- x
Ayak kokusuna cozum araniyor
59 Cevap1413 Görüntüleme3 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

444 Mesaj

[4 Kasım 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

13 Haziran 2013; 10:55:09 

Arkadaslar yokmu bi cozumu? Ayakkabi giyince cok terliyor lapitak falan ise yarar mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Starbucksunstari -- 13 Haziran 2013; 11:01:47 >

Im all in
is not the game you play
Go so hard everyday

462 Mesaj
13 Haziran 2013; 10:57:22 

cidden bu aralar hiç görmüyorum forumda. Ayak kokusu nerdesin?

320 Mesaj
13 Haziran 2013; 11:06:09 

quote:

Orijinalden alıntı: agaçe

cidden bu aralar hiç görmüyorum forumda. Ayak kokusu nerdesin?

Ayagini kokla gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Uzaklaştırılmış
9 gün cezanın,
4 gün 16 sa. 8 dk. kadarı kaldı.
13 Haziran 2013; 11:08:15 

Bu mesajda bahsedilenler: @ayak kokusu

164 Mesaj
13 Haziran 2013; 11:08:45 

.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Bu mesajda bahsedilenler: @ayak kokusu, @Starbucksunstari

444 Mesaj

13 Haziran 2013; 11:18:22 

quote:

Orijinalden alıntı: Hard2beat

Ayagini kokla gelir

Im all in
is not the game you play
Go so hard everyday

227 Mesaj
13 Haziran 2013; 11:20:50 

Bilen varsa söylesin la

Cevap Verdiğinizde Lütfen Mesajımı Alıntılayın Kapitalizm gölgesini satamadığı ağacı keser. Bu hesap 2 kişi tarafından kullanılmaktadır.

60 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
BilalGates

[26 Ekim 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

13 Haziran 2013; 11:21:29 

0

Bilal Gates.....

462 Mesaj
13 Haziran 2013; 11:21:43 

quote:

Orijinalden alıntı: Starbucksunstari

öhhöö

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
13 Haziran 2013; 11:22:11 

quote:

Orijinalden alıntı: BilalGates

0

468 Mesaj
13 Haziran 2013; 11:22:57 

Ben de çözüm arıyorum

14 Mesaj
13 Haziran 2013; 11:26:06 

FLO'dan bi sprey almıştım. Gümüş iyonları felan varmış içinde heralde. Ya da öyle bişeydi.

444 Mesaj

13 Haziran 2013; 11:27:12 

quote:

Orijinalden alıntı: Cr4ck

FLO'dan bi sprey almıştım. Gümüş iyonları felan varmış içinde heralde. Ya da öyle bişeydi.

Driclordada aliminyum var galiba oda aliminyum olabilir terlemeyi durdurucu

Im all in
is not the game you play
Go so hard everyday

717 Mesaj
13 Haziran 2013; 11:31:24 

Driclor iyi diyolar , terlemeyi kesiyormuş ayaklardada etkiliymiş ama fiyatı

2796 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Akagami.
13 Haziran 2013; 11:32:26 

Çok terliyosa çözümü yok malesef.Fakat ayakkabıdan ayakkabıya değişiyo.Genelde spor ayakkabı kokutuyo.İçi deri bi ayakkabı giyerseniz fazla kokmaz.

Always Was, Is and Always Shall Be

1700 Mesaj
13 Haziran 2013; 11:47:42 

ayağına kına yak

34 Mesaj
13 Haziran 2013; 12:25:42 

Kestir kurtul derim

It's time for the Lance Vance Dance

255 Mesaj
13 Haziran 2013; 12:58:03 

Kına yak dostum birçok iilacın çaresiz kaldığı koku olaylarında bile %100 etkili

264 Mesaj
13 Haziran 2013; 13:21:25 

terkur veya kursept var, eczanelerden temin edebilirsin. her aksam ayaklarini yika ve parmak aralarina bunlardan birini sur. 1 hafta 10 gune etkiyi goreceksin.

