16 Kilo verdim :) ( SS'li) (27 KG OLDU) Güncelleme
429 Cevap18595 Görüntüleme126 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<     1 2 3 4 [6] 8      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

190 Mesaj
17 Kasım 2013; 23:36:04 

quote:

Orijinalden alıntı: dimitradon

beyler iradenize sahip çıktıktan sonra gerisi cok kolay bende 123 kilodan 88e düştüm 4 ayda

yuh ya 3 aydır spor yapıyorm normal yediğimin 3te1ini yiyiorum verdiğim kilo 6-7

umarım verdiğn kiloları geri almazsın hocam çok iyi zayıflamışsın

. . .
Bi ben çarparım bide C#'ar
. . .

396 Mesaj
18 Kasım 2013; 11:13:03 

quote:

Orijinalden alıntı: Darkdexterness

hocam öncelikle tebrik ediyorum yazını bir gün detaylı bir biçimde okuyacağım azmin için tebrik ediyorum , 27 kg vermişsin büyük başarı bişey sorucam bende bu kiloyu kaç ayda verdin ? Birde sporla destekledinmi rejimi ? Mesela 1 saatlik yürüyüş koşma falan ? (Gerçi konuda yazdınmnı bilmiyorum ama) Birde bir soru daha duraksama döneminde nasıl bir yol izledin ?

Öncelikle tebrik eden tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim. inanin bu mesajları görmek daha da iyi hissettiriyor.

Sorunuza gelicek olursam,

Duraklama dönemi zor geçmedi değil. diyetimden hiç bir zaman ödün vermedim. sürekli bağlı kaldım. 85-87 kg civarına düştüğümde bisiklete başladım.
Antreman için caddebostana iniyordum. çamlıcadan. Libadiye yokuşunu 5-6 kere mola ile 9-10kmh ortalama ile çıkıyordum. o bile bana azmettirdi daha çok kilo vermemi.

spor desteği olmadan sadece kilo veriyorsunuz. ama spor desteği alırsanız vucudunuz sıkılaşıyor. deri sarkmaları çok olmasada vardı. ama suan gerçekten iyi duruyor vucudum.

istediğim YOL bisikletine biniyorum. Turlarım 50-60 km civarına çıktı bisiklet 2 günde bir. Kondisyon arttı. Libadiyede molayı geçtim evden çıkıp 50km yi bitirdikten sonra bile
libadiye yokuşunda 18-20kmh'nin altına düşürmüyorum hızımı.

Bisiklet özellikle bel bölgesinde incelme çok fazla oldu.

Üzücü olan durum ise Kız arkadaşım ile ayrıldık. bu kilo verme sebepleri yüzünden filan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi husegundogdu -- 18 Kasım 2013; 11:15:50 >

Bu mesajda bahsedilenler: @gol mü ofsayt, @EyesOnYou-TR, @YamukPena Bu mesaja 1 cevap geldi.

2500 Liter , 180 HP 401 Torque Nissan Skystar

396 Mesaj
18 Kasım 2013; 11:25:50 

Merak eden arkadaşlar için,

Kilom 81-84 KG arası oynuyor, daha veremiyorum kilo, hacimlenmeye başladım spor yüzünden, bacaklar davul gibi oldu bu arada 1 resim atiyim :)

0
0

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi husegundogdu -- 18 Kasım 2013; 11:27:00 >

1232 Mesaj
18 Kasım 2013; 14:29:02 

quote:

Orijinalden alıntı: husegundogdu

Öncelikle tebrik eden tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim. inanin bu mesajları görmek daha da iyi hissettiriyor.

Sorunuza gelicek olursam,

Duraklama dönemi zor geçmedi değil. diyetimden hiç bir zaman ödün vermedim. sürekli bağlı kaldım. 85-87 kg civarına düştüğümde bisiklete başladım.
Antreman için caddebostana iniyordum. çamlıcadan. Libadiye yokuşunu 5-6 kere mola ile 9-10kmh ortalama ile çıkıyordum. o bile bana azmettirdi daha çok kilo vermemi.

spor desteği olmadan sadece kilo veriyorsunuz. ama spor desteği alırsanız vucudunuz sıkılaşıyor. deri sarkmaları çok olmasada vardı. ama suan gerçekten iyi duruyor vucudum.

istediğim YOL bisikletine biniyorum. Turlarım 50-60 km civarına çıktı bisiklet 2 günde bir. Kondisyon arttı. Libadiyede molayı geçtim evden çıkıp 50km yi bitirdikten sonra bile
libadiye yokuşunda 18-20kmh'nin altına düşürmüyorum hızımı.

