Şimdi Ara

Yarışmaya Var Mısın? ASUS, 1 Kişiye Rüya Oyun Sistemi Veriyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.308
Cevap
41
Favori
55.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yarışmaya Var Mısın? ASUS, 1 Kişiye Rüya Oyun Sistemi Veriyor!

Bilgisayarında oyun oynamak bir işkence halini mi aldı? Açılsın diye dakikalarca beklemen mi gerekiyor? Mavi ekranı masa üstü duvar kağıdından daha çok mu görür oldun? Bilgisayarı değiştirmek istiyor fakat kaynak mı bulamıyorsun?

Üzülme! Senin için hala bir şans var.

ASUS tarafından düzenlenen Bilgisayarımı Ateşle etkinliğinde neden Bilgisayarını değiştirmen gerektiğini anlatan bir video çek, Youtube'a yükle ve Katılım formu üzerinden bize ulaştır.

Donanimhaber.com editörlerinden oluşan jüri tarafından değerlendirilsin ve birinci seçilirsen Rüya Oyuncu Sistemi evine kadar gelinip kurulsun. Sen, Donanimhaber.com editörleri ile sohbet ederken, ASUS'un konusunda uzman ekibi tüm ayarları yapsın ve hemen oynamaya başla. 

Haydi durma! Hemen buradaki form üzerinden yarışmaya katıl ve kazanma şansı yakala. (Katılım tamamen ücretsizdir.) 

• Hll knk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metabolism -- 16 Temmuz 2013; 16:09:15 >
  • önlerden, kazanacak arkadaşa şimdiden hayırlı olsun, katılmayacağım bilgisayarım rahatlıkla yetiyor.
  • Asus'a teşekkür edelim o zaman ve kameraları alalım
  • Çekilişe katılmak istiyorum.
  • Sistemi fakirler grubu elemanlari costurur burayi. Reserved :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geldi sonunda

tahmin ettiğim üzere çok kaliteli bir videodan ziyade senaryonun ön planda olacagı bir yarışma bence, çok fena fikirler gelecektir. mevcut sistem acaba yarışmada ne derece etkili olacak

corsairden ssd ve h100 gelecek nvidiadan bir 680 bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _bluescream_ -- 13 Haziran 2013; 16:49:13 >
  • pc kameram bile yok video çekebileceğim sizcede yeterli bir sebeb değilmi o bilgisayar benim hakkım :D
  • hadi bakalım
  • Yarışmaya Var Mısın? ASUS, 1 Kişiye Rüya Oyun Sistemi Veriyor!
  • abovv katılmamız lazım
  • Kameram bile yok.
  • ilk sayfadan alalım yerimizi
  • Mesut gün geçtikçe avatarındaki elemana benziyosun
  • evde eppek yok asus yemek istiyom
  • Profesyoneler duymasin yazik olur ben daha cok amatör yapimlar bekliyorum
    gülmek garanti olsun fakat ne tür olacagi farketmiyor sanirim.
    ayriyeten Dram ,komedi , ve bol kanli aksiyon bekliyoruz arkadaslar :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi digimon52 -- 13 Haziran 2013; 16:44:16 >
  • Umarım gerçekten itihyacı olan bir arkadaşımıza kazanır ve ona gider bu bilgisayar.Herkese başarılar dilerim.
  • önlerden

sağlam bir prodüksiyon yapalım ozaman
  • İzleyin şimdi şamatayı

bkz. Wolfteam kurtların aşkı büyük olur
  • Verilecek pc'nin özellikleri açıklansa iyi olur.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.