> Ne Mutlu Türküm Diyene <

1 Mesaj
13 Haziran 2013; 13:22:17 

Ayaklarına işe biyerden duymuştum

142 Mesaj
13 Haziran 2013; 13:24:37 

Çözüm :

0

Her ayakkabıya 1 kaşık karbonat yeter. 1-2 hafta sonra kokusu geçtimi bir daha yap. Ucuz zaten

556 Mesaj
13 Haziran 2013; 13:26:06 

0

Bu mesajda bahsedilenler: @BilalGates

444 Mesaj

13 Haziran 2013; 13:32:06 

quote:

Orijinalden alıntı: MoonDeath

Çözüm :

0

Her ayakkabıya 1 kaşık karbonat yeter. 1-2 hafta sonra kokusu geçtimi bir daha yap. Ucuz zaten

Kafami buluyon

Im all in
is not the game you play
Go so hard everyday

74 Mesaj
13 Haziran 2013; 13:49:20 

quote:

Kafami buluyon

büyük ihtimal bende deri ayakkabıma dökmüştüm sonuç olumsuz

Bu dünyanın cefasından sefasına sıra gelmez; gafil olmayın, ilim için çalışın, geçen günler geri gelmez..

138 Mesaj
13 Haziran 2013; 13:50:19 

Starbucks Sun Starı isen al bitane mocha dök ayağına

Bu mesajda bahsedilenler: Starbucksunstari

***Kimse Kendini Akıllı Sanmasın***

1623 Mesaj
13 Haziran 2013; 14:00:53 

tinactin ..

123 Mesaj
13 Haziran 2013; 14:12:45 

"Asit borik"

Netten araştırın. Fazla vaktim olmadığı için uzun uzun yazamıyorum. Müsait olunca detaylı anlatırım.

Kesin çözümdür. Tecrubeyle sabittir.

444 Mesaj

13 Haziran 2013; 14:14:39 

quote:

Orijinalden alıntı: Türk_ay

"Asit borik"

Netten araştırın. Fazla vaktim olmadığı için uzun uzun yazamıyorum. Müsait olunca detaylı anlatırım.

Kesin çözümdür. Tecrubeyle sabittir.

böcek ilacı değilmi bu

Im all in
is not the game you play
Go so hard everyday

123 Mesaj
14 Haziran 2013; 12:39:33 

Böcek ilacımı değil mi orasını bilmiyorum.

Yaklaşık 1 senedir devam eden ayak kokusu problemim vardı ama öyle böyle değil yani. Çok aşırı kokuyordu.

Günde 3 defa yıkamama rağmen bir türlü geçmiyordu.

Ayakkabıdandır vs dediler ama aldığım ayakkabılar hep kaliteli ve mağaza ayakkabısı. Adidas, nike vs.. Hep marka ve orjinal. Sıfır ayakkabı alıyorum ama yine de kokuyordu.

Bir yakınım bana ayrdımcı oldu. Allah razı olsun ondan.

Şimdi ben sizlere vaktimi ayırıp, detaylı açıklama yapıcam. Siz de çözüme ulaşıp bana Allah razı olsun dersiniz inşallah.

Eczaneden "asit borik" alıyorsunuz. Fiyatı 3,5 ile 8 TL arasında değişiyor. (Fiyatı, markasına, kalitesine göre değil, hacmine göre değişiyor. Yani küçük kutudaki 3,5 TL, büyük kutu 8 TL civarı) Ben ne olur ne olmaz, belki yetmez, günlerce uygularım diye büyük olanı aldım fakat küçüğünü alsam da yetecekmiş.)

Sonra aktardan kına alıyorsunuz. Birde kolonya lazım.

Uygulamayı bitirdikten sonra, şu ana kadar giydiğiniz bütün çorapları çöpe atın. Çorap zaten çok pahalı birşey değil. Uygulamayı yaptıktan sonra 1 düzine yeni çorap alın ve artık onları giyin.

Şimdi geçelim uygulamaya.

Çalışan arkadaşların bu işi, hafta sonuna veya ertesi gün izinli olduğu günün akşamına yapması tavsiye edilir.