Bisiklet özellikle bel bölgesinde incelme çok fazla oldu.

Üzücü olan durum ise Kız arkadaşım ile ayrıldık. bu kilo verme sebepleri yüzünden filan.

Gerçekten büyük değişim olmuş aslında aşk hayatında zayıflama anlamında tam tersi olur ama hayırlısı olsun diyelim

Cevaplarınız için teşekkürler

233 Mesaj
18 Kasım 2013; 14:43:38 

Helal olsun

665 Mesaj
18 Kasım 2013; 14:53:23 

No pain no gain devam rocky

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
18 Kasım 2013; 14:57:22 

Spor yapmadan kilo verilebilir mi?

396 Mesaj
18 Kasım 2013; 16:35:49 

quote:

Orijinalden alıntı: Chucky Pancamo

Spor yapmadan kilo verilebilir mi?

Diyetle rahatlıkla Kilo verebilirsiniz ama, tekrar kilo alırsınız. bunu yaşadım

340 Mesaj
12 Ocak 2014; 11:49:04 

ibretlik.

liberté, égalité, fraternité.
liberty, equality, fraternity.
özgürlük, eşitlik, kardeşlik.

62 Mesaj
12 Ocak 2014; 12:51:58 

Öncelikle tebrikler yaşım 16 ve 80 kiloyum bende zayıflamak istiyorum fakat sizin diyet listenize yapamam okulda öğle arasında nasıl yapıcağım ki arkadaşlar sürekli döner filan yer haliyle bende alıyorum aslında arkadaşlara söylüyorum zayıflıcam filan diye gerek yok sen şişman değilsin filan diyolar ben şimdi zayıflıyımmı? body bulding mi yapayım?

"God created man, Sam Colt made them equal."

0 Mesaj
16 Ocak 2014; 1:21:38 

hocam bende 112,5 kiloydum yazın şuan da ise 92 kiloyum . ama tabikii de daha vericem hedefim 75 kilo olmak insan hedefe yaklaştıkça kilo vermek zorlaşıyor gerçekten . psikolojik olarak şuan kendimi 90 kilo hissediyorum 2 kilo ne ki diyorum hayalim yaza fit girmek Allahın izniyle son 17 kilom kaldı verebilirmiyim sizce? 75 e düşmek en büyük hayalim gece gündüz bunu düşünüyorum.

210 Mesaj
22 Nisan 2014; 23:36:12 

Hocam öncelikle çooook tebrik ediyorum.Dünya üzerindeki insanların %1 inin yapabileceği birşeyi başardın.Kendinle gurur duymalısın.

Bende senin başladığın kiloya yakın kiloda diyete başladım.Senin gibi kararlıydım.Şükür, hala aynı kararlılıktayım.9 haftada 102.5 kg den 86.4 kg ye indim.Yani yaklasık 9 haftada 17kg verdim ve vermeyede devam edicem. Buda benim konum:
http://forum.donanimhab...903/f_//tm.htm#88549903

Boyunuz kaç acaba?
Birde obezken ve şuanki psikolojinizi,özgüveninizi kıyaslarmsıınız.Obezken(kiloluyken,şişmanken) sosyal fobi gibi psikolojik hastalık belirtileriniz varmıydi.Varsa geçtimi.Bu konunun üzerine biraz eğilirseniz çok sevinirim.

@husegundogdu

Bu mesajda bahsedilenler: @husegundogdu Bu mesaja 1 cevap geldi.

396 Mesaj
23 Nisan 2014; 23:09:41 

quote:

Orijinalden alıntı: AshtonKutcher

Hocam öncelikle çooook tebrik ediyorum.Dünya üzerindeki insanların %1 inin yapabileceği birşeyi başardın.Kendinle gurur duymalısın.

