Şimdi Ara

The Crew (2014) [ANA KONU] (124. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.635
Cevap
31
Favori
127.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: antking

quote:

Orijinalden alıntı: FreeMaNMeliH

quote:

quote:

6 kişi olup ta yarış yapılmazmı yapılır Geçmiş olsun levoooooo @levo90

Varsa yurekli hardcore kapisalim

efe efe, lütfen sen yapma bari, hardcore falan fark etmez böyle detayların arkasına saklanmayın

Haci yanlis anlamada sadece ileri oka basip saga sola donmek benin tarzin degil pek surus becerisi goremuyorum bu iste

Seni her geçene direksiyonu kap gel mi diyeceksin sana özel server açalım o zaman direksiyon için, ayrıca ok la oynamıyoruz w-a-s-d ile diğer elimizlede sigara içiyorum

emre abi görüyorsun değil mi hakkını veremiyorlar direksiyonun sonra bana laf atıyorlar @EmreDFace

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreeMaNMeliH -- 29 Ocak 2015; 12:15:37 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

efe efe, lütfen sen yapma bari, hardcore falan fark etmez böyle detayların arkasına saklanmayın

Haci yanlis anlamada sadece ileri oka basip saga sola donmek benin tarzin degil pek surus becerisi goremuyorum bu iste

Seni her geçene direksiyonu kap gel mi diyeceksin sana özel server açalım o zaman direksiyon için, ayrıca ok la oynamıyoruz w-a-s-d ile diğer elimizlede sigara içiyorum

emre abi görüyorsun değil mi hakkını veremiyorlar direksiyonun sonra bana laf atıyorlar @EmreDFace

Hahaha :)

Direksiyonla daha zevklidir mutlaka ama iyi bir direksiyon lazım herçek hissiyat için , o yüzdende rakip bulmak zorlaşabilir .Bende xbox koluna çok alıştım , keyifli ama tabi direksiyon kadar olmaz heralde .

Yalnız resimler güzel Resmen Asfalt Ağlamış be.

• Bu sefer 104 dk sürdü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: azengin

quote:

Orijinalden alıntı: korayakbiyik

Yapacagim tek sey kaldi. Baska bir windows 7 yuklemek.

Arkadaşın verdiği gereksinimlere göre bilgisayarınız kaldırmaz oyunu.

Arkadasimin pc benimki ile neredeyse birebir ayni.Kendi kullanici ismim ve sifrem ile onun pcden giris yapti oyun acildi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PanGold

Bu sefer 104 dk sürdü.

Müdür sistem özelliklerin ney acaba bende bukadar kaliteli görükmüyor ve tüm ayarları ultra yapıyorum doku süzmeyi fxaa dan yükarı çıkaramıyorum çıkarırsam yırtılmalar baslıyor nedense sistemimle nerdeyse diğer tüm oyunlar herşeyi sona çekip 50 60 fps alıyordum burda fxaa da bile anda 40 45 oda ani düşüşler oluyor sistemim i7 4770 k 350 ghz turbo ile 3.90 işlemci 16 gb ram 2x8 1600 mhz 2gb gtx 750 ti 128 bit ekran kartı 250gb ssd takılı ve 1tb harici ilk defa sistemim böle bir oyunda kasma yaptı hemde fxaada görüntü vasata yakınken bile yırtılmalar oluyor konuyu bayağıbi okudum benim sistemimden düşük özlliklerle dahaiyi performanslar almışlar neyi eksik yapmış olabilirim acaba pcm de hiç bir virüs yok ona eminim hergün taratırım nod32 ile full sürüm cclenarla kayıt temizlerim driverlerim güncel donanımsaıl bir sorunumda yok ama bu oyunda kaliteyi göremedim daha sebebi ne olabilir ?

• redClif kullanıcısına yanıt
    Herşey hight'ta.Anti fxaa,ambient ssad,vsync off,1920x1080'de 40 - 60 fps arası oynuyorum.

Sistemim dandik aslında.Amd phenom ll x4 945 3 ghz. gtx 650 ti boost,6 gb ram ramlerde yavaş,ssd yok.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yavru benim direksiyon derdim yok. Sadece gel hardcore kapisalim diyorum o kadar

• Tek başıma oynuyordum sizi görünce imrendim ya oynayacak kimse bulamadım Oynamak isteyenler varsa bana mesaj atsınlar ekleyeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uçamayan Süper Penguen -- 30 Ocak 2015; 4:06:50 >
  • Düne ait resimler ......

