Şimdi Ara

TITANFALL™ (2014) [ANA KONU] (73. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.375
Cevap
20
Favori
83.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Titanfall oynayan herkesi bekliyoruz
    http://forum.donanimhaber.com/m_89241590/f_//tm.htm#89842591
  • quote:

Orijinalden alıntı: pyrotoxin

Hilecilere karsi aldiklari yontem cok iyiymis
    http://oyungezer.com.tr/haber/36899-titanfall-komik-hile-onlemi

Güzel yapmışlar.Aynısı bf4 içinde isterük

• Windows Version: Microsoft Windows 7 Home Premium Edition Service Pack 1 (build 7601), 64-bit

Processor: Intel(R) Core(TM) i5 CPU M 460 @ 2.53GHz

Graphics Card: ATI Mobility Radeon HD 5470

Total RAM: 3 GB

Arkadaşlar oyun laptop'uma çalışırmı almayı düşünüyorumda eğer çalışmaz ise bayağı moralim bozulur
  • dün aldım 50gb indirdim, hangi mod daha kalabalık
  • Beyler şimdi oyunu en ucuz nerden alabiliriz ? Türk sitelerinden bahsediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aeneass

Beyler şimdi oyunu en ucuz nerden alabiliriz ? Türk sitelerinden bahsediyorum.

Gamer markette ve playstore da 108 tl daha ucuzunu bulamadim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.FranzZ

quote:

Gamer markette ve playstore da 108 tl daha ucuzunu bulamadim

Rus key satan sitelerde daha ucuz.
  • Arkadaşlar alan var mı nasıl oyun.bi kaç siteye baktım season pass ile GameKeyStore de 150 TL yi geçmiyor.bugün ordan alışveriş yaptım ininal kart ile tek sıkıntı biraz geç geliyor cd key. birde Fast2play diye bir site var ordada 2 si 54 Euro buda hemen hemen 164 TL yapar.
  • attrition baya kalabalık. hiç adam sorunu gormedim şimdiye kadar orda.
  • hala kararsızım bu oyun için.. O para ya değer mi acaba?
  • quote:

Gamekeystore a bakabılırsınız ben oradan almıştım..http://www.gamekeystore.net/store/index.php?route=common/home bu sitede 78 TL
  • Arkadaşlar nedir yorumlarınız ? Betasını oynamıştım kısa süre. O kısa süredeki heyecanı uzun zamana da yayabiliyor mu oyun ? Sonuçta ucuz bir oyun değil çok kararsızım alıp almamak konusunda. Ama şu sıralar bir oyun bulmam lazım .
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

Arkadaşlar nedir yorumlarınız ? Betasını oynamıştım kısa süre. O kısa süredeki heyecanı uzun zamana da yayabiliyor mu oyun ? Sonuçta ucuz bir oyun değil çok kararsızım alıp almamak konusunda. Ama şu sıralar bir oyun bulmam lazım .

Sıkıyor zamanla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sozar35

quote:

Gamekeystore a bakabılırsınız ben oradan almıştım..http://www.gamekeystore.net/store/index.php?route=common/home bu sitede 78 TL

Key hemen geliyor mu peki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun çok saglam mutlaka alın beyler.
  • Geçe haftaya kadar sorunsuz oynadığım oyun şimdi deli gibi kasıyor . Anlam veremiyorum . 1 hafta boyunca oynamadım oyunu patch gelmemiş birşey olmamış ama oyuna girince deli gibi bir takılma mevcut
  • Oyunu tavsiye ederim fiyatı biraz pahalı ama g2 40 levelim bir damla sıkılma olmadı şahsen çok zevkli oyun herhangi bir sorunu ve dengesizliği yok oyun içindede. Yeni modlar ve dlc lerde gelecek kolay kolay sıkmayacak bir oyun tabi kişinin zevkine görede farklılık gösterebilir bu durum ben hala CoD 4 bile oynayan biriyim. Örneğin Bf4'ten çabuk sıkıldım silahların hepsi açılınca bir anda soğumuştum oyundan ama Titanfall da regeneration sistemi dinamik tutuyor oyuna bağlıyor insanı oynanışta güzel olunca herhangi bir sıkılma olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sh4dy_081991 -- 30 Mart 2014; 19:43:53 >
  • Arkadaşlar merhaba,

-Oyunun Rus keyini aldıktan sonra her hangi bir sıkıntı yaşar mıyız ?

-Dili İngilizceye çevirip Origin'in dosyalara müdahale etmemesini sağlamak biraz uğraştıracak sanırsam ?

-Onun haricinde key'i alıp direk her hangi bir şey yapmadan Origin'den redeem edince yükleyecektir öyle değil mi ? Öyle "bu rus keyi" falan deme problemi var mı ?

-Son olarak; beraber oynamayı en son isteyeceğim insanlardır ruslar ... Hile, makro gırla ... Rus menşeli keyler yüzünden sadece Ruslara yada Rusya'ya atanmış serverlar da oynamıyoruzdur umarım ?

Bu soruların cevabını aldığım gibi oyuna yapışacağım... Yardımcı olabilecek olan arkadaşlara şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tamererr -- 31 Mart 2014; 9:03:59 >
  • tamererr kullanıcısına yanıt
    - Rus key konusunda bir bilgim yok alan arkadaşlar vardır elbet.
    - Key alıp redeem edince yükleniyor evet.
    - Key'e göre bölge kısıtlaması yok avrupadaki 2 serverdan istediğinizi seçip giriyorsunuz oyun içi menüden.

Not:Rus key yerine Origin Meksika'dan alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HapLoo -- 31 Mart 2014; 14:56:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HapLoo

- Rus key konusunda bir bilgim yok alan arkadaşlar vardır elbet.
    - Key alıp redeem edince yükleniyor evet.
    - Key'e göre bölge kısıtlaması yok avrupadaki 2 serverdan istediğinizi seçip giriyorsunuz oyun içi menüden.

Not:Rus key yerine Origin Meksika'dan alabilirsiniz.

Öncelikle cevabınız için çok teşekkür ederim.

Oyun Meksika Origin'de ne kadara tekabül ediyor acaba ? G2A'dan şu anda 65-66 tl civarı alabilmek mümkün çünkü Rus keyi ... Ben ve benim gibi bir çok arkadaş sırf bu sebeple yöneliyor oralara.
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.