İmkanı iyi olan arkadaşlar eski ayakkabılarını çöpe atıp, yeni ayakkabı alsınlar. Durumu iyi olmayan arkadaşlar da şu ana kadar giydikleri ayakkabıları makinede güzelce yıkasınlar.

Akşam eve gidince ayak tırnaklaınızı güzelce kesin. Ayaklarınızı sıcak (ılık) sabunlu suyla iyice, güzelce 2 defa yıkayın. Sonra, havluyla duruladıktan sonra bu sefer ayklarımızı kolonya ile güzelce, parmaklarımın aralarına varıncaya kadar yıkıyoruz. İşlem bittikten sonra bir kez daha sıcak (ılık) sabunlu suyla yıkıyoruz. Yine havluyla duruladıktan sonra, ayaklarımıza kına yakıyoruz. Çoraplarımızı giyip uyuyoruz. Sabah uyanınca çorapları çıkarıp, çöpe atıyoruz ve kınalı ayaklarımızı güzelce ılık sabunlu suyla yıkıyoruz.

Kahvaltımızı yapıyoruz, evin içinde halletmemiz gereken ufak tefek işler varsa onları hallediyoruz. Tuvalet ihtiyacımızı vs gideriyoruz. Takriben 2 - 3 saat oyalanıyoruz ki; kınalı ayaklarımız biraz hava alsın.

Şunuda belirteyim arkadaşlar; Bu asit boriğin adı sizi korkutmasın. Yani öyle yakıcı, kavurucu bir madde değil. Bildiğiniz, beyaz toz halinde çamaşır tozu gibi bir madde.

Şimdi asit borik uygulamasına geçeceğiz.

Bu işlem yaklaşık 1 saat felan süreceğinden, canımızın sıkılmaması için; ya pc masasınn yanında, ya TV nin karşısında, ya da laptopla interenete girip, film seyredebileceğimiz bir yer belirliyoruz.

Burası tamamen size kalmış. Yok sıkılmam derseniz balkona geçin işlem süresince dışarıyı seyredin, yada banyoda fayansları da sayabilirsiniz.

Öncelikle iki ayağımızın da yan yana sığabileceği genişlikte bir leğen buluyoruz. İçine ayak bileklerimizin yüksekliği seviyesine varıncaya kadar ılık su dolduruyoruz.

Yaklaışk 1 - 1,5 su bardağı asit borik ilave edip, iyice karıştırıyoruz.

Asit borik çözüldükten sonra; ayaklarımızı son bir kez daha ılık sabunlu suyla yıkayıp, duruladıktan sonra, asit borikli leğenin içine daldırıyoruz ve beklemeye başlıyoruz.

Ayaklarımız asit borikli suyun içindeyken her 10 dakikada bir ayak parmaklarımızın aralarını elimize ovcalıyoruz. Arada bir de ayak parmaklarımızı hareket ettirip, parmaklarımızı birbirine sürttürelim ki ulaşılmayan yer kalmasın. Bir saat bekledikten sonra sudan çıkıp ayaklarımızı yıkıyoruz.

İşlem tamamdır.

Ben tek seansda çözüme ulaştım. 2. ve 3. seansı yapmak size kalmış. Muhetemelen siz de tek seansda çözüme ulaşırsınız. Ulaşamazsanız, her hafta sonu aynı işlemi tekrarlayarak bir kaç seans daha yapabilirsiniz.

Bütün bu işlemlere başlamadan 1 gün önce ayakkabılarımızı yakayıp, kuruladıktan sonra kuruyan ayakkabılarımızın içine birer çorba kaşığı asit boriği serpiştirip, bir gün bekletirsek bu uygulamaların tatminkarlığını biraz daha artırabiliriz. Özellikle burun kısmının iç tarafına biraz daha asit borik serpiştirin. Ve dediğim gibi eski çorapları çöpe atın. Uygulamadan sonra yeni çorap giyin.

