- x
D-smart akk?
2 Cevap380 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

3776 Mesaj
12 Haziran 2013; 10:10:19 

Selamumaleykum arkadaşlar d-smart ınternet (sınırsız) kullanıcıyım ama akk'mi bilmiyorum.55 tllık 6 mb den 8 mb dowloand paketını kullanıyoruz.Alırken d-smart hd uydu alıcısı ve sinema kanalları bedava hepsi pakete ek.Akk kaç arkadaşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Grove Family-Ballas-Los Vagos-Los Aztec-The Lost-Angels of Death-Chinese Triads-Da Nang Boys--San Fierro Rifa
-Russian Mafia-M.O.B-Jamaican Posse-Spanish Lords-Irısh Mob-Albanian Mob-Italian and Korean Brotherhood-Diaz Gang-Bikers-Vercetti Gang-Cuban and Haitian

Ben De Özledim|Breaking Bad|The Walking Dead|Vikings|Da Vinci's Demons|Modern Family|Flash Forward|Arrow|Revolution|Shameless|Spartacus|Hell On Wheels|Prison Break|The Simpson|The Sopronas|Game Of Thrones|Hanniball|Blue Mountain States-|Sons Of Anarchy|Dracula|Leyla ile Mecnun

58 Mesaj
12 Haziran 2013; 13:59:29 

50 gb diye biliyorum 50 den sonra hız 3mb e düşüyor.

Teknoloji Haberleri
Teknolojik Haberler

3776 Mesaj
12 Haziran 2013; 14:22:43 

teşekkür ederim dostum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Grove Family-Ballas-Los Vagos-Los Aztec-The Lost-Angels of Death-Chinese Triads-Da Nang Boys--San Fierro Rifa
-Russian Mafia-M.O.B-Jamaican Posse-Spanish Lords-Irısh Mob-Albanian Mob-Italian and Korean Brotherhood-Diaz Gang-Bikers-Vercetti Gang-Cuban and Haitian

Ben De Özledim|Breaking Bad|The Walking Dead|Vikings|Da Vinci's Demons|Modern Family|Flash Forward|Arrow|Revolution|Shameless|Spartacus|Hell On Wheels|Prison Break|The Simpson|The Sopronas|Game Of Thrones|Hanniball|Blue Mountain States-|Sons Of Anarchy|Dracula|Leyla ile Mecnun
Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.156