Şimdi Ara

Nokia 11 Temmuz'da 'Zoom' kavramını yeniden keşfetmeye davet ediyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Nokia 11 Temmuz'da 'Zoom' kavramını yeniden keşfetmeye davet ediyor

Nokia'nın 41MP çözünürlükteki Lumia telefonu için meraklı bekleyiş devam ederken, yeni bir etkinlik davetiyesi iddiaları körükledi.

11 Temmuz'da New York'da bir etkinlik gerçekleştirecek olan Nokia, slogan olarak da "Zoom" kavramını yeniden keşfetmek tanımını seçmiş. Sloganın altındaki büyüteç ise tanıtılacak ürün veya teknolojinin ne kadar büyük sahneyi kadraja alabildiğine işaret ediyor.

Bunun haricinde Nokia herhangi bir detay vermiyor. Ancak iddialar 9 Temmuz'da muhtemel bir 41MP çözünürlükte Lumia tanıtımında yoğunlaşmıştı. Henüz ortaya çıkan görsel ve videolar da böyle bir modelin varlığını doğruluyordu. Yine de 11 Temmuz'a kadar karşımıza neyin çıkacağını beklemek zorundayız.

Nokia'nın böyle bir muhtemel Lumia modelinin karşısında Samsung'un Galaxy S4 Zoom modeli olacak. Yine diğer bir iddiaya göre de Sony'nin i1 adlı 20-22MP çözünürlükteki modeli yılın ikinci yarısında piyasada olacak. Önümüzdeki dönemde kamera odaklı akıllı telefonların savaşına şahit olacağız.

• İnşallah dördüncü 920 vakası olmaz da iyi bir donanımla gelir. Şöyle Bi dört çekirdek yakışır Windows Phone a .

Ama duyumlara göre 920 donanımıyla gelecekmiş yıl sonuna eos v2 şeklinde dört çekirdeklisi gelecekmiş.

• Bence bunlar Samsung Galaxy S4'ün zoom modelini görünce atarlandılar.Ama haklılar,telefon dünyasında kameranın baba ismi Nokia'dır.
  • Nokia kamera konusunda devrim niteliğinde adımlar atıyor her seferinde,yine çok güzel bir hamle yapacaklar.Donanım kısmında kısıntı yapmazlarsa daha çok satarlar.

• Yeah Nokia!

• Digital fotoğraf makinesinden telefon yapacak kadar saçma bir girişimde bulunursa Nokia, Zoom'un rakibi olabilir. Ama ben inanmıyorum Nokia'nın öyle bir şey yapacağına.
    Zoom benim için telefon değil maalesef. Bildiğim dijital fotoğraf makinesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HectorBarbossa -- 13 Haziran 2013; 23:40:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozokluht

İnşallah dördüncü 920 vakası olmaz da iyi bir donanımla gelir. Şöyle Bi dört çekirdek yakışır Windows Phone a .

Ama duyumlara göre 920 donanımıyla gelecekmiş yıl sonuna eos v2 şeklinde dört çekirdeklisi gelecekmiş.

Sence neden tüm üst segment wp lar birbirinin kopyasi? Nokia istemez mi qc işlemci olsun 2 GB RAM olsun 1080p ekran olsun ama yapamiyor, Microsoft izin vermiyor. Bu ozelkikleri bir arada olarak anca yil sonunda görürüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be All My Sins Remembered -- 13 Haziran 2013; 23:50:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nokia samsunga ogretsin iyi kamerali telenonun nasil yapildigini :)

• quote:

Orijinalden alıntı: xxcanakkalexx

Nokia samsunga ogretsin iyi kamerali telenonun nasil yapildigini :)

Samsung'da Nokia'ya iyi telefon nasıl yapılır diye öğretir. Böylece ortaya tam istediğimiz gibi bir telefon çıkar. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: carter

quote:

Samsung'da Nokia'ya iyi telefon nasıl yapılır diye öğretir. Böylece ortaya tam istediğimiz gibi bir telefon çıkar. :)

İyi telefondan kasit ?
    İyi bir iscilik ve malzeme kalitesimi = ---
    Beyaz gosteremeyen bir ekranmi = ---

E baska ne kaldi ana unsur :))

İslemci vs. Baska markalardan

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: carter

quote:

İyi telefondan kasit ?
    İyi bir iscilik ve malzeme kalitesimi = ---
    Beyaz gosteremeyen bir ekranmi = ---

E baska ne kaldi ana unsur :))

İslemci vs. Baska markalardan

İyi telefon sadece bunlardan mı ibaret? Nokia piyasanın yüzde kaçına sahip? MS ile ölüyü diriltmeye çalışıyor o kadar.

• Nokia iddalı geliyor anlaşılan :)

• 41mp pureview yapan böyle bir zoom teknolojiside geliştirir herşey yapar artık nokia önü açık.

• Nokia nın kamera konusunda önceki gelişim farklarına bir göz atalım . Herkes 2 mp iken 5 çıkardı , herkes 5 ken 8 çıkardı , herkes 8 ken 12 çıkardı , herkes 8 de takılıp kalmışken 41 çıkardı , herkes hala 8 deyken bir 210 mp falan bekliyorum ben :) ama çevremdeki çoğu bayan kaliteli fotoğraflardan hoşlanmıyor :) nokia bu işi telefonlu kamera çıkarmak :)

• mevcut lumialar da video sırasında zoom yapabilse keşke

• apsc sensörlü bir lumia bekliyorum . ha gayret nokia :D
  • Nokia bir de yeni nesil telefon kavramını öğrense çok iyi olacak. 50 mp. kamera 50x zoom olsa ne? Millet afiş mi bastıracak, şehir içinde dağa mı zumlayacak! Telefon tarafını geliştirmedikten sonra bunu çıkartıp "Telefon yaptık" demesinler. Arka tarafında ısıtıcılı ocak gibi koca bir yuvarlak olacağı kesin. Sanki standart kullanıcının çok işine yarayacak. Profesyonellere fotoğraf makinesi üretseydi o zaman hak verirdik.

• Hee nokia hee işte o dediğinden...

Ulan en son Video skandalindan sonra insan biraz kamera Derken Utanir ama Boşver sen bu yolda devam et nokiş..
  • Niye işe yaramasın ki? Lumia 920' mim var kamera çekimleri mükemmele yakın artık fotoğraf makinesi taşımıyorum. Akıllı telefon olarakta ufak tefek aksaklıklara rağmen genel olarak memnunum. Benim açımdan donanımsal olarak tek sıkıntısı kaliteli zoom yapamaması. O da olursa tadından yenmez.
  • Zoomu yeniden keşfetmek ne yakınlaştırma dışında farklı bir şey mi yapacak?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.