Bütün bu işlemlerden sonra 3 gün aynı çorapla gezin, ayaklarınızın kokmadığını göreceksiniz.

Ama, ugulamaları tek tek, adım adım, dediğim gibi, eksiksiz uygulayın.

Uygulamayı yapan arkadaşlar burada sonuçları paylaşırsa, ne kadar çok kişiye ulaşırsa o kadar iyi olur.

Gerekli tüm açıklamayı yaptım. Şayet yine de kafanıza takılan birşeyler olursa sorabilirsiniz.

Cümleten iyi forumlar.

614 Mesaj
14 Haziran 2013; 12:40:55 

quote:

0

Yerlerdeyim ya

ALIGN

83 Mesaj
14 Haziran 2013; 12:42:15 

al şunu kullan kokmaz fiyatı da ucuz

0

Bu mesajda bahsedilenler: @Starbucksunstari

444 Mesaj

14 Haziran 2013; 12:48:51 

quote:

Orijinalden alıntı: Türk_ay

Böcek ilacımı değil mi orasını bilmiyorum.

Yaklaşık 1 senedir devam eden ayak kokusu problemim vardı ama öyle böyle değil yani. Çok aşırı kokuyordu.

Günde 3 defa yıkamama rağmen bir türlü geçmiyordu.

Ayakkabıdandır vs dediler ama aldığım ayakkabılar hep kaliteli ve mağaza ayakkabısı. Adidas, nike vs.. Hep marka ve orjinal. Sıfır ayakkabı alıyorum ama yine de kokuyordu.

Bir yakınım bana ayrdımcı oldu. Allah razı olsun ondan.

Şimdi ben sizlere vaktimi ayırıp, detaylı açıklama yapıcam. Siz de çözüme ulaşıp bana Allah razı olsun dersiniz inşallah.

Eczaneden "asit borik" alıyorsunuz. Fiyatı 3,5 ile 8 TL arasında değişiyor. (Fiyatı, markasına, kalitesine göre değil, hacmine göre değişiyor. Yani küçük kutudaki 3,5 TL, büyük kutu 8 TL civarı) Ben ne olur ne olmaz, belki yetmez, günlerce uygularım diye büyük olanı aldım fakat küçüğünü alsam da yetecekmiş.)

Sonra aktardan kına alıyorsunuz. Birde kolonya lazım.

Uygulamayı bitirdikten sonra, şu ana kadar giydiğiniz bütün çorapları çöpe atın. Çorap zaten çok pahalı birşey değil. Uygulamayı yaptıktan sonra 1 düzine yeni çorap alın ve artık onları giyin.

Şimdi geçelim uygulamaya.

Çalışan arkadaşların bu işi, hafta sonuna veya ertesi gün izinli olduğu günün akşamına yapması tavsiye edilir.

İmkanı iyi olan arkadaşlar eski ayakkabılarını çöpe atıp, yeni ayakkabı alsınlar. Durumu iyi olmayan arkadaşlar da şu ana kadar giydikleri ayakkabıları makinede güzelce yıkasınlar.

Akşam eve gidince ayak tırnaklaınızı güzelce kesin. Ayaklarınızı sıcak (ılık) sabunlu suyla iyice, güzelce 2 defa yıkayın. Sonra, havluyla duruladıktan sonra bu sefer ayklarımızı kolonya ile güzelce, parmaklarımın aralarına varıncaya kadar yıkıyoruz. İşlem bittikten sonra bir kez daha sıcak (ılık) sabunlu suyla yıkıyoruz. Yine havluyla duruladıktan sonra, ayaklarımıza kına yakıyoruz. Çoraplarımızı giyip uyuyoruz. Sabah uyanınca çorapları çıkarıp, çöpe atıyoruz ve kınalı ayaklarımızı güzelce ılık sabunlu suyla yıkıyoruz.

Kahvaltımızı yapıyoruz, evin içinde halletmemiz gereken ufak tefek işler varsa onları hallediyoruz. Tuvalet ihtiyacımızı vs gideriyoruz. Takriben 2 - 3 saat oyalanıyoruz ki; kınalı ayaklarımız biraz hava alsın.

