Şimdi Ara

iOS7 ile gelen yenilikler ve kullanım şekli 'Alt yazılı video'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
2
Favori
2.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple'ın iPhone ve iPad modelleri için geliştirdiği yeni arayüzü barındıran ilk iOS sürümü iOS7 ile ilgili detayları bir de Apple'dan dinleyin.

• simgeler symbian belle terk olmuş yalnız

• Elektriği bulmuşlar yine :)

• ortaya karışık bişi olmuş.simgeler tırt ama diğer eksiklerini kapatmayı bi nebze olsun başarmış.amaarkadan yakalamaya çalışıyor.öne geçen hiçbişey yok.

• İos artık Android'den ilham alır olmuş bence. Modlanmış bir muiu roma benziyor yeni ios.

• Katılıyorum belle'den aşırıma sözkonusu. Android kontrol panelini de araklamayı ihmal etmemişler:) ama iyi olmuş orası başka:)

• Eskiden android ios kopyalardı , artık devir değişti !

• Kimden kopyaladıysa kopyaladı ama sonuçta bize yarıyo ios kullanıcılarına

Ayrıca kısayollar bildirim ekranında değil tamamen farklı bi şekilde alttan çekilerek geliyor yeni bir menü eklenmiş

• cok iyi oldu bence. ayrica bu video ile iyi tanitmislar.

ios kullanicilardan begenmeyen pek gormedim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sankim çok bişi yapmışlar gibi ama bilemedim şimdi.

• Androidde ki Go launcher ex'e benzemiş resmen.

• androidten esinlendikleri aşikar ama bence doğru yola gelmişler s2 kullanıcısı olarak iphone ye şimdi daha çok ısındım.

• kullanım kolaylığı, arayüz, multitasking ekranı ve diğer herşey mükemmel hele hele safarnin sekme sayfası ve kontrol menüsü ama renkleri gerçekten çok cıvıtmışlar çok çocuksu olmuş ikonları dahil (bkz: game center)

• Bildirim çubuğu yokken de bildirim çubuğu gelsin dediniz,gelince androidden çaldılar dediniz.Şu özenti,hırsız laflarından vazgeçin artık.Kimseden bir şey kopyalamıyorlar sadece olması gerekeni yapıyorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kimin neyi nasıl yaptığından çok müşterisini nasıl memnun ettiğini baz alırsak apple atlı diğerleri yayadır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamlar beni iPhone'dan soğutmayı başardı iOS 7 ile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • biri bu adama yeni tişört alsın hep aynısını giyiyor.....

• ya şu adamlar çıkıp uyuz uyuz ağzını yaya yaya konuşuyor sanırsınız ki dünyayı kurtarıyorlar.

• İyi veya kötü onu bunu bilmemde adamların sunumu harika ya.Tofaş Şahin getirin Apple tanıtım yapsın Dünya'da satış rekorları kırar :D

• yeni arayüz çok başarılı olmuş bence şuan elimdeki 3gsin 5.1.1 sürümüne baktımda bu çöpmüş resmen

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.