Şimdi Ara

Inferno (2016) | Tom Hanks

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
3.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ünlü yazar Dan Brown’un son romanı ‘Inferno’nun (Cehennem) sinema versiyonunda başrolü Oscar ödüllü İtalyan komedyen Roberto Benigni üstlenecek.

Inferno (2016) | Tom Hanks

Önemli bir bölümü İstanbul’da geçen romanın beyaz perdeye aktarılması için hazırlıklar sürerken, Amerikalı yazarın “Kadroda mutlaka görmek isterim” diyerek teklifte bulunduğu İtalyan komedyen Benigni’den olumlu yanıt geldi. Dan Brown ve film ekibi ile en kısa zamanda bir araya geleceğini belirten Benigni, “Dante’nin eserlerinden, hele de ‘İlahi Komedya’dan alıntı yapılan her proje benim için değerlidir. Böyle bir projede yer almak isterim” dedi.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• kitap daha yeni çıktı filmini yapıyor adamlar,demek ki güzelmiş.Biz daha okuyamadık hala
  • Daha kayıp sembol çıkmadı 2015 te çıkacak bu da 2017-2018 i bulur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben hala 2. kitabı okuyorum vay be :)
  • Bismillah be arkadaş. Adamlarda ciddi senaryo kıtlığı var galiba. soğumadan atlıyorlar artık mevzulara.
  • erkenciler yav bi kitabı okusaydık
  • Lost Symbol üzerinde çalışsınlar önce aylardır tek bir gelişme yok !!
  • Kitabı nasıl arkadaşlar?
  • Yine bir İstanbul faciasi yaşanacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha kayıp sembol çıkmadı la, önce onu bi halletsinlerde.Kitabı da daha yeni aldım ama başlamadım.
  • Daha kitabı yarılamadık bu ne acele böyle..
  • Bu kitabın çevirisi yapıldı mı? Pek kitap okuyan birisi değilim aslında ama şu sıralar oyalanacak bir şeylere ihtiyacım var sipariş vereyim yarın. Nereden sipariş verebilirim arkadaşlar?
  • Argo ve Skyfall'daki gibi İstanbul'u derme çatma gösterirlerse yapımcılarına e-posta atmayı planlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Meraxes.

Bu kitabın çevirisi yapıldı mı? Pek kitap okuyan birisi değilim aslında ama şu sıralar oyalanacak bir şeylere ihtiyacım var sipariş vereyim yarın. Nereden sipariş verebilirim arkadaşlar?

Ben D&R dan internet üzerinden aldım.. Kitapyurdu'da gayet iyidir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Not Today!

Yine bir İstanbul faciasi yaşanacak.

bencede
  • Roberto Benigni kadar nefret ettiğim oyuncu sayısı çok azdır.
    Kaldı ki beklentilerimin altında kalan bir kitaptı. Yine evde izlenecek bir film olarak görünüyor.
  • Filmleri tutmuyor Dan Brown kitaplarının...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sosyalik

Filmleri tutmuyor Dan Brown kitaplarının...

Çünkü güzel yapamıyorlar ki

Hollywood çok kalsikleşiyor artık görüntü açıları falan hep aynı, biraz farklılık katabilseler. Güzel bir şey çıkabilir, çünkü ellerinde güzel malzeme var ama hiç zannetmiyorum
  • Tom Hanks oynarsa izlenir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cehennem’in kadrosu belli oldu!

Dan Brown’ın tüm dünyada çok konuşulan son kitabı Cehennem sinemaya uyarlanıyor

Romanın sinema versiyonunun yapımcılığını üstlenen Sony Pictures ve Imagine Entertainment de filmin kadrosunu açıkladı!

Da Vinci’nin Şifresi ile başlayan ve Melekler ve Şeytanlar ile süren seride macera Cehennem ile kaldığı yerden devam edecek.

Simgebilim Profesörü Robert Langdon karakterine yine Tom Hanks’in hayat vereceği filmin yönetmenliğini Ron Howard, yapımcılığını ise Brian Grazer üstleniyor. Çekimlerine nisan ayında Floransa’da başlanacak filmin İstanbul’da geçen sahnelerinin ne zaman çekileceği ise henüz gizli tutuluyor.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.