Şimdi Ara

ASRock Özel: Su geçirmeyen anakart Z87 OC Formula, 22 adet SSD çalıştırabilen anakart ve dahası...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu videomuzda ASRock'ın yüksek performans tutkunları, hız aşırtma meraklıları ve oyun tutkunları için hazırladığı üst seviye anakart modelleri Z87 OC Formula, Z87 Fatal1ty ve Z87 Extreme 11'e yakından bakıyor ayıca bir anakartların su geçirmezlik özelliği ile bir sistemde aynı anda çalıştırılan 22 adet SSD gibi demoları inceliyoruz.

• adamlar coşmuş hacı :D

• 22 tane ssd,tamam. Bunlari raid yaptigimizi dusunelim.
    22 adet ssd,tanesi 500 mb yazma/okuma olsa
    22x500 den saniyede 11gb yazma okuma hizi oluyor.
    Tamam,kabul ediyorum biraz sacma bir mantik oldu. :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunlar başlangıç arkadaşlar...

• Computex fuarında amd ye dair hiçbir şey yok mu?

• Asrock, Türkiye'ye FM2 soket itx anakartlarını sokmadı, benim gözümde bitti.

• Çok yakında Türkiye'de bu kartları bulabilirsiniz.

• 1 buçuk yıl Asrock'un itx modelini aradım getirmediler, 2.0'ı çıkmış o da yok. FM2A75M-ITX R2.0

• Benim tavsiyem şu anakart ama artık geleceğinden ümidi kestim açıkça.http://www.asrock.com/mb/AMD/FM2A85X-ITX/

• Patates Pişiren Video Vardı Şimdi Gercek Olur :D

• 22 ssd 4 tane ekran kartı...bi at eksik.

• Biz Mini-Itx FM2 soket anakartları istemekten bıktık, halen gelmemiş piyasaya, kaç yıl oldu? niye böyle bir şey yaptılar anlamak mümkün değil. Milleti eski düzen eşek ölüsü ATX sistemlere mahkum etme kararı falan aldılarsa yazık ederler.

• quote:

Orijinalden alıntı: bukalemun56

22 ssd 4 tane ekran kartı...bi at eksik.

Fuarlarda gövde gösterisi yapılır zaten, amaçta farklı bir şey yapıp dikkat çekmek
    eğer atla ilgili bir şey yapabilseydiler kesin yaparlardı
  • Fm2 Soket itx anakartlar gelsin diye eylem yapıyorum.
    Eylemek= Oturmak durmak, Eyleç= Fren
    1 yıldır her gün eylemdeyim. :)

• Su geçirmez olması iyi olmuş. Sıvı soğutma kullananlar için iyi bir gelişme. Tabi tek anakartla olmaz bu iş. Diğer bileşenlerin de su geçirmez olması gerekiyor. Yol gösterici bir yenilik..

• quote:

Orijinalden alıntı: Hasanhh
    Fm2 Soket itx anakartlar gelsin diye eylem yapıyorum.
    Eylemek= Oturmak durmak, Eyleç= Fren
    1 yıldır her gün eylemdeyim. :)

"Geçti dost kervanı, eyleme beni" çok dinlerim şimdi anlamını öğrendim, tutmayın beni demekmiş.

Hadi hep birlikte eyleyelim.
  • Nerde eyleşiyorsunuz? eylencenize bizde gelelim.

• Bir türlü ısınamadığım bir marka. Asus - Asrock -- Renault Dacia gibi. Sanırım ağzı ile kuş tutsa beni kandıramayacak :) Yine de video için teşekkürler.

• Arkadaşların verdiği bu modelleri inceleseniz daha makbule geçermiş. FM2A75M-ITX R2.0 ve FM2A85X-ITX

• Arkadaşlar ITX anakart konusundaki bu isteklerimizi Çizgi Elektronikten Niyazi Saral Bey'e bildirelim. Kendisinin de konuda yorumu bulunmakta, yakında Asrock anakartların geleceğini söylüyor. PM atalım lütfen FM2 soket ITX anakartlar için.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.