Şimdi Ara

Samsung : Galaxy S4 satışları yolunda, Android'li kamera haftaya geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Samsung : Galaxy S4 satışları yolunda, Android'li kamera haftaya geliyor

Samsung'un Galaxy S4 satışları ile ilgili beklentileri düşürdüğü ve yatırımcıları uyardığı yönündeki haberlere bizzat Samsung Electronics patronundan yalanlama geldi.

JK Shin, Güney Kore medyasına verdiği demeçte Galaxy S4 satışlarının yolunda ve güzel devam ettiğini açıkladı. JPMorgan tarafından yapılan analizin gerçeği yansıtmadığını belirten Shin, bankanın kendi analizi olduğunu ve düzeltmesi gerekebileceğini ifade etti.

Shin ayrıca yeni nesil Galaxy kamerası ile de bilgi verdi. Shin aynasız Android'li yeni kameranın da haftaya tanıtılacağını müjdeledi. NX ailesine dahil olacağı sanılan model beklenenden daha farklı bir tasarımla da gelebilir. Bugün ortaya çıkan bir görsel model ile ilgili kafaları karıştırmaya yetti.

Shin diğer taraftan Apple ile yaklaşık 50 patentin konu olduğu farklı ülkelerdeki davalarda da kesinlikle uzlaşma masasına oturmayacaklarını dile getirdi.

• her ***'a galaxy
  • Bunun haberiyle ugrasacaginiza bir s4 incelemesi yapsaniz diyorum??

Samsung yollamadi mi?Gidin bir tane alin.Paraniz mi yok? Yakindan esden dosttan odunc alin.

Ulkemizde ve dunyada yuksek derecede satilmakta olan bir cihazin incelemesi benim teknoloji konusunda 1 numara olduguna inandigim donanimhaberde yoksa benim de dhye olan guvenim sarsilir.Teknoseyir gibi alternatiflere yonelirim gun gectikce.Sirf benim icin boyle degil cogu kisi icin boyle bu durum.Siz memnunsaniz devam edin boyle insanlar da alternatif arasin,ama bu konuya deger veriyorsaniz bir an once eski formunuza donun lutfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: AggressiveGamer

Bunun haberiyle ugrasacaginiza bir s4 incelemesi yapsaniz diyorum??

Samsung yollamadi mi?Gidin bir tane alin.Paraniz mi yok? Yakindan esden dosttan odunc alin.

Ulkemizde ve dunyada yuksek derecede satilmakta olan bir cihazin incelemesi benim teknoloji konusunda 1 numara olduguna inandigim donanimhaberde yoksa benim de dhye olan guvenim sarsilir.Teknoseyir gibi alternatiflere yonelirim gun gectikce.Sirf benim icin boyle degil cogu kisi icin boyle bu durum.Siz memnunsaniz devam edin boyle insanlar da alternatif arasin,ama bu konuya deger veriyorsaniz bir an once eski formunuza donun lutfen.

Samsung yollamasa bile inceleme için bulunabilir bence. 3-4 gün kullanım süresi yeterlidir incelemek için. Telefon çıkalı aylar oldu ve artık incelemeyen site kalmadığı için DH'nin incelemesine ihtiyaç yok ama ülkenin en aktif forumunun tarihin en başarılı telefon serilerinden birinin şimdiye kadarki en iddialı modelini incelemesi lazımdı.

• quote:

teknoseyirde iyidir yav
  • Androidli DSLR makineler fena olmaz sanki.
    Bir düşündüm de ne halta yarayacak ki

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bir tane alıp hediye etsene madem?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozturert

quote:

Bir tane alıp hediye etsene madem?

Yahu koskoca DH ofisinde bir Allah'ın kulunda yok mu s4, bizim ofiste bile 3 kişide xperia z, 2 kişide S4 1 kişide de htc one var, ne iş yapıyoruz? Yazılım geliştirme, donanım haber ne iş yapıyor? Ürün inceleme, haber yayın.Çok zor olmasa gerek s4 bulmak uğraşmıyorlar bize yollarsa samsung inceleriz diyorlar.

• Zengin ofis yani
  • Ciddiyetten uzak

• İkinci el bölümünden bir hayırsever 3 günlüğüne bi s4 yollasın bari dh'e.
  • quote:

Bunun haberiyle ugrasacaginiza bir s4 incelemesi yapsaniz diyorum??Samsung yollamadi mi?Gidin bir tane alin.Paraniz mi yok? Yakindan esden dosttan odunc alin.Ulkemizde ve dunyada yuksek derecede satilmakta olan bir cihazin incelemesi benim teknoloji konusunda 1 numara olduguna inandigim donanimhaberde yoksa benim de dhye olan guvenim sarsilir.Teknoseyir gibi alternatiflere yonelirim gun gectikce.Sirf benim icin boyle degil cogu kisi icin boyle bu durum.Siz memnunsaniz devam edin boyle insanlar da alternatif arasin,ama bu konuya deger veriyorsaniz bir an once eski formunuza donun lutfen.

Bu kadar agresif olmanıza gerek yoktu hafta içinde one ile karşılaştırmalı olarak bir s4 inceleme videosu yayınlanacak.

• Samsung apple yi bitirmekte kararlı galiba :-)

• Galaxy Active

Galaxy Zoom

Galaxy Mega

Kusurabakma ama, bunlar çöp oğlu çöp Samsung.
  • Görüntüsü değişik olmuş ya ön tarafı 60D benzettim
  • adam dslr parasına satıyo amk 1.sini denedik o kadarda iddialı değil
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.