Şimdi Ara

PlayStation 4 resmen ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
0
Favori
2.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• PlayStation 4 resmen ortaya çıktı

Şubat ayı sonlarında resmi olarak tanıtılmasına karşın herhangi bir görsel paylaşılmayan ve heyecanlı bekleyişi E3 fuarına erteleyen PlayStation 4, sonunda resmi olarak kendisini gösterdi.

PlayStation 4'ün siyah bir tasarım anlayışını benimsediği görülüyor. Cihazın tasarımı sanki iki parçalı bir ürün varmış havası uyandırıyor. Parçanın iki kısmı da farklı siyah tonlarına sahip. Sağ kısımda Sony ve PS logoları göze çarpıyor. İki kısmın orasında kalan bölgede ve arka kısımda ise bağlantı girişleri yer alıyor. Cihazın PS3 tasarımına benzediği görülüyor. Konsolun boyutları 275 x 53 x 305mm şeklinde.

Konsolda 8 Jaguar çekirdeğine sahip AMD işlemci ve ve 1.84TFLOPS işlem gücüne sahip yeni nesil Radeon grafik birimi yer alacağı açıklanmıştı. 8GB GDDR5 bellek, 2 USB 3.0 girişi, HDMI ve optik çıkış, 1 AUX girişi şeklinde diğer özellikleri mevcut. Cihaz kutu içerisinden 500GB HDD ile çıkacak.

Pek çok perakende zinciri PlayStation 4 için ön sipariş almaya başladı. 31 Aralık itibariyle dağıtılacak olan konsolun fiyatı 399$/399 Avro/349 Pound olarak belirlenmiş.

Kutu içeriğinde bir adet DualShoch 4 kontrolcüsü yer alıyor. 210gr ağırlığındaki aksesuarda 1000mAh batarya ve bir mono hoparlör bulunuyor. Eye adlı kamera modülü ise kutuya dahil değil ve 50$ fiyatla satışa sunulacak.

• Xbox One dan sonra pek iyi gelmedi daha iyi birşey bekliyor insan ama farketmez içerik daha önemli benim için :D

• Bize kesin 399 paund ya da euro olarak gelir. Iyi bi yolarlar bizi oooh.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozisik

Bize kesin 399 paund ya da euro olarak gelir. Iyi bi yolarlar bizi oooh.

Sen deli misin ? Ne 399 Paundu en az 699 Paunddan çıkar. Hele şu dönemde.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicck -- 11 Haziran 2013; 15:53:52 >
  • Haberi hiç yayınlamayacaksınız sandım bir an !

Türkiye saati ile gece 4'de tanıtılan bir cihaz saat kaç oldu ancak haber olarak sitede yer bulabildi...

Bir çok etkinliği canlı olarak başlık altında veriyorsunuz.. merak ediyorum gece 4'de tanıtılan, bir çok kişinin beklediği PS4'ün haber olması bile neden bu saate kalıyor ve ben bu haber çok sevdiğim Donanımhaber'den değil de abudik gubudik başka sitelerden takip ediyorum...

Unutmadan bir çok site en azından tanıtım anına ait video koyup bir çok fotoğraf paylaşmışken neden sadece 2 görsel ?

Yapma DH yapma !

• http://www.usengecadam.com/uploads/articles/71a4aeda.jpg

Firmalar tasarım konusunda su koyuvermeye başladı.

• Sony her zamanki gibi yapacağını yapmış :)Bana sorarsanız exclusive'leri, dil desteği ve Türkiye'ye verdiği önemle her zaman Play Station Xbox'dan daha iyi olacaktır.Her iki konsolda da oyun oynadım ve Play Station'ın daha iyi olduğunu düşünüyorum.Ayrıca PS4 Xbox One'a göre çok daha iyi görünüyor. :)

• ÇAKALLARA GÜN DOĞDU.
    399 DOLARA AL, TÜRKİYE'DE 1500 TL'YE SAT.

• Beğenmedim. Xbox One'da PS4'de tasarım konusunda hayal kırıklığı oldu... Bi 10 yıl sonra bakıcaz artık

• Haberin resmini ilk gördüğümde sanırım yanlışlıkla " PS2 " nin resmini koymuşlar diye düşündüm :))

• Buna windows 8 kurup öyle kullanmak istiyorum.. X86 cpu bunun için uygun..

• quote:

Orijinalden alıntı: Xagdas

ÇAKALLARA GÜN DOĞDU.399 DOLARA AL, TÜRKİYEDE 1500 TLYE SAT.

Fiyatı düşünce al, :) silah zoruyla mı satıyorlar.!!

• Slimi nasıl olacak diye merak edenlere yazıyorum: Alt kısmının alınmış olduğunu düşünün.
  • birileri xbox one a tipsiz mi demişti ??? galiba erken konuşmuşlar...

• 2013 senesinde flat tasarımlar moda oldu sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: memoseler

Beğenmedim. Xbox Oneda PS4de tasarım konusunda hayal kırıklığı oldu... Bi 10 yıl sonra bakıcaz artık

Hatırlatma: Oyunları dışı değil içi oynatıyor...

• xbox one daha güzel duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: grafman09

quote:

Orijinalden alıntı: XagdasÇAKALLARA GÜN DOĞDU.399 DOLARA AL, TÜRKİYEDE 1500 TLYE SAT.
    Fiyatı düşünce al, :) silah zoruyla mı satıyorlar.!!

Hemen gocunma şampiyon adam doğru söylüyor. Sende haklısın ama gocunma sezdim biraz

• Yüksek detaylı fotolar..

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.