Şimdi Ara

TITANFALL™ (2014) [ANA KONU] (106. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.374
Cevap
20
Favori
83.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 750ti ile 4aa dan fazla açarsan 30 un altına düşersin. Ben de 2 gündür oynuyorum. Biraz oc li 7850 ile yüksek detay 4AA da 40-50 civarı oluyor. Ama yırtılmalar biraz rahatsız edici. vsync Kapatıyorum yırtılma oluyor. Açıyorum shuttering oluyor

Bir de sanki çabuk sıkılacakmışım gibi geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

750ti ile 4aa dan fazla açarsan 30 un altına düşersin. Ben de 2 gündür oynuyorum. Biraz oc li 7850 ile yüksek detay 4AA da 40-50 civarı oluyor. Ama yırtılmalar biraz rahatsız edici. vsync Kapatıyorum yırtılma oluyor. Açıyorum shuttering oluyor

Bir de sanki çabuk sıkılacakmışım gibi geldi

Ben laptop aldikdan sonra alicamda oyunu en ucuz nerede satiliyor suan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu ismin yanında ki g1 g2 falan onlar ne ? bir de nasıl artıyor o biraz araştırdımda pek anlamadım
  • NaChAkAl N kullanıcısına yanıt
    generation , her lvl 50 e geldiğinizde , o generation gerekli tüm challangelarını bitirdiyseniz bir sonrakine atlıyorsunuz. toplam 10 tane var
  • Arkadaşlar Oyun zevklimi multiplayerı?Orıgınde var ındırmeyı dusunuyorum:)
  • burn kartların özelliklerini nerden bulabilirim
  • 5 $ almadığıma pişman olimmiii
  • bende 1 haftadır deli gibi oynuyorum oyunu. baya hoşuma gitti.
    ama... o aimbotlu pistolu kullananlar yokmu... kanser ettiler beni. yahu tamam kullanmasınlar demiyorum. hobi olarak yine kullansınlar. ama başka silahlarda var oyunda onları da kullansınlar.
    her 10 kişiden 11 i bu silahı kullanıyor. böyle bişey olabilir mi? yeter yahu YETHEER!!
  • Oyun simgesine çift tıklıyorum ama hiç bir şey olmuyor bunun çözümünü bilen var mı 50 saattir araştırıyorum bi şey bulamadım...

Edit sorunu çözüm eğer bu sorunla karşılaşan arkadaşlar var sa Directx repair 3.0 indirip repaire basınca düzeliyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xfzet -- 14 Aralık 2014; 20:18:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: nofear72

5 $ almadığıma pişman olimmiii

Ben oldum açıkçası
  • Anlık takılma sorunları yaşayan varmı arkadaşlar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GENERAL006 -- 15 Aralık 2014; 13:08:02 >
  • GENERAL006 kullanıcısına yanıt
    Evet bende dün aldım oyunu ve dediğiniz problemi yaşıyorum arıyorum çözümünü ama bulamadım.Sizde bir gelişme var mı??
  • quote:

Orijinalden alıntı: GENERAL006

Anlık takılma sorunları yaşayan varmı arkadaşlar ?

bir kere yaşadım o sorunu kendiliğinden düzeldi.
  • Bende de şuan geçti arkadaşlar oyunu bir kere repair yaptım sadece.
  • GENERAL006 kullanıcısına yanıt
    Ben repair yapmama rağmen geçmedi ancak en son driver ı silip bir önceki driver ı yükledim şu an da bir sorun yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nofear72

5 $ almadığıma pişman olimmiii

5$ nerde ve zaman oldu hocam ? haberim olsaydı kesin alırdım
  • beyler ben 50 lw oldumda g 2 ye nasıl geçicez biri detaylı bir şekilde anlatabilirmi şimdiden çok teşekkürler.
  • redClif kullanıcısına yanıt
    http://titanfall.gamepedia.com/Regeneration

ingilizce yoksa;

her generation'ın , regen requirements menüsü altında tamamlaman gereken görevleri var (şu silahla şu kadar titan patlat, şunla şu kadar adam öldür vs.)

o sayıları tamamladığında ve lvl 50 oldugunda bir sonrakine atlayabilirsin. her generation'ın farklı görevleri var.
  • arkadaşlar bugün titanfall oynadığımda ilginç bir sorunla karşılaştım oyunu oynarken ranked puanları topluyorum ama oyun bittikten sonra score tabelasının ordaki ranked kısmında aldığım puanlar gözükmüyor sadece 1.kutunun sonuna kadar geliyo okadar hiçbir kutu dolmuyor ama ben oyunda 4-5 kutu doldurmuş oluyorum sizce neden kaynaklanıyor olabilir?
  • get 5 critical hits with the charge rifle

bu challenge i nasıl ve hangi silahla tamamlayacağız?
  • 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.