Şimdi Ara

Galaxy Mega 6.3 gelecek haftadan itibaren satışa sunulacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
2.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Galaxy Mega 6.3 gelecek haftadan itibaren satışa sunulacak

Samsung'un ekran boyutu açısından en büyük Galaxy akıllı telefonu olan Galaxy Mega 6.3, ülkemizde de nihayet satışa başlıyor.

Galaxy Mega 6.3 büyük ekranına rağmen kullanıcının eline oturacak ve fazlalık hissettirmeyecek şekilde tasarlanmış. Modelin 6.3 inçlik 720p çözünürlükte Super Clear LCD ekran, 1.7GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli işlemci, 1.5GB RAM, 8MP çözünürlükte arka kamera, 16GB depolama kapasitesi, 3200mAh batarya, microSD desteği, WiFi, Bluetooth 4.0, 5. nesil WiFi desteği gibi özelliklerini saymak mümkün.

Samsung yaptığı duyuruda Haziran ayının ikinci yarısında modeli piyasaya süreceklerini açıkladı. Fiyat konusunda henüz bir bilgi verilmezken, model yurtdışında 650 Avro civarında alıcı buluyor.

• Bişey söylemeyeyim diyorum kendimi zor tutuyorum. Ya Bu insanlar niye burda gelmiş 6.3 inçlik cihazı eleştiriyor anlamış değilim. KARDEŞİM adamlar 3 inçten 6 ya kadar telefonları var istediğini seç. Amacın nedir? Kime hizmet edersin? Hadi 6 inçlik ekranı neden full hd değil veya neden işlemci düşük, batarya az dersin, eleştirirsin anlarım. Anlamadığım şey Ben 6 inç. istiyorum adamlar çıkartıyor, sen 4.5 inç kullanmayı tercih ediyorsun e öyle telefonlarıda var, tabletleri var, küçücük çift simli telefonları var. Sorun ne Arkadaşlar çözebilen varmı? Bence olay telefonun büyüklüğü küçüklüğü değil. Bu insanların başka bi amacı var belli ki
  • Yakında cebimizde 102cm TV taşıyacağız bu gidişle =)

• Kullanicinin eline oturacak ve FAZLALIK HISSETTIRMEYECEK mi? Komikmis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • samsung: Biz tablet gibi bişey yaptık ama telefon da edebiliyosun bunla. ismini de galaxy'li bişey koyduk ki belki ismi duyup alanlar olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ciddiyetsiz

samsung: Biz tablet gibi bişey yaptık ama telefon da edebiliyosun bunla. ismini de galaxy'li bişey koyduk ki belki ismi duyup alanlar olur.

+Telefonun markası ne?
    -Galaxy
    +Android dimi o? Ben biliyom onları en iyisiymiş o.

Şahit olduğum konuşmadır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

samsung: Biz tablet gibi bişey yaptık ama telefon da edebiliyosun bunla. ismini de galaxy'li bişey koyduk ki belki ismi duyup alanlar olur.

Zaten tabletlerin çoğunda şebeke desteği var. Samsung baktı huawei ascend mate ile 6 inç kategorisine girdi, hemen oraya da saldırdı.
  • Ben de bu ay hangi telefonu satışa sunacaklarını merak ediyordum.
  • Samsung cerceve tasarımında aştı gerçekten. Htc den de bekliyoruz.

• Samsung Galaxy Mega Note 7 inch
    Samsung Galaxy Mega Active 8.9 inch
    Samsung Galaxy TabletFon 9.1 inch
    Samsung ..............

• Bir tane mantıklı yorum yok arkadaş. Almayın, zorla aldıran mı var? Ben Note 3'ü bekliyorum, ekranı 6" üzeri olursa alacağım, olmasa bunu da düşünebilirim. Yurt dışında küçücük Çin'li kızların bile elinde Note 2 yada daha büyük replikaları var, yurdum delikanlıları her phablet haberinde aynı geyiği yapmaktan bıkmaz..

• quote:

Orijinalden alıntı: sertacarslan

Bir tane mantıklı yorum yok arkadaş. Almayın, zorla aldıran mı var? Ben Note 3'ü bekliyorum, ekranı 6" üzeri olursa alacağım, olmasa bunu da düşünebilirim. Yurt dışında küçücük Çin'li kızların bile elinde Note 2 yada daha büyük replikaları var, yurdum delikanlıları her phablet haberinde aynı geyiği yapmaktan bıkmaz..

Sen eleştiri denen şeyin ne olduğunu biliyor musun?
  • bu telefonun boyuyla dalga geçenler sony undan büyüğünü çıkarınca hayran hayran konuşcak

• Orta segmentte büyük ekranlı telefon isteyen adam gider alır bunu. Küçük istiyorsanız aynı özelliklere sahip kaç tane cihaz var. Nasıl bir cinssiniz anlamıyorum, adamlar dh'de ki 5-10 kişinin isteği için milyon satan telefonu üretmesin mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung.com'da gözüküyor valla.

Yalnız ekran AMOLED değilmiş galiba. Keşke S-Pen'de olsaydı, kocaman ekranda çok rahat çalışılınırdı.
  • bu cihazı almanız için
    sokakta sizi zorla çeviriyorlarsa
    size şantaj yapıyorlarsa
    kaba kuvvet kullanıyorlarsa
    size psikolojik baskı uyguluyorlarsa
    lütfen aşağıdaki numaraları arayınız.

155 polis imdat
    156 jandarma imdat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erci501 -- 13 Haziran 2013; 13:12:02 >
  • Samsung Galaxy Tab P3105 dönme P3100 var elimde 7 inç dışarda kulağıma dayayıp konuştuğumda bana tip tip bakan insanlar var buda herhalde bu sorunu çözmek için çıkarılmış bir model başka açıklaması yok

• Samsung s2 ye kadar çok iyiydi s3 den sonra bozdu, her ne kadar satışları artsada şahsen değerli marka olmakdan çıkmış durumda. Sürekli telefon çıkartıyor hepside aynı tasarımda midem bulandı artık.

iphone'u hiç sevmesemde yılda tek telefon çıkarmasından dolayı onları tebrik ederim.Eminim iphone alanlardın buyuk ksımıda bu yuzden tercih edıyordur.

• galaxy isminden tiksindim yemin ederim.....

• quote:

Orijinalden alıntı: konsolalmayacalisanadam

quote:

+Telefonun markası ne?
    -Galaxy
    +Android dimi o? Ben biliyom onları en iyisiymiş o.

Şahit olduğum konuşmadır.

kimseyi suçlayamayız. herkes teknoloji müptelası, takipçisi değil. eşe dosta sorup alan çok kişi var. samsung'un her yeni çıkardığı cihaza Galaxy demesi de bu yüzden. fotograf makinası da galaxy, tablet de galaxy. sonuçta bir şekilde "iyidir" imajı kazandırdı.
  • Arkadaslar deneyiminize ihtiyacim var.

Anneme tablet alicam da interneti yok evde,

3g li bir table alicam ama 3g deneyimim hic yok tabletlerde

Normal telefon hatti ile calisiyor mu 3g li tabletler

Konturlu hatla mesela,

Degilse ozel kartla calisiyorsa uyelik gerektirmeyen kontorlu 3g hatlari mevcut mu?

Simdiden cevalariniz icin tesekkur ederim,

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.