• Emre abi google maps bakıyordum öyle new york times meydanında destiny reklamı gördüm, ve tabii ki amerikaya ihracat ettiğimiz ford connect birde google maps aracını çektim Bir ara şu new york da bir tur yapalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreeMaNMeliH -- 31 Ocak 2015; 14:05:30 >

• FreeMaNMeliH kullanıcısına yanıt
    Tamamdır :) Bir dahakine classic arabalarla newyork turu yaparız , hatta eski GTA starlarından Niko Bellic in evini filan ziyaret ederiz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rigsby

quote:

Orijinalden alıntı: rubenmartin

gamepad kullanabilen var mı?

Bende f710 var kullaniyorum

HOCAM F710 İLE NASIL OYNUYORSUN BEN BİR TÜRLÜ
    BAGLANTI KURAMADIM.360.EXE DİYE PROGRAM VAR ONU UBİSOFT-GAMES-THE CREW DOSYASINA ATTIM OYUNA GİRDİM ÇALIŞMADI
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa.nur

quote:

Orijinalden alıntı: Rigsby

quote:

Orijinalden alıntı: rubenmartin

gamepad kullanabilen var mı?

Bende f710 var kullaniyorum

HOCAM F710 İLE NASIL OYNUYORSUN BEN BİR TÜRLÜ
    BAGLANTI KURAMADIM.360.EXE DİYE PROGRAM VAR ONU UBİSOFT-GAMES-THE CREW DOSYASINA ATTIM OYUNA GİRDİM ÇALIŞMADI

Bilgisayari ilk aldigimda logitechin sitesinde f710un windows 8 icin driverlari var onlari yukledim o zamandan beri butun oyunlarda problemsiz oynuyorum crewdede hicbir sey yapmadan oynuyorum acaba kolun arkasinda xdirect-direct dugmesi var o dugme direct te oldugu icin calismiyor olabilir birde benim kolda bi problem var bazen oyuna girince gormuyor bende receiver i cikartip takiyorum o zaman duzeliyor

• Rigsby kullanıcısına yanıt
    TEŞEKKÜR EDERİM SAGOLUN.PEKİ DRİVERI KURDUKTAN SONRAKİ AŞAMA DA X360 EXE OLAYINI YAPMIYORUM DEĞİLMİ.NETTEN ARAŞTIRDIM BAYA GENELDE 360.EXE İLE YAPILMIŞ HEP

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa.nur -- 31 Ocak 2015; 21:04:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa.nur

TEŞEKKÜR EDERİM SAGOLUN.PEKİ DRİVERI KURDUKTAN SONRAKİ AŞAMA DA X360 EXE OLAYINI YAPMIYORUM DEĞİLMİ.NETTEN ARAŞTIRDIM BAYA GENELDE 360.EXE İLE YAPILMIŞ HEP

Ben yapmadim dedigim gibi driverlari yukleyince buyuk ihtimap duzelir

• MERHABA ÖNCELİKLE.OYUN AŞIRI DERECE KASIYOR FPS 5-10 ARASI.GPU SICAKLIGI 75 LERDE.OYUN İÇİ AYARLARDA 1680DE HIGH.SEBEBİ NEDİR ACABA NAZIL DÜZELTEBİLİRİMK DURUMU

PC ÖZELLİKLERİ:WİNDOWS 8.1 İ7 8 GB RAM 2GB GTX 765

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa.nur -- 31 Ocak 2015; 22:17:01 >
  • FreeMaNMeliH kullanıcısına yanıt
    Yine bensiz bir gezinti.
  • Online olan var mı bu saatde
  • BEYLER SELAMIN ALEYKÜN BAYA GEÇ OLDU AMA ELİNDE BETA KEY OLAN VARMI.......
  • Logitech g27 ayarlarını tam anlamıyla verebilecek var mı? Bulduğum kadarıyla yaptım gayet çalışıyor ama bir şey eksik sanki :)

Ayrıca kokpit kamerada sağa sola dönüşlerde tamamen bakıyor döndüğü yöne. Ona da bir ayar çekmek lazım mı?

Yapmam gereken ayarlamalar var ise söylerseniz çok makbule geçer.
  • 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.