Şunuda belirteyim arkadaşlar; Bu asit boriğin adı sizi korkutmasın. Yani öyle yakıcı, kavurucu bir madde değil. Bildiğiniz, beyaz toz halinde çamaşır tozu gibi bir madde.

Şimdi asit borik uygulamasına geçeceğiz.

Bu işlem yaklaşık 1 saat felan süreceğinden, canımızın sıkılmaması için; ya pc masasınn yanında, ya TV nin karşısında, ya da laptopla interenete girip, film seyredebileceğimiz bir yer belirliyoruz.

Burası tamamen size kalmış. Yok sıkılmam derseniz balkona geçin işlem süresince dışarıyı seyredin, yada banyoda fayansları da sayabilirsiniz.

Öncelikle iki ayağımızın da yan yana sığabileceği genişlikte bir leğen buluyoruz. İçine ayak bileklerimizin yüksekliği seviyesine varıncaya kadar ılık su dolduruyoruz.

Yaklaışk 1 - 1,5 su bardağı asit borik ilave edip, iyice karıştırıyoruz.

Asit borik çözüldükten sonra; ayaklarımızı son bir kez daha ılık sabunlu suyla yıkayıp, duruladıktan sonra, asit borikli leğenin içine daldırıyoruz ve beklemeye başlıyoruz.

Ayaklarımız asit borikli suyun içindeyken her 10 dakikada bir ayak parmaklarımızın aralarını elimize ovcalıyoruz. Arada bir de ayak parmaklarımızı hareket ettirip, parmaklarımızı birbirine sürttürelim ki ulaşılmayan yer kalmasın. Bir saat bekledikten sonra sudan çıkıp ayaklarımızı yıkıyoruz.

İşlem tamamdır.

Ben tek seansda çözüme ulaştım. 2. ve 3. seansı yapmak size kalmış. Muhetemelen siz de tek seansda çözüme ulaşırsınız. Ulaşamazsanız, her hafta sonu aynı işlemi tekrarlayarak bir kaç seans daha yapabilirsiniz.

Bütün bu işlemlere başlamadan 1 gün önce ayakkabılarımızı yakayıp, kuruladıktan sonra kuruyan ayakkabılarımızın içine birer çorba kaşığı asit boriği serpiştirip, bir gün bekletirsek bu uygulamaların tatminkarlığını biraz daha artırabiliriz. Özellikle burun kısmının iç tarafına biraz daha asit borik serpiştirin. Ve dediğim gibi eski çorapları çöpe atın. Uygulamadan sonra yeni çorap giyin.

Bütün bu işlemlerden sonra 3 gün aynı çorapla gezin, ayaklarınızın kokmadığını göreceksiniz.

Ama, ugulamaları tek tek, adım adım, dediğim gibi, eksiksiz uygulayın.

Uygulamayı yapan arkadaşlar burada sonuçları paylaşırsa, ne kadar çok kişiye ulaşırsa o kadar iyi olur.

Gerekli tüm açıklamayı yaptım. Şayet yine de kafanıza takılan birşeyler olursa sorabilirsiniz.

Cümleten iyi forumlar.

Hocam cok zahmetli gibi kina ayakta iz birakiyormu?

Im all in
is not the game you play
Go so hard everyday

387 Mesaj
14 Haziran 2013; 12:51:20 

iğrenç bu devirde daha ayak kokusu sorunu yaşayanlar var

1177 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Barodius
14 Haziran 2013; 12:57:38 

quote:

Orijinalden alıntı: condorn

iğrenç bu devirde daha ayak kokusu sorunu yaşayanlar var

niye sen kız mısın görüşelim mi parçalarınnnn

"There is no greater victory, than to fall from this world a free man."
                                                                                Spartacus

Nice pants, what's the drop rate?

Uzaklaştırılmış
14 Haziran 2013; 12:58:17 

Benim hiç kokmaz çünkü..

