2 kitkat lütfen yardım edin ! Mesajlarinizi bekliyorum

• 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.