Bende senin başladığın kiloya yakın kiloda diyete başladım.Senin gibi kararlıydım.Şükür, hala aynı kararlılıktayım.9 haftada 102.5 kg den 86.4 kg ye indim.Yani yaklasık 9 haftada 17kg verdim ve vermeyede devam edicem. Buda benim konum:
http://forum.donanimhab...903/f_//tm.htm#88549903

Boyunuz kaç acaba?
Birde obezken ve şuanki psikolojinizi,özgüveninizi kıyaslarmsıınız.Obezken(kiloluyken,şişmanken) sosyal fobi gibi psikolojik hastalık belirtileriniz varmıydi.Varsa geçtimi.Bu konunun üzerine biraz eğilirseniz çok sevinirim.

@husegundogdu

Hocam, Süpersiniz. Konunuzu inceleyeceğim

Bisiklete devam :)
Haftalık 200KM'den aşağı düşmüyor bisiklet sürüşlerim.
geçen hafta abarttım biraz 500KM yi 8 güne devirdim.

Şuan için KG artışım oldu. ama spor ile alakalı

Alttaki resim anlatabilir olayımı

1

Sorunuza gelicek olursak,

Hocam kesinlikle çok büyük fark var. Rahat yürüyemiyordum toplum içinde. sürekli tshirtimi çekiştirmeler. kambur durmalar.
otobüste birinin yanına oturamamak filan çok kötüydü. sıcakta sürekli çok terlemek olsun. Doğru düzgün kıyafet giyememek bulamamak.
Hatırlayınca bi kötü oldum harbi

Öncelikle etrafa nasıl görünüyorum diye çok düşünürdüm. Kıyafetlerim en bol olurdu. Şuan tayt giyiyorum ( BisikletSporu) Yanlış anlaşılmasın
Misafirliklerde, sürekli bu nekadar yer diye bakıcaklarını düşünüyordum. şuan için öyle bir sorunumda kalmadı.

KG vermekle, gerçekten yapabileceğim en iyi şeyi yaptım gibi hocam

4533 Mesaj
23 Nisan 2014; 23:20:43 

usta sağlam üstbacak yapmışsın. squat yapıyor musun?

396 Mesaj
23 Nisan 2014; 23:31:35 

quote:

Orijinalden alıntı: Kürşat.

usta sağlam üstbacak yapmışsın. squat yapıyor musun?

Hocam sadece ısınma hareketleri sırasında,

Başlangıçlarım 5 dakika normal 5 dakika yüksek kadans olarak yapıyorum.
Isınma gerçekleşince 20 dakika Yüksek Kadans, 10 dakika normal olarak gidiyorum.

Onun dışında bacaklar için ekstra bir spor yapmıyorum

397 Mesaj
23 Nisan 2014; 23:31:41 

Quadriceplerin hepsi var mı ?

1047 Mesaj
23 Nisan 2014; 23:36:06 

Hela olsun hocam azimin elinden birsey kacmiyor

Uzaklaştırılmış

[27 Temmuz 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

23 Nisan 2014; 23:36:29 

Arkadaş hiçbir zaman gerçek anlamda kilolu değilmiş ki, fazlalıkları varmış sadece. Yoksa 27 kg dediğin çok bir şey değil bence. (En azından bana göre çok değil)

Bu arada sosyal hayata karışmış, bence en büyük fark buradan geliyor. Yoksa büyük bir değişim yok.

Edit: Resimlere bir daha baktım da, 27 kg nasıl bu kadar fark yaratıyor diye hayretlere düştüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Engineering Student -- 23 Nisan 2014; 23:38:18 >

396 Mesaj
23 Nisan 2014; 23:38:03 

quote:

Orijinalden alıntı: Xapheon

Quadriceplerin hepsi var mı ?

haha

Hocam VL-VM mevcut ama VI dedikleri yani ortadaki çok hafif belli oluyor.
zannediyorsam o kas bisikletle çalışmıyor yada çalıştıramıyorum

2028 Mesaj
23 Nisan 2014; 23:45:36 

Bacakların çok iyi, benimde tam tersi forumda kilo almakla ilgili konu açmıştım. 19 kilo almıştım (62-81) yardımcı olmak için arkadaşlara.