444 Mesaj

14 Haziran 2013; 12:59:11 

quote:

Orijinalden alıntı: Barodius

Im all in
is not the game you play
Go so hard everyday

665 Mesaj
14 Haziran 2013; 12:59:56 

parmak aralarına kına yakın. ciddiyim.

Gajeel Redfox

700 Mesaj
14 Haziran 2013; 13:01:05 

quote:

0

futbolun güzel, renkli bazen de şaşırtıcı anları gifootball'da

592 Mesaj
14 Haziran 2013; 13:01:54 

%100 pamuklu çoraplar koku yapmıyo diye biliyorum. adidasın antibakteriyel çorapları var ondan da alabilirsin.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

926 Mesaj
14 Haziran 2013; 13:02:29 

Kökünden kes

Psn İd: exterminaturk
Zotac GTX 660Ti AMP Edition - İntel Core İ7-3770 LGA 1155 - Msi H77MA-G43 Anakart - 4 GB Kingston 1600 MHZ Ram - Thermaltake V3 600 Watt Kasa - Seagate Barracuda 500 Gb Hdd - Philips 221T Lcd Monitör

387 Mesaj
14 Haziran 2013; 13:03:31 

quote:

1.si kızlarda da olur ayak kokusu sorunu.
2.si erkeğim, ama herkesin kokacak diye birşey yok, az dikkat edin bakımınıza be

926 Mesaj
14 Haziran 2013; 13:05:17 

quote:

Orijinalden alıntı: Vash The Stampede

parmak aralarına kına yakın. ciddiyim.

.ötede iyi geliyor mu

Psn İd: exterminaturk
Zotac GTX 660Ti AMP Edition - İntel Core İ7-3770 LGA 1155 - Msi H77MA-G43 Anakart - 4 GB Kingston 1600 MHZ Ram - Thermaltake V3 600 Watt Kasa - Seagate Barracuda 500 Gb Hdd - Philips 221T Lcd Monitör

1177 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Barodius
14 Haziran 2013; 13:08:26 

quote:

2.si erkeğim, ama herkesin kokacak diye birşey yok, az dikkat edin bakımınıza be

erkekler de asıl ayak kokusu olur da bunun için ayrı vücut bakımı yapıyorsan taş fırın erkekliğinde bir sorun var koçum. yanlış anlama ama çok ayrıntılı bakım kremleme olayları ters kaçıyor nedense irrite oluyorum

not: ayak kokusuna iğrençsiniz demen ve çözüm bile sunmadan direk bir kız ne kadar iğrençsiniz yaa pff .s gibi algılamama neden oldu

"There is no greater victory, than to fall from this world a free man."
                                                                                Spartacus

Nice pants, what's the drop rate?

123 Mesaj
14 Haziran 2013; 13:11:16 

quote:

Hocam cok zahmetli gibi kina ayakta iz birakiyormu?

Evet. Kına iz bırakıyor tabiki ama zamanla geçiyor. Zahmetli ama kesin çözüm.

387 Mesaj
14 Haziran 2013; 13:15:18 

quote:

erkekler de asıl ayak kokusu olur da bunun için ayrı vücut bakımı yapıyorsan taş fırın erkekliğinde bir sorun var koçum. yanlış anlama ama çok ayrıntılı bakım kremleme olayları ters kaçıyor nedense irrite oluyorum

not: ayak kokusuna iğrençsiniz demen ve çözüm bile sunmadan direk bir kız ne kadar iğrençsiniz yaa pff .s gibi algılamama neden oldu

çözüm için google'a bakmak yeterliydi, ilacı var, kremi var.
hangi devirdeyiz! koku sorunu mu kalmış.
bu arada Ankaralıymışsın, hıımm, örnek aldığın tipler ankaralı turgut, ankaralı namık, hüseyin kağıt falandır heralde.
bunun üstüne daha konuşmak anlamsız

72 Mesaj
14 Haziran 2013; 13:16:57 

quote:

Bilader mıçmışsın sıvıyorsun. Zaten adam bakımına dikkat etmek amacıyla buraya sormuş nasıl kurtulurum diye. Dikkat etmese zaten konu acmaz buraya. Anlatabildim mi?

