Şimdi Ara

CoPilot GPS nihayet Windows Phone 8 platformunda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Mart ayında ilk olarak lansmanı yapılan Windows Phone 8 için CoPilot GPS uygulaması, nihayet uygulama mağazasında yerini aldı.

Uygulama ülkemizin de olduğu pek çok dünya ülkesinin detaylı sokak haritalarını sunuyor. Uygulama haritaları cihazınıza kaydettiği için çevrimiçi olarak da uygulama kullanılabiliyor. 

Uygulamada birden fazla durak belirleyerek kapıdan kapıya güzergah çizdirebilir, farklı alternatif güzergahlar oluşturabilirsiniz. Uygulama 14 günlük ücretsiz sesli navigasyon ve canlı trafik hizmeti de sunuyor. 

• windows phone mağazası bu aralar çok hareketlendi. Windows phone'da yazılımdaki bazı eksikleri giderirse tam anlamıyla androide rakip olacaktır.

• Kesinlikle çatır çatır uygulama geliyor artık.

• Nokia N8 den sonra çok düşündüm Lumia mı alsam diye sonra çektiğim app sıkıntısı aklıma geldi iPhone aldım Bunları görünce iyi ki de almışım diyorum
  • Nokia N8 de de ömür boyu ücretsiz (internetsiz) Navigasyon var diye aldık ve defalarca kaybolduk.Ve düzgün çalışan hiç bir navigasyon bulamadım. N8 den bahsettiğimi yazdım zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SHERQUAN -- 16 Haziran 2013; 1:45:33 >
  • SHERQUAN kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın telefonunuzu da wp8 de ne işiniz var ozaman.
  • Forumun amacı bu değil mi insanları önceden uyarmak ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SHERQUAN -- 16 Haziran 2013; 1:59:16 >
  • SHERQUAN kullanıcısına yanıt
    Ben sizin daha çok iphone reklamı yaptığınızı görüyorum.
  • rebanuba R kullanıcısına yanıt
    Keşke zamanında birisi bana Nokia N8 i alırken yapsaydı da 1 sene eziyet çekmeseydim
  • Peki gelelim asıl konuya W8 de aplikasyon sıkıntısı çekiyor musunuz çekmiyor musunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SHERQUAN

Peki gelelim asıl konuya W8 de aplikasyon sıkıntısı çekiyor musunuz çekmiyor musunuz ?

uzun bi sure iphone kullanıp lumiaya geçmiş biri olarak uygulama sıkıntısı çekiyorum ama pekte sorun değil , sürekli oyun oynayan vb biri değilim. arayüz stabilite vb iphone'umdan daha iyi. zevk alıyorum kullanırken geçiş sebebim ekranın yetmemesiydi. ne zaman en az 5inch iphone çıkar o zamn geçerim apple'a tekrar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.