Şimdi Ara

PlayStation 4'ten Detaylı Görseller

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Geçtiğimiz saatlerde düzenlenen Sony'nin E3 sunumunda nihai tasarımı gösterilen PlayStation 4 adına detaylı görseller yayınlandı.

Konsolun her ince detayına göz atabileceğiniz bu görüntülerde, konsolun önü, arkası, sağı, solu, kontrolcüsü ve kulaklıklarına kadar her şey gösterilmiş. Eğer siz de tasarıma önem veriyorsanız, bu görüntülere gözatmanızda fayda var.

• Tasarım olarak bakacak olursak da XBOX One'ı her türlü ezmiş bence. Şuana kadar hiç konsol almadım ama PS4 çıktığında alacağım sanırım. Yoksa benim bu HD 6950 1GB ile idare edemeyeceğim gibi. :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desiremusic -- 11 Haziran 2013; 14:01:18 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • iki konsolun tasarımı da güzel değil bence, şu anki konsolların görünüşü daha güzel.

• Xbox One dan hertürlü daha iyi tasarım. Özellikle dikey konumda harika gözüküyor konsol hele o led şerit harika olmuş. Xbox One dikey nasıl duruyor demek isterdim de konsol yatay dursun diye tasarlanmış malesef. Xbox One Plus Uydu Alıcısı ya zaten.

• Futuristik çizgileri ile Xbox One'dan ayrılmayı başarmış. Bir oyun konsolu için tasarım anlamında daha güçlü bir cazibesi var.

Aynı zamanda ikinci el ve DRM gibi kısıtlamalara sahip olmadığı için daha fazla tercih sebebi olacaktır.

• en güzel şey dualshock 4'e kulaklık takma olmuş umarım normal standart jaktır da.80 90 lira ekstra kulaklık parası vermeyiz. :D

• Maşa ALLAH <3

• Bende beğendim açıkcası. Yatay tasarım garip gelsede, dikey halde oldukça güzel duruyor. ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: oa1907

en güzel şey dualshock 4'e kulaklık takma olmuş umarım normal standart jaktır da.80 90 lira ekstra kulaklık parası vermeyiz. :D

Bildiğim kadarıyla herhangi bir kulaklığı da bağlaya biliyorsunuz.yada çok daha profesyonel bir kulaklık ta takılabilir.

• Beyler kim kimseyi kandırmasın. İkisinin de tasarımı berbat.

• Ben kontrolcünün öncekinden çok daha ele oturur birşey olucağını düşünüyorum zaten ds3 fifa gibi ani pratik hamleler yapmamız gereken oyunlarda xbox koluna göre çok daha oynnabilirliği yüksek bir tasarım

• konsolu çok beğendim özellik yığını alet

• Tasarim olarak daha iyi bir sey bekliyordum ama yinede hos olmus kötü durmuyor, güzel olmus yani..

• Harddisk değişiminden hiç bahsedilmemiş. Ayrıca HDD yuvasına benzer bi kapak felanda tasarımda gözükmüyor?!

• Bunun slim modeli nasıl olabilir diye düşünüyorum da, kafamda bir şey canlandıramadım. Zaten küçücük alet.

• Konsolun ince ayrıntılarına gözatıyoruz. Kalın kasasından soğuyoruz

• XO kutu tasarımından sonra PS4 bu tasarımınada şükür, Dikey PS2slimi andırıyor. Kaderide ona benzesin

• Tasarımı çok güzel ama kasa çok kalın oda normaldir die düşünüyorum sonuçta içindeki parçalar yeni parçalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykut291 -- 11 Haziran 2013; 14:59:38 >
  • arkadaşlar biraz fazla abartmıyor musunuz tasarımı?bu el konsolu değil ki.koyacaz odanın bi köşesinde duracak.el konsolu değil ki yanımızda taşıcaz?valla ben dualshock 4 e bakarım.adamlar süper yapmış.vitadan da dokunmatik paneli almışlar 10 numara 5 yıldız.

• Slimi çıkana kadar bu da hiç fena sayılmaz en azından birazcık daha estetik duruyo :)

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.