387 Mesaj
14 Haziran 2013; 13:22:47 

quote:

Orijinalden alıntı: The Truman Show

Bilader mıçmışsın sıvıyorsun. Zaten adam bakımına dikkat etmek amacıyla buraya sormuş nasıl kurtulurum diye. Dikkat etmese zaten konu acmaz buraya. Anlatabildim mi?

sıvamak isteyen kim? yazmışsam arkasındayım senden mi çekinecem?
"kökünden kes, em onu" gibi saçma sapan cevapların verildiği bir yere konuyu açmak yerine, googleda sayfa sayfa çözümleri var zaten, anlayabildin mi evlat

630 Mesaj
14 Haziran 2013; 13:23:14 

http://urun.gittigidiyo...t-gt-kutusunda-82025988

tanesi 5-6tl civarına geliyor,diğer yöntemlere göre biraz daha pahalı tabii

Gençlik ve sıhhat gaflet verir, dünyayı hoş gösterir ve âhireti unutturur

1446 Mesaj
14 Haziran 2013; 13:27:36 

Sebebi ayak mantarı.Yıkasam bile 2 saat sonra yine kokuyor diyorsunuz işte giydiğiniz çorapların hepsine bulaşmıştır o ayak mantarı.Yıkamak çözüm değil malesef atmak zorundasınız.Yeni çorap al, eskilerini asla giyme birdaha çünkü yıkasanda gitmez o ayak mantarı,ayaklarını düzenli olarak yıka, giydiğin ayakkabılarıda atmak zorundasın onlardada ayak mantarı var.Ve ayakkabını iyi seç garanti veriyorum %100 düzelecek sorunun.Ancak giydiğin çorapların hepsini at bu en önemli nokta.

72 Mesaj
14 Haziran 2013; 13:29:44 

quote:

sıvamak isteyen kim? yazmışsam arkasındayım senden mi çekinecem?
"kökünden kes, em onu" gibi saçma sapan cevapların verildiği bir yere konuyu açmak yerine, googleda sayfa sayfa çözümleri var zaten, anlayabildin mi evlat

Belli ki sen anlamak istemiyorsun çünkü yazdıgımla hiç alakası olmayan şekilde kendini savunmaya çalışmışsın.En iyi sensin bakımlı erkek

Yeniler foruma ayak uydurmaya çalışmayın kendiniz olun.

665 Mesaj
14 Haziran 2013; 13:31:04 

quote:

Orijinalden alıntı: _kertmeyenkele_

.ötede iyi geliyor mu

denemeden bilemezsin

Gajeel Redfox

104 Mesaj
14 Haziran 2013; 13:32:03 

Ben ayakkabının içine pudra atıyorum koku falan pek kalmıyor ama siyah çorapla tercih edilmez.

¨Hasta el final vamos Real!¨

89 Mesaj
14 Haziran 2013; 13:32:40 

uykun fiyatta bi el testeresi alıp, kokan ayağı kesebiliriz....

Muhammet SEYHAN©

365 Mesaj
14 Haziran 2013; 13:34:43 

Ayak kokusu için uygun fiyatla ürün satışımız mevcuttur, isteyenler pm atabilirler yardımcı oluruz.

Uzaklaştırılmış
14 Haziran 2013; 13:37:38 

ayak kokusu konuya bekleniyor

Bu mesajda bahsedilenler: @ayak kokusu

387 Mesaj
14 Haziran 2013; 13:38:29 

quote:

Orijinalden alıntı: The Truman Show

Belli ki sen anlamak istemiyorsun çünkü yazdıgımla hiç alakası olmayan şekilde kendini savunmaya çalışmışsın.En iyi sensin bakımlı erkek

Yeniler foruma ayak uydurmaya çalışmayın kendiniz olun.

he he sensin şampuan
hep öyle olur zaten, yazdığıyla hiç alakası yokmuş, peh