Bacaklarımı hala bu şekilde kaslandıramadım, oldukça da zorluyorum ama genetik el vermiyor diyebilirim bide boyumun 1.94 olması uzun kas kütlelerine sahip olmam iyice işimi zorlaştırıyor. Açıkcası bacak için bisiklet alıp, bende sürekli sürmeyi düşünüyorum.

Tebrik ederim azminizden dolayı.

396 Mesaj
23 Nisan 2014; 23:45:43 

quote:

Orijinalden alıntı: Engineering Student

Arkadaş hiçbir zaman gerçek anlamda kilolu değilmiş ki, fazlalıkları varmış sadece. Yoksa 27 kg dediğin çok bir şey değil bence. (En azından bana göre çok değil)

Bu arada sosyal hayata karışmış, bence en büyük fark buradan geliyor. Yoksa büyük bir değişim yok.

Edit: Resimlere bir daha baktım da, 27 kg nasıl bu kadar fark yaratıyor diye hayretlere düştüm.

hahaha

Teşekkürler Valla resimlere bakınca ben bumuydum diyorum
. fazlalıktan gerçekten fazlası vardı.

Uzaklaştırılmış
7 gün cezanın,
6 gün 12 sa. 31 dk. kadarı kaldı.
23 Nisan 2014; 23:46:32 

helal olsun favorilere ekledim

396 Mesaj
23 Nisan 2014; 23:52:59 

quote:

Orijinalden alıntı: Pink Floyd

Bacakların çok iyi, benimde tam tersi forumda kilo almakla ilgili konu açmıştım. 19 kilo almıştım (62-81) yardımcı olmak için arkadaşlara.

Bacaklarımı hala bu şekilde kaslandıramadım, oldukça da zorluyorum ama genetik el vermiyor diyebilirim bide boyumun 1.94 olması uzun kas kütlelerine sahip olmam iyice işimi zorlaştırıyor. Açıkcası bacak için bisiklet alıp, bende sürekli sürmeyi düşünüyorum.

Tebrik ederim azminizden dolayı.

Hocam, Öncelikle sizide tebrik ederim.
Kişinin istediğini başarması kadar mutluluk verici birşey yok.

Evet hocam dediğiniz doğru. Sizin çağreniz gerçekten yüksek kadans.

Alıntıdır;

“Genç Sporcularınızı hiç çekinmeden yüksek devirli çalışmaya eğitebilirsiniz” diyordu bisiklet antrönürlük kursu eğitmenimiz Suat Torgay, şüphe götürmez bir gerçektirki yüksek devirli bisiklet kullanımı her türden bisikletçi için başka hiçbir tür antrenmanın veremediği ödülleri vaadetmektedir. Bunlara en önemli örnek olarak, Azalan diz eklem problemleri, kalitesi ve yoğunluğu artan kas oranı, kas dayanıklığının artması, yüksek devir sayesinde kaslarda ve bütün bacakda kılcallanmanın artması, aynı zamanda kas yorgunluğunun süratle bertaraf edilmesini sayabiliriz. Kasları daha yüksek oranda yağ yakımına eğitmesi, artan metabolizma hızı, kasların ağır bir antrenmandan sonra dahi çok daha çabuk toparlanması,Yüksek devirde bisiklet kullanımı kaslara daha az yük bindirdiğinden mukevemet türünde kullanılan kas tipi olan yavaş kasılan kas tipini fazlalaştıracaktır aynı zamanda kaslarda oluşan laktik asit birikiminin bertaraf edilmesini hızlandıracaktır. Fransa turu kahramanlarından olan Lance Armstrong un da en önemli mühimmatlarından biri çok yüksek devirli kullanmasıdır, bu yüzden virajlarda yavaşladıktan sonra çok yüksek devirler sayesinde süratle hızlanabilmektedir, aynı zamanda yüksek oranda kas dayanıklılığınıda buna borçludur, zira yüksek devir az önce belirttiğimiz gibi mukavemet sporlarında en gerekli ve önemli kas tipi olan yavaş kasılan kasları (slow twich muscles) terbiye etmektedir…

