Şimdi Ara

Wayward Pines (2014) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
596
Cevap
23
Favori
14.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende takip ediyorum o sayfayı ne diye paylaştıklarını biliyorum. Ama kanal resmi açıklama yapmış "çekmiyoruz 2.sezonu" diye

Edit: Çok beğendiğim bir dizi tabiki bende isterim 2.sezon olmasını ama maalesef olmayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lionel Fusco -- 22 Temmuz 2015; 2:11:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lionel Fusco

Bende takip ediyorum o sayfayı ne diye paylaştıklarını biliyorum. Ama kanal resmi açıklama yapmış "çekmiyoruz 2.sezonu" diye

Wayward Pines resmi sayfasında bir mallık var galiba. Ben de öyle gördüm Fox bitti diyor, bunlar hala sezon finali yazıyor.
  • aytax kullanıcısına yanıt
    Mallıkla ne alakası var? Sonuçta o sezonun finali

• quote:

Mallıkla ne alakası var? Sonuçta o sezonun finali

Yani şöyle demek istedim; Facebook sayfası sezon finali diyor, FOX hayır bitti, final diyor. İkisinden birinde tuhaflık, yanlışlık var. Ya da başka kanalda devam edecekler
  • Belkide nabız yokluyolardır devam edelimmi bitirelimmi diye

• 10.bölüm 7 saat önce düşmüş, kalitesiz web-rip. indirdim açtım harbi 10.bölüm sızdırılma rekorları kırılıyor dizide.

resmi yayına daha 49 saat var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 22 Temmuz 2015; 3:05:18 >
  • quote:

Edit: Çok beğendiğim bir dizi tabiki bende isterim 2.sezon olmasını ama maalesef olmayacak.

Belki başka kanaldan yayınlanacak ne biliyorsunuz?

• 10 bölüm promosı..abbyler saldırıyor..

• Evet belki başka kanaldan yayınlanabilir. Ben sadece FOX'un yaptığı açıklamaları yazdım buraya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lionel Fusco -- 22 Temmuz 2015; 16:03:03 >
  • arkadaşlar diziye bugün başladım ilk 5 bölümü bitirdim yalnız dizi bitmiş deniliyor ?

Şok oldum açıkçası sevmiştim diziyi 5 bölümde bağladı kendine fakat bir sorum var , şimndi bu adamlar seriyi sezon finali olarak çekip , yani konu devam edercesine çekip proje iptal oldu diye sezon finalini final adı altındamı yayınlayacaklar ? Yoksa sezon finali düşünülüyordu ama iptal kararı alındığı için 10.bölümü final olarak çekip herşeyi açıklayıp sonuca bağlayıpmı final yapacaklar ? Bir bilen arkadaş varsa cevaplarsa sevinirim

bence 2.sezon olmalıydı ya güzel gidiyordu en kötü 2 sezon giderdi diziye birde sezon finalini final olarak yayınladılarsa hiç devam etmeyim bence yarı kalmış dizileri seyredince hayal kırklığı oluşuyor bende , sızdırılmış son bölüm izleyen veya bilgisi olan arkadaşar cevaplarsa sevinirim
  • Darkdexterness kullanıcısına yanıt
    Dizi 3 kitaplık bir seriden uyarlandı. 1-5. bölümler 1.kitaptan, 6-7. bölümler 2 kitaptan, 8-10. bölümler de 3.kitaptan konu alınarak çekildi. Ortada başka bir konu kalmadığına göre dizi devam edemez. Normal bir final yapıyor. İptal edilmedi.

• Dizi güzel gidiyordu bitmesi kötü olucak.Keşke devam ettirseler
  • Sayfa sanırım yurekten ınanıyor herhalde ondan dolayı boyle bır paylasım yapmıs olabılırler.

• Çok ilginç bir final oldu. Aklımda sezon finali midir diye hala soru kaldı, kasabada yaşam yeniden şekillenebilir. Flashback ile arada geçen süreç anlatılabilir.
  • Bu yorum için dizinin bitmesini bekliyordum. Bittiğine göre yazabilirim.

Konuyu takip ettim. Yabancı sayfalardaki yorumlarda da genelde aynı şeyi gördüm: "Her şey yalan, kurmaca, deney vs." Bir süre ben de öyle düşündüm. Biz seyirciler olarak kasabadakilerin görmediği şeyleri, dışarıdaki dünyayı falan görmemize rağmen böyle düşündüysek dizi yapımcıları kasabalıların tepkilerini çok gerçekçi yansıtmış demektir bence. İnsanlar bazen gerçeği kaldıramıyor.

Güzel diziydi. Keyif alarak izledim. Hayatta her zaman mutlu son olmaz. Sonu istediğimiz gibi bitmedi diye dizi kötü demek değildir. Ama aşırıya kaçmadan biraz daha uzun soluklu işlenebilirdi diye düşünüyorum.

• Bitti de çok şey yarım kaldı. Güzel diziydi. Bitmesine üzüldüm.
    Spoiler sayılmayacağı için yazıyorum. Sanki diziyi bir şekilde uzatmak ya da yeni bir film-dizi çekmek için bırakmışlar gibi geldi bana. Yani açık kapı bıraktılar. Bir umut bekliyorum yani ben.
  • Daha izleyemedim finali ama yorumlara bakılırsa başka kanalla anlaşıp ikinci sezon yapabilirler gibi gözüküyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lionel Fusco -- 24 Temmuz 2015; 13:59:18 >
  • hoaaydaaaaaaa.

sezon finali de olabilir final de. bence finaldir ama ayni olaylari tekrar anlatmazlar.

ethan'a uzuldum baya ya. bir de en sonda sallanan adam kimdi?

bence 2015 senesinin en guzel dizisiydi.
  • Dizi nasıl arkadaşlar ? Tavsiye eder misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

Dizi nasıl arkadaşlar ? Tavsiye eder misiniz ?

kesinlikle tavsiye ederim. imdb puani cok dusuk bence kalitesine gore.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.