Şimdi Ara

SECRET PONCHOS [PS4 ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Secret Ponchos, dramatik bir Vahşi Batı ortamında geçiyor. Bu ortam, gerilim, tarz ve tavırla doludur. Haydutlar, katiller ve kelle avcılarıyla dolu bir kasabada başına ödül konan bir kanun kaçağısınız ve herkes sizin peşinizde.

Bu, yeteneğe dayalı çarpışmaya ve özgün niteliklere sahip karakterlere odaklanan, indirilebilir, rekabetçi bir çift oyun çubuklu silah oyunudur. Teke tek düellolarda karşı karşıya gelmeden, batı tarzı çete kavgalarına girişmeden veya Free-For-All modunda arbedeye girmeden önce kendi haydutlarınızı oluşturup özelleştirebiliyorsunuz. İtibar puanları kazandıkça oyun içi kötü ününüz artıyor ve haydutlarınızın yeteneklerini artırabiliyorsunuz.

Oyunun tasarımı karakteristik ve yenilikçi olup, izometrik kamera açısına sahip oyunda stratejik öğeler ve ekip dinamikleri bulunmakta.

quote:

Secret Ponchos on PS4: Spaghetti Western Style Combat

Kaynak:
    http://blog.us.playstation.com/2013/06/10/secret-ponchos-on-ps4-spaghetti-western-style-combat/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiPAHi_ -- 17 Haziran 2014; 11:55:12 >

• Güzel gibi , ama o kadar oyun varken bunu oynayacağımı sanmıyorum.
  • Onaylanan PS4 Exclusive oyun listesi :

PS4 Exclusives

■ Basement Crawl
    ■ Driveclub
    ■ Infamous: Second Son
    ■ Killzone: Shadow Fall
    ■ Knack
    ■ The Order: 1886
    Secret Ponchos

Kaynak:
    http://www.eurogamer.net/articles/2013-06-12-a-list-of-every-confirmed-playstation-4-game

quote:

A list of every confirmed PlayStation 4 game

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben çok beğendim şöyle 39.90 veya 50 den çıksa psn eXclusive olsa kardeşlikle alınabilir
  • Eğlenceli gibi duruyor..
  • arkadaşlar E3'de Sony konferansının başında yaklaşık 8 tane indie tarzı oyun gösterilmişti hızlıca ( bu oyun da içlerindeydi ) o oyunlar Plus'a ücretsiz olacak diye duydum 1-2 yerde, eğer doğruysa bu oyun Plus'a bedava olacak
  • İzometrik oyunları çok severim.
    Konuyu okurken
    "Vay, yeni bir Vahşi Batı oyunu mu? Her türlü oynarız
    "
    dedim, meğerse Free to Play'miş.

Galiba sırf multiplayer.

Halbuki ben ayısıyla
    , atıyla
    , akbabasıyla
    , kovboyuyla
    Red Dead tadında atmosferik bir şölen bekliyordum.

• çizgisi çok hoş. psn'den indirilip oynanabilir.
  • Oyun çıktığında çoğu arkadaş bunu söyleyebilir:

Vahşi Batı'dan umduğumuzu bulamadık, Yahşi Doğu'ya dönüyoruz.
  • izometrik kamera açısına sahip bu tip oyunları severim,

PC de Comandos vb oyunları severek oynamışımdır.

Secret Ponchos ile birlikte stratejik unsurlar, izometrik kamera açısı, İtibar puanı ile oyun içinde kötü ününüzün artması vb iç dinamikler, ve Secret Ponchos un atmosferi beni benden alıyor. 2013 de çıkacak olması cabası

•  SECRET PONCHOS [PS4 ANA KONU]

PS4 de özel üretilen Secret Ponchos Split Screen ekranda aynı anda 8 kişi 1080p/60fps de desteklediği veriyor.

Mütiş eylenceli olucak. Markaj şart.

quote:

Sony’s R&D Team Is Top Notch, Secret Ponchos PS4 Runs At 1080p/60fps With 8 Players Split Screen – Dev

KAYNAK:
    http://gamingbolt.com/sonys-rd-team-is-top-notch-secret-poncho-ps4-runs-at-1080p60fps-with-8-players-split-screen-dev

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiPAHi_ -- 24 Mayıs 2014; 1:32:34 >

• Neredeyse 1 sene olacak . Konu açıldığı tarihte ,2013te çıkacağı yazılmış . Çıktı mı bu oyun ps3'e?
  • Yine mi 1080p & 60 fps. Çok oldu bu Sony ama
  • PS3 e çıkmadı bildiğim kadarıyla, PS4 dede hala bekliyoruz.

•  SECRET PONCHOS [PS4 ANA KONU]

quote:

Secret Ponchos Interview: Bringing Spaghetti Western Action To PC And PS4

“Getting bounties right was very critical for us , especially since our gameplay ranges from 1vs1, to 8 player FFA. Our goal was to keep one “bounty System” so players can progress properly despite what game mode they choose to dominate in.

Yes! The biggest source of excitement for us when we switched to PS4 was 60 FPS, because we’re a fighting game and that type of responsive gameplay was critical. The PS4 is special because it supports 1080p and we really want to be a game that showcases that. We’ve been working hard to push towards that goal… 60 FPS 1080p .

KAYNAK:
    http://gamingbolt.com/secret-ponchos-interview-bringing-spaghetti-western-action-to-pc-and-ps4

• Secret Ponchos Launch Trailer | PS4

• Şarkılardan mıdır nedir cok hoşuma gitti oyun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Single yok sanırım.

• Psn plus ucretsizmi arkadaslar ya ??

• Oyun güzel olmuş beğendim. 1 saat kadar oynadım eğlencelik. Main müziği çok iyi ayrıca.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.