16 Kilo verdim :) ( SS'li) (27 KG OLDU) Güncelleme
310 Cevap13455 Görüntüleme73 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: <<     1 2 3 4 [6]
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

182 Mesaj
17 Kasım 2013; 23:36:04 

quote:

Orijinalden alıntı: dimitradon

beyler iradenize sahip çıktıktan sonra gerisi cok kolay bende 123 kilodan 88e düştüm 4 ayda

yuh ya 3 aydır spor yapıyorm normal yediğimin 3te1ini yiyiorum verdiğim kilo 6-7

umarım verdiğn kiloları geri almazsın hocam çok iyi zayıflamışsın

. . .
Bi ben çarparım bide C#'ar
. . .

387 Mesaj
18 Kasım 2013; 11:13:03 

quote:

Orijinalden alıntı: Darkdexterness

hocam öncelikle tebrik ediyorum yazını bir gün detaylı bir biçimde okuyacağım azmin için tebrik ediyorum , 27 kg vermişsin büyük başarı bişey sorucam bende bu kiloyu kaç ayda verdin ? Birde sporla destekledinmi rejimi ? Mesela 1 saatlik yürüyüş koşma falan ? (Gerçi konuda yazdınmnı bilmiyorum ama) Birde bir soru daha duraksama döneminde nasıl bir yol izledin ?

Öncelikle tebrik eden tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim. inanin bu mesajları görmek daha da iyi hissettiriyor.

Sorunuza gelicek olursam,

Duraklama dönemi zor geçmedi değil. diyetimden hiç bir zaman ödün vermedim. sürekli bağlı kaldım. 85-87 kg civarına düştüğümde bisiklete başladım.
Antreman için caddebostana iniyordum. çamlıcadan. Libadiye yokuşunu 5-6 kere mola ile 9-10kmh ortalama ile çıkıyordum. o bile bana azmettirdi daha çok kilo vermemi.

spor desteği olmadan sadece kilo veriyorsunuz. ama spor desteği alırsanız vucudunuz sıkılaşıyor. deri sarkmaları çok olmasada vardı. ama suan gerçekten iyi duruyor vucudum.

istediğim YOL bisikletine biniyorum. Turlarım 50-60 km civarına çıktı bisiklet 2 günde bir. Kondisyon arttı. Libadiyede molayı geçtim evden çıkıp 50km yi bitirdikten sonra bile
libadiye yokuşunda 18-20kmh'nin altına düşürmüyorum hızımı.

Bisiklet özellikle bel bölgesinde incelme çok fazla oldu.

Üzücü olan durum ise Kız arkadaşım ile ayrıldık. bu kilo verme sebepleri yüzünden filan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi husegundogdu -- 18 Kasım 2013; 11:15:50 >

Bu mesajda bahsedilenler: @gol mü ofsayt, @EyesOnYou-TR, @YamukPena Bu mesaja 1 cevap geldi.

2500 Liter , 180 HP 401 Torque Nissan Skystar

387 Mesaj
18 Kasım 2013; 11:25:50 

Merak eden arkadaşlar için,

Kilom 81-84 KG arası oynuyor, daha veremiyorum kilo, hacimlenmeye başladım spor yüzünden, bacaklar davul gibi oldu bu arada 1 resim atiyim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi husegundogdu -- 18 Kasım 2013; 11:27:00 >

1160 Mesaj
18 Kasım 2013; 14:29:02 

quote:

Orijinalden alıntı: husegundogdu

quote:

Orijinalden alıntı: Darkdexterness

hocam öncelikle tebrik ediyorum yazını bir gün detaylı bir biçimde okuyacağım azmin için tebrik ediyorum , 27 kg vermişsin büyük başarı bişey sorucam bende bu kiloyu kaç ayda verdin ? Birde sporla destekledinmi rejimi ? Mesela 1 saatlik yürüyüş koşma falan ? (Gerçi konuda yazdınmnı bilmiyorum ama) Birde bir soru daha duraksama döneminde nasıl bir yol izledin ?