350 Mesaj
23 Nisan 2014; 23:57:34 

Beyler bu kiloyuda korumak mesele 110dan 90a düşmüştüm boyuma göre bayağı zayıf oldum sonra bir saldım kendimi 10ayda 25kilo aldım

2028 Mesaj
23 Nisan 2014; 23:57:50 

Yüksek kadans, yüksek devirli pedal çevirmek demi hocam ? Mesela spor salonunda bulunan bisikletler de zorluğu en yüksek seviyeye getirip hızlıca pedal çevirmeye çalışmak bu dediğinize mi giriyor ? Yoksa zorluk seviyesi düşükte olsa pedal çevirme hızı mı yüksek olmalı ?

2595 Mesaj
24 Nisan 2014; 0:00:32 

quote:

Orijinalden alıntı: Theboysareback

Beyler bu kiloyuda korumak mesele 110dan 90a düşmüştüm boyuma göre bayağı zayıf oldum sonra bir saldım kendimi 10ayda 25kilo aldım

en büyük tehlıkede bu, ani veren ani alır, yazın 15 kılo verdım kışın bı baktım 10 kılo almışım, halbukı ekmegı ve şekerı kesmıştım herzaman,
birde sitres varya, hanı kurbanlık koyuna bıcagı gösterırsenız etı sertleşır derler, işte buda öyle, strese girdim mi metabolızma donuyor,
sana tavsıyem kendını salma sakın, anı kılo alıp vermeler ıç organlarda zarara sebebıyet verır, sakın ol

Her maskenin altında karanlık bir yolcu vardır
    Kimisi için Ete Duyulan açlık
    Kimisi için Güce duyulan açlık
    Kimisi içinse Kana duyulan açlıktır karanlık yolcu,
    Bazısı cesurca kabullenir onu dizginler
    Bazısı Görmezden gelir fakat günden güne esiri olur.
    Bazısı ıse artık odur ! onun kendisi olmuştur.

3602 Mesaj
24 Nisan 2014; 0:01:00 

Helal olsun takdir ettim

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

396 Mesaj
24 Nisan 2014; 0:07:43 

quote:

Orijinalden alıntı: Pink Floyd

Yüksek kadans, yüksek devirli pedal çevirmek demi hocam ? Mesela spor salonunda bulunan bisikletler de zorluğu en yüksek seviyeye getirip hızlıca pedal çevirmeye çalışmak bu dediğinize mi giriyor ? Yoksa zorluk seviyesi düşükte olsa pedal çevirme hızı mı yüksek olmalı ?

Hocam, tabiki bukadar hızlı olmayacak, bunlar büyük bir ihtimalle takımın elemanları.
ultra hızlı bunlar ve kısa çalışmalar.

Benim dediklerim yine aynı şekilde. Şöyle düşüne bilirsiniz.
Mesela Body yaparken, hafif ama uzun set verirler. rahat rahat kaldırıp ağırlığı hissedersiniz zorlanmazsınız.
zamanla o ağırlığı artık hissetmezsiniz ve bi üst seviyeye geçtiğinizde aynı o ağırlığı kaldırdığınız gibi kaldırmaya başlarsınız.
Aynı hızda zamanla daha ağır çalışırsınız.

846 Mesaj

24 Nisan 2014; 0:09:50 

Adama saygı duyun lan.Ben 120 den 84 e düştüm.Oradan sonra tekrar 120 ye çıktım 1 sene içinde oldu her şey.

Şimdi 104 kg oldum.

Prince of Dragonstone

62 Mesaj
24 Nisan 2014; 0:10:24 

316 Mesaj
24 Nisan 2014; 0:14:21 

Güzel konu olmuş

Uzaklaştırılmış

24 Nisan 2014; 0:14:46 

Ben de bacağımın resmini koysam mı acaba? 130 kilonun üzerindeyim ama.

7897 Mesaj
24 Nisan 2014; 0:17:16 

Tebrik ederim.

http://mobile.donanimha...m=56493342&p=1#56493342

Bu da benim konum. Benim sanssizligim spor yapamamam kalcamda sakatlik var ve kosmak falan kesinlikle yasak.

