Şimdi Ara

Satılık sıfıra yakın KİNDLE TOUCH

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Merhaba arkadaşlar. 1 sene önce aldığım ve 6ay askerlik süresi boyunca kullanamadığım , kısacası sıfıra yakın Kindle Touch'ımı satıyorum. Ekran koruyucusu sayesinde tek bir çiziği yoktur.Fazla kullanma şansım olmadığı için tıkır tıkır çalışıyor. Fiyat olarak 200TL diyorum. Ankara içi elden teslim edilebilir. Ankara dışında Kargo bana ait, önce havale sonra kargo şeklinde gönderebilirim. alan arkadaşa özel telefonumu vereceğim istediği zaman bana ulaşabilir. Yanında istediği taktirde binlerce türkçe e-bbok yükleyip gönderebilirim. Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KalisXax -- 20 Haziran 2013; 19:49:24 >

• Kargoyu ben karşılıyorum arkadaşlar, 200 TL Ankara içi elden teslim edilir. İstenilirse başka platformdan da satış yapılabilir. Tamamen sizin tercihiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KalisXax -- 15 Haziran 2013; 0:08:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KalisXax

Kargoyu ben karşılıyorum arkadaşlar, 200 TL Ankara içi elden teslim edilir. İstenilirse başka platformdan da satış yapılabilir. Tamamen sizin tercihiniz.

PM
  • tibuk kullanıcısına yanıt
    özel mesajlarına bakınız lütfen :)
  • cihazın satışı yapıldı mı?
  • Cihaz satılmıştır arkadaşlar...teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.