Öncelikle tebrik eden tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim. inanin bu mesajları görmek daha da iyi hissettiriyor.

Sorunuza gelicek olursam,

Duraklama dönemi zor geçmedi değil. diyetimden hiç bir zaman ödün vermedim. sürekli bağlı kaldım. 85-87 kg civarına düştüğümde bisiklete başladım.
Antreman için caddebostana iniyordum. çamlıcadan. Libadiye yokuşunu 5-6 kere mola ile 9-10kmh ortalama ile çıkıyordum. o bile bana azmettirdi daha çok kilo vermemi.

spor desteği olmadan sadece kilo veriyorsunuz. ama spor desteği alırsanız vucudunuz sıkılaşıyor. deri sarkmaları çok olmasada vardı. ama suan gerçekten iyi duruyor vucudum.

istediğim YOL bisikletine biniyorum. Turlarım 50-60 km civarına çıktı bisiklet 2 günde bir. Kondisyon arttı. Libadiyede molayı geçtim evden çıkıp 50km yi bitirdikten sonra bile
libadiye yokuşunda 18-20kmh'nin altına düşürmüyorum hızımı.

Bisiklet özellikle bel bölgesinde incelme çok fazla oldu.

Üzücü olan durum ise Kız arkadaşım ile ayrıldık. bu kilo verme sebepleri yüzünden filan.

Gerçekten büyük değişim olmuş aslında aşk hayatında zayıflama anlamında tam tersi olur ama hayırlısı olsun diyelim

Cevaplarınız için teşekkürler

215 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
xxAnatoSxx
18 Kasım 2013; 14:43:38 

Helal olsun

562 Mesaj
18 Kasım 2013; 14:53:23 

No pain no gain devam rocky

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

506 Mesaj

[25 Nisan 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

18 Kasım 2013; 14:57:22 

Spor yapmadan kilo verilebilir mi?

Your signature is against the rules. || Click to read the signature rules you need to obey.

387 Mesaj
18 Kasım 2013; 16:35:49 

quote:

Orijinalden alıntı: Chucky Pancamo

Spor yapmadan kilo verilebilir mi?

Diyetle rahatlıkla Kilo verebilirsiniz ama, tekrar kilo alırsınız. bunu yaşadım

200 Mesaj

[20 Nisan 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

12 Ocak 2014; 11:49:04 

ibretlik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

liberté, égalité, fraternité.
liberty, equality, fraternity.
özgürlük, eşitlik, kardeşlik.

59 Mesaj
12 Ocak 2014; 12:51:58 

Öncelikle tebrikler yaşım 16 ve 80 kiloyum bende zayıflamak istiyorum fakat sizin diyet listenize yapamam okulda öğle arasında nasıl yapıcağım ki arkadaşlar sürekli döner filan yer haliyle bende alıyorum aslında arkadaşlara söylüyorum zayıflıcam filan diye gerek yok sen şişman değilsin filan diyolar ben şimdi zayıflıyımmı? body bulding mi yapayım?

"God created man, Sam Colt made them equal."

0 Mesaj
16 Ocak 2014; 1:21:38 

hocam bende 112,5 kiloydum yazın şuan da ise 92 kiloyum . ama tabikii de daha vericem hedefim 75 kilo olmak insan hedefe yaklaştıkça kilo vermek zorlaşıyor gerçekten . psikolojik olarak şuan kendimi 90 kilo hissediyorum 2 kilo ne ki diyorum hayalim yaza fit girmek Allahın izniyle son 17 kilom kaldı verebilirmiyim sizce? 75 e düşmek en büyük hayalim gece gündüz bunu düşünüyorum.

Sayfa:   <<     1 2 3 4 [6]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » 16 Kilo verdim :) ( SS'li) (27 KG OLDU) Güncelleme
Sayfa: <<     1 2 3 4 [6]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.125