Tek bir sansim var o da cikolatadir tatlidir pek sevmemem, zaten kafeine de alerjim var. Ayrica sekeri de sevmem cayima seker atilmis ise icemem. Metabolizmam hizli aslinda ama cok fazla ve kalitesiz yemek yiyorum.

Diyete tekrar basladim. Bu hafta pirasa, turlu ve karnabahar yedim. Turluyu etli yaptim. Gene kilo vermeye basladim. Bacagimdaki agri azalmaya basladi. Saglik nedeni ile zayif kalmam gerekiyor malesef.

2 sene once o diyeti yaptigimda 89 kilolara dusmustum. İki sene bol bol hamburgerleri gotursem de ekmegi kestigimden 91 kiloya ciktim anca. Demek ki 70 lere dussem su anki hayat tarzimla gayet yasayabilecegim.

Ama senin durumun gercekten ibretlik ve sasirtici, tebrik ederim tekrardan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamlı Baykuş -- 24 Nisan 2014; 0:18:48 >

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

237 Mesaj
24 Nisan 2014; 0:20:32 

quote:

Hocam, Süpersiniz. Konunuzu inceleyeceğim

Bisiklete devam :)
Haftalık 200KM'den aşağı düşmüyor bisiklet sürüşlerim.
geçen hafta abarttım biraz 500KM yi 8 güne devirdim.

Şuan için KG artışım oldu. ama spor ile alakalı

Alttaki resim anlatabilir olayımı

1

Sorunuza gelicek olursak,

Hocam kesinlikle çok büyük fark var. Rahat yürüyemiyordum toplum içinde. sürekli tshirtimi çekiştirmeler. kambur durmalar.
otobüste birinin yanına oturamamak filan çok kötüydü. sıcakta sürekli çok terlemek olsun. Doğru düzgün kıyafet giyememek bulamamak.
Hatırlayınca bi kötü oldum harbi

Öncelikle etrafa nasıl görünüyorum diye çok düşünürdüm. Kıyafetlerim en bol olurdu. Şuan tayt giyiyorum ( BisikletSporu) Yanlış anlaşılmasın
Misafirliklerde, sürekli bu nekadar yer diye bakıcaklarını düşünüyordum. şuan için öyle bir sorunumda kalmadı.

KG vermekle, gerçekten yapabileceğim en iyi şeyi yaptım gibi hocam

Carlos ?

Benimde kilo vermem lazım yav. 85 kiloyum şuan 1.79 boy. ancak vucüt saldı kendini iyice.. Özellikle şu göğüs için bi çare lazım varmıdır bilgin kareşim doktorada uğrayacağım bir ara yağ yakıcı vs. için

" Veren de 'O', alan da... Nedir senden gidecek? Telaşını görenler,Can senin zannedecek..." (N.F.K)

396 Mesaj
24 Nisan 2014; 0:24:16 

Hocam, büyük geçmiş olsun.
Şuan gerçekten yiyecekler bile büyük sıkıntı artık neyin ne olduğu belli değil.
markette bakıyorum herşeyde transyağ var. Hele o milleti kandırdıkları Etiformlar yok mu aman dikkat okuyanlara.

Çok teşekkür ederim.

Uzaklaştırılmış

24 Nisan 2014; 0:26:09 

quote:

Ben de bacağımın resmini koysam mı acaba? 130 kilonun üzerindeyim ama.

Ben de koydum, 2 gram kasımı göstermek için.

O 2 gram kas ile squat ve özellikle deadlift'te neler neler yapıyorum gerçi ya, neyse.

0

Bu arada, benim için çok uzun bir süreç gerekecek ama ben de kilo vermeye çalışacağım. Tabii şu boğazımı tutabilirsem. O zaman güzel bir şey çıkar benden.

7897 Mesaj
24 Nisan 2014; 0:34:26 

En guzeli kendi yemegini yapmak. Aslinda abur cubur bayagi gereksiz ve doyurmayan bir sey insan sonra anliyor onu.

Mesela canim guzel bir yemek cektigi zaman izgarada et yapiyorum hic yag kullanmadan ve az pismis seviyorum zaten, hafif kanli bir sekilde yiyorum, yanina da firinda yaptigim sebzeleri koyuyorum gayet guzel doyuruyor ve lezzetli oluyor.

Ekmek konusuna gelince de ekmegi tost ekmegi olarak aliyorum artik hem yedigini takip edebiliyorsun hem de ince ince dilimli oluyor her ogunde iki dilim tost ekmegi yiyorum su anki durumumda, sabahlari dil peynirli tost yapiyorum mesela. Gayet guzel ve zorlanmadan gidiyor.

Hindi de calisanlar icin guzel bir tercih, yanima yemek almam gerekir ise hindiyi hasliyorum, sonra 250 derecelik firinda 10 dk pisiriyorum ve dilim dilim kesiyorum cok guzel sandvic ya da yemek oluyor tavsiye ederim.

Bu mesajda bahsedilenler: husegundogdu

Uzaklaştırılmış
24 Nisan 2014; 0:45:03 

Bana umut oldun 80 kiloyum 65 e inmem lazım. Diyet listen hakkında biraz daha bilgi verir misin?

396 Mesaj
24 Nisan 2014; 0:47:14 

Hocam , kesinlikle KG verdiğinizde, squatları nekadar rahat yaptığınıza inanamayacaksınız

Uzaklaştırılmış

24 Nisan 2014; 0:49:53 

quote:

Hocam , kesinlikle KG verdiğinizde, squatları nekadar rahat yaptığınıza inanamayacaksınız

Doğrudur hocam, tahmin edebiliyorum.

Siz bir 150 kg ile sete giriyorsunuzdur herhalde, ben de 90 kiloya düştüğümde ve 150 kg ile 12 - 15 tekrar çıkarabildiğim vakit, bu iş olmuştur diyeceğim.

918 Mesaj
24 Nisan 2014; 0:53:33 

Valla tebrikler azimle taşı delmek için bu sabah başlıyorum bende konuyu gördükten sonra :) örnek olan bir konu ust sıralarda yer alması gerek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

[GALAXY S4 MİNİ]

396 Mesaj
24 Nisan 2014; 0:54:37 

quote:

Doğrudur hocam, tahmin edebiliyorum.

Siz bir 150 kg ile sete giriyorsunuzdur herhalde, ben de 90 kiloya düştüğümde ve 150 kg ile 12 - 15 tekrar çıkarabildiğim vakit, bu iş olmuştur diyeceğim.

Hocam, body yapmıyorum.

sadece bisiklet

2006 Mesaj
24 Nisan 2014; 0:54:58 

Ben de bisikletin cok faydasini gordum. Haftada yaklasik 100 km bisiklete binerek bir ayda 7-10 arasi kilo vermistim. Tebrik ediyorum sizi

Endüstri Mühendisliği

439 Mesaj
24 Nisan 2014; 0:58:13 

arkadaş 120+ kiloyum cok kilolu oldum biliyorum kolay kolay veremiyorum boyle hikayeleri izleyip tamam diyorum zayıflıyıcam ama üşeniyorum akşamlarıda az yemeye ozen gosteriyorum ama hareket yok hayatımda yakında askere gidicem tek temennim askerde zayıflayıp gelincede o vucudu korumak

396 Mesaj
24 Nisan 2014; 1:05:04 

quote:

Orijinalden alıntı: HeroCypheR

Carlos ?

Benimde kilo vermem lazım yav. 85 kiloyum şuan 1.79 boy. ancak vucüt saldı kendini iyice.. Özellikle şu göğüs için bi çare lazım varmıdır bilgin kareşim doktorada uğrayacağım bir ara yağ yakıcı vs. için

Carlos he

Hocam, eğer spor yapmıyorsanız kesinlikle yağ yakıcı tüketmeyin. taş çatlasa 5-6 kg fazlanız var. 2 ay sıkı çalışsanız hiçbirşeyiniz kalmaz, Söyle güzel bi spor salonuna gidip Kardiyo yapsanız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi husegundogdu -- 24 Nisan 2014; 1:05:33 >

396 Mesaj
24 Nisan 2014; 1:07:06 

Hocam, ertelediğiniz herşey ilerde size yük olur.
Acaba Hareket için vaktiniz mi yok? Yoksa farklı bir neden mi?

439 Mesaj
24 Nisan 2014; 1:11:59 

quote:

Hocam, ertelediğiniz herşey ilerde size yük olur.
Acaba Hareket için vaktiniz mi yok? Yoksa farklı bir neden mi?

sırf üşendiğim için başka hicbir nedenim yok cok istiyorum zayıflamak ama birşey yapmıyorum içimden gelmiyo
Edit: şaka flan yapmıyorum ciddi anlamda zayıflamak istiyorum internetten ful zayıflama videolari izliyorum az yemek istiyorum 3 gun az yıyorum sonra 4. gün poğaçalar börekler yapılıyo dayanamıyorum yürüyüse cıkıyodum sabah 9 da ve aksam 10 da genelde yemekten 1,2 saat snra smdi onuda yapmıyorum üşeniyorum yemekten sonra ya kim uğraşıcak askerde veririm diyorum ama askerde cok zorluk cekıcem biliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sericatil18 -- 24 Nisan 2014; 1:18:51 >

2006 Mesaj
24 Nisan 2014; 1:20:10 

quote:

Orijinalden alıntı: sericatil18

sırf üşendiğim için başka hicbir nedenim yok cok istiyorum zayıflamak ama birşey yapmıyorum içimden gelmiyo
Edit: şaka flan yapmıyorum ciddi anlamda zayıflamak istiyorum internetten ful zayıflama videolari izliyorum az yemek istiyorum 3 gun az yıyorum sonra 4. gün poğaçalar börekler yapılıyo dayanamıyorum yürüyüse cıkıyodum sabah 9 da ve aksam 10 da genelde yemekten 1,2 saat snra smdi onuda yapmıyorum üşeniyorum yemekten sonra ya kim uğraşıcak askerde veririm diyorum ama askerde cok zorluk cekıcem biliyorum

Bence askere gitmeden önce zayıflamaya bakın, askerde zorlanmayın

Endüstri Mühendisliği

439 Mesaj
24 Nisan 2014; 1:22:07 

quote:

Orijinalden alıntı: Chuckly

Bence askere gitmeden önce zayıflamaya bakın, askerde zorlanmayın

tamam diyorum da olmuyo yanımda yakınımda oyle dostlarımda yok ben gitmicem desemde kapıma gelse oyle bi dostum olsa kırmamak icin giderim hem moral olur ama yalnız yalnız aksam 8 km yurumek kosmak cok istiyorum ama bu lanet olasi bilgisayar yuzunden olmuyor

2006 Mesaj
24 Nisan 2014; 1:23:24 

quote:

tamam diyorum da olmuyo yanımda yakınımda oyle dostlarımda yok ben gitmicem desemde kapıma gelse oyle bi dostum olsa kırmamak icin giderim hem moral olur ama yalnız yalnız aksam 8 km yurumek kosmak cok istiyorum ama bu lanet olasi bilgisayar yuzunden olmuyor

Kendi kendine " bilgisayar oynamasam ne kaybederim, şunu yemesem ne kaybederim" şeklinde motivasyon sağlarsan oluyor. Tecrübeyle sabittir

Endüstri Mühendisliği

439 Mesaj
24 Nisan 2014; 1:24:43 

quote:

Kendi kendine " bilgisayar oynamasam ne kaybederim, şunu yemesem ne kaybederim" şeklinde motivasyon sağlarsan oluyor. Tecrübeyle sabittir

tamam yarın bilgisayara 1 saat oturucam forumada telden giricem motivasyonumuda senden alıcam anlastık mı

2006 Mesaj
24 Nisan 2014; 1:26:50 

quote:

tamam yarın bilgisayara 1 saat oturucam forumada telden giricem motivasyonumuda senden alıcam anlastık mı

Olur

Endüstri Mühendisliği

4043 Mesaj
24 Nisan 2014; 1:28:14 

azmin zaferi tek kelimeyle.helal olsun.konu takip.

AMD FX 8350 @ 4.0Ghz - ASUS M5A97 R2.0 - GSkill 12 GB DDR3 1333Mhz
ZOTAC GTX 670 4GB DDR5 256Bit - HITACHI 500GB 7200Rpm - Casper 20" LCD

439 Mesaj
24 Nisan 2014; 1:32:49 

quote: